Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23151) maestro87


maestro87
őstag

Na megjött a 3Ft-os orrszőrnyíróm, sejtettem hogy azt postázzák előbb amit 1 nappal később rendeltem és amire nincs is szükségem.:D Nekem mindig a fontosabb dolgok érkeznek meg a legkésőbb. :O

(#23152) Freddycom válasza maestro87 (#23151) üzenetére


Freddycom
őstag

Mi történne, ha csak olyan dolgokat rendelnél, amire szükséged van? Akkor mi érkezne hamarabb és mi később? Lehet az univerzum visszafordulna önmagába és összeroppanna, mert nem tud mit kezdeni ezzel a paradoxonnal. :D

[ Szerkesztve ]

(#23153) szabifotos


szabifotos
senior tag

Lehet hogy már írtam ez ügyben régebben ide, de még mindig csodálkozom, és nem tudok rájönni.... Honnan szerezheti ezt be tápegységgel, mindennel együtt ennyiért, hogy megéri neki? :Y :Y :Y
LINK

(#23154) maestro87 válasza draco31 (#23145) üzenetére


maestro87
őstag

Létezik. Rendeld meg és számolj be róla, mert nekem is kellene hasonló.:D Viszont múltkor nekem pár negatív kritika elvette tőle a kedvem.:)

(#23152) Freddycom: Majd kipróbálom. Addig van időd felkészülni a világvégére. :)

[ Szerkesztve ]

(#23155) kmisi99 válasza szabifotos (#23153) üzenetére


kmisi99
addikt

Fél perces keresés után kiderül, hogy kb dupla áron árulják a vaterán [link]

(#23156) maestro87 válasza kmisi99 (#23155) üzenetére


maestro87
őstag

Az 6400Ft. Szerintem aliexpressen kellene utána nézni.

De ez például csak 5000Ft, bár nem teljesen ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#23157) szabifotos válasza maestro87 (#23156) üzenetére


szabifotos
senior tag

Mire kifizeted egy kicsivel több is, akkor ugyan ott van kb. mint a vaterán, csak ugye ingyen posta. Alin is most hirtelen 5 ezer körül találtam.... Bár ez se teljesen ugyan az. Nem hiszem, hogy ilyen kis hasznot tenne rá, ezért csodálkozom :D

[ Szerkesztve ]

(#23158) szjoci válasza szabifotos (#23157) üzenetére


szjoci
őstag

Ebay-en szokott lenni alkudozós (Make offer) áron is felrakva, ott ha több darabot veszel akkor lehet az árból többet faragni. Na meg licitre is vannak felrakva, ott is jóval olcsóbban be lehet szerezni ha kivárod a végét.

(#23159) fraba válasza Freddycom (#23018) üzenetére


fraba
aktív tag

Én innen vettem a qy7-et [link], ami most 500 Ft-al olcsóbb, mint volt. Nem tűnik gagyinak, és jól működik.

Jutottál valamire amúgy kékfog füles témakörben?

(#23160) Minstrel válasza szabifotos (#23157) üzenetére


Minstrel
senior tag

Lehet alibabán vesz többet, de amúgy itt pl. a legolcsóbb az 5m rgb waterproof music controllerrel [link] Lehet valami hiba van a hirdetésben, mert a nem vízálló 1200Ft-tal drágább, viszont már 4-et rendeltem tőle és mindet elküldte, de itthon alig bírtam eladni kettőt 10.000-ért egy normálisabb tápegységgel.

(#23161) Silent77 válasza maestro87 (#23151) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem is megjött. :)

Megérkezett a Xiaomi Intelligent Sensor Control Smart Home Suit Kit. :U
Még a telefonnal sem sikerül párosítani. :(((
Minden kínai, a program gondolom felismeri. Kéri a wifi jelszót, elkezd valamit tölteni és 100%-nál piros X. :W
Ki tud Kínaiul? :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23162) Out válasza Silent77 (#23161) üzenetére


Out
addikt

A Wi-Fi titkosítása nem megfelelő a program számára. Állítsd át a routerben vagy a modemben.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#23163) draco31 válasza maestro87 (#23154) üzenetére


draco31
veterán

Az nem tetszik, apró a csavar. :) Ezt jobbanak látom viszont. A 3-as az.
Ez a fajta vajon mennyire bírja a strapát?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#23164) twine válasza Silent77 (#23161) üzenetére


twine
addikt

-Kapcsolat létesítése az intelligens otthoni rendszerrel...

