Hirdetés

2019. november 22., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#23951) Silent77 válasza kirkri (#23947) üzenetére

Silent77
(veterán)

Nem.
Nálam 177 a vége.
Amúgy érdekes, mert nem a regisztrált mailra kaptam, hanem a paypalosra.
Lehet ez miatt nem tudom felhasználni. Szóval én nem kaptam. :D

Saccco: pont nélkül, ha minden igaz. :)
Karkötőt párom még várja.

[ Szerkesztve ]

Gearbest-Banggood kuponok: http://kinaikell.eu

(#23952) Danex

Danex
(őstag)

Nagyszerű, hogy változtattak a Snap-Upokon...

Kiesett a 9db Blitzwolf akkumulátor, illetve a xiaomi kamerából is már csak 1 db van az 5ből... így lényegében már csak az esélytelen cuccok maradtak :(((

Xiaomi Mi 8 || Suzuki SX4 S-Cross GL+ 1L 6AT

(#23953) DJ. Ru$y válasza kirkri (#23947) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Akkor úgy néz ki, hogy egyedi és userhez rendelt.

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23954) maestro87

maestro87
(őstag)

Ez a krimpelő szerszám mennyire lehet minőségi? Nem találom, hogy holnap mennyi is lesz. :F
Továbbra is kérdés, hogy az a BlitzWolf töltő megér-e 5 dollárt. Nem ismerem ezt a márkát. :F

(#23955) m0ski válasza havri1 (#23936) üzenetére

m0ski
(aktív tag)

Közben megérkezett :)

(#23956) m0ski válasza maestro87 (#23954) üzenetére

m0ski
(aktív tag)

BlitzWolf engem is érdekel, fel is tettem az erre vonatkozó kérdést, de nem kaptam választ.
Egyébként a 2 USB portos töltő nem csak snap-up keretén belül lesz, hanem elméletileg egyébként is lesz rá akció. Kíváncsi vagyok milyen árat találnak ki rá, mert vennék egyet. Illetve a 4 portos szivargyújtós töltőből is.

(#23957) powers

powers
(tag)

Én mailt nem kaptam a kuponról,de a kupont igen,a my coupons menüpont alatt ott van a 12%os is ,de csak 9-én érvényes.

(#23958) maestro87 válasza m0ski (#23956) üzenetére

maestro87
(őstag)

8 dollár lesz ha jól számolom. Nekem jelenleg rubelben mutatja az árakat.:D [link]

(#23959) vacs

vacs
(őstag)

Töltőfejet és usb kábelt vennék holnap banggood-on, Nillkin-t vagy Remax-ot érdemes venni, vagy mindkettőből vegyek?! :))
A NILLKIN Magic Disk II Qi-t sehol nem akarják akciózni!
Legolcsóbban Ali-n találtam 5500-ért, bár ez már egész jó ár! :(

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#23960) emiki6 válasza vacs (#23959) üzenetére

emiki6
(addikt)

Vegyél egy 120-as nillkint és egy 80-as remax-et és akkor ha nem kell olyan hosszú van egy rövidebb. :K

Ehess, ihass, ölelhess, alhass! A mindenséggel mérd magad!

(#23961) cikasz

cikasz
(őstag)

Megjöttek a kanalak (3db) teljesen jó minőség abszolúte megérte az árát ($1.05-ért vettem én még darabját).
Megjött még 2db G4-es led, egy 3w és egy 6w, ami most pont akciós is én drágábban vettem! Belefér a lámpámba mindkettő kiváncsi vagyok hogy bírják. Este kipróbálom elég-e a 3W vagy a nagyobbat használjam...

www.akciofigura.hu (FOV - Dragon - DID - Hot Toys - 3R)

(#23962) m0ski válasza maestro87 (#23958) üzenetére

m0ski
(aktív tag)

2288 HUF-ra írja, ahogy a 4 portos szivargyújtósat is. Előbbit szerintem megveszem, utóbbin még gondolkodom.

(#23963) maestro87 válasza m0ski (#23962) üzenetére

maestro87
(őstag)

De snap-up-ba vedd meg, 50db-ból még szerintem telefonról is meg lehetne csípni egyet. ;)

