Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24751) axlfsi


axlfsi
veterán

El kellene loni ezt a 12%-os kupont is, de nagyon nem tudom mar mire...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#24752) Silent77


Silent77
veterán

Lemaradtam mint a borravaló. :O

Konyhába lenne a szalag, ezért is jobb lenne a zárt. Viszont azokkal már én is megjártam.
Nem tudom amit találtam milyen minőség lehet. :F

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#24753) axlfsi válasza Real_Necro (#24747) üzenetére


axlfsi
veterán

Na, csak osszejott valami ma! :D

(#24749) -=Jam=-, (#24750) elszabi gratula! ;)

(#24752) Silent77 azert, hacsak nem froccsenhet ra barmikor viz, illetve nem eri kozvetlenul a para, mert nem a tuzhely fole teszed, hanem szepen, valahova eldugod, akkor jo lehet az a "racsos" kivitel is.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#24754) dugesz77


dugesz77
őstag

Nekem egy boros dugó összejött. Más most nem érdekelt. Még a MiBandra ráugrok mert, nekem ugyan már van de a családba másnak is nagyon megtetszett.

(#24755) Real_Necro válasza axlfsi (#24753) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jó lesz születendő gyermekem mellé éjszakai fénynek. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24756) Atomgeszi válasza Silent77 (#24752) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én mindig felülméretezem a tápegységet. A szalag úgyis annyit vesz fel amennyit megadok neki. De a tápnak is jobb, ha nem 100%-on hajt, hanem lazán elviszi a 2 Ampert 50%-on, nem melegszik annyira az sem.

(#24757) -=Jam=- válasza Silent77 (#24752) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Esetleg ez. Ez valamivel jobbnak tűnik.

(#24758) zoltan6 válasza -=Jam=- (#24757) üzenetére


zoltan6
őstag

szerintem bangoodról akar venni,ha már akciók vannak,meg kuponja van :K

(#24759) werszomjas


werszomjas
őstag

ó jessz, sikerült egy mi band :C

üdv

(#24760) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

EZAZ, ott a Mi band!!! :DDD :C

Na egy kicsit pihenek, aztán 3-kor még rámegyek egy Pistonra :D

[ Szerkesztve ]

(#24761) elszabi válasza werszomjas (#24759) üzenetére


elszabi
tag

gratula. én lemaradtam.

(#24762) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Én, nem értem, hogyan toljátok. Idő lejár, többször frissítek a jó idő érdekében a végén... 0:00 sold out. Mit baszok el?

[ Szerkesztve ]

(#24763) Silent77


Silent77
veterán

Gratula nektek! Nekem sajnos nem. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#24764) axlfsi


axlfsi
veterán

Bekakilok! :D Hogy csinaltatok? ... PP fizetesnel nalam mar panaszkodott, hogy elfogyott...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#24765) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Nálam timed out...

De lett egy silicon szőlőfürtkészítő... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24766) -=Jam=- válasza axlfsi (#24764) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Én 1s-nál szoktam nyomni a Rush to Buy gombot. Most elég gyorsan átvitt PP-re, aztán ott elég sokat pörgött, azt hittem nem lesz meg, de szerencsére beadta.

(#24767) werszomjas válasza Joe Swanson (#24762) üzenetére


werszomjas
őstag

Én megnyitottam a mi band oldalát, nyomtam egy frissítést 59-kor és utána már nem léptem át másik lapra, mert különben elkezd késni a számláló, mikor 1sec volt hátra rányomtam a rush-ra, bejött a paypal oldal, ctrl+v-vel benyomtam a jelszót, és meglett :D Mondjuk előző körben is így csináltam az egyik cuccnál, az meg nem lett meg.

üdv

(#24768) zoltan6


zoltan6
őstag

na én föladom mára,csak az asszonynak való cuccok sikerültek ma,női ruha,női edzőcípő,semmi nekem való kis műszaki kütyü :N

(#24769) Danex


Danex
addikt

Na meglett a band rekordnak számító 11másodperc alatt. (Ezen technikával ;] )

(#24770) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Az utolsó kettőt már nem várom meg, mert akkor csak 2 órám marad aludni. :P

Jó éjt mindenkinek! :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24771) elszabi válasza Danex (#24769) üzenetére


elszabi
tag

viszont, ha ennyi embernek meglett, akkor több kell legyen belőle, mint az oldalon hirdetik. az adott darabszám vmiféle régiónként értendő esetleg?

