Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39551) Degeczi válasza Tomi0703 (#39540) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Türelem!
11.25-én szintén Geekbuyingon vásárolt szintén USB kábel szett is csak a múlt héten jött meg

(#39552) Game-over


Game-over
aktív tag

Mai termés:

VW Cardboard. Egész jó, már csak a kattintással van a gondom a Cardboard appon belül, hogy azt hogyan is kellene. (mert ezen nincs mágneskapcsoló)

Újraküldött 2$-os drón. Ezt még nem próbáltam, de 1 hete megjött a másik is (TN nélkül), úgyhogy ezt még lezongorázom a BG-vel.

Ja meg a legfontosabb: életem első borítékja az adóhivataltól (hála a diákmunkának....) :DDD

(#39553) choco01


choco01
addikt

Sziasztok! :))

Néztem ezeket a SATA/IDE to USB átalakítókat, pl. ezzel szemezek konkrétan:

A kérdésem az lenne hogy ezek mennyire megbízhatóak?CD/DVD-t ugye nem adnak hozzájuk, hogy azokkal nehogy gebasz legyen..
És hogy ezzel lényegében akkor mindenféle winyót, legyen az 2.5 lapi vagy normál 3.5, 10 éves vagy 2016-os tudok kezelni ugye? :F

Köszi előre is! :R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#39554) tthom válasza choco01 (#39553) üzenetére


tthom
senior tag

Én anno vettem egyet, gondolom nem PONT ezt, de a tápja ránézésre hulladék volt (súlya szinte semmi) és egyszer egy 3.5ös HDDnél puff elfüstölt.. Szóval óvatosan. Ha értékesek az adataid, inkább vegyél valami márkásabbat..

(#39555) Silent77 válasza mirci18 (#39550) üzenetére


Silent77
veterán

Ez már a második. :B
Az elsőt rögtön első nap összetörtem, én hibámból. Most másodjára, nem tudom mi lett vele, de megint összetört.
Idegességemben vettem másikat.
Közbe kiderült, a régi is úgy néz ki jó. Azt majd eladom test nélkül. Legalább valamennyi vissza jön.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#39556) Tomi0703 válasza Degeczi (#39551) üzenetére


Tomi0703
őstag

Már december eleje óta van normális töltőm (autós és fali) de csak a kábel hiányzik. Most már kicsit elegem van. :D Már rendeltem egy méteres BW kábelt, lehet előbb idér majd mind amit 2 hónapja rendeltem...

(#39557) mirci18 válasza Silent77 (#39555) üzenetére


mirci18
addikt

Hát az újabb géphez sok sikert.

Más nem tudnátok segíteni hogy a skoda fabia légterelőkre hogy keressek rá az ebay-on?:
[link]

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#39558) Degeczi válasza Tomi0703 (#39556) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nagyon könnyen lehet, hiszen karácsony miatt rengeteg csomag torlódhatott föl a kínai postahivatalokban, és valóban simán elképzelhető, h később föladott hamarabb sorra kerül majd

Más, hasonló torlódás (pl. kínai állami ünnep) esetén is van ilyen.

(#39559) kristof_ válasza mirci18 (#39557) üzenetére


kristof_
tag

Aerolift-ként próbáld. Ahogy nézem ilyet keresel. Ebay

[ Szerkesztve ]

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#39560) KTU válasza mirci18 (#39557) üzenetére


KTU
addikt

Window Visor [link]

De lehet olcsóbb a Szatuna-tól
Škoda Fabia II légterelő pár első ablakra, 2db Ár: 7800 Ft / pár [link]
És ingyé szállít ha válaszolsz a 2db kérdésre.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#39561) air válasza Game-over (#39552) üzenetére


air
nagyúr

A cardboard app kb. semmire nem jó, mert a VW CB-n nincs QR kód, így nem lehet hozzákalibrálni.
Mint ahogy maga a CB sem ér semmit, mert nálam a készüléken tűéles videók totálisan homályosak lesznek a CB lencséin keresztül. Csak foltokat látni.
Pont annyit ér, mint amibe került. :(

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#39562) mirci18 válasza KTU (#39560) üzenetére


mirci18
addikt

Kristof és KTU köszönöm a segítséget.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#39563) DJGABI válasza air (#39561) üzenetére


