Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23851) fess


fess
őstag

sziasztok
Új fülest vennék csak nem tudom melyik a jobb? Ti piston 2-t vagy piston youth-t vennétek? Piston 3-at nem akarok,annyit nem szánok rá.

(#23852) DJ. Ru$y válasza ZS3NI (#23850) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha nincs Áfa és vám kötelességed, akkor nem fizettetik ki a vámeljárás költségét sem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23853) Fejvadi válasza fess (#23851) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Piston2, ha már nem kell a 3

(#23854) cs.david94


cs.david94
tag

Augusztus 25-i rendelésem befutott ma, Sim Kártya Adapter [link] Be került a fiókba, vész esetére vettem, ha netán megállna a mostani telefonom, remélem sose kell elővennem a fiókból, de ha mégis, legyen.
Aug 18-i rendelés Sinceritytradingtől meg még sehol, pedig aug 20-i rendelés is jött már múlt héten.

(#23855) Joker88


Joker88
őstag

ma megjött :

"elektromos sokkoló toll "

In loving memory of Garrett Lockhart

(#23856) V/ válasza ZS3NI (#23850) üzenetére


V/
titán

Mivel a Banggood számlán és Paypal-n is 2500 Ft van, ha bekérik a papírokat, látják hogy igaz, semmit sem kell fizetni, mivel nem kell eljárni, azt végig sem viszik, ezért nincs a 2000 Ft-os költség.
Ebben az évben 2* kértek be olyan dolgokról -tablet kijelző- amiről úgy gondolták hogy komplett tablet, küldtem hogy csak 4800 Ft, pár nap múlva megkaptam. Nem kellett fizetni. 6000 Ft-ig semmi fizetni való.

[ Szerkesztve ]

(#23857) htc07 válasza V/ (#23856) üzenetére


htc07
addikt

Nekem hihetetlennek tűnik hogy ha nyerek valami kínai webshopban egy lcd tv-t 3000 forintért mondjuk, akkor nem fogják vámolni.

(#23858) ZS3NI válasza V/ (#23856) üzenetére


ZS3NI
őstag

Hm, akkor biztos rosszul emlékszem. Sorry a fake info miatt... :R

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#23859) Saccco válasza Silent77 (#23814) üzenetére


Saccco
nagyúr

No kipróbáltam, hát mint ne mondjak, azért ez nem egy helikopter azt pille könnyű irányítani, ehhez képest. Ott ugye csak forgást és előre-hátra dőlést kell trimmelni (3.5CH). Itt kicsit nehezebb megoldani. Egyelőre nem érzem melyik az eleje, bár már volt sikerélményem is. :DDD
Zsiványok voltak a kis kínaiak 400ft lett volna a tracking, amit nem kértem, de így is volt rajta. A csomagolás nagyon patent, a dobozon belül bubis fólia azon belül a távirányító zsugorfóliában. A quadrocopter a távirányító belsejében kapott helyet. Négy darab ceruzaelemmel üzemel. Alul egy kis rekeszben vannak a pótalkatrészek, kaptam mellé 3 db talpat, 1 db propellervédőt, 8 db propellert és egy csuklópántot, ami kicsi :DDD, ugyanitt van egy kábel, amivel tölthetjük a kütyüt, töltés végén kialszik a zöld LED a távirányítón. Sok gyakorlással biztos könnyebb lesz megbírkózni vele...

Ui.: nagyon durván kicsi :Y

#FQ777-124
#quadrocopter

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23860) jerry311


jerry311
nagyúr

SYMA X12S Nano Explorers 2.4G 4CH 6 Axis RC Quadcopter RTF

Az mennyire normális, hogy a töltés pillanatától kezdve pirosan világít az USB-s töltő?
Másik ilyen töltőm (szintén Syma géphez kaptam) az csak akkor világít, amikor már kész a töltés.

(#23861) beg válasza V/ (#23856) üzenetére


beg
veterán

Akkor neked még nem határoztak meg saját hatáskörükben eljárva hatósági árat még azután is, hogy ezeket bemutattad. Bolti igazolást kértek úgy, hogy ők veszik fel a kapcsolatot az eladóval, nem volt elég a fent említett számla és paypal igazolás.

