Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24251) Fredo78 válasza tibcsi0407 (#24249) üzenetére


Fredo78
aktív tag

köszi mindkettőtöknek a gyors és szakszerű választ.
Pont annyi mint egy Miband, de kijelzős ezért érdekel.

(#24252) Laca1212


Laca1212
őstag

Ez megér most ennyit?
Vagy itthon sem sokkal drágább garival, nem 1 hónap múlva?

(#24253) Minstrel


Minstrel
senior tag

Sikerült eljutni a kosárig és ki is fizetni a cuccot :D

(#24254) gabx76


gabx76
senior tag

Aha... a legszerencsésebbeknél 4-ből 2 lengyel :)

(#24255) OccsE válasza Silent77 (#24245) üzenetére


OccsE
aktív tag

Az APP-pal bele kell tenni a kosarba? Vagy hogy veszed meg?

(#24256) XtremLor válasza OccsE (#24255) üzenetére


XtremLor
őstag

Az app-os, es a sima kosar is ugyan az, de fizetni is lehet az appon belul is

"Legen...Wait for it...Dary"

(#24257) m0ski


m0ski
aktív tag

PayPal lassúsága miatt a Xiaomi kábel is bukta :((( :((( :(((

(#24258) tjb007


tjb007
nagyúr

Hehe, senki sem tud semmit sem venni, mert nem lehet vásárolni, nullán áll még mindig minden. :D :DDD ;]
Vagy csak nálam? Semmire sem reagál az oldal, hiába nyomok rá a Rush to buy gombra, visszaszámlálás sem volt.

[ Szerkesztve ]

(#24259) draco31


draco31
veterán

Nekem csak simán lefagyott az egész. Megveszem kuponnal a Mi Band-et, az a biztos úgy látom. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#24260) Silent77 válasza OccsE (#24255) üzenetére


Silent77
veterán

Igen.

Most érdekes volt, semmire nem engedett nyomni, még a visszaszámláló sem ment. :U

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#24261) cris78


cris78
őstag

Kábel meg van :))
Helikopter behalt....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#24262) OccsE válasza tjb007 (#24258) üzenetére


OccsE
aktív tag

Gondolom nyomja es frissiti mindenki ezerrel :D

(#24263) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Kábel nekem is sikerült.

(#24264) Laca1212 válasza m0ski (#24257) üzenetére


Laca1212
őstag

Én is buktam...bár eddigi rekord, hogy eljutottam PP fizetésig. Aztán BG kiírta, hogy elfogyott.

Távirányító matrica van még :D :D

[ Szerkesztve ]

(#24265) zseko


zseko
veterán

Nekem meg nem hajlandó ez a sz.r egy helyen sem belépve lenni, csak a főoldalon, és persze a gomb sem működik :W

HR24.hu

(#24266) mm89


mm89
őstag

Kábelt akartam én is (meg a helit, de annak az oldalát szintén nem volt képes egy óra alatt betölteni rendesen, a szállítás rész egyszerűen nem töltődik be..), de paypal után már azt mondta, hogy nincs több...

szerk.:

Csak olyan terméknél működik a rush gomb, ami teljesen be van töltődve, felül és az ár alatt is látszik a ship to rész. Ha ez nincs meg, akkor hiába nyomkodjátok a gombot. Nekem általában egy termék szokott teljesen betöltődni, pedig majdnem mindet megnyitom már egy órával korábban.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#24267) maestro87


maestro87
őstag

Én nem hiszem el, hogy csak szerver túlterhelés lenne. Akkor be se kellene töltődni az oldalnak. Az a baj, hogy két snap-up között sem működik a Rush gomb. Más is így van ezzel? Meg csak a snap-up-os termékeknél felül folyamatosan töltődik "Ship to..." logó. Nézzétek meg.

(#24268) powers


powers
tag

A kis helikopter kellett volna nekem,de azt vettem észre,bármire nyomtam,nem voltam bejelentkezve,egyedül az iphone kábelnél jelentkezett be.próbáltam a többit is,de semmi,a kábelnél viszont mindig bejelentkezett.az viszont nem kellett....

(#24269) Real_Necro válasza maestro87 (#24267) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jaja, meg mintha nem is jelentkeztetne be... szivatás ez így. Helinek örültem volna, eljátszottunk volna irodában... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24270) tgbrfv


tgbrfv
tag

A snap-up oldalon be vagyok lépve, de a termék oldalon nem, ha signinre kattintok, már megint bennt vagyok.
termékoldalon visszaszámláló nincs, és a buy-ra sem tudok kattintani.

sima terméknél rendesen be vagyok lépve és vásárolni is lehet.