(#23964) m0ski válasza maestro87 (#23963) üzenetére

m0ski
(aktív tag)

Valóban, de ahhoz már 4 előtt készenlétben kellene állni :)

(#23965) Silent77 válasza m0ski (#23964) üzenetére

Silent77
(veterán)

Hatkor is lesz. :K

(#23966) m0ski válasza Silent77 (#23965) üzenetére

m0ski
(aktív tag)

Jogos :) Viszont nekem a feketére fájt a fogam. De ha meg tudnám csípni a fehéret, egye fene :D

(#23967) maestro87 válasza m0ski (#23966) üzenetére

maestro87
(őstag)

Majd befested feketére. :DDD De úgyis visszajött most a fehér a divatba.:D

(#23968) m0ski

m0ski
(aktív tag)

A PayPal kifizetés folyamatát tudom valahogy gyorsítani? Tudom, a private computert kellene bepipálni, de az meg csak vásárlásnál jön fel, nem?

Ráadásul mindezt tableten kellene kivitelezni :)

(#23969) maestro87 válasza m0ski (#23968) üzenetére

maestro87
(őstag)

Banggood-on el lehet jutni fizetési kötelezettség nélkül is a fizetési ablakig. Bepipálod, continue, majd cancel.
Tedd be ezt a kosárba, így nem veszítesz sokat ha véletlenül reflexből kifizeted.:D

[ Szerkesztve ]

(#23970) Carvus

Carvus
(senior tag)

10000-es Xiaomi powerbank, van most valahol olcsóbban, mint BG-s snapup-on?

Blitzwolf töltőfej engem is csábít kicsit..

OnePlus Voucherek: 7 Pro - https://www.oneplus.com/hu/invite#IGJHW9MO5K61937 ; Bullets Wireless 2 - https://www.oneplus.com/hu/invite#LPaQQ2qE4hce69qJJeNytq

(#23971) m0ski válasza maestro87 (#23969) üzenetére

m0ski
(aktív tag)

Tableten automatikusan kitölti a user/pass részt, viszont nincs private computer opció :D

(#23972) KaiotEch válasza maestro87 (#23954) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Ne viccelj, ennyiért már itthon is kapsz.

"Ha akarok venni egy terméket az alzánál (JBL GO 2) ami 9.990 Ft, akkor ehhez még kell vennem valamit, hogy 12.000 Ft legyen?" by oszy || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#23973) zseko

zseko
(veterán)

Rendelésnél érdemes kérni tn számot, vagy felesleges?

(#23974) nelsonmanian

nelsonmanian
(aktív tag)

Komolyan ennyire megnyirbálták a snapupot?
Nem sok értelmes cucc maradt...

(#23975) V/ válasza m0ski (#23968) üzenetére

V/
(nagyúr)

Sehogy nem tudtam 3 mp alá vinni a folyamatot, lassú vagyok :F de lehet próbálkozni. :)
Csak messze van az USA-ban lévő szerverük.

[ Szerkesztve ]

(#23976) Silent77 válasza V/ (#23975) üzenetére

Silent77
(veterán)

Telefonról megpingeltem, duplája mint gépen. 150-200ms.
Maradok a gépnél.

(#23977) Fejvadi válasza KL48 (#23898) üzenetére

Fejvadi
(veterán)

:)

(#23978) maestro87 válasza KaiotEch (#23972) üzenetére

maestro87
(őstag)

A krimpelőre gondolsz? Én valami 10 dollárra emlékszem, hogy annyi lesz holnap, de nem találom egyik oldalon sem. Hol lehet kapni itthon ennyiért? Linket tudsz adni?

(#23979) zoltan6 válasza maestro87 (#23978) üzenetére

zoltan6
(őstag)

6-7 körül mennek itthon,[link] én is gondolkozom rajta,mert annyit megér,de ez amúgy nem krimpelő,hanem érvéghüvely fogó.
A normális weidmuller-nél kezdődik de az már tényleg megfizethetetlen a 30-40 ezrével,ha csak barkács célra kell.

zoltan6 felhasználónak 82 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! és 516 pozitív 0 negatív értékelése van az új hardveraprón.

