Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23901) Laci.M válasza Joker88 (#23855) üzenetére


Laci.M
senior tag

Szia!

Linket kérhetek? Én rendeltem egyet aliexpressről 0.73$-ért, de semmi nem csinál. A pénzt visszakaptam, de nem tudom van-e értelme rendelnem másikat. Mennyire ráz meg? Mint egy öngyújtó?

Aláírás

(#23902) Outlander válasza Laci.M (#23901) üzenetére


Outlander
őstag

Elemet tettél bele? ;] :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#23903) Laci.M válasza Outlander (#23902) üzenetére


Laci.M
senior tag

Annyira nem mondtál hülyeséget, gyárilag van benne 3 db, amik feltöltenek egy kondit. Nem mértem rájuk csak szétszedtem, de még nem raktam össze. 73 cent szerintem nem rossz ár :D

Aláírás

(#23904) maestro87


maestro87
őstag

Banggood csomagolt a DIY spektrumanalizátorom mellé 2db ilyen adaptert is ezüst színben. Elsőnek azt se tudtam mi ez.:) Kinek kell 2 dollárért? :DDD

(#23905) Silent77


Silent77
veterán

Most jöttek:
Páromnak ing Persze neki minden megjött... :U
NFC gyűrű A QR kód egy WeChat nevű alkalmazásra mutat. Nem hiszem, hogy ez kell hozzá.
Akinek kell szóljon, 11-es méret!

Mindkettő 20-án lett feladva.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23906) Outlander válasza Silent77 (#23905) üzenetére


Outlander
őstag

Emlékszek tavaly én is venni akartam ilyen gyűrűt, akkor 2k alatt nem nagyon volt...

Mondjuk azóta az nfc is kihaló félben van, jelenlegi telómban sincs, meg amiket nézegetek azokban se.

Cégeknél étel/ital automatákhoz, beléptetőkhöz használgatják... de magán használatban nem igazán terjed(t) el.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#23907) KaiotEch válasza Silent77 (#23905) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Akkor nagy az öröm nem? Ha nem jön meg akkor szokott gáz lenni ;]

(#23908) Silent77 válasza Outlander (#23906) üzenetére


Silent77
veterán

Ennek is 3500ft a rendes ára, annyit nem ér szerintem.
Soha nem használtam amúgy NFC-t. :B
Természetesen annyiért adom amennyiért vettem!

KaiotEch: Jaja. :))
Amit én várok nem jön, CX10, akkus csavarhúzó. :O

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23909) Out válasza KaiotEch (#23907) üzenetére


Out
addikt

Sokat jár oda a postás, korai még az öröm :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#23910) powers


powers
tag

BG-ról rendeltem egy rövidnadrágot M-es méretben,erre küldtek egy XL-est.Ott mit lehet tenni ez ügyben? visszaküldeni nem éri meg hogy kicseréljék..

[ Szerkesztve ]

(#23911) Saccco válasza powers (#23910) üzenetére


Saccco
nagyúr

Paypal return refund. Állják a visszapostát.
Pont a héten küldtem vissza egy mi bandot garanciális javításra, 4 napon belül fiókon a pénz.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23912) Outlander válasza Saccco (#23911) üzenetére


Outlander
őstag

Légyszí, unalmasabb óráidban erről egy kis esszét írni.

Ami aztán mehetne összefoglalóba is. :K :R

(#23910) powers

Amúgy minőségre/anyaghasználatra milyen? :F

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#23913) havri1 válasza Outlander (#23912) üzenetére


havri1
félisten

[link] itt az összefoglalóba már beletettük.

Az eladó által visszautalt vételár, vagy kártérítés.

