Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24401) zsiz válasza mirci18 (#24373) üzenetére


zsiz
őstag

nem voltak rossz árban.. de ha olvastad a véleményezést is akkor láttad, hogy vegyesek a tapasztalatok a termékekkel :)

most volt az oldal szülinapja, ezért van most ez a snap-up akció. hogy előtte volt-e már ilyen, azt nem tudom. én csak nemrég regisztráltam hozzájuk. most már kapom a hírleveleket, a következőről - ha lesz - biztosan írnak majd. de nem hiszem, hogy gyakori lesz.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#24402) maestro87 válasza m0ski (#24396) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem is. :DD Kár, hogy csúnya arany színű.:D Bár azt írta ki nekem, hogy sorry, egy termék per ügyfél, de jött az sms, hogy levonta.:)

(#24403) luke30


luke30
tag

Blitzwolf a zsákba... :DD Öröm és bódottság...

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#24404) The DJ


The DJ
addikt

Egy BlitzWolfot behúztam én is, de elég idegesítő, hogy semmi más nem működik. Egyébként valami Javascript hiba lesz, a Firebug webkonzol is hibákat dobál azoknál a termékeknél, ahol nem jelenik meg a számláló.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#24405) htc07


htc07
addikt

na, blitzwolf :U legalábbis payment confirmed, gondolom ez azt jelenti :)

remax kábel ha sikerült valakinek akinek nincs rá szüksége, megkereshet :DDD a jelenlegi kábelem a végét járja

(#24406) XtremLor válasza Silent77 (#24400) üzenetére


XtremLor
őstag

+1Meg a 60$ doss valami radio se mukodik, pedig nem ingyen adjak! :DD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#24407) wentworth válasza DanielK (#24313) üzenetére


wentworth
tag

Nyomtam mint a hülyegyerek, nekem se csinált semmit a gombra. Egyik terméknél sem, pedig ráfrissitettem.

Vi10 32G Q32G221510...

(#24408) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Rányomok a Rushra és látom, hogy nem vagyok belépve. Belépek, erre bedob az adatlapomra. Hiába nyomok a rushnál frissítést, továbbra sem vagyok belépve.
Vicces. Tényleg olyan, mint a tavalyi Edigitalos black friday. Mindegy, vettem én is egy 5 portos Blitzwolf töltőt :D

https://utdetailing.hu/

(#24409) gorje válasza Silent77 (#24400) üzenetére


gorje
senior tag

Ugyanez a helyzet nálam is csak én már öblögetek kis pályinkával:D

Amúgy tuti azért mert előzőnél "sokat" vittünk el... Nekem 9 termék jött össze.

(#24410) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Ez a kemény, mit szólnának hozzá vámon? :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24411) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Én is Piston 3-ra hajtottam, főleg, hogy van itthon egy 2-es verziója, kiváncsi lettem volna a különbségre.
Persze se számláló se semmi. Kábelnél ott volt a számláló, szép nyugodtan végig nyomogattam és meg is kaptam.
Utána nézem a kenyérvágónál még csak a fele ment, de ott semmit se reagált a gombra. 3 böngészővel próbáltam egyszerre, egyikkel sem semmi. Halott ügy. :U
A kenyérvágót sajnáltam, végre lehetett volna olcsón egyenes szeleteket vágni :D :D

(#24412) -=Jam=- válasza Real_Necro (#24410) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nekem van ilyenem, átjött simán :DDD

(#24413) draco31 válasza m0ski (#24293) üzenetére


draco31
veterán

Még mindig Ready to process, nálad?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#24414) Real_Necro válasza Atomgeszi (#24411) üzenetére


Real_Necro
veterán

Telefonról ment Piston, gépről kábel. Pistonnál 1mp-el számláló lejárta előtt nyomtam rá, utána szürkeség, töltés, majd 2mp múlva a bocsi de elfogyott felirat.. Kábelnél meg volt visszaszámlálás, de hiába nyomtam gombra, semmi reakció...

