Hirdetés

2019. november 22., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#23101) cikasz válasza DJ. Ru$y (#23100) üzenetére

cikasz
(őstag)

Lehet, hogy elsülyedt egy teherhajó. :(

www.akciofigura.hu (FOV - Dragon - DID - Hot Toys - 3R)

(#23102) veector válasza royalka (#23097) üzenetére

veector
(senior tag)

Szerintem is postaproblema. Aug 13-as sinceritytrading rendelesem mar legalabb egy hete megerkezett.

(#23103) royalka válasza DJ. Ru$y (#23098) üzenetére

royalka
(őstag)

Érdekes, mert van utána 2 nappal rendelt cuccom Jul 27, 2015 lan kábel vágó cucc ami meg jött frankón.. Jul 28 wifi repeater.. az is megjött. még az Aug 03-as 5 méteres led szalag is meg jött. De a memókaris ürgétől rendelt cuccok sehol.. Lenyúlta valamelyik szemfüles vámos/postás mert rájött hogy a kis cukin csomagolt fonalas csomag nagy értékeket rejt. A power bankom Jul 28 se jött meg ezen a héten se hülye bangóóó.. :O

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#23104) maestro87 válasza royalka (#23103) üzenetére

maestro87
(őstag)

Nekem pénteken jött meg a szintén július 28-ai power bankom banggood-ról, szerintem holnap már hozza neked is a postás. :K

(#23105) royalka válasza maestro87 (#23104) üzenetére

royalka
(őstag)

A próféta szóljon belőled :R :R

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#23106) tibcsi0407 válasza Freddycom (#23093) üzenetére

tibcsi0407
(félisten)

Gondolom ami akciós, arra nem érvényes a kupon. A Gearbesten is jártam már így.

OnePlus 7T Pro Mclaren edition

(#23107) kmisi99

kmisi99
(addikt)

Valaki tud valami jó gearbest kuponról kb 100$ értékben fogok rendelni onnan jól jönne valami pár százalékos kedvezmény vagy ilyesmi.

(#23108) Laca1212 válasza kmisi99 (#23107) üzenetére

Laca1212
(őstag)

Ezt használtam utoljára. Ha nem akciós a cucc, akkor működik. Itt van több másik lehetőség is.

(#23109) pampika válasza maestro87 (#23104) üzenetére

pampika
(őstag)

Nekem is a powerbank kb 3,5 hét alatt ért ide, tracking nélkül bg-ról. A vele együtt rendelt, trackelt miband meg több, mint 2 hetet ült Svédországban... Aztán napokat a magyar vámon, de állítólag már belföldi kézbesítés alatt, szal remélem, holnap csenget a postás. De érdekes, mert alis telefonos karpánt meg itt volt 2 különböző eladótól is bő 2 hét alatt.

(#23110) Fejvadi

Fejvadi
(veterán)

Kaptam egy csomó kupont, csak nem tudom mire.

(#23111) Silent77 válasza Fejvadi (#23110) üzenetére

Silent77
(veterán)

Honnan? :DDD

Gearbest-Banggood kuponok: http://kinaikell.eu

(#23112) Fejvadi válasza Silent77 (#23111) üzenetére

Fejvadi
(veterán)

Bocs az kimaradt. BG-től. Még 20%-os is jött, meg 10-esek is.

(#23113) wentworth

wentworth
(tag)

Szia Móni! ventit nem szokták 1000 alatt akciózni? Mert még nem találkoztam vele. Nem mintha ennyit sajnálnék érte, de nem olyan fontos hogy most megvegyem ha szokott olcsóbb is lenni.

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#23114) Saccco válasza wentworth (#23113) üzenetére

Saccco
(veterán)

Elsőre azt hittem, hogy egy félrement privát üzenet. :))

------------más-----------------
(#23052) Silent77:
Kipróbáltam a kerámia főzőlapon a csodaszivacsot, hát szépen leszedett majdnem mindent, a karikák körül annyira be van dögölve a dolog, hogy azt csak a kalapács oldja. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23115) Freddycom válasza wentworth (#23113) üzenetére

Freddycom
(őstag)

Majd télen, amikor tudatosul bennük, h rájukmaradt a készlet. :D

(#23116) Linda1 válasza Freddycom (#23093) üzenetére

Linda1
(aktív tag)

Szia.
Everbuying-ról rendelted a meizu m2-t? Az kínai warehous-os, jön rá még vám meg áfa is? Mennyi lett a vége?