(#24772) twine


twine
addikt

Felhúztam magam, és egy óra előtt 5 perccel telepítettem a BG appot...a miband miatt :D
Mire (elvileg időben) "odaértem" soldout:(
De velem nem b@sznak ki...gyorsan vettem egyet 3600ért :DDD

(#24773) axlfsi válasza Danex (#24769) üzenetére


axlfsi
veterán

LÓóóól! :D Ezt valami makro csinalja vagy neked ilyen gyorsan rangat a jobb karod?! :P :D :D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#24774) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Na megérte felkelni, megvan a Piston 3 is. :Y :C

(#24775) Silent77 válasza -=Jam=- (#24774) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem semmi, pedig arra vártam.
Nem értem, gyors volt minden, de sold out. :( Mobil nézetből kellett.
Neked gratula! :C

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#24776) axlfsi válasza -=Jam=- (#24774) üzenetére


axlfsi
veterán

Azzal kezdtem, az elso masodpercben nyomtam is, de paypal fizetes-csekkautnal aszonta, hogy szori, de elfogyott...

Gratula, makod volt :)

(#24775) Silent77 En is ezt mondom, a macska rugja meg! :)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#24777) Danex válasza elszabi (#24771) üzenetére


Danex
addikt

Választ egyszerűnek tartom, hajnal van keleten, illetve az embereknek aludni kell.

A legutolsó cuccok között már csak a band meg a füles ér valamit, ezek már többször is voltak és ha valaki 24órája snapup ozott lehet azt mondja... na ez már megvolt egyszer megyek aludni.

Plusz ha a rendszer nem laggol akkor az előbb említett módszerem működik, mobilos nézetnél nemigazán. Mikor jó a rendszer általában mindig sokat hozunk a fórumról.

(#24773) axlfsi: makró , nem amúgy csak a Neptun tárgyfelvétel adta gyakorlat ;]

Ja, és a füles is meglett (11s) :U

[ Szerkesztve ]

(#24778) -=Jam=- válasza Silent77 (#24775) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Én sima nézetben toltam, és most nagyon gyorsan végigment a folyamat.
Na fekszem is vissza, mert reggel meló :D
Aludj Te is, vége a mókának ;)

(#24779) axlfsi válasza Silent77 (#24775) üzenetére


axlfsi
veterán

Azert egy macska-pulcsit elvittem :) Jo lesz a kis dognek (habar meretnel lefagytam egy masodprecre, de reflexbol ranyomtam az XL-re ... kiderul. Ha nem jo, veszek bele egy masik macskat :D ).

(#24777) Danex annyira azert mar nincs hajnal. 9 orakor volt most az utolso snapup (keleten).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#24780) gorje válasza axlfsi (#24779) üzenetére


gorje
senior tag

Ha nem jo a meret irj holnap nekik es lehet megvaltoztatjak. Nekem elozo snapnel 3 termek mereten is tudtam modositani.
Nekem is sikerult jopar dolgot elvinni.
Ha valaki cserelne, privi.

Joejt

[ Szerkesztve ]

(#24781) axlfsi


axlfsi
veterán

Hoppa! Ti ezt tudtatok?!

Snap-up deal will be restarted next monday.

:C ... szep baleset lesz ismet. Majd elozo nap ra kellene gyurni az alvasra :)

(#24780) gorje ok, koszi a tippet!

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#24782) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Reggel vettem észre, hogy mobilos app szerint van 8 "Pending" tételem. Mind snap-up-os. Gondolom ezekről lemondhatok ugye?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24783) XtremLor


XtremLor
őstag

10-kor en beadtam a kulcsot! Pedig ugy latom a brigad alkotott este is , tuti megint szidjak a magyarokat! :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#24784) Freddycom válasza mrgergoke (#24696) üzenetére


Freddycom
őstag

ja jo, semmi, csak kerdem, regen olvastam, tetszett az irasod nyelvezete. :)

(#24785) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

rohadt fáradt vagyok, pedig csak az 1 órás mibandig mentem, és persze nem jött össze semmi.
még szerencse hogy tegnap vettem egy blitzwolfot, ami feketében a weben illetve fehérben az appon ugyanannyi volt, mint a snapupos társa :D
jó lett volna pedig a tv-stick is :)
látom pár embernek összejött a miband, grat :D

[ Szerkesztve ]

(#24786) -secret- válasza XtremLor (#24783) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én is 10 órással zártam, de az nem jött össze viszont zsákoltam egy olyan tervező padot, egy mi bandet, meg egy iPhone 6 fóliát. :D

Következőre jobban ráfeszülök. :B

(#24787) kirkri


kirkri
addikt

Egész napi sikertelenség után este nekigyürkőztem...
A 3 forintos iPhone 6 fólia volt a tesztje a mobilos nézetnek. Ugyan meglett, de rájöttem, hogy esélytelen vagyok ezzel a sebességgel, így maradnak a webes nézetnél azok, amelyeknél nem vagyok kiléptetve.

