Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23651) cris78 válasza Silent77 (#23650) üzenetére


cris78
őstag

App-ban néztem itt vannak a képek.
12
3

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#23652) Silent77 válasza cris78 (#23651) üzenetére


Silent77
veterán

Az utolsó 8 negatívját most szedte össze.
Kamu az egész szerintem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23653) cris78


cris78
őstag

És a 3_hk304 nevű eladó? Ott csak 6520Ft :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#23654) Minstrel válasza cris78 (#23653) üzenetére


Minstrel
senior tag

Addig keresel olcsóbbat amíg sikerül megvenni a legócskább hamisítványt vagy nem is kapsz semmit hanem könyöröghetsz a refundért. Jobban jársz egy biztos helyről kicsit drágábbal szerintem, banggood vagy valami, most vannak kuponok, akciók.

[ Szerkesztve ]

(#23655) Silent77 válasza cris78 (#23653) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem nem adja ki, de valószínű ugyanaz a személy, vagy más is próbálkozik. :)
Felesleges az ilyennel foglakozni, úgysem kapsz semmit.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23656) cris78 válasza Silent77 (#23655) üzenetére


cris78
őstag

Köszönöm és neked is Minstrel!
Csak belefutottam, gondoltam kérek tanácsot.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#23657) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Banggood 9.9 akciók: Láttam a főoldalon a reklámot, igy összeállt a kép.

Lesz ugye 3 kör

8 órás bontásban lesz a 3 kör 9.-én. Első 8 óra az első kör és igy tovább. :K

(#23658) zseko válasza havri1 (#23542) üzenetére


zseko
veterán

A 27% amiről te beszélsz az az áfa, a vám 2.5%

HR24.hu

(#23659) zseko válasza Silent77 (#23568) üzenetére


zseko
veterán

És ha késtél és lecsúsztál róla, akkor eredeti árat fizetsz, vagy nem engedi kifizetni? Mert ugye nem mindegy hogy 2800-at fizetsz, vagy 370000-et... :D

HR24.hu

(#23660) Silent77 válasza zseko (#23659) üzenetére


Silent77
veterán

Rögtön kiírja, hogy elfogyott. Visszadob paypalról, hogy sikertelen. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23662) havri1 válasza zseko (#23658) üzenetére


havri1
félisten

Pontosan így van., Jogos, mert áfaköteles.
Nekem a vámeljárás maga a folyamatot jelenti (arra gondoltam), aminek keretein belül megállapítják, hogy kell e fizetni ÁFÁ-tt, VÁM-ot meg kezelési költséget vagy sem.

Nekem kezd már elég ködös lenni ez az egész, minél többet van róla szó, mert egyik ezt állítja, másik azt.

[ Szerkesztve ]

havri

(#23663) Dzsolo válasza XtremLor (#23323) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Ezzel zárja a vásárlást. Máshol működik a vásárlás, érthetetlen számomra, hogy nála miért nem fogadja el.

[ Szerkesztve ]

(#23664) royalka válasza Dzsolo (#23663) üzenetére


royalka
őstag

Én se tudok tőle vásárolni a mastero kártyámmal, csak mastercarddal. Amíg nem volt mastercad-om addig utaltam paypal-ra pénzt és úgy kifizettem. Amúgy nem tudom hogy miért van ez.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#23665) lkristóf


lkristóf
senior tag

Szék aljára ilyen szivacsos anyag cuccot raknék, hogy könnyebben lehessen húzni tolni őket, ne zörögjenek. Most is van rajta csak elkopott, ezt néztem csak így gyorsba: [link] valaki rendelt már hasonlót? Esetleg itthon, lehet, hogy olcsóbban megúszom? :DDD

(#23666) -secret- válasza lkristóf (#23665) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ennél olcsóbban kétlem.

(#23667) zoltan6 válasza -secret- (#23666) üzenetére


zoltan6
őstag

szerintem kb. az obiban is ennyiért vettem.filléres dolgok ezek.

(#23668) Skynet258 válasza -secret- (#23666) üzenetére


Skynet258
veterán

Ez gumisnak tűnik inkább, attól meg csak nehezebb tolni a széket, mert jobban tapad. :D Ikeában vettem minimál pénzért valami pakkot amiben van mindenféle méretű alátét, ilyen filc szerű anyag. Van amit ragasztani kell, van amin ilyen fém gyűrű van, amit bele kell kalapálni a szék lábába... amelyik szimpi. :)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#23669) lkristóf válasza -secret- (#23666) üzenetére


lkristóf
senior tag

Köszi.
(#23668) Skynet258 Neked is köszi, ez a szó nem jutott eszembe, hogy filc szerű anyag :D most is ilyesmi volt rajta: [link] szóval valami ilyesmit még keresgélek aztán még körülnézek itthon is. :R

szerk: Ikeába is találtam: [link]

[ Szerkesztve ]

(#23670) V/ válasza Dzsolo (#23663) üzenetére


V/
titán

A bankod nem engedte a vásárlást. Nem volt rajta fedezet, vagy vásárlási limited átlépted erre a napra. Harmadik lehetőség nem működik a bankod kártya rendszere.