-Visszaállítás után kapcsolódás sikertelen, kérjük próbálja újra
-kattintson ide bemutató megnézéséhez
-Ellenőrizze a wifi jelszavát
-Kérjük ellenőrizze a wifi router nincs e túl messze

(Google fordító) :D

[ Szerkesztve ]

(#23165) tonyrulez


tonyrulez
őstag

AA & AAA USB Battery Charger USBARSE kuponnal US$0.99

4 8 15 16 23 42

(#23166) Silent77 válasza Out (#23162) üzenetére


Silent77
veterán

WPA2, mi a fene gondja van ezzel. :(
Köszönöm, majd megpróbálom!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23167) Freddycom válasza fraba (#23159) üzenetére


Freddycom
őstag

A testvérét néztem még a QY8-at, az a baj, h nekem mind noname, idehaza meg horribilis árakon mennek a BT-s fülesek. A hangját tudnád esetleg vmihez hasonítani? Egy másik fülhallgatóhoz, ne egy zsák krumplihoz. :D Most egy ezeréves Sennheiser CX400-ast használok, visszalépni semmiképp nem szeretnék.

Berendeltem egy Bluedio N2-t, de ha nagyon gagyi, akkor eladom.

[ Szerkesztve ]

(#23168) maestro87 válasza draco31 (#23163) üzenetére


maestro87
őstag

Ilyen állíthatósat már talán vett itt valaki és gyengének titulálta. Mintha a Tesco-ban is ilyet láttam volna múltkor, persze jóval drágábban. Annál a fémnél én még nem találtam jobbat, de a műanyag része ennél is aggaszt...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#23169) zsiz


zsiz
őstag

ma befutott a pandawilles rendelésem. egy precíziós csavarhúzókészlet. sajnos pont olyan nincs benne ami kellene.. de azért így is fogom tudni használni. (a kis képeken nem tudtam kinézni hogy benne van-e, a leírásban meg hiába van felsorolva.. a nevét nem tudom annak ami kellett volna.)

amit eddig használtam az egy 9-10 részes készlet volt, de nem cserélhető fejű, és minden csavarhúzó olyan vékony volt és rossz a fogásuk, hogy ha kicsit erősebben kellett volna meghúzni valamit, vagy épp lazítani akkor az már nem ment vele (+néhány már el is kopott eléggé, úgyhogy ideje volt lecserélni). többnyire szemüveg szárát szoktam meghúzni vele, hogy ne lógjon. a régivel már nem tudtam jobban meghúzni, ezzel még tekertem majdnem egy fél fordulatot a csavaron.

30 bitfej + 1 csipesz + a csavarhúzó, mindez egy műanyag tartóban. sajnos a szállítás közben egy kicsit megrepedt, de nem vészes. meglepően minőséginek hat a készlet. 2,5$-t nekem megért (7,5$ a teljes ára, ebből lejött az 5$-os kupon). már a papírdoboza is biztató volt, nem valami ingyen karton a sarki boltból. a műanyag tartó is helyén tartja a dolgait, ideért Kínából és minden a helyén volt. nem nyílik ki feleslegesen -sőt, kicsit nehézkes is kinyitni, de inkább ez minthogy állandóan kinyíljon ha vinni akarom magammal valahova. azért egy kis sorja van a dobozon :) de csak 1 helyen, és nem nagy. remélem tartós lesz a készlet.

egyébként a rendelésről:
rendelés, fizetés: 08.17.
feladva: 08.20.
kézbesítve: 08.31.

kép1 kép2 kép3

meg jött még valami kutyanyakörv, de arról nem nagyon tudok nyilatkozni, nem nekem kellett. én csak megrendeltem. így már csak 10 csomagot várok a napokban :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#23170) kmisi99


kmisi99
addikt

A szar szemét paypal átállította magát hogy ő váltsa a pézt nem pedig a bankom, de persze nem egy 200ft os hulladnéknál hanem egy tabletnél ami miatt 28 000 helyett 30 000ft omba került, miután szétvertem pár dolgot mérgemben. Ha vajon töröltetném a rendelésem és újra megrendelném csak már a bankom árfolyamával akkor vajon megoldhatnám a dolgot? Vagy ha törlöm a rendelést akkor a pénz amit vissza küldenek gondolom nem a 30 000ft lesz hanem kb 28 000? Vagy valakinek van erről infója?