Ha vissza kell küldenünk az eladónak a terméket (és PayPallal fizettünk), lehetőségünk van a visszapostázás díját a PayPalon keresztül visszaigényelni:

A promóció 2015. január 1. után és december 31. közti vásárlásokra vonatkozik.
12 alkalommal van lehetőség, alkalmanként maximum 9300 Ft-ig visszaigényelni postaköltséget.
Ez a lehetőség kötődik az eladó által vállalt visszaküldési időtartamhoz -Van, aki nem vállal.-, amit Pl: az eBay-n a Payments lehetőségek alatt van, Returns, és nem a garancia (Guarantee) meghatározása, amit az eladótól függően több, kevesebb időtartam.:
Returns: 14 days money back, buyer pays return shipping ( vagy 30, vagy 60 nap)
Returns: No returns or exchanges, but item is covered by the eBay Money Back Guarantee- opens in a new window or tab.

Más webshop, ahol lehet PayPal-el fizetni, adhat több, vagy kevesebb időt.

A feladás után kell egy nyomtatványt kitölteni, mellékelni a szükséges igazolásokat és e-mailben elküldeni.

A lehetőség aktiválása:

[link]

Activate in 1 Click
Néha elsőre nem jön be, nyugalom, újabb próba, ha ezt látod:
Please try again later.
Sorry, we’re having some issues completing your activation. Please try again shortly.

llink a nyomtatványhoz

Request a refund.

Bővebb információ a fenti oldalon és itt

A jobb oldalon a körben lévő +-ra kattinva olvasható a bővebb tartalom.

Ha szükségünk van. rá éljünk vele.

Készítette : V/ :R

[ Szerkesztve ]

havri

(#23914) maestro87 válasza havri1 (#23913) üzenetére


maestro87
őstag

Ezzel azt akarod mondani, hogy jövőre már nem az eladó állja a vissza postát pl. ebay-en?

(#23915) Outlander válasza havri1 (#23913) üzenetére


Outlander
őstag

Akkor jólvan akkor. :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#23916) powers válasza Outlander (#23912) üzenetére


powers
tag

A minősége teljesen rendben van,főleg hogy mikor rendeltem,még csak 1680 Ft volt.Szerintem nem bajlódok vele,majd megy az elajándékozandó dolgok közé. :)

(#23917) havri1 válasza maestro87 (#23914) üzenetére


havri1
félisten

Ez tavaly szeptember óta amúgy is csak abban az esetben volt a vevő "sara", amennyiben ezt az eladó külön feltüntette a hírdetésben!
Garanciális, elcseszett küldés (nem azt kaptad stb) az eladóé volt a visszaposta díja, legalábbis az etikett szerint, és erre volt szeptemberben egy eBay szabálymodósítás is. Sose volt egyértelmű, sokat beszéltünk róla, aztán ez valahogy feledésbe merült...
Jött a január 1, és az alábbi paypalos dolog, amivel valóban működik a visszaküldés díj megtérítése. Hozzáteszem, (szerintem) ezt nem az eladó állja, hanem a paypal.

Nekem egy esetben volt garanciális ügyem, amiben lett volna postaköltség, ott az eladó ajánlotta a postaköltség felezését (el is felejtettem, ha ő nem írja..). Végül nem lett belőle semmi, mert meg tudtam csinálni a hibás darabot, kaptam vissza részösszeget.

Beletettem itteni összefoglalóba is 1:1 -be, hátha jól jön valakinek még!

[ Szerkesztve ]

havri

(#23918) jerry311 válasza Outlander (#23906) üzenetére


jerry311
nagyúr

Annyira kihalófélben van, hogy az összes NFC-s (PayPass és társai) fizetés ezt használja. ApplePay is.
Nemrég rendeltem 10 db NFC tag-et, az egész pakk volt kb. 1500 HUF. Megflelő appokkal megtámogatva kényelmes tud lenni.
Beszállok a kocsiba, érintésre bekapcsolja a BT-t, meg a navit, aztán onnan már automatán megtalálják egymást a rádióval. Melóhelyen a másik tag kikapcsolja a BT-t, leveszi a hangerőket 1-re...
Tud WiFi beállításokat is tárolni, ha vendégek kérik, mondjuk ezt lehet QR kóddal is, kamera több telefonban van mint NFC.

Szóval az NFC alapvetően használható, de pl egy NFC-s gyűrű fogalmam sincs mire jó...