Jam:

Sötét furgon nem áll azóta a ház előtt? ;] Egyébként nagyon tetszik. :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24415) -=Jam=- válasza draco31 (#24413) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az majd egy 5-10 perc múlva fog váltani, ha "Thank you..." volt a szöveg a PayPal után, akkor tuti meg van nem kell parázni :)

Amúgy a logokat nézve, ami nem tölt be, ott: Failed to load resource: the server responded with a status of 403 (Forbidden)

Azaz a szerver visszautasítja a kapcsolatot :(((

Real_Necro: Egyelőre nem vettem észre :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24416) Silent77 válasza Real_Necro (#24414) üzenetére


Silent77
veterán

Telefonról melyik böngészővel?
Nekem egyel sem sikerült.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#24417) Real_Necro válasza Silent77 (#24416) üzenetére


Real_Necro
veterán

Chrome LG G2-őn... Mindig betölt, csak fizetésig még eddig csak egyszer jutottam el, akkor is késve.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24418) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

REMAX kábelt átvennék én is... :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24419) maestro87 válasza DJ. Ru$y (#24418) üzenetére


maestro87
őstag

Mit tudtok felajánlani cserébe?:D

(#24420) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Jelenleg most hiába megyek rá egy termékre, bejön az oldal, de minden javascript inaktív, vagyis se színt nem lehet választani, se a képek nézegetése nem működik. 4 böngészővel próbáltam, mi lehet a baj? Másoknak meg miért megy? :F

(#24421) vacs


vacs
veterán

Melyik REMAX kábelről beszéltek, a Original REMAX 2.1A Golden Noodle Style Micro USB Charging Data Cable For Cellphone nekem simán betölt meg is tudnám venni!
Eddig vettem egy digitális tolómérőt, egy Nillkin usb kábelt, és egy Blitzwolf dual töltőfejet.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#24422) draco31 válasza -=Jam=- (#24415) üzenetére


draco31
veterán

Itt a történet.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#24423) Degeczi válasza Vasinger! (#24420) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Valószínűleg úgy szűrik, h egy adott számú felhasználónak nagyjából használható legyen, míg másokat rögtön elutasítson - ahelyett, h mindenkinek egyformán használhatatlan legyen

(#24424) maestro87 válasza vacs (#24421) üzenetére


maestro87
őstag

Snap-up a téma. Azt a remax kábelt most vettem meg 1 dollárért, a töltőfejet meg 5 dollárért (adhatnák már 0.1-ért is :((( ). 14 perc múlva ilyet te is vehetsz. Szerintem refundolj ha 10 dollárért vetted.:D

[ Szerkesztve ]

(#24425) -=Jam=- válasza draco31 (#24422) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A Ready to process, az a banggood feldolgozására vár, majd ha küldik akkor vált shipped-re.
Most a sok rendelés miatt valószínűleg pár nap is lehet. Az előbb hülyeséget írtam az 5-10 perccel, hirtelen másra gondoltam.

(#24426) axlfsi válasza vacs (#24421) üzenetére


axlfsi
veterán

Naja, bejon, de akik sovarognak erte, azok olcsobban, a snap-up aron szeretnek megvenni, ami ha jol remlik 0.99$ volt :P

(#24424) maestro87 most (16:45-kor) hol vetted 1 dollarert?! :Y

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#24427) DJ. Ru$y válasza maestro87 (#24424) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Adok érte 1.99-et, na jó. 2-t. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24428) draco31 válasza -=Jam=- (#24425) üzenetére


draco31
veterán

Vettem később egy lámpát, az 20 perc alatt Payment Confirmed lett, ezért izgulok kissé.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#24429) m0ski


m0ski
aktív tag

Nálam a Remax kábel még mindig Payment confirmed... Lehet hogy bukta?

(#24430) axlfsi válasza m0ski (#24429) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem ertem ezt a confirmd parat; ha confirmed, akkor az azt jelenti, hogy visszaigazoltak a vasarlast. Az miert baj? Ez kvazi azt jelenti, hogy elfogadtak a penzed? Nem?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#24431) maestro87 válasza gorje (#24409) üzenetére


maestro87
őstag

Ja, Silent77 miatt van ez az egész. :DD
Neki kellett az óra, a női ruci meg minden ami olcsó volt, most meg mi szívunk miatta. Egyszerűen tiltólistára tették Magyarországot. :D

(#24426) axlfsi: Nem konkrétan most, hanem snap-up-ban.:D

[ Szerkesztve ]

(#24432) m0ski válasza axlfsi (#24430) üzenetére


m0ski
aktív tag

Csak azért, mert a korábbiak, még a mai napon is elég gyorsan ready to process lettek...