(#23171) Degeczi válasza draco31 (#23145) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Apropó, kulacstartó: a munkábajárós biciklim vázcsövén nincsenek ehhez furatok, ezért ilyen aluminium tartót szereltem a kormányra, és be is vált az utóbbi 2 évben: mivel fém, meg lehet húzni a tartót annyira, h nem fordul le, és a normál méretű palackokat szorosan tartja

(#23172) _ATi_1 válasza Silent77 (#23161) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Egy ilyennel én is régóta szemezgetek, viszont ez most kicsit bizonytalanná tett. A képek között láttam, hogy kínai nyelvű a mobilos applikáció, de nem gondoltam, hogy nem lehet átállítani.
Tedd közzé, ha sikerült esetleg beállítani. :)
Írja a leírásban, hogy rendelhető hozzá több komponens is, viszont nem találtam még sehol. Erről esetleg tudsz valamit?

[ Szerkesztve ]

(#23173) maestro87


maestro87
őstag

Banggood-on jó kis akciók lesznek 9-én. :C Remélem nem annyira korlátozott mennyiség lesz mint snap-up-ban.

(#23174) zsiz válasza zsiz (#23169) üzenetére


zsiz
őstag

most nézem, még Anti-Fake kód is van a dobozon, gyors le is ellenőriztem, és igen, egy eredeti JAKEMY csavarhúzót vettem, nem valami gyenge utánzatot :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#23175) draco31 válasza maestro87 (#23168) üzenetére


draco31
veterán

Ezt találtam még. Ha rövid, akkor egyszerű megoldani, csak mennyire időtálló?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#23176) maestro87 válasza draco31 (#23175) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem ez nem tetszik. :N

(#23177) draco31 válasza maestro87 (#23173) üzenetére


draco31
veterán

A 3 menetes Snap Up-ra gondolsz?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#23178) maestro87 válasza draco31 (#23177) üzenetére


maestro87
őstag

Nem snap-up-ra. :N Most jött hírlevélben.
Itt az egyik akciójuk. 50% kedvezmény pl. a DIY szkópra, arduino modulra, infra hőmérőre stb. Remélem itt nem kell annyira gyorsnak lenni mint snap-up-ban. Csak az aggaszt, hogy több darabot is lehet venni, így hamar elfogyhat.
A snap-up is jó lesz, de kizárt, hogy felkeljek hajnali 2-kor, 4-kor...

Módosítok: nem mindegyikre 50% a kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

(#23179) draco31 válasza draco31 (#23175) üzenetére


draco31
veterán

Ez kellene 1000 alatt kintről. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#23180) zsiz válasza maestro87 (#23178) üzenetére


zsiz
őstag

ezt mind vihetitek.. :P snap up-ban viszont lesz 1-2 dolog amire lecsapnék

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#23181) axlfsi válasza szabifotos (#23153) üzenetére


axlfsi
veterán

Ne tevesszen meg a kep! Az a feher NEM a tap a kepen, csak a vezerlo egyseg (es benne - ha olyan - a mikrofonnal, a kvazi ritmusra villogtatasra). Ettol meg neked szukseged lesz 12V-ra (tap, akkumulator, whatever). Szoval ez tap nelkul van es kb. fele eBay-en ;) (de latom, mar linkeltek masok is).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#23182) axlfsi válasza Degeczi (#23171) üzenetére


axlfsi
veterán

Nekem van vagy negy ilyenem is es sorra az a problema allt elo veluk, hogy az also resz kilazul (ugyanis, nem egyben van, hanem kulon van a felso resze es az also, ami az uveget tartja meg (ha erted mire gondolok).

Ime, egy kep, bejelolet, hogy mi az, ami(ben) meglazul az aluminium es onnantol kezdve egyszeruen nem tudom mar vissza szoritani es izeg-mozog az egesz...