(#23919) cris78


cris78
őstag

Hahó!
Holnapi snap-up-ban nem 5db Xiaomi kamera volt? Most csak 1 van.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#23920) havri1 válasza cris78 (#23919) üzenetére


havri1
félisten

Reggel még 5 db volt, néztem én is..

havri

(#23921) Silent77 válasza cris78 (#23919) üzenetére


Silent77
veterán

Változtattak ismét. :(
Xiaomi lámpát is kivették, quadcoptert is.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23922) cris78 válasza havri1 (#23920) üzenetére


cris78
őstag

a póló is drágább lett :O

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#23923) emiki6 válasza cris78 (#23919) üzenetére


emiki6
veterán

Örüljetek, nem kell emiatt korán kelni. :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#23924) Saccco válasza Silent77 (#23921) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerencsére megmaradtak a számomra fontosak. Illetve most kaptam egy egyedi mindenre jó 12%-os kupont.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23925) havri1 válasza Saccco (#23924) üzenetére


havri1
félisten

Mindenki kapott? :DDD

12% OFF Everything
Coupon Code:
【 Expiry Date: 10:00 am (UTC+8),10th, Sep】

havri

(#23926) draco31 válasza Silent77 (#23921) üzenetére


draco31
veterán

Remélem a Mi Band marad, és lesz belőle 100db, hogy esélyem is legyen. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#23927) Silent77 válasza Saccco (#23924) üzenetére


Silent77
veterán

Jó, hogy írtad, mert épp most töröltem ki. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23928) beg válasza havri1 (#23925) üzenetére


beg
veterán

Nekem most jött :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#23929) havri1 válasza Silent77 (#23927) üzenetére


havri1
félisten

Én is a kukából szedtem vissza, minden ilyen levelet egyből törlök, rossz szokás..

(#23928) beg: Sanszos, mindenkinek azonos a kód. :))

[ Szerkesztve ]

havri

(#23930) Silent77 válasza havri1 (#23929) üzenetére


Silent77
veterán

Dettó. :B
Soha nem nézem meg, egyből kuka.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23931) DJ. Ru$y válasza havri1 (#23929) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Valaki elrepíti nekem privátban, ha tényleg azonos a kód? Kíváncsi vagyok, hogy a Mi Band-et engedi-e olcsóbban megvenni, vagy az eredeti árából vonná le a 12%-ot. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23932) jansky1


jansky1
senior tag

Helló!
Keresek minőségi furminátor utánzatot. Talált már valaki ?

(#23933) m0ski


m0ski
aktív tag

Úgy tűnik nem mindenkinek megy a 12% kupon levél, legalábbis én nem kaptam :(

(#23936) havri1 válasza m0ski (#23933) üzenetére


havri1
félisten

Spamba nézted?

havri

(#23937) maestro87 válasza m0ski (#23933) üzenetére


maestro87
őstag

Én se, de kupont igen. :K
szerk: most jött meg

Az a BlitzWolf töltő ajánlott, 5 dollárért megéri 6-kor felkelni rá? Bár már úton van két Nillkin...
Itt nektek is rubelben írja ki az árakat?

[ Szerkesztve ]

(#23938) tonyrulez válasza beg (#23928) üzenetére


tonyrulez
őstag

"Valued menber" :D

4 8 15 16 23 42

(#23939) JDMKid válasza havri1 (#23925) üzenetére


JDMKid
tag

nekem is jött

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#23940) -=Jam=- válasza Silent77 (#23921) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Volt benne xiaomi lámpa is? Azt én egyszer sem láttam, amikor néztem :F

(#23941) Silent77 válasza -=Jam=- (#23940) üzenetére


Silent77
veterán

Volt, az első körben, 3db. :K

A kódot nem engedi felhasználni, invalid.
Azt persze nem néztem mikortól jó, szóval lehet ez a baj. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23942) zsiz


zsiz
őstag

a mai adag:

pótakku Syma X5c quadhoz: méretre kisebb, mint a gyári. 0.9 grammal könnyebb is. de elvileg teljesítményre nagyobb valamivel. alapból félig volt töltve, se első merítéskor, se feltöltéskor nem melegedett. ami számomra érdekes volt, hogy kaptam trackinget (valós, fizettem is érte igaz csak valami 20 centet), de tegnap még nyoma se volt hogy már az országban van, valamint aláírni se kellett sehol. posta.hu szerint nem is létezik ilyen csomag. 17track látja, de csak 2 bejegyzés van a feladásról.