(#24433) Silent77 válasza maestro87 (#24431) üzenetére


Silent77
veterán

Ne idegelj. :DDD
Nah, hogy kábbé. :P
Pipa vagyok nagyon, csak a blitz az kell neki, más sz@rra rá sem néz. :W

Telefonról sem megy, hiába próbálom.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#24434) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Kattintottam 00:00-nál még coming soon, kattintottam megint, elszürkült, de sehova nem dobott. Rohadjon meg a Blitzwolf, pedig ez a fekete EU-s tetszett.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24435) -=Jam=- válasza draco31 (#24428) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A Ready to process már a Payment Confirmed utáni státusz.

(#24436) XtremLor válasza DJ. Ru$y (#24434) üzenetére


XtremLor
őstag

100db feher 4h mulva! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#24437) m0ski


m0ski
aktív tag

Lehet az hogy ready to process állapotú rendelést nem lehet refundolni?

(#24438) maestro87 válasza Silent77 (#24433) üzenetére


maestro87
őstag

Pedig én most akartam is egy fekete BlitzWolf-ot, mert reggel a fehér sikerült csak. Na majd 5 óra múlva talán megint lesz. De szerintem biztos.:D Lehet, hogy ennyire szar márka?:D

(#24437) m0ski: Ha snap-up-os nem.

[ Szerkesztve ]

(#24439) Danex


Danex
addikt

Bortartó sikerült :DDD

(#24440) -=Jam=- válasza m0ski (#24437) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nekem van 3 Ready to process állapotú, mindnél ott az Apply Refund gomb.

(#24441) DJ. Ru$y válasza XtremLor (#24436) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Most rámegyek az ötösre, mert miért is ne, megint csak az működik a normálisabb dolgok közül. A Mi mérleg pedig tetszik.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24442) Sanki


Sanki
addikt

Nekem az a helyzet, hogy amint megnyitom a kívánt snap up-os terméket, utána nem fogad semmilyen kattintást sem. Sem a színválasztás, sem a rush to buy.
Más valakinek van/volt ilyen? Mi lehet a megoldás?

(#24443) tjb007 válasza Sanki (#24442) üzenetére


tjb007
nagyúr

Most is ez van, nincs megoldás.

(#24444) -=Jam=- válasza Danex (#24439) üzenetére


-=Jam=-
őstag

De, hogy a pi***ba sikerül neked bármit is betölteni?
Nekem semmi nem jön be, kezdem magam nagyon felb***ni :DDD :DDD

k.sanyi92: Mindenkinek ezt csinálja, de elég lett volna kicsit visszaolvasnod, mert erről szól minden második komment :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24445) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Nah sikerült az előző kábelhez a fekete töltőt is megnyerni. :D
Azért a női cicás táskát is szerettem volna asszonynak. De az se telefonról se sehonnan :(

(#24446) V/


V/
titán

Nem tudom észrevette-e már valaki, ha igen akkor off.
Csak a forintos áron megjelenőkre mehetünk rá, ami csak a Fő összesítő adott órás oldalán a Rush to buy-ra kattintás után jelenik meg. Azokat szánták nekünk. $, € stb. kilőve.

[ Szerkesztve ]

(#24447) maestro87 válasza Sanki (#24442) üzenetére


maestro87
őstag

Ezt beszéljük reggel óta. Nincs megoldás rá. :O

(#24448) axlfsi válasza Sanki (#24442) üzenetére


axlfsi
veterán

Nyugodj meg, nalam is ugyanez. Ez egy nagy szar az egesz... Arra jo, hogy orankent elbasszunk vele 5-10 percet, aztan a forumon meg vagy fel orat es igy kb. elmegy az egesz napot :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#24449) tibcsi0407 válasza maestro87 (#24438) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem olyan szar az: Link
Igencsak fasza feszültségi értékeket mutatott és nagyon stabil töltőkről beszélünk.

https://utdetailing.hu/

(#24450) m0ski válasza -=Jam=- (#24440) üzenetére


m0ski
aktív tag

Igen de azt mondja can't refund. Az app ennél okosabb, a szerint szerver hiba, illetve submit failed, try later.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.