De ezt is biztos álmodtam, és te tudod a frankót, mint mindig. A 6000 ft-os mániád még mindig nettó tévinfó.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#23862) -secret- válasza Joker88 (#23855) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

1x kipróbáltam, azóta benn pihen valahol a fiók alján. :D

A rendes shokkoló mellett. :B

[ Szerkesztve ]

(#23863) BRIKLY válasza dugesz77 (#23793) üzenetére


BRIKLY
veterán

Na,pontosan ilyen megoldásra gondoltam! :R

(#23864) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Jól értem, ha ezt veszem meg 9.9-én, akkor visszanyerhetem az árát? Ugye ez az ár nem fog 9.9-én feljebb ugrani, ennyiért még megvenném a Band-et.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23865) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Megérkezett a Xiaomi tok, jól néz ki, méretben is passzol, de eredetinek semmikép nem mondanám. Látszanak azért sorják rajta. Ennek ellenére ajánlom :K

(#23866) Real_Necro válasza maestro87 (#23844) üzenetére


Real_Necro
veterán

4kor úgy is kelek reggel, majd ránézek, egyébként én olyanra vetettem szemet aminél nincs feltüntetve darabszám. Remélem lesz belőle. :B

Egyébként úgy tűnik azért nem jutunk itt időpontban dűlőre, mert több turnus lesz. Nem hiába írja, hogy 24 órás 3 körös akció, 8 órás osztásokban:

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#23867) tgbrfv válasza pumukli56 (#23847) üzenetére


tgbrfv
tag

Ilyet vettem, de nem túl tartós nekem sem, kicsit érdesebb felületen morzsólódik

(#23868) spidersoft válasza maestro87 (#23844) üzenetére


spidersoft
senior tag

Vajon ez a tolómérő is ugyanolyan gyenge acélból van, mint a többi ebayes/lidl-ös/stb, vagy valami masszívabb? Melóban Mitutoyot használok, azóta nálam az a mérce -- nyilván olyan nemigen lesz egyik se, de a mostani (lidl-ös) simán mellémér 0.05mm-t is, ami azért már nem olyan kevés...

@zseko: ja, LED-enként egy hozzá való előtét.

@San398: mivel nincs most nálam ilyen, így nem tudom megnézni, hogy 9V-on mennyit vesz fel, de szerintem 80-100mA-től nemigen többet. 100mA-en viszont már esik a telep kapocsfeszültsége (saccra olyan 8V-ra lemenne szerintem), így kisebb áram fog folyni, tehát beáll valami önkorlátozott szintre. A LED vélhetőleg nyitva lenne, és világítana is kicsit, ekkora tábla LED adna annyi fényt, hogy nem esne jól belenézni, de közel se annyit, hogy megvilágítási célra elég lenne. Most már azért is veszek egy ilyen LED-et játszani. Van RGB is, meg piros, ződ, kék, sárga, mindenféle :D

(#23869) rolio1 válasza Saccco (#23859) üzenetére


rolio1
tag

Nekem is ma jött meg, nagyon jó, bár nem sokat tudtam vele repkedni, a 3 éves fiam mellett nehéz. Nekem is ugyanúgy volt csomagolva, én 08.18-án vettem.

(#23870) emiki6 válasza Laca1212 (#23765) üzenetére


emiki6
veterán

Látom, kaptál választ:
"A Gerber az a márka, aminél mindegy." :DDD 44325

Ha ezt még olvasod, akkor szerintem arra irányult a válasz, hogy a gerber kb annyira jó, mint egy hamisítvány. Javaslom kérj ajánlást egy rendesre. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#23871) V/ válasza beg (#23861) üzenetére


V/
titán

Kedves beg! Ne trollkodjál már!
Itt a hivatalos iromány.
Inkább ébredj fel. mert teljesen értelmetlenül írogatod ezeket, és hidd el meg van az oka, hogy ezekkel tisztába vagyok. Nem igazán tartozik rád.
Pl.: a megfogalmazás nem az hogy "bolti igazolás".
Az hogy joguk van más árat figyelembe venni az igaz, főleg azoknál akik megpróbálnak ügyeskedni.
De az esetek 98%-ában az eBay tranzakció igazolása, a Paypal tranzakció igazolás, ami egyezik a banki kivonaton szereplő összeggel, elegendő a jogszabály előírásai szerinti megfelelő eljáráshoz.
Itt egy idézet belőle:
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal által kiadott 4011/2014. számú tájékoztatás a 2015. évben alkalmazandó vám- és adómentes értékhatárokról
„*” - Az ÁFA törvény 94. § (1) bekezdés c) pontja értelmében e jogcím alkalmazása esetén a termékimport 22 EUR összegig mentes az adó alól. Az említett összeg az ÁFA törvény 256. § (1) bekezdése szerint, a Magyar Köztársaság Európai Unióhoz történő csatlakozásáról szóló nemzetközi szerződést kihirdető törvény hatálybalépésének napján érvényes, az MNB által közzétett hivatalos forint/euró devizaárfolyamot (252,19 HUF/EUR) figyelembe véve 6.000.- HUF értékhatárt jelent.