snapup-os póló: meglepően jó... lenne :((( rendeltem 2XL méretben, amit küldtek annak a címkéjén 4XL van, viszont még ez is kicsi rám. a mintája nem tudom mennyire lesz tartós, de jól néz ki. persze tudtam, hogy a mérettel valszeg gondok lesznek, ezért is rendeltem a lehető legnagyobbat, aztán annál is nagyobbat küldtek, de csak nem jó. mindegy ajándék tesómnak..

valamint még ez az óra: első benyomás az volt, hogy de jó nagy (hétköznap egy kicsi casio f-91w-t hordok, annál jóval nagyobb). valamint, hogy jó nehéz is (fém). aztán kicsomagoltam, kár volt :D első csalódás, szilikon szíj.. utálom. mondjuk pozitív, hogy jól néz ki. fekete és a két széle végig van varrva sárga cérnával, a vége igényesen elmelegítve hogy ne bomoljon. viszont maga az óra elég gagyi hatást kelt. messziről elmegy, de közelről nem tetszik. azt persze tudtam, hogy a kis műszerek ennyi pénzért csak dísznek vannak.. na de hogy a kis mutatók odabiggyesztését a legkancsalabb kollegára bízzák?! [link] :D 1$-nál nem is ér többet.. nézegettem régebben rendes áron is, jó hogy nem vettem meg akkor.

valamelyik nap a körömcsipesz is megjött. nagyon jó cucc, minőséginek mondanám. éles, masszív, van benne anyag, elég nagy, forgatható hogy mindig kényelmes legyen használni.. jó vétel volt, főleg akcióban.

mellesleg a 6 napja használatban levő világítós kábelemnek még mindig olyan erős kínai műanyag szaga van, hogy ha bedugom, mehetek utána kezet mosni :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#23943) dugesz77


dugesz77
őstag

Megérkezett a snap up-on megcsípett 280 Forintos karóra. Sajnos ami használható belőle az maximum a szíj. A másodperc és a perc mutató random összeakad ezért beállíthatatlan, használhatatlan Veszett hangosan is jár. Mindegy lenyelem a békát ennyiért.
zsiz: nekem bezzeg a kis mutatók szépen a helyükön vannak. :W

[ Szerkesztve ]

(#23944) zsiz válasza dugesz77 (#23943) üzenetére


zsiz
őstag

akkor én még minőségit kaptam :))

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#23945) draco31 válasza DJ. Ru$y (#23931) üzenetére


draco31
veterán

4400Ft körül van vele a Mi Band.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#23946) DJ. Ru$y válasza draco31 (#23945) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem valamiért nem vette be sajnos a kódot a bandhez... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23947) kirkri válasza DJ. Ru$y (#23931) üzenetére


kirkri
addikt

Mindenkinek c82e9 a kód vége?
Mert ha igen (gyanítom igen) akkor megoszthatnánk itt mindenkivel, mert nem egyediek a kódok.

21 éve a Prohardveren! ™

(#23948) Saccco


Saccco
nagyúr

Megjött a snapup karkötő, elég masszív, komolyan jól mutat. :DDD
Illetve Augusztus 10.-ei (így helyes :F ) power bank.

(#23947) kirkri:
Nekem teljesen más.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23949) Outlander válasza jerry311 (#23918) üzenetére


Outlander
őstag

Igaz, a paypass is az... :R :B

Ma jött egy ilyen, laptop alá gumicuppancs ami eltartja az asztaltól. augusztus 16. rendelés.

Igazából a két kisebb is bőven elég, azt csinálja amire való, semmi extra.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#23950) draco31 válasza kirkri (#23947) üzenetére


draco31
veterán

Nekem 3b8 a vége. Szóval akkor nem egyformák a kódok.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.