DJGABI
addikt

itt lehet generáltatni: [link]
nem mintha -már hogyha cardboard guidline alapján készült, márpedig miért ne- bármi szükség lenne rá... milyen mobil? csak mert 720p-n is számolni lehet a pixeleket ugye a lencse nagyítása miatt. ja meg 3d youtube esetén a felbontást érdemes felcsűrni. a HD baromi kevés azoknál a videóknál. ha megjön majd lehet összehasonlítom, de a 3$-s cardboarddal nem volt ilyen problémám

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#39564) andrisbandi válasza Tomi0703 (#39556) üzenetére


andrisbandi
őstag

"...Normális töltőhöz kábel..."
- A telóhoz adott kábeltől jobbak ezek amiket rendeltek?
Csak kíváncsiskodom mi ez a kábel mizéria :D

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#39565) Degeczi válasza andrisbandi (#39564) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A mellékelt kábelek (kivéve persze, ha a telefon eleve vmi nagy áramigényű) vékony vezetékből készülnek, nagy ellenállással, ami erősen korlátozza a töltőáramot (gyakran még 1A fölé sem tudnak menni), így nagyobb energiaigényű eszközt (pl. táblagépet, vagy nagy telefont) csak lassan lehet velük tölteni,
míg ezek az utólag rendelt, jó minőségű kábelek vastagabb, alacsonyabb ellenállású vezetékből készültek

Ha csak kicsi telefonhoz kell, akkor persze tökmindegy

[ Szerkesztve ]

(#39566) andrisbandi válasza Degeczi (#39565) üzenetére


andrisbandi
őstag

Köszi szépen az alapos választ :R
A mostani Z1C-m max 3 óra alatt töltödik fel.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#39567) Jarod1


Jarod1
addikt

használ vki ilyet? [link]

(#39568) grizlisandor válasza DJ. Ru$y (#39543) üzenetére


grizlisandor
addikt

Szimpatikus a lámpa, lehet berendelek egyet. :)

Szerk.: Nem csak lehet, biztos is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#39569) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Mi Band 1S hol a legolcsóbb most? :U

(#39568) grizlisandor én berendeltem egyet, 2k nem nagy pénz, ha hozza a BW minőséget.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39570) Game-over válasza DJGABI (#39563) üzenetére


Game-over
aktív tag

Szuper, majd ha lesz időm akkor beállítom ehhez a cardboardhoz :R

(#39571) snpetit


snpetit
aktív tag

UMI Rome-t valaki vitt el rajtam kívül?

(#39572) Upo válasza snpetit (#39571) üzenetére


Upo
addikt

Hol?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#39573) Laca1212 válasza Golyo69 (#39544) üzenetére


Laca1212
őstag

Nekem is ma jött meg, de csak egy db... :) + a mobil lencse is ma jött Zapals-tól.

[ Szerkesztve ]

(#39574) DavidQ válasza snpetit (#39571) üzenetére


DavidQ
tag

Nagyon nagy bizniszt nem csináltál vele, alapból 69,99$ a teló.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#39575) Upo válasza DavidQ (#39574) üzenetére


Upo
addikt

A banggood-os snapup az nem umi rome! Hanem umi rome x! Ég és föld! Az amoledes 3/16-os 8 magos 6753 helyett recska 4 magos 6580, 1GB ram, gyengébb kijelző, de azért HD felbontás, hogy letérdeltesse a harmatos procit...
Ennyi pénzért talán vannak jobb 6580-as telók, ha már valaki a pár éve lejárt szintet akarja erőltetni.
Komolyan, akkor már inkább az umi rome, (bár ezektől a gyártóktól hányingerem van), azt a +15 rugót simán megéri a többszörös teljesítmény...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#39576) gabx76 válasza Jarod1 (#39567) üzenetére


gabx76
senior tag

Szia!

Ilyet hordok december óta. Nekem bejött. Mire vagy kíváncsi?!

(#39577) snpetit válasza DavidQ (#39574) üzenetére


snpetit
aktív tag

innye ezt benéztem, mondom is vissza...

(#39578) DavidQ válasza Upo (#39575) üzenetére


DavidQ
tag

Gondolom a választ elcímezted. :D
Egyébként mi a bajod az UMIval, mint gyártóval? Elég korrekt telókat raknak össze. Én figyelgetem a kínai teló piacot, és meg merem kockáztatni van olyan jó mint pl. egy Honor.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#39579) zsiz válasza choco01 (#39553) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem is volt egy ilyen. Nekem is elfüstölt egy HDD vele...

