Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23401) DJ. Ru$y válasza Laca1212 (#23400) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Örök hálám, be is rendeltem. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23402) Laca1212 válasza DJ. Ru$y (#23401) üzenetére


Laca1212
őstag

Ugyan, használd egészséggel! :)

(#23403) Outlander


Outlander
őstag

Ma megjött ez a kábel, 08.06 rendelés, a múltkori telós akciósokban vettem 800 ft körül.
Maga a kábel nagyon lágy, gyanítom idővel ez is lesz majd a veszte, a csatlakozó, szorosak, jónak tűnnek.
Tesztelés akkor lesz ha megjön a nilkin töltő is..


Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#23404) Fejvadi válasza Silent77 (#23399) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Vannak páran, de én őt néztem ki. [link]

(#23405) ZS3NI válasza Fejvadi (#23404) üzenetére


ZS3NI
őstag

Hamis

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#23406) Fejvadi válasza ZS3NI (#23405) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Miért?

(#23407) ZS3NI válasza Fejvadi (#23404) üzenetére


ZS3NI
őstag

A leírás is ködös nekem, nem szerepel benne a xiaomi csak 1x A képre is rávésték hogy mini fan. :D
Inkább tinydealről venném most 2$ és 100% legit

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#23408) Fejvadi válasza ZS3NI (#23407) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Azt írja Original. Én olyannak látom mint a többit, de hamisat nem akarok venni.
Oda már nem akarok regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

(#23409) Outlander válasza Fejvadi (#23408) üzenetére


Outlander
őstag

Az original nem jelent semmit...

A hamisítvány is eredeti... :) ez egy ilyen "gumiszó"...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#23410) DJ. Ru$y válasza Outlander (#23409) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ebay-en lehet hivatkozni rá refundnál, ha nem eredetit kapsz, csak "eredetit", ha benne van a címben és nem azt kapsz, akkor köteles az eladó visszatéríteni. ;]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23411) Laca1212


Laca1212
őstag

Lámpa is áááákcijóóós, igaz csak a fehér:
Original Xiaomi Utility LED Light Portable USB Lamp - $2.09

[ Szerkesztve ]

(#23412) ZS3NI válasza DJ. Ru$y (#23410) üzenetére


ZS3NI
őstag

Az original az semmit nem jelent, arra nem hivatkozhatsz. A szó amit kerestek a genuine.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#23413) Fejvadi válasza Outlander (#23409) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Jól megnyugtattál :D
Ha hamis, akkor megreklamálom és vissza a pénz.

(#23414) havri1 válasza DJ. Ru$y (#23392) üzenetére


havri1
félisten

Nem lett, mert érdemben 2 hozzászólás volt, egy mellette, egy ellene, így nem vittem tovább a dolgot (topikgazda topic).
Én úgy gondolom, hogy jó lett volna. A saját szokásaimból kiindulva, annyi mindent rendelek össze sok helyről, (ali, eBay, banggood, gearbest, tinydeal, buyincoins, amazon), hogy már követhetetlen, így számomra a mindennek külön topic is az..
Lehet én csinálom rosszul, de nekem egyszerűbb lenne ( legalább az apróságokat) egy topicban kezelni (akár összevonással).
De ezekszerint jó így ahogy van, marad is így.

[ Szerkesztve ]

havri

(#23415) DJ. Ru$y válasza havri1 (#23414) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem voltam kompetens az ügyben, így nem is szóltam bele az okfejtésbe, de egyetértek, itt már nem (csak) az ebay "pörög" sőt, főleg nem az ebay.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23416) MineFox54 válasza havri1 (#23414) üzenetére


MineFox54
őstag

Hát szerintem is jobb lenne átnevezni.

(#23417) beg válasza havri1 (#23414) üzenetére


beg
veterán

Átnevezés mellett vagyok. Pl. Kacatok, olcsó kütyük, apróságok kínából

Legalább akkor elfér a sok ilyen :DD :

Ma futottam vele össze, kénytelen voltam megosztani valakivel, annyira sokkolt :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#23418) DJ. Ru$y válasza beg (#23417) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Na menj már XD Kiégtem.

havri1
Ha már félig meddig demokratikus a fórum, esetleg lehetne csinálni egy Google-ös szavazást itt a topiklakókna, aztán azt a TG topikba linkelni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23419) Dluinet válasza beg (#23417) üzenetére


Dluinet
nagyúr

de minek neki szemellenző?
ne tudjon előre futni?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#23420) Outlander válasza Dluinet (#23419) üzenetére


Outlander
őstag

Elméletileg h ne tépkedje a többit, a leírás szerint... de ettől még hogy ne? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#23421) Silent77 válasza havri1 (#23414) üzenetére


Silent77
veterán

Én még mindig támogatom.
Semmi kedvem 6 topikot lesni.
Ezt az egyet követem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23422) Fejvadi válasza Silent77 (#23421) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Megnézted a ventilátor linket?