#23664) royalka Akkor nem lenne a Maestro felsorolva, lehet vele fizetni, csak néha nem sikerül. Esetleg a bank nem engedi rajta a deviza műveleteket.

[ Szerkesztve ]

(#23671) wentworth válasza havri1 (#23542) üzenetére


wentworth
tag

Edit: Közben tovább olvastam megtaláltam :DD

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#23672) m0ski


m0ski
aktív tag

Sziasztok!

Banggood-ról BlitzWolf töltőkkel van valakinek tapasztalata?
Kinéztem egy 4 portos szivargyújtósat illetve egy 2 portos hagyományos töltőt, amik ráadásul akciósak lesznek 9-én.

(#23673) Dzsolo válasza V/ (#23670) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Minden működik nincs elérve a limit sem, bárki mástól tudok vásárolni csak tőlük nem. Na mindegy ez egy nagyon nagy rejtély.

(#23674) wentworth válasza Dzsolo (#23673) üzenetére


wentworth
tag

Én is jártam már igy. Nincs nekik raktáron. Listázd ki újra az eladók között a termékeit, mert ha sütikből szeded elő, akkor a link "létezik" de valójában most Out of stock a termék.

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#23675) DJ. Ru$y válasza Dzsolo (#23673) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Milyen valutában akarsz fizetni? A PP vált vagy a bankod? Ha a bankod, akkor lehet nem tudsz olyan valutával fizetni... Állítsd PP váltásra vissza erre a vásárlásra és nézd meg, hogy úgy tudsz-e fizetni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23676) Dzsolo válasza DJ. Ru$y (#23675) üzenetére


Dzsolo
senior tag

A sinceritytrading, courtesytrading párosnál a legkevesebb az, hogy a fizetés nem működik, ez csak 1 probléma, de meg sem veszi a terméket tőlük, ha visszalépek, elvileg szerepelnie kellene a listámban de nincs ott, azaz mintha semmi se történt volna.
Attól, hogy nem tudom kifizetni még a megvásárolt termékek között kellene lennie. Egyébként 2 napja cseréltem SSD-t úgyhogy tuti nem az előzményekből dolgozik.

(#23677) royalka válasza V/ (#23670) üzenetére


royalka
őstag

De akkor a többi eladótól miért tudok vásárolni? Meg ilyen valutába más eladótól simán vásárlok tőle nem. Meg nem mondtam hogy a mastero val nem lehet vásárolni, de hidd el hogy tőle nem engedi. (Inkább költői kérdés volt mert igazából nem érdekel, hogy miért nem megy, az fix hogy nem tudok ezzel a karival venni tőle így fel kellett tölteni a paypay-t míg nem volt mastercad is. Amúgy mind a két kártya BB. )

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#23678) DJ. Ru$y válasza Dzsolo (#23676) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha Buy It Now-val veszed és kapásból fizetsz, akkor addig nem veszi meg, amíg nincs kifizetve.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23679) htc07


htc07
addikt

Megnéztem mi a helyzet:

[link]

Most rendeltem courtesy-től, minden gond nélkül. Windows telepítő pendrivenak jó lesz :DDD

(#23680) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Rendelnek Mi Band-et, eredetit nem klont... Mi az ajanlott beszerzesi forras? Ebay, BG stb? Eladokat tudtok linkelni, akik megbizhatoak? Vagy varjak vele 9.9-ig? Vajon akcios lesz?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23681) Dluinet válasza DJ. Ru$y (#23680) üzenetére


Dluinet
nagyúr

gearbest vagy banggood

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#23682) draco31 válasza DJ. Ru$y (#23680) üzenetére


draco31
veterán

Akció lesz, én arra gyúrok. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#23683) nelsonmanian válasza DJ. Ru$y (#23680) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Banggood tuti eredetit küld, most lesznek akciók.
Nekem is van régebb óta de kb egy hónap után elveszti a varázsát. Egyedül azért van még meg mert sokat vagyok zajos helyen, és rezeg ha hívnak.

(#23684) -secret- válasza DJ. Ru$y (#23680) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem ebayrol kamu jött ami szar is volt. Onnan ne vegyél.

(#23685) DJ. Ru$y válasza nelsonmanian (#23683) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Rezgo ebresztes es rezgo hivas szamit foleg. Koszonom sracok!