[ Szerkesztve ]

(#23872) m0ski


m0ski
aktív tag

Sziasztok!

10000-es Xiaomi Powerbank mennyi idő alatt tölt fel teljesen első alkalommal?
Ma érkezett meg, 17 óra óta töltöm az iPad Mini töltőjével és a gyári kábellel, de még mindig a negyedik LEDnél tart.

(#23873) beg válasza V/ (#23871) üzenetére


beg
veterán

Ha hivatalos nyereményjáték ügyeskedésnek számít, akkor meleg ölelésem mindenkinek, aki ezt ügyeskedésnek tartja. A szavaimat kiforgathatod, de attól még nem változik a jelentése. Soha nem azt írtam, hogy 22 euró felett nincs áfa, hanem azt, hogy 10 euró értékig azt nem kell megfizetni. Nem érdekel, hogy mindezt honnan tudod, ezzel senki nem kérkedik csak az aki ezzel akar nagyobbnak tűnni, soha nem tudhatod ki kivel van ;) . A másik érvelését semmisnek venni lehet, de butaság, mert így csak a saját szemellenződet látod belülről.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#23874) cikasz válasza Joker88 (#23855) üzenetére


cikasz
őstag

Próbát kérünk videóval! ;] :DDD

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#23875) Fejvadi válasza ZS3NI (#23858) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:C

(#23876) axlfsi válasza spidersoft (#23868) üzenetére


axlfsi
veterán

0,05mm sok? :Y Hat, ... nyilvan attol fugg mit mersz vele, de en a hajszalam vastagsagara nem vagyok kivancsi :D

Viccet felreteve, mar regota szemezek ezekkel, mindig olyan 3000 Ft kornyeken voltak, de annyira ritkan hasznalom, hogy mindig inkabb valami masra ment el a penz. Most a hetvegen egy 30%-os kosar melyen talaltam egy ilyet a Lidlben, igy a 3000 helyett, pont 2000 volt... elhoztam :D Ennyit meger, plane a 3 ev garival.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#23877) V/ válasza beg (#23873) üzenetére


V/
titán

De én a 6000 Ft-os megjegyzésedre reagáltam, nem pedig arra amit most írtál. No mindegy. Az nem zavar, hogy az igazat mondtam azzal kapcsolatban?

Soha nem azt írtam, hogy 22 euró felett nincs áfa, hanem azt, hogy 10 euró értékig azt nem kell megfizetni.

Konkrét bizonyíték ami ezt az ÁFÁ-ra vonatkozó kitételt alátámasztja? Már csak a pontosság kedvéért, szóbeszédre nem alapozunk.

[ Szerkesztve ]

(#23878) beg válasza V/ (#23877) üzenetére


beg
veterán

Fogalmad sincs miről beszélsz csak az a lényeg, hogy az ellenkezőjét állítsd annak, amit a másik mond. Nem fogom többször belinkelni, inkább maradok a porond szélén. Csak a piros orrodra vigyáz. :)
Én nem fogok elfelejteni igazat adni neked, ha megtapasztalom azt amiről beszélsz. Csak sajnos amik a rendelt cuccaimmal történnek, azok engem és még pár tucat topiklakót igazolnak. Nem, nem kapsz bizonyítékot, mert szerinted megint hazudtam.

Egy dologra kíváncsi vagyok. Ha vesszük az általad kipécézett stabil határt (legyen most 6000 huf) akkor ha 6019 ft-ért rendelek valamit, akkor kapok vámhatározatot 19 ft megfizetésére. Tegye fel a kezét, aki már kapott ilyet.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#23879) spidersoft válasza axlfsi (#23876) üzenetére


spidersoft
senior tag

Kicsit darabosan megy, itt-ott szorul, másutt lóg... Ha valamit pontosabban kéne mérni, akkor előkerül a nóniuszos, annyira pontosan meg tényleg ritkán kell mérni, hogy előkerüljön a mikrométer :D De nekem öt század az sok, ja... biztosan csak azért, mert olyan léptékhez vagyok szokva :DDD Ettől függetlenül kényelmetlen érzés látni, hogy határozatlan a tolómérő...