(#23423) Feketelaszlo válasza Outlander (#23420) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Régi találmány már, lényege, hogy nem látnak tőle előre.

[ Szerkesztve ]

(#23424) Silent77 válasza Fejvadi (#23422) üzenetére


Silent77
veterán

Igen, szerintem sem eredeti. :(
Regisztrálj tinire, az az egy már nem számít. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23425) zsiz válasza beg (#23417) üzenetére


zsiz
őstag

volt egy kakasunk aminél jól jött volna, ugyanis állandóan nekem támadt.. bár így hogy leves lett belőle, ez sem volt rossz megoldás végül :U

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#23426) maestro87 válasza Silent77 (#23399) üzenetére


maestro87
őstag

Én lehet megvárom inkább a snap-up-ot hátha sikerül megcsípni még egyet immáron 28Ft-ért.:D A nagy melegnek úgyis vége, így aki nem megy telelni Afrikába az nem veszít sokat ha kihagyja ezt a 2 dolláros akciót. Jövőre is biztos lesz akcióban.:) Szerintem. Én inkább spórolok a fekete péntekre, hátha lesz jó árban klíma berendezés. Így is sok kacatot vettem már.:D

[ Szerkesztve ]

(#23427) Fejvadi válasza Silent77 (#23424) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Akkor már 2-en mondtátok, hogy nem eredeti. :R

(#23428) cris78 válasza Fejvadi (#23427) üzenetére


cris78
őstag

Nekem oroginal Xiaomi powerbank jött és 5200-an nézték meg a sorozat számát.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#23429) Silent77 válasza cris78 (#23428) üzenetére


Silent77
veterán

Népszerű. :DDD
Youtube-on ezért már fizetnek is. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23430) Fejvadi válasza cris78 (#23428) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ez csak egy kis ventilátor, amit én akarok venni. A Xiaomi 10 000 akku már úton van.

(#23431) KL48


KL48
tag

Most, hogy vége a nyárnak, én már várom az original Xiaomi power bankról működő hősugárzót...

(#23432) dugesz77


dugesz77
őstag

Szerintem meg pont nem ezen a 4-500 forinton kellene spórolni. Mint már kiderült mind a fake ventilátor mind a lámpa is gyengébb mint az eredeti xiaomi. Ezer forint körül kapható banggoodon mind a kettő és az tényleg eredeti.

(#23433) Fejvadi válasza KL48 (#23431) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:DD

(#23434) cris78 válasza Silent77 (#23429) üzenetére


cris78
őstag

Ennyi ember nem tévedhet :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#23435) Outlander válasza KL48 (#23431) üzenetére


Outlander
őstag

Nono, elsőnek a mamusz, majd a kesztyű, utána a kv melegítő... Aztán jöhet a hősugárzó. :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#23436) spidersoft válasza Feketelaszlo (#23423) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha már ebay :DDD

Ez meg elvileg azért van, mert így a komplett többi csirkét pirosnak látja, és nem látja meg rajtuk a sebeket, tollatlan bőrfelületeket, így nem áll neki szétcsipkedni a másikat. Nagy kannibálok ezek... ha egy csirkén sebesülés esik (kifordul a tojástartója, begyullad a hátsó fertálya, stb), és ha nem tud elmenekülni, akkor a többi szépen apránként a sebnél megkezdve megeszi. Igazából mindent megszögel, ami piros/rózsaszín, ha nem hessegeted el képes lenne lecsipdesni a lábujjaidat :D

(#23437) kmisi99


kmisi99
addikt

Valaki tudna segíteni? Van gearbest en egy rakás pontom ami vagy 2-3$ ér. De vásárláskor sehol nem látom, hogy hol tudnám beváltani. Csak apply coupon code van.

(#23438) Fejvadi válasza dugesz77 (#23432) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ott is veszem.

(#23439) CoRt3z


CoRt3z
tag

Sziasztok itt a fórumon láttam ezt a szerkezetet, valaki vásárolta már meg? Mik a tapasztalatok? Jónak tűnik, kíváncsi vagyok meddig bírja.

