Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24601) Josi válasza jansky1 (#24595) üzenetére


Josi
aktív tag

Hát sajna a táskáról én is lecsúsztam.
Helyette lett egy kutyanyakörv és egy szunyogháló.
10 centet megérnek. :)

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#24602) maestro87


maestro87
őstag

Tényleg ugyanúgy rossz az oldal mint előtte, csak volt egy kis bug és hirtelen megjavult pár percre.:D Viszont szerencsére nem frissítettem a bluetooth-os hülyeségre így sikerült megvennem egyet. Plusz két fóliát iphone-ra. Az egyiket mobilról próbáltam, de kéri a jelszót (Chrome). :F Hogy lehet beállítani hogy töltse ki automatikusan? A felhasználónevet megjegyezte.

(#24603) XtremLor válasza vwpolopg (#24596) üzenetére


XtremLor
őstag

A lenyeg a sikerelmeny! :D
Lassan en is ott jarok hogy ma 10e koltottem BG-n pedig nem akartam..... :C

"Legen...Wait for it...Dary"

(#24604) Real_Necro válasza XtremLor (#24576) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem sikerült sajnos még semmi sem. Reggel vettem egy csillagos lámpacseket meg nap közben egy mindenki által szeretett usb töltőt... :B :DDD

Ja mostani macsekos táska én páromnak is jó lenne. Igaz még pár nap és pelenkázó táskára váltunk... :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24605) cris78


cris78
őstag

2-3 órája vettem valami gusztustalan órát. Nincs még a vasarlasaim között. Paypal küldött emailt.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#24606) zsiz válasza vwpolopg (#24596) üzenetére


zsiz
őstag

én egyszer geekbuyingon vettem hasonló akció keretében egy iphone 4 tokot vagy 3-4 éve... azóta is ott pihen a fiók alján a zacskójában :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#24607) cris78 válasza XtremLor (#24603) üzenetére


cris78
őstag

Rosszabb vagy, mint egy nő, a shopping mániájával :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#24608) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Kereken 20:00-kor már az összes macskás táska sold volt. Persze. :)

(#24609) pumukli56


pumukli56
tag

egy rohadt fóliát nem enged leütni rohadjanak meg!

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#24610) vwpolopg válasza XtremLor (#24603) üzenetére


vwpolopg
őstag

(#24603) XtremLor: Hát igen, ha már semmi nem jött össze egész nap azok közül amiket valóban akartam... :D

(#24606) zsiz: Odaadom majd valakinek akinek van hozzá telója is :D De muszáj volt már elvinnem valamit, hogy ne menjen el a kedvem a maradéktól :D

(#24611) XtremLor válasza cris78 (#24607) üzenetére


XtremLor
őstag

Ezt tudom, de karacsonyig nem veszek mar semmit, uhh vagy varj mert egy erosito meg kellene, vga az ma jott szoval hallgatok! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#24612) Real_Necro válasza cris78 (#24605) üzenetére


Real_Necro
veterán

Melyiket? :D

Szerk:

Ez tényleg ronda... :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24613) cris78 válasza Real_Necro (#24612) üzenetére


cris78
őstag

ezt :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#24614) maestro87 válasza pumukli56 (#24609) üzenetére


maestro87
őstag

Én bosszúból 4-et leütöttem. ;]
Próbáld mobil nézetben, nekem a másik account-tal beletelt vagy 5 percbe mire összejött.:D

(#24615) Outlander


Outlander
őstag

Ma megjött a Nillkin töltő a banggoodról.

Kicsit eltérőek a véleményünk a jó töltőről.
5,14-5,16v között mozog és alig akar 0,6-0,7a között tölteni, a noname 1aesem meg 0,84-0,92a el tölt. :U
Az eszköz ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#24616) XtremLor válasza cris78 (#24613) üzenetére


XtremLor
őstag

Annyira nem ronda, reszegen viszont nehezen kiveheto ejszaka....tudom van egy ilyen nekem is! :DDD :DDD

(#24615) Outlander:
Az nekem eleg szar ertekeknek tunik...az ampert okozhatja pl a kabel, is de a fesz akkor is magas!