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39580) beg válasza DavidQ (#39578) üzenetére


beg
veterán

Ejha. Sok összehasonlítási alapos nem lehet. "A" kategóriát hasonlítod "C"-vel. Kamuznak az akksi kapacitásról, lopják a logo-t előbb a xiaomi-tól, utána a vaio-tól, szoftveres támogatás: khm...., touch elég gyakran érzéketlenné válik stb.
Olvasnivaló:
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#39581) Upo válasza DavidQ (#39578) üzenetére


Upo
addikt

Hát olvasgass bele a dual sim topikba. ZS vonalas gyártó, mint az ulefone elephone és társai. Folyamatos hazugságok (nem olyan a kamera, nem olyan az akku,...) szarakodó szoftver, gyenge minőség (kijelző, antennák, gps, wifi,...). Pár konténerrel legyártott és soha vissza nem térő típusok (pl. umi hammer és a többi). Szó nélkül változtatott hardver revíziók, 2 hetente képesek más hardvert (kijelző, kamera, wifi, stb) akár belerakni ugyanazon a néven mert negyed centtel olcsóbb, aztán amikor beszarik (ugye veszed, hogy nem feltételes módban fogalmazok, azaz nem HA beszarik, hanem AMIKOR) és ráteszel egy romot akkor épp téglát csinál belőle mert már hetihez való... Amíg megy az utolsó fillérb@szás a minél alacsonyabb előállítási költség miatt, addig nem lesznek normális gyártók. Nem mondom, hogy nem próbálkoznak, mert pár éve még szarabbak voltak, de most is. Az önreklámok már szépek, olyan jókat tudnak írni magukról, szép képek is vannak girhes kínai csajokkal, de a fele sem igaz.
Szuper kamera höhö... :O :N

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#39582) andrisbandi válasza gabx76 (#39576) üzenetére


andrisbandi
őstag

I5 Plus Smart Bluetooth 4.0 Watch
"Mire vagy kíváncsi?"
- Be lehet úgy állítani, h az órát mindíg mutassa?
- Megszokható a vastagsága, 24/7-ben hordod?

Köszi :-)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#39583) choco01 válasza tthom (#39554) üzenetére


choco01
addikt

És ez?

Ez a gépet használja tápnak, de ez csak laptopos mSATA-hoz jó?

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#39584) dugesz77


dugesz77
őstag

Zapals-on 1$ asztali tartó mobilhoz,tablethez. Bárki megveheti nem kell újnak lenni.

(#39585) andrisbandi válasza choco01 (#39583) üzenetére


andrisbandi
őstag

Aprón vettem ehhez hasonlót, amikor a laposba caddy-t tettem az optikai meghajtó helyére SSD-vel.
Kb 3 éve tökéletesen üzemel, havi két háromszor mentek-visszaállítok vele (Optikai meghajtót kötöm össze kívűlről a géppel. Sata-USB2.) Gondolom nem nagyon tud elromlani, mert csak egy kábelnek látszik.

[ Szerkesztve ]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#39586) gabx76 válasza andrisbandi (#39582) üzenetére


gabx76
senior tag

Első kérdésre a válasz: nem, (le is merülne hamar) de mozgást érzékeli: könnyen megszokható, hogy elfordítod a csuklót és megjelenik az óra. Új firm-mel már függőlegesen is ki tudja írni az időt.
Mostanában csak fürdés erejéig veszem le, tehát nem zavar alvás közben sem.

Tanárként nekem hatalmas segítség, mert órán nem vehetem elő a telefont, de egyből látom ki hív,ki küldött e-mailt, vagy olvashatom a beérkező SMS-t.
Múlt héten, mikor kisebb baleset érte a lányom, pont óra közben voltam, de egyből tudtam, hogy baj van, elég volt a csuklóra pillantanom.

A többi funkciója is tetszik: alvásfigyelést, ébresztést mostanában kezdtem használni, a telefon kereső pedig reggelente nagy segítség, ha hirtelen nem találom a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#39587) choco01 válasza andrisbandi (#39585) üzenetére


choco01
addikt

Én is azt szeretném hogy majd veszek SSD-t lapiba úgyhogy valami dokkoló kéne a DVD helyére nem tudom ilyen van-e olcsón ebayen, és akkor ilyennek tudnám használni a dvd-t?
Ja és a dokkolóba nem is kell mSata-s hanem elég sima SSD nem?

