Hirdetés

2019. november 22., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#23251) jerry311 válasza lkristóf (#23247) üzenetére

jerry311
(veterán)

1-2 hónap használat után szeretnék beszámolót hallani a kerámia késekről. Nekem eddig csak rossz tapasztalatom volt az olcsó darabokkal. 25-30k HUF-ot pedig nem vagyok hajlandó fizetni, ennyi pénzért inkább acél késeket vásárolok.

https://www.facebook.com/RailwayRelay/ - League of Legends: spambox

(#23252) Saccco

Saccco
(veterán)

Megjött a Tronsmart 6-os pack kábel newfrog-tól.

Bocsi a képminőségért... :B :DDD

[ Szerkesztve ]

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23253) Silent77

Silent77
(veterán)

Mai termés:

100db csodaszivacs. Amikor vettem 1200ft volt. Tényleg 15mm vastag.
Jön még belőle 20mm vastag is aliról.
Szemüveg törlő
Páromnak ruha Egyel nagyobbat küldtek. :(((
Zokni, gatyo tároló. Gagyi anyagból van.

Gearbest-Banggood kuponok: http://kinaikell.eu

(#23254) Outlander válasza jerry311 (#23251) üzenetére

Outlander
(őstag)

Józsefvárosin vettünk 7+1 szettet valami 1500-ért, napi használatban van hónapok óta.

(#23253) Silent77
És a fiókon belül külön tárolóban tartod a "bugyikát"? :F

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#23255) Silent77 válasza Outlander (#23254) üzenetére

Silent77
(veterán)

Persze, miért?
Praktikus, de ennél többet nem is ér.

(#23256) emiki6 válasza cikasz (#23250) üzenetére

emiki6
(addikt)

Igen.
Példa képp, ha kábelt akarsz mérni, akkor nagy teljesítményű tápot és nagy teljesítmény felvételére képes eszközt kell vele összekötnöd (továbbe beékelni a rendszerbe a műszert) és akkor a kábel lesz a gyenge láncszem, a mérés tárgya. És így tovább

Én vettem egy 10Ah-ás Xiaomi Powerbankot, ami képes 2A-t felvenni is, leadni is (a hozzá járó kábel szintén), egy 2A-es töltőt, egy 2A-es kábelt és egy Charger Doctort. Ezzel a 4 dologgal mindent meg tudok mérni, mert egyik sem gyenge láncszem. :K

[ Szerkesztve ]

Ehess, ihass, ölelhess, alhass! A mindenséggel mérd magad!

(#23257) jerry311 válasza Outlander (#23254) üzenetére

jerry311
(veterán)

Az én kerámia késeim (2 készletet próbáltam) is napi használatban voltak, élesek is voltak, aránylag.
De míg vásárláskor simán borotválta a szőrt is, addig 2 hónap múlva már nem. Na, nekem ez a szint már életlen.
Ilyen esetben egy acél késen nagyon könnyen lehet segíteni, kerámián kevésbé, illetve csak speciális esközökkel.

(#23258) maestro87

maestro87
(őstag)

Ma hozzánk is hamarabb elérkezett a karácsony 6 külföldi csomaggal. :C
- 9.99 dolláros OnePlus Power Bank 10000mAh
Picit kisebbre számítottam, nem valami farzsebbe illő méret, de az én hibám, mert rendelés előtt nem néztem utána, hogy mekkora is.:) Mivel gomb nincs rajta így a holnap várható mifan működtetése elég nehézkes lenne vele, viszont a teszt videóval ellentétben csatlakoztatás nélkül is meglehet nézni a töltöttségét ha egyszerűen megrázom egy kicsit.:)
A mérete miatt a sorsa még kérdéses, lehet eladom. Bár előtte mindenképpen szeretném összehasonlítani a xiaomi-val, hogy melyik marad tovább talpon. Ehhez várok még egy USB tesztert és egy USB terhelést. Lehet csinálok ma egy olyan tesztet is, hogy az egyikkel feltöltöm a másikat. :DDD Kíváncsi leszek melyikben lesz több kakaó.:D

- 3Ft-os propellerek. Mindjárt két csomag is, mert valamiért anyám is akart egy ilyen szettet. ;] Viszont fogalmam sincs, hogy milyen motort kellene rátenni amit feltudna emelni, ehhez kellene egy kis segítség. :B Amúgy ennek sem néztem utána, meg is lepődtem hogy milyen nagy, azt hittem H8 méretűek lesznek.:) A hozzájáró pöcköket nem tudom hová tenni, nem tudom mire jók mert a belsejében elfordulnak.
- Plusz egyéb apróság ebay-ről, banggood-ról.
- Továbbá tegnapi termés volt még az 1 dolláros oldalvágó. Vágni vág, rés nincs az élek között, de mindkét műanyag borítás könnyen lejár róla. Ami jó benne, hogy made in USA, így remélhetőleg tovább bírja majd mint a kínaiak. Csak ne baba kék színű lenne. :DDD