(#23117) Real_Necro válasza Fejvadi (#23112) üzenetére

Real_Necro
(veterán)

Ha fölösleges szívesen átvennék belőle, éppen feleségemnek kell minidrillt vásárolnom. ;) :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#23118) Freddycom válasza Linda1 (#23116) üzenetére

Freddycom
(őstag)

Nem rendeltem, csak kipróbáltam a kupont,h ugyan mennyi a vége. Ha megrendelném, áfa jönne rá.

(#23119) Linda1 válasza Freddycom (#23118) üzenetére

Linda1
(aktív tag)

Akkor végösszeg olyan 150$-160$ körül lenne, vagy még több?
Tudtok esetleg EU warehouse-ot, ahol kijön 140 alatt?

(#23120) Freddycom válasza Linda1 (#23119) üzenetére

Freddycom
(őstag)

Pandán lesz azt hiszem szerdán 115-ért, majd 120-ért happy hours, kötsz rá 10%-os áfabiztosítást, ez így már korrektnek tűnik.

(#23121) Danex válasza Freddycom (#23120) üzenetére

Danex
(őstag)

Mint ha ismerősöm azt mondta volna egy 1,5 hónappal ezelőtt, hogy Magyarország kikerült az áfabiztosítottság általi védelemből.

Xiaomi Mi 8 || Suzuki SX4 S-Cross GL+ 1L 6AT

(#23122) XtremLor válasza Linda1 (#23119) üzenetére

XtremLor
(őstag)

Az akcios ar 130$ a kupon a teljes arat veszi szamitasba igy 20% kuponnal 135$! :D
Tehat 165$ lenne ha a 130-as arat nezem 27% afaval+7$ szamolhatsz vamkezelesi ktg-nek (2000 JMF ;] )
Igy 172$ lenne a vege!

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#23123) Freddycom válasza Danex (#23121) üzenetére

Freddycom
(őstag)

Az oldalon azt látom, hogy 10%-ért Magyarországra köthetek. Ugyan ennek nem tudom mi a menete, de annyit látok, h elvileg él a lehetőség.

(#23124) jansky1

jansky1
(senior tag)

Pecások: ha találtok valahol, valami jó ajánlatot, tudassátok itt, jöhet bármilyen kiegészítő :R . köszi

(#23125) vacs

vacs
(őstag)

Nagyon megtetszett ez a wc ajtós izé, de mi is ez valójában?
Öntapadós, hogy teszem fel az ajtóra?
[link]

(^)(>.<)(^)

(#23126) beg válasza vacs (#23125) üzenetére

beg
(veterán)

Creative Toilet Seat Entrance Sign Wall Sticker Vinyl Art Black Removable Decor

Tehát öntapadós, és le is szedhető.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#23127) DJ. Ru$y válasza vacs (#23125) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Általában úgy, mint minden más normális matricát. Van egy papír alapja, azon rajta van a matrica azon egy fólia. Papírt leszeded az aljáról, fóliát negatívban ott lesz a matrica ragadós felülettel, felteszed az ajtóra aztán lehúzod róla a fóliát. Ha jól tudom...

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23128) vacs válasza vacs (#23125) üzenetére

vacs
(őstag)

Köszi srácok, már meg is rendeltem. :K

(^)(>.<)(^)

(#23129) DJ. Ru$y válasza vacs (#23128) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Ha szerencséd van, akkor így, ha nem akkor darabokból legózhatsz :)

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23130) Fejvadi válasza Real_Necro (#23117) üzenetére

Fejvadi
(veterán)

Már gyorsan le is vásároltam mielőtt elveszik, mert nem tudom mire kaptam. Pont akartam venni pár dolgot amire nincs akció. Persze ha lesznek felesleges kuponok úgy is bedobom a közösbe.

(#23131) ZS3NI

ZS3NI
(őstag)

Xiaomi Bluetooth Speaker (a kör alakú, fekete) szokott lenni 22$nál olcsóbban? Most kb annyiért tudnám megvenni egy kuponnal.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#23132) Silent77 válasza Saccco (#23114) üzenetére

Silent77
(veterán)

Én ma a padlón próbáltam ki. Meglepődtem, de gyönyörű lett. :)
Persze csak egy kis részen, de ha megjön a 200db, felsuvickolom az egészet. :D

Gearbest-Banggood kuponok: http://kinaikell.eu

(#23133) Bence123

Bence123
(tag)

Valakinek van Xiaomi 5000-es és 10000-es powerbankja? Érdekelne egy összehasonlítás, egymás mellett hogy néznek ki pár képpel, mert a kettő között vacillálok és hirtelen nem találtam ilyet a neten. :)

(#23134) Fejvadi válasza Bence123 (#23133) üzenetére

Fejvadi
(veterán)

Az egyik kisebb. :)

(#23135) kmisi99

kmisi99
(addikt)

Na a mi power bankról jut eszembe, érdekelne engem is, eddig soha nem láttam értelmét de vettem tabletet, amit néha jó lenne ha kapna extra áramot. Ha veszek egy ilyen mi bankot akkor mondjuk nem kell 2-3 hónapig, begórom a fiókba, nem "károsodik"?