Mert ugye ennél honnan tudom hogy jó-e tutira az enyémbe, meg nekem nem is ilyen a külső fele ugye..:

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#39588) Degeczi válasza choco01 (#39587) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A külső rész általában egyszerűn (2-3 műanyag karom szokta tartani) lefejthető a CD meghajtóról, és rakható át a caddyre.
(hiszen a CD meghajtó is vmi nagy beszállító átalános terméke, míg a ház oldalának formája, görbülete a laptop gyártó egyedi megoldása)

(#39589) choco01 válasza Degeczi (#39588) üzenetére


choco01
addikt

És akkor mondjuk konkrétan ezzel a két dologgal 3000 forintból(+ ugye az ssd) valóban jól megoldható a dolog? :Y

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#39590) Degeczi válasza choco01 (#39589) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Külső HDD csatlakozót nem ismerem, de ilyen caddy-t én is régóta használok DVD helyett SSD-vel

(#39591) dugesz77 válasza choco01 (#39589) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen megoldható. De a linkelt ebay-es optibay-el vigyázz az még licites. Én ezt tudom ajánlani,hiba nélkül üzemel most már 3 db a környezetemben hónapok óta.
És ahogy írták is korábban úgymond levehető előlapos a cd/dvd meghajtó ami jelenleg a notebookodon van azt ráakasztod az optibay-re és senki meg nem mondja kívülről,hogy az nem egy meghajtó.
A kivett dvd meghajtót meg lehet nem kábelezném hanem annak is adnék egy caddyt. Az úgy elegánsabb azért.

[ Szerkesztve ]

(#39592) dugesz77 válasza choco01 (#39589) üzenetére


dugesz77
őstag

Bocs nem licites amit linkeltél,benéztem.

(#39593) Mr.Csizmás válasza andrisbandi (#39582) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kár, hogy HR nincs benne, vinném rögtön :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39594) pockhome


pockhome
senior tag

Srácok,

Először is nemtudom ki emlékszik az ingyenes 3D kartonpapír szemüvegre, ma érkezett meg dec közepe(?) óta :DD Majd teszek fel képeket is később.

Másodszor...
Rendeltem egy MiBand 1S-t, kaptam vele free shippinggel TN-t, viszont azóta sincs róla infó (4 napja) hogy hol s merre jár.

így néz ki detailsben hogy mi van:

Remélem látszik.
Nektek mikor szoktak róla infót dobni, hogy mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#39595) kekigyu válasza Dluinet (#39438) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Köszönöm a linket. Egy dolgot nem irtam, a Remix OS-sel akarok kisérletezni ezért bootolható pendrive kell. A termék adatlapján az szerepel, hogy valami Sandisk-es password protection-ös cucc is van rajte. Ez nem fog bekavarni bootoláskor?

Más: Piston 3-hoz szeretnék memoriahabos szivacsot a gumiharang helyére. Tudnátok egyet linkelni nem aliexpressről ( a multkor valaki azt linkelte de onnan nem rendelnék ) illetve milyen méret passzol a piston 3-hoz?

Még egy: vettem banggoodrol egy ilyen xiaomi autós töltő-kihangositot Sajna nem passzol az automba ( Mitsubishi Space Star ), létezik valami átalakito ehhez, hogy tudjam használni?

(#39596) DJ. Ru$y válasza pockhome (#39594) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Milyen TN? 2 betű 9 szám 2 betű? Az elkezd élni pár nap után, ha sok betű sok szám felállásban van, akkor az egy generált TN ne is várj tőle semmit.

choco01
Folyamatosan mSata-t írsz a sima SATA csatlakozásra miért? Nem ugyanaz a kettő... (Jobbra mSATA, balra és középen sima SATA ilyenre kell neked átalakító az ODD-hez.)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39597) kirkri válasza choco01 (#39587) üzenetére


kirkri
addikt

Rendelés előtt mérd le, kétféle SATA csatlakozós létezik méret alapján, 9.5mm és 12.7mm vastagságú. Én már vettem néhányat, utoljára ezt.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#39598) Outlander válasza kirkri (#39597) üzenetére


Outlander
őstag

Nem a csatlakozóból van kétféle, hanem a magasságból. :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39599) kirkri válasza Outlander (#39598) üzenetére


kirkri
addikt

Félreérthetően írtam, úgy értettem, hogy létezik IDE csatlakozós és SATA csatlakozósból kétféle (nem a SATA csati méretében különbözik, hanem a meghajtó magasságában). De bízom benne, hogy ennyire nem vagy elvarázsolt. ;) :)

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#39600) amargo válasza tthom (#39545) üzenetére


amargo
addikt

kuponnal olcsóbb, Coupons12blitzw
Ma kaptam mailt, hogy feladták, kivancsi vagyok milyen lesz.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.