Holnap remélem már jönni fog a 2db nillkin töltőm és az 1 dodós mifan-om is.:)

(#23253) Silent77: "Páromnak ruha Egyel nagyobbat küldtek. :(((" Legalább jó lesz rád, úgyis ezt akartad. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23259) draco31 válasza jerry311 (#23257) üzenetére

draco31
(addikt)

Van egy titka a kerámiáknak, vagyis inkább az élüket kell figyelni. Az igazai kerámiáknak olyan színű a penge is, mint az egész kés. A kamunak meg fehér ugyan a lap, vagy akármilyen szín, de ha a kés éle fém színű, akkor az egy sima kés.

ASUS VivoBook S14 S410U /\/\ Samu A50 /\/\ Amazfit Bip

(#23260) lkristóf válasza -secret- (#23248) üzenetére

lkristóf
(aktív tag)

Igen, teljesen jól vág.

(#23249) kmisi99 A fogása nagyon jó ilyen gumis nem az a kemény műanyag. Ennyiért bőven megérte, még 2500 -at is adtam volna érte amikor másodszorra volt snap up -ba.

(#23251) jerry311 Rendben, nekem eddig is volt itthon ilyen Lidl -ből vagy honnan kerámiakés kisebb nagyobb fajta. Azokkal se volt eddig nekem gondom, az se volt olyan drága max 4-5k, vigyázunk is rájuk mikor koszos utána egyből elmosom és eltörlöm azt rakom is rá a védő tokját.

(#23261) emiki6 válasza draco31 (#23259) üzenetére

emiki6
(addikt)

Vagy ha fogja a mágnes. :U
Viszont azt lehet élezni. :K

[ Szerkesztve ]

(#23262) jerry311 válasza draco31 (#23259) üzenetére

jerry311
(veterán)

Nagyon erősen kell koncentrálnom, hogy elhiggyem nem trollkodsz. :U

lkristóf
Nyilván vigyázok rá. Nem vágok üvegen, kerámián, fémen, stb. Fa vagy bambusz vágódeszkán használom, nem csontozok vele, nem használom földes/homokos zöldségek pucolására sem. Húst és zöldséget vágtam vele, mégis veszti az élét. Értem én, hogy nem egy Kyocera, amit 1-2 séf akár 8-10 évig is használ élezés nélkül, de azért mégis elvárnék legalább 1 évet...

(#23263) musli26

musli26
(tag)

Milyek memóriakártya ajánlott 16Gb méretben
telefonba?
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#23264) Silent77 válasza maestro87 (#23258) üzenetére

Silent77
(veterán)

Rám még így is kicsi. :W :P

(#23265) kobipeti

kobipeti
(aktív tag)

Hátha még nem volt:
Mini USB OTG átalakító 1 dollárért: link

(#23266) htc07 válasza kobipeti (#23265) üzenetére

htc07
(addikt)

okos, bár leválasztásnál biztos a telefonban marad az adapter :D

(#23267) XtremLor válasza htc07 (#23266) üzenetére

XtremLor
(őstag)

Neztem ma en is, de arra a kovetkeztetesre jutottam, ezt par het utan elkavarom a szobaba, jo ha 1 ev utan talalom meg :D

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#23268) KaiotEch

KaiotEch
(veterán)

Sziasztok! Tempered glass-t kitől szoktatok rendelni, akinél dobozba jön a cucc?

"Ha akarok venni egy terméket az alzánál (JBL GO 2) ami 9.990 Ft, akkor ehhez még kell vennem valamit, hogy 12.000 Ft legyen?" by oszy || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#23269) htc07 válasza XtremLor (#23267) üzenetére

htc07
(addikt)

[link]

nekem ilyenem van a tablethez, hibátlanul megy

(#23270) agent_k válasza jerry311 (#23262) üzenetére

agent_k
(senior tag)

Nem trollkodik. Az olcsó cigánykészletek tényleg ilyenek. Van a fémen egy bevonat de az éle acél. Ami nekem is van azaz egész kerámia. Aldis. De nem vagyok hanyattesve tőle.

(#23271) maestro87

maestro87
(őstag)

De miért is jobb a kerámia kés azonkívül, hogy "finomabb lesz tőle az étel" és sérülékenyebb? ;]

A kerámia serpenyőket még jobban megértem de, hogy a kerámia kés mitől jobb...

[ Szerkesztve ]

(#23272) Gsx-rr válasza agent_k (#23270) üzenetére

Gsx-rr
(addikt)

+1!