(#23440) Outlander válasza CoRt3z (#23439) üzenetére


Outlander
őstag

Még akkor meg is beszéltük h useless. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#23441) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Napi ne vegyél ilyet (1/5): 800 ml Sport Fruit Infuser BPA Free Filter
Először kicsit sokaltam a kulacs árát, de tetszett, hogy van benne egy kis filter, amibe teát, bogyókat, stb.-t lehet szórni ízesítésként, meg úgy is kellett egy túrakulacs, akkor gondoltam üssünk két legyet egy csapásra, s máris elcsábultam, hogy mekkroa királyság lesz közvetlen a növényről leszedett somot/szedret/csipkebogyót beszórni a vizes palackba természetjárás alatt vagy csak itthon egy relaxosabb napon.
No, aztán megjött a termék - első észrevétel, hogy az a szűrő rész finoman szólva is az ókori szobrászat remekeivel vetekszik. No nem kidolgozottság terén, mert erősen sorjás, ellenben elefánt méretű fallikus utalás (vagy perverz vagyok és csak én látom bele), a mintaképen úgy tűnik szándékosan van egy picit előnyösebb profilból fotózva. Ezt követi a tapintás - hát oké, hogy BPA-free ami nekem milyen jó lesz, de rideg is, mint a kő. Harmadik dolog, hogy leejtem a kezemből és már törik is le a kupak egyik tartója, kb. 5 percig húzta, pedig a szobából sem vittem ki. Öröm az ürömben, hogy visszakértem az eladótól a vételárat, ő rákontrázott a vételár+postaköltség felével és végül a teljes összeget visszautalta. "Túrakulacs" meg marad a Vöslaueres PET. Egy pontot azért adok neki, hátha tudok benne még valamit feloldani.

(#23436) spidersoft: Ilyen "harci" kakasunk nekünk is volt, megkergetett gyermekkoromban, de a kutyának is gondolkodás nélkül nekiment. Az ilyen háztáji aktív jószágok veszélyesebbek is egy fokkal, mint a baromfigyárban eltunyult társaik.

[ Szerkesztve ]

(#23442) spidersoft válasza Feketelaszlo (#23441) üzenetére


spidersoft
senior tag

Mer a hulyekocsog BPA! Mellesleg a leírás alapján a bödli anyaga tritan, ami állítólag ugyancsak nem barátságos cucc... az alapanyag gyártók egymást savazzák, hogy de a tiedé egészségtelen, az enyimé meg milyen fahin. Véleményem szerint a műanyag az műanyag -- ha félted a génjeidet és jót akarsz, akkor üveget használsz (nyilván kínosan ügyelve arra, hogy nincs-e lepattanva valahol belőle szilánk, mert a szervezetben nemigen lesz olyan anyag, ami lebontja, az üvegcserép meg szeret éles lenni). Nehéz és törékeny, de valamit valamiért...

[link]

(#23444) Feketelaszlo válasza spidersoft (#23442) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Az üveg hátizsákban nem jöhet szóba, az én "óvatos" szokásaim mellett pláne nem (ezért volt eddig is a PET a tuti befutó). Ennél sem gondoltam, hogy ilyen rideg lesz, bár én összességében inkább műanyag-párti vagyok, nem olyan ördögtől való mind, csak hát a nagy választékban fene tudja már melyik lesz az ami stabil, strapabíró, könnyű meg még extra kivánságként nézzen is ki valahogy. Ez most inkább csak amolyan próba volt, de nagyon nem jött be. Olyat keresek már régóta, amibe a ballonos vizeket is mérik - ha jól tudom régen az újratölthető műanyag palacké volt az anyag, az is valami PET-féleség (ellenben jóval vastagabb) de ilyen felhasználóbarát (0,5-1 L) méretben még nem találkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

(#23445) Laca1212 válasza kmisi99 (#23437) üzenetére


Laca1212
őstag

Ha egyel tovább kattintasz, akkor ott lesz a pont beváltási lehetőség.

(#23446) kmisi99 válasza Laca1212 (#23445) üzenetére


kmisi99
addikt

Igen meg is lett, végül egy tablet tokot így annyiért kaptam meg bluetooth billentyűzettel mint magát a billentyűzetet. :C

(#23447) Melack


Melack
veterán

Original xiaomi van Ali-n is?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#23448) kmisi99


kmisi99
addikt

Nagyon rákaptam ezeken a kínai oldalakon a pontokra, Banggood on pl hogy lehet könnyen pontot kapni? A napi facebook megosztásról és a pörgetős játékról tudok, van még valami jó mód?

(#23449) myk74 válasza Feketelaszlo (#23444) üzenetére


myk74
senior tag

Keress rá a nalgene kulacsokra.
Dolgoztam túraboltban, nagyon dícsérték kb 2k de nem büdösödik és strapabíró.
Ez volt a menő :
[link]

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#23450) RBJ válasza Feketelaszlo (#23441) üzenetére


RBJ
addikt

Decathlon ba is van jófajta quechua kulacs.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.