Azt lattam, hogy 0.01 dolcsi lesz, de gondolom par darab... Megvarom a 9.9-et, hogy mi lesz, aztan rendelek. Koszonom!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23686) stairmaster


stairmaster
tag

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata, éles szamurájkard rendelésben? Mennyire veszik szigorúan, kellenek-e engedélyek a rendeléséhez, stb.?!

Előre is köszönöm! :R

(#23688) V/ válasza stairmaster (#23686) üzenetére


V/
titán

Attól függ mennyit szánsz rá.
Nem biztos, hogy az eBay-n találsz olcsóbbat, mint egy magyarországi beszerzésben. 126k alatt japán nincs az eBay-n, a kínai meg 50k körül vehető nálunk is.
De mindkettőre vonatkozik:
Magyarországon a kard a közbiztonságra különösen veszélyes eszköznek minősül a 175/2003. (X.28) kormányrendelet alapján!
A rendelet ezt a korlátozást tartalmazza:
3. § (1) Jogszabály eltérő rendelkezése hiányában tilos a közbiztonságra különösen veszélyes eszközt közterületen, nyilvános helyen - ideértve az ott lévő járművek belső tereit is -, valamint közforgalmú közlekedési eszközön birtokolni.
A beszerzés nincs korlátozva, a szállítás meg nem igazán oldható meg, -a postás kiszállíthatja- ha már megvetted.
Van kivétel a korlátozás alól, ha fegyveres szerv tagja vagy, vagy pedig rendeltetésszerűen sport, hagyományőrző tevékenységet folytatsz. Bővebben itt.

[ Szerkesztve ]

(#23689) hentes555


hentes555
senior tag

Heló

Ilyet rendelt már valaki? [link] És ha igen, mik a tapasztalatok? Továbbá ezt tudom egy egyszerű 12 V-os adapterrel működtetni, hogy két dróttal összekötöm a pólusokat és kész? :U

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#23690) V/ válasza hentes555 (#23689) üzenetére


V/
titán

Igen, de vigyázz az alumínium felület melegszik, a hűtést, légáramlást meg kell oldani. Egy 9V-os elemmel is működik, de egy egyszerű 2A-es adapterrel a tökéletes, az ennél kisebb adapter nagyon melegszik.

[ Szerkesztve ]

(#23691) hentes555 válasza V/ (#23690) üzenetére


hentes555
senior tag

Hűtést hogy lehet megoldani ilyennél? Ha egy pl. tenyérnyi alulemezre rögzítem (esetleg a kettő közt hűtőpasztával rásegíteni) vagy valami hűtőbordás megoldás kellene vagy milyen?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#23692) pumukli56


pumukli56
tag

Szerintetek sötétben való fotózáshoz? [link]
jó áron mondható :K

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#23693) Outlander válasza pumukli56 (#23692) üzenetére


Outlander
őstag

Szerk. Most látom h aksis. Nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#23694) V/ válasza hentes555 (#23691) üzenetére


V/
titán

A nagyobb lukak és hosszabb átmenő csavaron lévő 2 darab anya segítségével "lebeg" a levegőben.
Ha huzamosabb a használat -folyamatos 7-8 óra, akkor a 2 oldalt az a 3 lábas hűtő felületet lehet megnövelni hűtőbordával.
Egyszerű, bármely elektronikai boltban is kapható.

De ez nagyon tetszik

10W-os hoz nem kell, de gondolatébresztő:

[ Szerkesztve ]

(#23695) hentes555 válasza V/ (#23694) üzenetére


hentes555
senior tag

Igazából még nem tudom mire kellene, de max. 10-15 percnél nem kellene tovább világítania semmikor :)

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#23696) V/ válasza pumukli56 (#23692) üzenetére


V/
titán

Max 30 cm-es szelfihez, de komolytalan.

(#23697) V/ válasza hentes555 (#23695) üzenetére


V/
titán

Akkor hogy jól nézzen ki, a 3. :
De elegendő a 0-ás verzió.

[ Szerkesztve ]

(#23698) hentes555 válasza V/ (#23697) üzenetére


hentes555
senior tag

Vagy barkácsoljam rá egy W50-es IFA hűtőjére :D
Amúgy köszi a választ :R

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#23699) Minstrel válasza V/ (#23696) üzenetére


Minstrel
senior tag

Azért ha 30cm-ről belenézel akkor nem látsz mást csak 16led-et, a legmagasabb fokozaton már elég jól világít, 1-2 méterre elég, de kb. olyan mintha zseblámpával odavilágítanának.

(#23700) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

van a szekrényem tetején egy lcd tv, amit jó lenne pár fokkal megdönteni, és nem könyvekkel, van erre valami kütyü? egy csúszásmentes háromszög alakű műanyag valamire gondolok ebayről, valaki? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.