(#23980) Fejvadi válasza havri1 (#23929) üzenetére

Fejvadi
(veterán)

Reklám levelet kaptam én is, de nem találok benne kódot.

(#23981) maestro87 válasza zoltan6 (#23979) üzenetére

maestro87
(őstag)

Kínai angol szerint krimpelő az is:D, de igazad van itthon máshogy hívják. Te se tudod mennyi lesz holnap?

[ Szerkesztve ]

(#23982) cikasz válasza cikasz (#23961) üzenetére

cikasz
(őstag)

Nos kérem a 6w-os 5 percig birta kb és ki is lehetle a lelkét! :(((

(#23983) zoltan6 válasza maestro87 (#23981) üzenetére

zoltan6
(őstag)

nemtudom,gondolom 9,9$ :F

(#23982) cikasz
én is megjártam ezekkel az izzókkal,kb. 1 hónapig bírta mindegyik,lehet hogy stabil 12volt egyenfeszültséggel többet bírt volna,mert én is 12 volt váltófesszel használtam asztali lámpánál,meg szekrényvilágításnál.annyira szeretnék már én is egy normális g4-es ledes izzót,mert eddig mindegyik kinai izzóval megjártam e27-tel,e14-el is.legutóbb az obiba vettem e27-es 12w-os,1 év garival de az bírja is.

zoltan6 felhasználónak 82 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! és 516 pozitív 0 negatív értékelése van az új hardveraprón.

(#23984) Blaise

Blaise
(veterán)

Rendeltem eBayről egy Nillkin Plus II kábelt, aminek Lightning és USB csatlakozója is van, így elég csak egy kábelt magammal cipelnem, majd beszámolok ha megjött.

(#23985) spidersoft

spidersoft
(senior tag)

Ha csomó mindent veszek banggoodon, akkor azzal mit szoktak csinálni, egybecsomagolják, vagy külön küldözik? Ezen a holnapi napon igen sok termék lesz akciós (nem a snapuposok, hanem más egyebek): 90%-a nem érdekel, a maradék fele drágább, mint ebayen, de még így is lenne 6-8 cucc amiből jó lenne venni... de ahogy számolgatom bőven túllépném a €22-t, szóval jó lenne, ha apránként küldenék... :B Valakinek tapasztalat etéren? Előre is köszönöm :)

(#23986) dugesz77 válasza cikasz (#23982) üzenetére

dugesz77
(őstag)

Az azért nem árt megnézni,hogy ac(váltóáram) vagy dc(egyenáram) képes az ledes égő. A kettő nem kompatibilis egymással. A halogén égők mint ami a lámpádban is volt ac váltóáramú 12 voltot kérnek míg a ledek 90%-ban dc 12 voltot. Lehet venni olyan ledet is amiben benne van az egyenirányító azt úgy kell nézni ac/dc 12v. Ott elvileg mindegy.

(#23987) Komi28

Komi28
(aktív tag)

Sziasztok!
Új vagyok ebben a témában. Gyors válasz kellene profiktól.
EZ valós lehet? Mennyire megbízható ez a webáruház?
Köszi

(#23988) pumukli56

pumukli56
(tag)

figyelitek a snap-up ot eddig egy időben volt az öt termék most egy órával el van tolva mind
most nem tudom hányra keljek :)

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#23989) maestro87 válasza spidersoft (#23985) üzenetére

maestro87
(őstag)

Nem tudom, de egy biztos, hogy mindegyiket külön fogom kifizetni ami már picit drágább, hogy külön legyen paypal számla róla. Például a GM320-as infra hőmérőt biztos, mivel azt nálad is megfogták a vámon ha jól emlékszem. Illetve játszani fogok a a címzett nevével is: egyiket erre a névre, a másikat arra.:) De nekem a kosárnál kiírja ezt is: "To ensure the fastest delivery our system will automatically split your items into 4 orders". Szóval 4 csomagba küldenék ha egybe rendelném.

(#23988) pumukli56: Nem tudom mire gondolsz, csak a termékeket cserélték ki.