(#23880) Silent77 válasza Saccco (#23859) üzenetére


Silent77
veterán

Köszönöm! :)
Eddig azt hittem könnyebb irányítani, mintha itt olvastam volna.
Mérete miatt óckodok kicsit, mert láttam, hogy nagyon kicsi. Igaz a cx10 se lesz sokkal nagyobb szerintem.
A heli nekem borzasztóan tetszik, de kint semmit nem ér.
Remélem a héten azért befut a cx10.
Holnap azért rárepülők mindkét dronra, egyik hátha összejön. :K

beg: Szerintem elbeszéltek egymás mellett. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23881) Laca1212 válasza emiki6 (#23870) üzenetére


Laca1212
őstag

Annyira nem vagyok késmániás, csak ez megtetszett. És nem akarok fake-t. Ezért kérdeztem rá.
De ez az azonnal szarozás okosok részéről.. hát...

(#23882) acelos válasza vidaila (#23849) üzenetére


acelos
tag

Késziteni kell képenyő mentést, ez nem vicc tőlem januárba kérték adjam meg a linket hogy honnan vettem, de ott már nem annyi volt az ára,szerencsére volt képernyö mentésem és igy nem kellet adót fizetni.Ez egy telefon volt amit decemberi akcióban vettem a pandawillen kb $30-ért.Eredetileg a következők voltak beadva az eljáráshoz:paypal számla,banki átutalási kivonat, pandawill e-számla és e mellé kérték a linket.

(#23883) gabe_ válasza spidersoft (#23879) üzenetére


gabe_
őstag

Nálunk is a cégnél mitutoyok vannak, tényleg jók. És tényleg van, hogy a 0,05 sok... :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#23884) Saccco válasza Silent77 (#23880) üzenetére


Saccco
nagyúr

Csak ismeretlen per pillanat. A CX10 kopp ugyanekkora. :))

Ha megjön kérünk beszámolót. :R

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23885) maestro87 válasza spidersoft (#23868) üzenetére


maestro87
őstag

Nem tudom, sose volt digitális tolómérőm, ezért is linkeltem, hogy ti majd megmondjátok.:D Még a LIDL-sen gondolkodtam, de akkor azt mondod, hogy az rossz? Akkor 2000-et ez sem érne meg? Egyébként olyan digitális tolómérő miért nincs amit lehet használni analógként is? Mert ha jól nézem ezeknél ha lemerül az elem, akkor nem tudsz vele egyáltalán mérni.

San398: Nekem tegnap jött meg az a 0,6 dolláros 10W-os LED. 9V-on csak 70mA-t vesz fel és nem elemről néztem.

Amúgy snap-up-on megint változtattak.:D A többin is lehet fognak valamit, mert nekem nem dollárban mutatja már megint az árakat.

[ Szerkesztve ]

(#23886) gabx76 válasza maestro87 (#23885) üzenetére


gabx76
senior tag

Valóban megint belenyúltak! Kezd elegem lenni a változtatásokból: sikerült megint kivenni az egyetlen cuccot, ami igazán érdekelt volna... (Na jó, az RC Monster truck még érdekel erősen)

Szép sorban nekem is befutnak a snap-up-os cuccok. A helik baromi jók, tegnap jött meg a második, csak nem voltam itthon. a ruhák méretezését eléggé lazán kezelik. Az egyik jó volt, a másikból nagyobbat küldtek, mint rendeltem.(Nem gáz, Asszony majd beveszi varrógéppel: 2$-os gyakorló anyag)

[ Szerkesztve ]

(#23887) Silent77 válasza Saccco (#23884) üzenetére


Silent77
veterán

Kép alapján nagyobbnak tűnt. :DDD Annyi eszem nem volt még, hogy ránézzek a méretre
Most látom, hogy kivették. :((( Nem baj a 3D minire rámegyek.

Mindenképp, már nagyon várom. :K Az a legrégebbi feladás, és még nem ért ide.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23888) Jofi81


Jofi81
őstag

Most rendeltem egy kést, ennyiért szinte ajándék, nagyon jókat írnak róla. Ennek a gyártónak van még sok másik kése is, hasonlóan jó áron.

(#23889) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Syma X8W mennyi lesz 9-én azt lehet tudni?

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#23890) zseko válasza Saccco (#23859) üzenetére


zseko
veterán

Ilyen kis helikoptert már próbáltam, az nem tetszett benne, hogy a 6 perc használható időből 3 a trimmelésre ment. Vagy máshogy mondva, ahogy merült úgy állítódott el, és folyamatosan után kellett állítani.