Aztán kiköltöztem a nappaliba, mert a nejem azt mondta, hogy őt ugyan ne zavarjam éjszaka. :D

23 órakor meglett a táska.
0 órakor a ruha.
1 órakor a szandál.
2 órakor a pulóver.

3 órakor a Piston fülesről lemaradtam, pedig 2 másodpercnél indítottam és rögtön átdobott a PayPal-re, szóval elvileg bele kellett volna férnie, de ne legyen az ember telhetetlen. :)

Aztán reggel 6-kor ébresztő, így most zombi üzemmódban vagyok. :D

Reggel még indulás előtt chat-eltem az ügyfélszolgálattal, mert kiderült, hogy a ruhából nagyot rendeltem. Nem volt probléma, módosították a méretet.

(#24781) axlfsi: Hol ír a folytatásról?

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#24788) Outlander


Outlander
őstag

Este benyomtam egy ébresztőt... (elötte bekészítettem a netet, képek letiltása, cfosspeed, mert miért ne, stb stb)

felkeltem, ráböktem, pörgött, paypal, automatán belépett, ok, pörgött kettőt... Idáig még talán egyszersem jutottam el, éreztem a biteketet ahogy vonja a kártyámról a pénzt.

Sorry Your item .......

Elmondtam egy lec@˘!@%hattokat és 3 megaq@!@!-t majd visszafeküdtem aludni...

Ellenben most frissebben keltem mint valaha... fő a pozitív hozzáállás.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#24789) -secret- válasza kirkri (#24787) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De miért 2 másodpercnél? Nézd a telefonon az órádat, amikor átvált egészre akkor katt gyorsan.. a számláló késik mindig. Vagyis késett. :(((

(#24790) rolio1


rolio1
tag

Jó reggelt!
Mint már említettem, lecsúsztam erről a kulacsról. Ha valakinek sikerült, de nincs rá szüksége, én átvenném.
Köszönöm!

(#24791) kirkri válasza -secret- (#24789) üzenetére


kirkri
addikt

Nekem a telefonom és a számláló között egy percnyi eltérés volt, így inkább maradtam a számlálónál.

21 éve a Prohardveren! ™

(#24792) -secret- válasza kirkri (#24791) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Miért?

Órát kell nézni mindig X óra 00-kor indul, akkor minek nézed a bugos számlálót :F

(#24793) kirkri válasza -secret- (#24792) üzenetére


kirkri
addikt

Mert, ha az óra után mentem, akkor rányomva a Rush to buy gombra azt az üzenetet dobta, hogy még nincs itt az idő. Mindegy, elégedett vagyok azzal ami összejött. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#24794) -secret- válasza kirkri (#24793) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem nem volt ilyen gondom, pedig számolt a számláló. Érdekes. :D

(#24795) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Láttam szép számmal térítettek vissza Ft összegeket. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24796) San398 válasza axlfsi (#24781) üzenetére


San398
őstag

Hol lehet ezt látni az oldalon?"Snap-up deal will be restarted next monday." Vagy hírlevélben jött?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#24797) gabx76


gabx76
senior tag

Részemről a tegnapi nap felemásra sikeredett:
Amíg a rendszer halott volt szinte semmi sikerélmény, aztán éjjel visszaállt a rend. Így összesen hat termékkel lettem "gazdagabb" úgy, hogy volt jó pár kör, amit érdektelenség miatt kihagytam. Amiket nagyon szerettem volna, pont a döglődős időszakra estek, azokból semmi sem jött össze. :(

Megjegyzés: A tegnap hajnali 4-kor leütött töltő már éjjel "shipped" státuszba váltott. :Y Kíváncsi leszek a borítékon szereplő dátumra... :)

(#24798) Gergosz2 válasza gabx76 (#24797) üzenetére


Gergosz2
veterán

Én nem is próbálkoztam semmivel mert haldoklott az oldal. Inkább kíméltem az idegeimet :)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#24799) maestro87


maestro87
őstag

Rekordnak számító 754 hozzászólás érkezett csak ebbe a topicba 24 óra leforgása alatt. :C Ember legyen a talpán aki végig olvassa. :DD

(#24800) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Akinek sikerült MiBand-ot vennie és nem kell neki, attól szívesen átvenném.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.