(#23987) Komi28: Amint 0-hoz ér a számláló rá kell nyomni a Rush to Buy-ra (de inkább előtte picivel) és ki kell rögtön fizetni pár mp alatt! Olvass vissza, többször le lett már írva.

[ Szerkesztve ]

(#23990) Silent77 válasza pumukli56 (#23988) üzenetére

Silent77
(veterán)

Nálam nem változott semmi.

Komi28: Valós.

(#23991) V/ válasza Komi28 (#23987) üzenetére

V/
(nagyúr)

Megbízható.

(#23992) Fredo78 válasza Komi28 (#23987) üzenetére

Fredo78
(tag)

Valós. Csak nézd meg a darabszámot hogy miből mennyi van...

(#23993) hentes555

hentes555
(aktív tag)

Üdv!

Múltkor már írtam a ledekkel kapcsolatban, most eljutottam odáig, hogy rendelek egy 25 centis, állítható fényerű ledsort. A banggoodról rendelném. Érdemes tracking numbert kérni 370 Ft-ért?

(#23994) Komi28 válasza Silent77 (#23990) üzenetére

Komi28
(aktív tag)

Kösz, mindenkinek, csak azért furcsa mert itthon ezt jóval drágában adják. Ezért gondoltam, hogy kamu lehet.

(#23989) maestro87 : külföldről még nem rendeltem cuccot ez lenne az első a gyereknek, miért kell megvárni a végét, nem jobb most megvenni, kifizetni?

(#23995) DJ. Ru$y: 10 dollár lenne itthon 45e ft ha jól láttam, mi ebben a hiba, én nem látom hogy valami nem jó?

[ Szerkesztve ]

(#23995) DJ. Ru$y válasza Komi28 (#23994) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Gondolom a Phantomra gondolsz... Láttad hány darabot adnak belőle ilyen áron? 1 azaz egy db-ot.

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23996) tonyrulez

tonyrulez
(őstag)

Erről a multiméterről mik a vélemények? Vichy VC99
Kellene már egy jó multiméter, ami hosszabb ideig is kibírja. 9.9 dealen $23.88 lesz elvileg, ha addig ki nem veszik.

4 8 15 16 23 42

(#23997) maestro87 válasza Komi28 (#23994) üzenetére

maestro87
(őstag)

Akkor leírom. Csak akkor enged fizetni ha 0-hoz ér a számláló, és csak limitált mennyiség van. Amint lejár a számláló, rákattintasz és egyből visz a paypal oldalra (csak paypal-lal lehet fizetni!). Természetesen most is rákattinthatsz, nem fog történni semmi. Érdemes jelszót eltárolni a böngészőben hogy ne kelljen beírni, továbbá a private computer beállítást bepipálni. Így gyorsabban tudsz fizetni. Chrome-mal vigyázz, mert rosszul méri az időt. Nekem ma jött meg így a 28Ft-os arduino modulom 1000 valamennyi helyett.:) Holnap sok minden akciós lesz még, nézz rá a főoldalra, bannerekre.

(#23998) cikasz válasza dugesz77 (#23986) üzenetére

cikasz
(őstag)

Ez van amikor nem ért hozzá valaki (mint pl. én!) :DDD
DC 12V van a ledre írva! akkor azért nem bírta csak 5 percig mindkettő? Mert a 3W-osat is kinyírtam :O

(#23999) DJ. Ru$y válasza cikasz (#23998) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Jó kör volt a mai, akkor. :DDD

(#24000) spidersoft válasza Silent77 (#23921) üzenetére

spidersoft
(senior tag)

Ha a snapupban nincs is benne, a 9.9 sale-ben benne maradt: 133 rubel, azaz 1.95 USD az ára. Ami nem kevés, de annyira nem is sok...

Hátha van, aki még nem jött rá: ha minden sale terméket ki akartok listáztatni, akkor célszerű középső gombbal kinyitogatni az összes kategóriát külön (én a középső egérgombbal (görgőnek álcázza magát) szoktam szépen végigkattogni az ilyeneken):

Lesznek app only-termékek is, ott a lámpa például $1.59, a 10k-s bank meg $11.49

ismert link

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.