Illetve mi számít jó árnak az 5000 resnél és a 10 000 resnél? Szóval hány $ az ami már elég jó vétel? Előre is köszönöm a válaszokat.

(#23136) Vasinger!

Vasinger!
(nagyúr)

Annyi Xiaomi Power Bank-os hsz. van ebben a topikban már, hogy nem lehetne ezt itt folytatni, mert akkor egy helyen lenne minden.

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#23137) Saccco válasza Bence123 (#23133) üzenetére

Saccco
(veterán)

A powerbank topikjában van róla kép.
Szerk.: Vasinger linkjén

kmisi99:
10.000-es $12 körül jó vétel, kb. 3.400-3.600ft.

[ Szerkesztve ]

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23138) lkristóf válasza ZS3NI (#23131) üzenetére

lkristóf
(aktív tag)

Szerintem akciósan is kb ennyi szokott lenni. [link]

(#23139) Linda1 válasza Freddycom (#23120) üzenetére

Linda1
(aktív tag)

Mivel még nem rendeltem külföldről, nem vagyok tisztába ezekkel. A Pandán is ennyi plusz jön még rá?
A happy hours-ban, csak adott modellek szerepelnek?
XtremLor Az már túl soknak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#23140) pumukli56 válasza Bence123 (#23133) üzenetére

pumukli56
(tag)

Nekem 10400mah van de sajnos 1 hónapja meghalt
Egyszer csak nem kapcsol be töltöm de semmi olyan mintha nem venne fel ampert :)
Ha veszek akkor az 5000mah választom lehet hosszabb életű mint a nagyobb

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#23141) Czimby válasza Bence123 (#23133) üzenetére

Czimby
(őstag)

Mihelyst megérkezek az 5000-es csinálok összehasonlítást!

(#23142) Real_Necro válasza Fejvadi (#23130) üzenetére

Real_Necro
(veterán)

Nem volt nagy érték, csak amit asszony használ körömpolírra, az egy elemes ócskaság és kb semmire nem jó. Kinéztem egy ilyet. Meg is rendeltem. Ha ez is gyenge lesz, akkor a következő lépés ez lesz, aztán ha az is gyenge, jöhet a flex vagy az asztali kettős köszörű. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#23143) axlfsi válasza SidCorky (#23094) üzenetére

axlfsi
(őstag)

En par hete rendeltem tole ugyanezt, teljesen rendben van, azota is (SJCAM-ba hasznalom). Batran ajanlom (marmint, a termeket. A mostansag olvashato postaproblemakra, kesesekre nem tudok mit mondani, de a kartya korrekt).

|| LCD PANELT keresek (107cm LG LCD TV-hez; Panel tipusa: LC420WUG-SCA1 (esetleg LC420WUY) | http://goo.gl/Y6RcIP

(#23144) Bigmasterl

Bigmasterl
(tag)

Hello!

Xiaomi gamepaddal kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Előre is kösz

(#23145) draco31

draco31
(addikt)

Bicajra állítható méretű kulacs tartó létezik? Kulacsot ritkán hordok a jelenlegiben, de 1.5-2l-es palackokkal sokszor van dolgom, amit jó lenne belerakni ha úgy adódik.

ASUS VivoBook S14 S410U /\/\ Samu A50 /\/\ Amazfit Bip

(#23146) Outlander válasza draco31 (#23145) üzenetére

Outlander
(őstag)

Én egyszer vettem egyet, nem állítható méretű, de szét esett... :)

Ha legolcsóbbat veszed, fém szín, hurkapálca méret, akkor az olyan lesz. :D

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#23147) Fejvadi válasza Real_Necro (#23142) üzenetére

Fejvadi
(veterán)

A szépségért meg kell szenvedni. Közöld a nejeddel mielőtt nekimész a sarokköszörűvel. :D

(#23148) Tom5

Tom5
(addikt)

Szemüvegre csatolható napszemüveget/keretet, milyen néven kell keresni?

(#23149) batabe válasza Tom5 (#23148) üzenetére

batabe
(senior tag)

sunglass clip

például

Xiaomi MI9 / Amazfit GTS

(#23150) Danex válasza draco31 (#23145) üzenetére

Danex
(őstag)

Én megoldottam ezt a problémát kábelkötegelővel ;]

Xiaomi Mi 8 || Suzuki SX4 S-Cross GL+ 1L 6AT

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.