Lehet, ha leszedem es kalapaccsal ugyesen, jo helyre csapkodok parat, visszaszorul, de csak ideiglenes lesz ... meg kellene forrasztani aluminium heggesztovel par helyen es tokeletes lenne (csak nekem nincs es annyira nem fontos, hogy ezert heggesztohoz vigyem :) ).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#23183) draco31 válasza zsiz (#23180) üzenetére


draco31
veterán

Nekem egy MI Band kell, vagy a 2-as felvonásban a jobb felső.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#23184) szabifotos válasza axlfsi (#23181) üzenetére


szabifotos
senior tag

A leírásban ott van, hogy tápegységgel!
Egyébként nem hiszem azt se, hogy licitálgat, mert már tavaly is ennyiért adta folyamatosan. Tuti talált ali babán valami óccó beszállítót. :F

[ Szerkesztve ]

(#23185) Saccco válasza kmisi99 (#23170) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha a PayPal forintban vonta le, akkor forintra ugyanannyit ad vissza.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23186) emiki6 válasza draco31 (#23183) üzenetére


emiki6
veterán

Gearbesten csak 16$, vagy bangan lesz az még olcsóbb?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#23187) kmisi99 válasza Saccco (#23185) üzenetére


kmisi99
addikt

Nem tudom, ezt írja
From amount 29,204 HUF
To amount $99.91 USD
Exchange rate: 1 HUF = 0.00342113 USD

De azt a 29204 et nem tudom honnan szedte mert kevesebb van a számlámon, de végülis mindegy, egyszer spórolok a kaján és megvan ez az összeg. :D

(#23188) EnterR


EnterR
veterán

Ma érkezett egy ilyen olcsó microUSB kábel Androidos telefonhoz. Kíváncsi voltam arra, hogy olcsóságához képest mire képes. Hozta az elvártakat, a telefon gyorsabban merült, mint ahogy töltötte volna a kábel. :D
Akit esetleg nem riaszt el az ára, annak én mondom, hogy egy próbát sem ér meg, ki is dobtam rögtön. :D

USB Doctor szerint 0.20A-t ad le. Kipróbáltam adatátvitelre, a tapasztalatok hasonlóak, mint töltésnél. A telefont fel-lecsatlakoztatja folyamatosan, a háttértár elérhetetlen.

PSN ID: marquuard

(#23189) twine válasza EnterR (#23188) üzenetére


twine
addikt

:C :C

:R

(#23190) tibcsi0407 válasza EnterR (#23188) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én most ilyeneket vettem, kíváncsi leszek mit tud.

https://utdetailing.hu/

(#23191) fraba


fraba
aktív tag

A kockaóráról tudunk valamit?

Egyébként akit érdekel, végre lehet kapni a Nessie Ladlet :D Én berendeltem egyet, majd jelentem, hogy milyen.

(#23192) tibcsi0407 válasza fraba (#23191) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Korábban linkelte a kolléga a videotesztjét:
Link
Megtetszett, így én is rendeltem egyet. :)

https://utdetailing.hu/

(#23193) draco31 válasza emiki6 (#23186) üzenetére


draco31
veterán

Berakták a Snap Up listába, így nagyon esélyes.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#23194) Saccco válasza fraba (#23191) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az a baj, hogy ki tudja miből van. :(
(Nessie)

Állításuk szerint PP, hát...

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23195) dugesz77


dugesz77
őstag

Ma befutott a 3 forintos orrszőrnyíró és végre megérkezett a jul. 28.-án rendelt Xiaomi powerbank.. Jóval zseb barátabb méret mint a 10400-as. Kaparós címke szerint is eredeti de már fogásra is érezhető a xiaomi minőség.

(#23196) Czimby válasza draco31 (#23193) üzenetére


Czimby
addikt

Linket tudnál adni nem találom :F

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#23197) DJ. Ru$y válasza tibcsi0407 (#23192) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én meg most miattad rendelek egyet. Ajh.

Sosem rendeltem banggodról, "Drop Shipping Order (Remove Banggood logo from the package.)" ennek van lényege, hogy, ha bepipálom vagy sem?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23198) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, nem talalom de mintha par hete, talan 1-2 honapja is itt vett es linkelt volna valaki autos telefontartot, amit a fejegyseg cd slot-injebe kellett rogziteni (talan epp HTC M8-hoz valot). Valaki nem ismer magara es linkelne ujbol a cuccost?

Koszi
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#23199) maestro87


maestro87
őstag

A szépségnek ára van. :DDD A pofám leszakadt mikor megláttam. :Y És még azt se lehet mondani, hogy hamis.

(#23200) XtremLor válasza maestro87 (#23199) üzenetére


XtremLor
őstag

Legalabb cuki! ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.