Én is vettem nagyon mutatós " kerámia" kést.
Utána sok mosogatás után szépen kezdett kopni és látszik ,hogy sima acél penge volt bevonva!

(#23273) emiki6 válasza agent_k (#23270) üzenetére

emiki6
(addikt)

Tudod mi a legjobb? Az, hogy rá van írva, hogy "steinless steel", de mégis el tudja adni kerámiakésnek.
Kérdeztem késest, aki árult olyan készletet jóval drágábban. Azt mondta, hogy nem azért árulja ennyire drágán (néhány ezer helyett tizen valahányért), hogy akkora haszna legyen, hanem mert az nem hamisítvány...

Maestro87: ridegebb anyag, nem megy ki az éle alapesetben, ha nem törik le róla. A fémnek hamarabb kimegy, mert puhább.

[ Szerkesztve ]

(#23274) agent_k válasza maestro87 (#23271) üzenetére

agent_k
(senior tag)

Talán azért, mert elhittük, hogy nem kell élezni. Én azt gondoltam, amikor megvettem az igazi, tényleg kerámia kést, hogy olyan éles, hogy borotválkozni is lehet vele. Lehetett is, aztán ez szépen elmúlt. Paradicsomot például csak frissen élezett acélkéssel vagy recéssel vágok. Húst, kenyeret, ilyesmit vágni meg jó bármi.

Gondolom a nagyságrendekkel drágább kerámia kések nem ilyenek.

(#23275) Degeczi válasza maestro87 (#23271) üzenetére

Degeczi
(nagyúr)

Mert átjutsz vele a fémdetektor kapun... :O

(#23276) kirkri

kirkri
(addikt)

Ma befutott rendelések:

Snap-Up kocka óra és nick névre postázott orrszőr nyíró. Ezekről már többen megírták a véleményüket, egyetértek velük, az óra jó, a nyírón érződik az olcsó anyaghasználat, de 3 forintért nem is vártunk sokkal többet. (a célnak megfelel)

Illetve az asszony bringájára egy kormányra rögzíthető táska. Nagyon jó minőségű termék, bármelyik hazai bringás boltban árulhatnák dupla ennyi áron. (talán árulják is)

16 éve a Prohardveren! ™

(#23277) Degeczi válasza axlfsi (#23182) üzenetére

Degeczi
(nagyúr)

Ebben igazad van, megnéztem otthon: a 3-ból 2-nek valóban el tudnak forogni az alsó pálcái kissé - de nem tartom problémásnak, mert a palackot stabilan tartja így is.

(#23278) cris78

cris78
(őstag)

Nekem [ezt] hozta ma a postás.

(#23279) DJ. Ru$y

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Nekem meg a júliusi csomagjaim sehol... Kezdek félni. :(

Cris78, de király az a kábel, kár, hogy most "drága"... Annyiért elég jó vétel volt. Venném is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23280) lkristóf válasza cris78 (#23278) üzenetére

lkristóf
(aktív tag)

Ez nagyon ötletes már csak a remax kábellel kéne ötvözni és akkor egyik felével se lenne gond. :DDD

(#23281) draco31 válasza jerry311 (#23262) üzenetére

draco31
(addikt)

Sosem trollkodom, csak felénk szeretik hülyének nézni az embert ezekkel a késekkel. Aztán leírtam a tapasztalataimat.

ASUS VivoBook S14 S410U /\/\ Samu A50 /\/\ Amazfit Bip

(#23282) emiki6

emiki6
(addikt)

Most nézem, majd egy hónap múlva a snapupos mibandet úgy fogjátok kiírni, hogy "Na megjött a 30 forintos karkötő..." :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23283) XtremLor válasza emiki6 (#23282) üzenetére

XtremLor
(őstag)

1s-t akartam venni amint kijon, de 25huf-ert ez is johet !

#23278) cris78:Ramertel erre a Proli-nk microusb-re, folyik a delej? :D

[ Szerkesztve ]

(#23284) DJ. Ru$y válasza emiki6 (#23282) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Micsoda? Eredeti Mi Band 30 Ft? Ez komoly? Vagy én értem félre az iróniát? :DDD

[ Szerkesztve ]

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23285) Sanki

Sanki
(addikt)

Nekem is megérkezett a remax kábel (08.20-i rendelés) meg még egy karkötő (08.15-i rendelés).
Viszont a két dátum közt még mást is rendeltem (snap up-os cuccok pl.: helikopter, nadrág, ing, nfc-s gyűrű) és azok még nem jöttek meg..
Ilyen előfordulhat? (Nemrég beszéltük, hogy milyenek a helyettesítő postások, és nálunk múlt héten az volt és semmi nem jött...) Illetve van még másik két rendelés is, ami meg hónap eleji, azok se jöttek még meg. :F
Én arra gondoltam, hogy pl. a nagyobb csomagok lassabban jönnek át a vámon, remélem nem nyúlták le...