úgytűnik, hogy a snapup-ot külön szerver szolgálja ki, és amiatt telített, míg normál áron lehet vásárolni.
kb az egész átbaszás

[ Szerkesztve ]

(#24271) m0ski


m0ski
aktív tag

Ráadásul ahogy a következő órák ajánlatait elnézem, nem is lesz mire startolnom... Az mondjuk érdekes, hogy az előző órák nagyértékű dolgaiból kettő is Lengyelországba került :D Ott valamit nagyon tudnak ;]

(#24272) tjb007 válasza maestro87 (#24267) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerintem valahogy kizárták/blokkolták a felhasználók egy nagy részét, valószínűleg így sikerült megoldani a szerverproblémát.

(#24273) draco31


draco31
veterán

Az app kicsit meg van keveredve. Ott olcsóbb a Band, mint a weboldalon. Kuponnal 3880Ft lett, de a EU-s raktárat választottam. Le is vette a 3880-at, de még csak PayPal levél jött, hogy levette a pénzt. A listában már ott van, akkor most még gondolkoznak rajta?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#24274) cikasz


cikasz
őstag

megint lesz blitzwolf töltő cirka 40 perc múlva, de úgysem tudom megvenni! bázzeg! :W

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#24275) XtremLor válasza draco31 (#24273) üzenetére


XtremLor
őstag

Ugy remlik az app-on volt akcio 1$ lejott par tetelbol!
pl h8 12 a weboldalon 11 volt appban

"Legen...Wait for it...Dary"

(#24276) maestro87 válasza m0ski (#24271) üzenetére


maestro87
őstag

Ezeket hol látod?

(#24277) tjb007 válasza tjb007 (#24272) üzenetére


tjb007
nagyúr

Na, most meg működik, van visszaszámlálás is. Tisztára olyan mintha rotációban menne a dolog.

(#24278) m0ski válasza maestro87 (#24276) üzenetére


m0ski
aktív tag

Snap-Up tetején, "The Luckiest Guys".

(#24279) m0ski válasza cikasz (#24274) üzenetére


m0ski
aktív tag

App-on belüli vásárlásnál ugyanennyiért volt 12 óra előtt.

(#24280) cris78 válasza m0ski (#24271) üzenetére


cris78
őstag

Magyarok is vannak. Valaki innen? :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#24281) dugesz77


dugesz77
őstag

Nekem is sikerült a lighting kábel. Érdekes de a sok-sok akcióból igazándiból csak erre van szükségem. A múltkori snap up is vegyesen zárult mire megérkeztek a cuccok. Az usb illatosító,karóra,az egyik rövidnadrág, nem sikerült . Vagy rossz eleve vagy a méret nem stimmelt.

(#24282) zseko válasza tjb007 (#24272) üzenetére


zseko
veterán

Én is ilyenre tippelnék.

HR24.hu

(#24283) zsiz


zsiz
őstag

de jó hogy most rágtam át magam vagy 300 hozzászóláson, amiből vagy 200 csak arról szólt, hogy ez nem sikerült, az nem megy.. nem lehetne csak a sikerélményekről? mondjuk ahogy látom abból nem sok van sajnos.

mellesleg ma jött meg a laptop egerem ebay-ről: rendelés 08.10. és kézbesítve 09.09. egy gyors próba után meglepődtem, hogy milyen kényelmes, sokkal rosszabbra számítottam. előző laptop egerem valami teszkós volt, de nagyon kényelmetlen volt. csak ideiglenesen vettem meg mert épp haldoklott az egerem, ez meg le volt félárazva és hirtelen felindulásból betettem a kocsiba. aztán vagy 2-3 évig használtam ideiglenesen :D így valahogy nézett ki, amíg rá nem csaptam egyet ököllel, amiért nem akart működni rendesen pad nélkül :DDD az újhoz rendeltem egy padot is. bár az meg hamarabb megjött és befogtam az asztalihoz.. lehet rendelek még egyet majd :) no de az egérről: elég kényelmes elsőre. 2 AAA elemmel megy, én tölthetővel próbáltam ki, az volt kéznél. hatótávot nem néztem, de úgyse megyek messzire a géptől vele. van rajta ki-be kapcsoló. az aljában pedig elrejthető az usb vevőegység. igaz erre nem a legjobb megoldást alkalmazták, mivel nem takarja semmi és nem is túl szoros.. szóval szerintem előfordulhat majd hogy ki fog esni a helyéről és majd kereshetem a táska alján. van rajta még egy DPI gomb is, érzésre 3 lépcsőben lehet állítani. de semmi visszajelzést nem ad róla épp melyiket használom. a kattintás nem túl hangos, a scroll is könnyen jár és kattintani is kényelmes vele. a kialakítása szimmetrikus, bal és jobb kézbe is illik. használaton kívül kikapcsol, majd kattintásra feléled. szerintem nem volt rossz vétel, arra amire kell nekem. főleg ha azt nézem hogy a teszkósat féláron drágábban vettem :N

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#24284) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Van aki megvette a lightning kábelt, de nincs rá szüksége? Szívesen megvenném, részletek PÜ.-ben.