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#24617) Lucho777


Lucho777
csendes tag

Na egy nadrágot sikerült megvenni, kíváncsi leszek milyen:-D

(#24618) becenevem


becenevem
aktív tag

Ha még gondolkodik valaki POWERBANK-ban.
2 hét alatt megjött.
[XIAOMI 5.1V 2.1A 10000mAh]
Leellenőriztem, ahogy kell. A szerint eredeti. Rendeltem még egyet.
A HTC One M7e-t legalább kétszer feltölti.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#24619) Silent77


Silent77
veterán

Picit lemaradtam, be kómáltam. :)
Most böngésző mobil nézet a nyerő?
Nagyon lassú volt, nem sikerült a táska. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#24620) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Úgy emelgetik percről percre is az árakat Snap Up-on kívül is, hogy már nem győzöm követni, most az 5-ös Blitz már egy ezressel hosszabb, mint eddig. :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24621) Outlander válasza XtremLor (#24616) üzenetére


Outlander
őstag

Sztem ez a töltő caar. :U

Most rádugtam egy másik telót ez 0,45a veszvfel, de 5,18v ad le mellé... Amúgy a teló bőven 1,3 a szokott felvenni.

A kábel nem ludas.

A kérdés h refundoljak h hibás vagy h nem jött meg. :U

Se snap, ez is caar.
Titta depis vok, mingyá öngyi leszek. :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#24622) draco31


draco31
veterán

Veszek már egy fóliát, legyen valami sikerélményem nekem is. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#24623) spidersoft válasza XtremLor (#24616) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az USB 5V±0,25V (5%) tűréssel van a szabványban. Szóval szerintem az a fesz. belefér. Töltők egyébként is inkább 5,1V-on mennek (a telefonom töltőjére is ez van írva), gondolom azért, hogy egy korrekt kábelen eső feszültség után is még meglegyen az 5V az eszköznél. A kis áramot okozhatja az is, hogy nincs eléggé lemerülve az aksi, és már nem a CC hanem a CV fázisban jár. Vagy szimplán csak sikerült kifogni egy beteg példányt :(((

[ Szerkesztve ]

(#24624) tgbrfv


tgbrfv
tag

Vigyázzatok, mert ha vettetek egy 1 centes snapup terméket, akkor már nem enged apponly flash deal 1 centes terméket venni.

(#24625) maestro87 válasza tgbrfv (#24624) üzenetére


maestro87
őstag

Sajnos már én is tapasztaltam ezt.:D
Egyébként kiderül a snap-up-osok létszáma az iPhone fóliákból, mert azt még szerintem az is megveszi akinek iPhone-ja sincs. És ettől fagyna le a rendszer...? Ezt kétlem.

(#24626) zsiz válasza maestro87 (#24625) üzenetére


zsiz
őstag

én pl nem vettem mert minek? se elajándékozni, se használni nem tudom. így még 30Ft-ot se ér meg

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#24627) tgbrfv válasza maestro87 (#24625) üzenetére


tgbrfv
tag

Fos fólia miatt nem tudom megvenni az aranyoscicás pénztárcát.

(#24628) Real_Necro


Real_Necro
veterán

No megint paypal fizetés után kaptam meg, hogy elfogyott...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24629) axlfsi válasza Real_Necro (#24628) üzenetére


axlfsi
veterán

Detto (memoria kartya).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#24630) szaboger


szaboger
tag

megint nem maradt semmi használható

(#24631) becenevem válasza szaboger (#24630) üzenetére


becenevem
aktív tag

Én vagyok béna, mert nekem még mindig 8 perc van hátra. XDDD

Jó ez a Google Chrome.

Gondolom ne a számlálót nézzem, hanem azt, hogy egész legyen az órámon.

[ Szerkesztve ]

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#24632) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Egy telefontartó sikerült! :D
Pedig a táska is nagyon jó lett volna...