HR24.hu

(#23891) Saccco válasza zseko (#23890) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ilyet én nem vettem észre az első helikopteremen, azt egyszer kellett trimmelni és kész, pedig nem syma volt. Kapcsolódik egy rekord is hozzá, szombaton rendeltem és következő szombaton meg is kaptam, pont munkanap volt.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23892) zseko válasza Saccco (#23891) üzenetére


zseko
veterán

Ez még csak nem is kínából rendelt volt, haverom vette itthon valahonnét. Bár attól még lehet kínai :D
Melyik drónt érdemes megvenni egyébként ami nem túl drága, vagy jó a legolcsóbb 3e forintos is? Élőképes kamerásat is szívesen kipróbálnék, leginkább az ilyeneknek látom értelmét a 'simával' szemben.

(#23868) spidersoft akkor a ledekhez ez a meghajtó jó lenne? Bár még nem értem hová kell kötni a másik két 'madzagot' :D (mert ha jól tévedek kell kettő ahol bejön a delej, és kettő ahol kimegy)

HR24.hu

(#23893) Dluinet válasza zseko (#23892) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a linkelt meghajtó 12V váltakozó feszültségről működik
gondolom, te AC 230V-ról akarod használni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#23894) Saccco válasza zseko (#23892) üzenetére


Saccco
nagyúr

A H8 mini-t szokták ajánlani. Abszolút mini kategóriában CX10, bár én már CX10A-t vennék, de a tesztek alapján az FQ777-124 is pariban van vele.

Helikopterben meg Syma S107.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23895) zseko válasza Dluinet (#23893) üzenetére


zseko
veterán

Őszintén szólva még fogalmam nincs miről és mire fogom használni :DDD Csak most 10db rendelésénél 141Ft-ért adnak egyet, így beraktam a kosárba mindkét fajtából ötöt, 'majd jó lesz valamire' alapon :) Még nem vettem meg, de lehet még ma meg kellene lépni, nem tudom hogy a 9.9 mizéria változtat-e valamit az áron. Legfeljebb később lesz hozzá meghajtó, mert így két nappal a fizetés előtt 1500-öt még csak kiadok a ledekre, de +5e-et a meghajtókra már nem. Na meg persze ki kellene találni mire használnám, lehet kiváltom vele a szobai csillárt, de 'ennyiért ajándék' azt gondolom. Remélem mind működőképes lesz :)

(#23894) Saccco nem kell abszolút mini, inkább legyen nagyobb de ne 5 percet repüljön. Annak nem sok értelmét látom. És ha jól olvasom a 'Headless' kell ha azt akarom, hogy az előre az mindig előre legyen. Olyan van, ahol át tudom állítani balkezesről jobbkezesre? Nem tudom eldönteni melyikkel lenne jobb az irányítás :D

Más, lehet venni külön ilyen fvp kamerát mint ami ezeken van? Aminek csak áramot adok és wifin csatlakozva már látom is a képet.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#23896) Saccco válasza zseko (#23895) üzenetére


Saccco
nagyúr

H8 miniben lehet cserélni az akksit. :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23897) Dluinet válasza zseko (#23895) üzenetére


Dluinet
nagyúr

érted, nem lehet 220-ról üzemeltetni, honnan szedsz a táplálásához 12V váltakozó áramot?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#23898) KL48


KL48
tag

"Őszintén szólva még fogalmam nincs miről és mire fogom használni. Nem tudom eldönteni melyikkel lenne jobb az irányítás"
Nem könnyű tanácsot adni annak, aki maga sem tudja, mit szeretne valójában...

(#23899) zseko válasza Dluinet (#23897) üzenetére


zseko
veterán

Nem, nem értem, ezért kérdezek :)

Vagyis azt értem, ez 12V váltakozót kell kapjon, és azt adja tovább a megfelelő átalakítás után, a 220-as az 220-at kap és abból csinál a lednek megfelelő feszültséget és áramot. Gondolom van olyan akkor 220-asban, ami több led meghajtására is jó.

(#23898) KL48 Többször gondolkoztam már leden, de sosem gondoltam át teljesen. Most ez van annyira jó árban hogy megérje megvennem, aztán majd kitalálom mire fogom használni. Egyébként gondoltam az ágyamnál galériásra megoldani és oda helyi világításnak, vagy a teljes szobámat ledes világításra, vagy lépcsőházban/udvaron ahová nem kell nagy fény csak legyen, stb, de mivel informatika jobban leköt, így az ilyen elektronika csak elképzelés szintjén ment. Ilyen árért viszont már csak el kezdem átgondolni :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#23900) Dluinet válasza zseko (#23899) üzenetére


Dluinet
nagyúr

input legyen AC 230V ez lehet 85-240 vagy 110-240 vagy 220-240 vagy simán 230
input AC 12V nem tudod használni, kivéve ha van otthon AC12V-os aggregátorod
például

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.