"Work smarter, not harder..." /// Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#23286) XtremLor válasza Sanki (#23285) üzenetére

XtremLor
(őstag)

Ossze vissza jonnek a csomagok, nagyon nem lehet kiszamitan, pozitivum hogy ma futott be olyan ami usernevel volt cimkezve, a postas is szolt hogy nincs nev, mondom semmi gond, az enyem lesz! :D

(#23287) emiki6 válasza DJ. Ru$y (#23284) üzenetére

emiki6
(addikt)

Nem, nem vicc. Vélhetőleg eredeti lesz 0,1 dollárért, de ha csak egy gumikarkötő aluberakással még az is megéri. :DDD [link] 3rd round fülnél látod. :K

(#23288) Sanki válasza XtremLor (#23286) üzenetére

Sanki
(addikt)

Ezzel csak az a baj, hogy ez postásfüggő is.. :F

"Work smarter, not harder..." /// Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#23289) DJ. Ru$y válasza emiki6 (#23287) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Azt a.... Mire felkelek elfogy minden szinte biztos. Meg elfelejtem, mert ez még 8 nap. A linket viszont köszönöm! :R

Ezt amúgy bárki veheti aki akarja vagy van itt bármilyen megkötés? Darabszámra akár stb.

[ Szerkesztve ]

(#23290) kmisi99

kmisi99
(addikt)

Banggood on ezek a szuper 0,1$ akciók úgy működnek, hogy az adott időben elkezdődik, és a leggyorsabbak a legjobbakat meg tudják szerezni? Mint a fent említett MI band ot? Csak mert szerintem fenn maradok késő estig, egy próbát megérhet. Esetleg valami tipp? Ha már kosárba rakta az ember az övé a cucc? Vagy esetleg el kell jutni a paypalos kifizetésig? Gondolom másból is vehetek, vagy csak 1 db 0,1$ cuccot lehet venni egy ilyen akcióban? Köszönöm a válaszokat előre is.

(#23291) emiki6 válasza DJ. Ru$y (#23289) üzenetére

emiki6
(addikt)

Még nem tudni mikor lesz pontosan, szerinte este-későeste-hajnal.

(#23292) XtremLor válasza DJ. Ru$y (#23289) üzenetére

XtremLor
(őstag)

1db, es villamgyorsan fizess! :D 20-30s mar soknak szamit ugy szamoljatok!

[ Szerkesztve ]

(#23293) DJ. Ru$y válasza XtremLor (#23292) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Akkor azt hiszem ez nem az én akcióm lesz, főleg, ha éjjel lesz, nem tehetem meg, hogy nem alszom ki magam sajnos... :( Azért köszi. Tuti van erre már script írva, ami beteszi a kosárba és még a fizetést is végig viszi. :DDD

(#23294) XtremLor válasza DJ. Ru$y (#23293) üzenetére

XtremLor
(őstag)

A problema sokszor az volt hogy maga a bg nem toltott be vagy a paypal oldala, hiaba csinalnad gyorsan!

(#23295) cris78 válasza lkristóf (#23280) üzenetére

cris78
(őstag)

És tényleg működik, mindegy, hogy dugod be.

(#23296) DJ. Ru$y válasza emiki6 (#23291) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Frissítettem és elkezdett visszaszámolni... UTC +8 szerint 09.09 10:00-kor lesz. Az nálunk jövő hét szerda hajnal 3, ha jól számolom.

(#23297) emiki6 válasza DJ. Ru$y (#23296) üzenetére

emiki6
(addikt)

De nem egyszerre lesz minden akciós, hanem el lesznek tolva időben. Reggel 7-kor lesz a Xiaomi kamera, az érdekel :D Meg a többi xiaomi cucc is, nomeg lesz egy 1 dolláros kijelzős okoskarkötő, arra is kíváncsi vagyok.

(#23298) DJ. Ru$y válasza emiki6 (#23297) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Van még mit tanulni ezekről úgy látom... Köszi az infót ismét!

(#23299) Laca1212 válasza emiki6 (#23287) üzenetére

Laca1212
(őstag)

Csak jusson mindenkinek... :)

(#23300) maestro87 válasza DJ. Ru$y (#23296) üzenetére

maestro87
(őstag)

Valahol mintha írva vagyon, hogy a snap-up-os körök között 8 óra különbség lesz, azaz az első kör 3-kor, a második kör 11-kor a harmadik kör pedig 19-kor kezdődik.

Bár az első körre hajnali 4 órára számol vissza, akkor most mikor is kezdődik? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.