Szerk.: Ne már, nektek sikerült? Most mérges vagyok. :(

[ Szerkesztve ]

(#24633) Saccco válasza Real_Necro (#24628) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én taroltam... :DD

Chrome
- rövidnadrág
- hosszúnadrág
- hátizsák

:C

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24634) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Az alábbi táska, travel chest, shoulder bag, stb. érkezett meg a napokban. Volt már itt, elég jó minőségű, kellően vastag az anyaga. A cérna néhol kilóg, de a minőséget nem befolyásolja. Lehet másik eladónál jobbak vannak. kb. 2000ft. Coffee színű és bőven elfér benne egy 7 colos tablet.

(#24635) Lucho777


Lucho777
csendes tag

Nekem meg vagy 10 perce nem akart betölteni az app...amint lejárt az idő egyből jó volt :C

(#24636) dugesz77


dugesz77
őstag

(#24637) tgbrfv


tgbrfv
tag

egy cipő összejött.

(#24638) Atomgeszi válasza becenevem (#24631) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem így sem úgy sem maradtál le semmiről. :D
Nekem beszürkült a gomb megnyomása után.. csak tölt tölt és sold out. Szuper mondom :)

(#24639) Real_Necro válasza Saccco (#24633) üzenetére


Real_Necro
veterán

:(((

Hátizsákra gyúrtam volna...

Lassan tényleg veszek én is valami fóliát vagy csetreszt mert annyira nem volt ma sikerélményem, pedig egész nap gép előtt ültem...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24640) becenevem válasza Atomgeszi (#24638) üzenetére


becenevem
aktív tag

A memóriakártya érdekelt volna csak. 2 óra múlva lesz RGB LED szalag. Lehet még ébren leszek. Azt megpróbálom.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#24641) Saccco válasza Real_Necro (#24639) üzenetére


Saccco
nagyúr

A Chrome-mal ment, de az órát Firefox-on néztem. :B

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24642) twine


twine
addikt

Irigy irigy..minden ~200 forintos miband tulajra :D
Nem snapupozok, meg "pörgetek", (mert lusta szemét vagyok)de a múltkori, meg a mostani akciót is veletek együtt szurkoltam végig...
Ügyesek vagyok srácok :R

(#24643) maestro87


maestro87
őstag

Rövid, hosszú nadrág sikerült. :))
Még jó, hogy múltkor nem vettem.:D
Meg egy mobil tartó is. Ezt elcserélném egy vonalzóra.:)

[ Szerkesztve ]

(#24644) Real_Necro válasza Saccco (#24641) üzenetére


Real_Necro
veterán

Itt van mellettem egy rádió szinkronos óra, az alapján nyomtam.

Paypal jelszó vágólapon, pikpakk benyomtam, aztán fizetés után yoyo és megint jött, a nesze neked semmi... ma már nem először.

Ja és a legbosszantóbb, hogy tulajdonképpen csak egy dolgot akartam venni, de azt pont tegnap kivették és csak 09.16-án lesz megint készleten... persze a közel 10e Ft helyetti 6,3eFt sem érvényes így...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24645) gorje


gorje
senior tag

Legutóbbi "nyertesek" mobil nézetben nyomtátok?

(#24646) XP NINJA válasza gorje (#24645) üzenetére


XP NINJA
őstag

:K

(#24647) Real_Necro válasza gorje (#24645) üzenetére


Real_Necro
veterán

Próbáltam én most abban is, az befagyott és a sima webesen keresztül jutottam paypal utánig.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24648) dugesz77 válasza gorje (#24645) üzenetére


dugesz77
őstag

Én Firefoxon két akciót nyitok egyszerre.Egymás mellé rakom az ablakokat. Én a Windows saját óráját szoktam nézni. Az pontos. Most is 5 másodpercnyi különbség volt a kettő között.

(#24649) gorje válasza dugesz77 (#24648) üzenetére


gorje
senior tag

Köszi és m.bang... vagy simán nyomtad? Neked is köszi Real_Necro és Ninja!

(#24650) maestro87 válasza gorje (#24649) üzenetére


maestro87
őstag

Ami nem jött be azt .m-essel. De úgy reménytelen a 10db-osakra lecsapni nálam (Firefox). Legutóbb csak a vonalzó meg az víz pumpa nem jött normál módon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.