(#24285) Real_Necro válasza tjb007 (#24277) üzenetére


Real_Necro
veterán

Van egy teóriám a rendszerrel kapcsolatban. Ha a következő snap up-nál sikerül összehoznom rendelést megosztom (vagy nem ;] ) ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24286) maestro87 válasza zsiz (#24283) üzenetére


maestro87
őstag

Nem érdekelnek most senkit az ebay-es rendelések. ;] Most mindenki banggood lázban ég.:D Amúgy ment watch listre az egér, lehet bepróbálom. Szétszedhetnéd milyen gomb van benne.:)

[ Szerkesztve ]

(#24287) havri1 válasza draco31 (#24273) üzenetére


havri1
félisten

Nem, ez ennyi, feldolgozás alatt.

havri

(#24288) cikasz válasza m0ski (#24279) üzenetére


cikasz
őstag

Na sikerült itt a cégnél kérnem mobilnetet egy kollégától és SIKERÜLT megvenni!! 9,90 dodó volt! :C

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#24289) draco31 válasza havri1 (#24287) üzenetére


draco31
veterán

Csak azért kérdeztem, mert eddig 2000Ft-os volt a különbség, hogy EU vagy CN raktár.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#24290) tom2085


tom2085
csendes tag

Valaki tudna ajánlani egy jó bluetooth headsetet? kösz.
Ezt [link] láttam most akcióban. Ez mennyire jó?

(#24291) Flexy90


Flexy90
senior tag

Vettem 3 USB Mikroszkópot kollégákkal :D
2100 Ft volt az App-al, egyesével fizettem és EU Warehouse-t választottam. :)
(csak akkor volt free shipping ha egyesével vettem, 3-nál már elkért volna $30-t szállításra..)

Xiaomi Fan

(#24292) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Ez a Snap-Up, amúgy tényleg érdekes, mert pl. a most következő cuccoknál a két selfibotnál működik minden gomb, lehet színt választani, és a Rush to buy is működik, egyből írja, hogy nincs még itt az ideje. De a többi cuccnál nem reagál semmire...

[ Szerkesztve ]

(#24293) m0ski válasza draco31 (#24273) üzenetére


m0ski
aktív tag

Ugyanezt sikerült nekem is véghezvinnem, kíváncsi leszek elfogadják-e vagy refund lesz a vége ;]

(#24294) Degeczi válasza maestro87 (#24267) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pedig pontosan ilyen egy szerver túlterhelés...

Szó sincs róla, h maga az oldal ne jöhetne be: az szinte teljes egészében jöhet egy proxytól. Baj ott van, amikor egyedi, felhasználóhoz köthető dolgokat művelnél, mert akkor már nem kerülhető meg az adatbáziskezelés, és az egy teljesen másik szerver(ek)

(#24295) Silent77 válasza -=Jam=- (#24292) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem pont a fa párna nem működik, amit már régóta kinéztem. :(((

Megjött ma nekem is CX10, egyelőre nem boldogulok az irányítással. :N

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#24296) cris78 válasza Silent77 (#24295) üzenetére


cris78
őstag

Én is a tuskót néztem ki. :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#24297) maestro87 válasza Degeczi (#24294) üzenetére


maestro87
őstag

Akkor miért van az, hogy a selfie botnál működik minden, másnál meg nem? Mintha csak azoknál működne amire nincs nagy igény. Ha 20 ezren lennének ugyanazon az oldalon akkor egyszer nekem is be kellene töltődnie rendesen de nem teszi.

Amúgy az arduino modul is 1 dollárral olcsóbb az app-ban. Most akkor kérjek refundot és rendeljem meg onnan?:D Másról van valami ami olcsóbb lenne még ott?

(#24298) Silent77 válasza cris78 (#24296) üzenetére


Silent77
veterán

A piston 3 se működik, ott is kilépve jelez. :(((

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#24299) Degeczi válasza maestro87 (#24297) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Találgatni nincs sok értelme, de valószínűleg lockol vmit az adatbázisban, ezért lehet jelentősége, melyik tétel hány felhasználót érdekel. Ami csak keveseket, ott érthető, ha nincsen komoly fönnakadás.

(#24300) Danex


Danex
addikt

Megvan a telefonóra ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.