Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24451) lkristóf


lkristóf
senior tag

Siralmas a mostani Snap-up :DDD azért még próbálkozom de már üres kézzel nem távozok ugyanis egy ilyen forrasztópáka lehúzó izét sikerült elcsípnem. :DDD

(#24452) DJ. Ru$y válasza V/ (#24446) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jaja, néhol meg zloty... Én is erre jutottam, amire te.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24453) Silent77 válasza V/ (#24446) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem a piston 3 forintos volt, de még se ment. :(
Én is azt hittem amúgy...

Most is van olyan több is: Forintos, de még se működik.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#24454) kirkri válasza maestro87 (#24431) üzenetére


kirkri
addikt

Egyébként ez bennem is felmerült. :) Nem az, hogy Silent77 miatt, hanem, hogy az előző Snap Up cuccok felét tuti Magyarországról vették meg, így most kapott más ország is esélyt. De aztán elvetettem, mert a munkahelyem USA IP ciméről sem ment.

(#24446) V/: Kicsit pontosítanék, nem a forintos termékeket tudod megvenni, hanem azokat amik az elsődlegesen beállított devizával megegyezőek. (Nekem például USD, így azok mennek, az összes többi, például a forintos nem)

(#24457) Atomgeszi: Na, ezt gyorsan meglesem. :D

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#24455) maestro87 válasza V/ (#24446) üzenetére


maestro87
őstag

Ezt nem értem. Dollárba rendeltem eddig mindent snap-up-ban. Proxy szerverről se megy. Valakinek meg működik, lásd az előbb a bortartó, nekem az se ment. Szerintem ezt inkább valami random generátor csinálja, de erősen a BlitzWolf felé hajlik mindig a mutató.:D

(#24456) -=Jam=- válasza V/ (#24446) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Semmi köze hozzá, ha betöltene átállna az is HUF-ra, ha megnézed ilyenkor fent is karikázik az a rész, ahova írná a Ship to szöveget, tehát nem tölt be, hogy neked milyen országra meg pénzre van állítva.

Amúgy a cégtől én is Belgának látszom, és itt sem megy, úgyhogy még az sem lehet, hogy a magyarokat szopatják.

[ Szerkesztve ]

(#24457) Atomgeszi válasza kirkri (#24454) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ne kamuzz, Te nyerted a telót. Ott van feketén fehéren. :DDD :DDD

(#24455) maestro87 Ja a mostani felhozatalból semmit se enged kivéve az 5 portos Blitzwolfot

[ Szerkesztve ]

(#24458) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#24459) Sanki válasza -=Jam=- (#24444) üzenetére


Sanki
addikt

Hopp, már látom, elnézést akkor.
Csak pont 57-kor értem haza, gyorsan gép be, mindent beállítottam és erre közbe semmi. Ijedtem nem olvastam vissza, plusz közbe a most érkezett FQ777 repcsivel szórakoztam. :)

(#24460) tjb007


tjb007
nagyúr

Akinek esetleg összejönne a kajás doboz, de nincs rá szüksége attól átveszem!

[ Szerkesztve ]

(#24461) Nerazim


Nerazim
őstag

Szasztok!
Valaki tudna ajánlani egy jó kis forrasztóállomást az ebayen vagy bárhol? nagyjából 5k szánnék a dologra. Köszi előre is.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#24462) luke30


luke30
tag

Nekem speciel a mostaniból csak a "Bullet" -et engedi... Kinek a pap ugye... :D

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#24463) zsiz válasza lkristóf (#24451) üzenetére


zsiz
őstag

hát az.. nekem eddig semmi :((( pedig direkt úgy intéztem, hogy ne melózzak éjszaka. ezért kár volt :D
de legalább megtudtam mire való az a bigyó :DDD

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#24464) axlfsi válasza Nerazim (#24461) üzenetére


axlfsi
veterán

Páka kerdesben en is varok valami ertelmest tippet... De egyelore itt most mindenki sznepáp lazban eg :F :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#24465) DJ. Ru$y válasza luke30 (#24462) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Bullett a következőben van... Legalábbis nálam.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24466) Nerazim válasza axlfsi (#24464) üzenetére


Nerazim
őstag

Akkor kivárom míg elmúlik a láz :DDD

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#24467) m0ski


m0ski
aktív tag

A snap up rendelésekről csak én nem kaptam BG-től e-mailt vagy más se? Kizárólag PayPal levelek jöttek.

(#24468) luke30 válasza DJ. Ru$y (#24465) üzenetére


luke30
tag

Igen, elnéztem, viszont a mostaniból kimaradok....Semmit sem enged :((
Nézitek azt a sok szemetet amit most raktak fel....Lassan itt a záróra.

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#24469) maestro87


maestro87
őstag

Egy lehetséges megoldás talán működni fog!
Nyissátok meg a termék mobil verzióját a böngészőben! Annál patentül számol rendesen és működik a gomb is! Remélem a paypal-lal se lesz gond.
Telefonon chrome tényleg működik a mobil változattal is.

(#24470) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Szerintetek 3d x4 5691HUFért vagy 4000HUFért fq777-124???

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#24471) V/ válasza m0ski (#24467) üzenetére


V/
titán

Biztos később jönnek, a dugó miatt, de úgyis a vásárlás történetben ott van. A Paypal a fontosabb.

(#24472) XtremLor válasza maestro87 (#24469) üzenetére


XtremLor
őstag

Ez jonak tunik, teszteljuk elso korben! :R :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#24473) -=Jam=- válasza maestro87 (#24469) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Én már próbáltam, így sem jó.
Gomb nyomás után feldobja, hogy lépjél be (holott be vagyok lépve), ha gyorsan beírod, akkor meg egy idő után hibaüzenet, PayPal-ig még nem jutottam egyszer sem eddig (3-szor próbáltam).

(#24474) maestro87 válasza -=Jam=- (#24473) üzenetére


maestro87
őstag

Ez akkor így lehangoló. :((( :O

(#24475) Fredo78


Fredo78
aktív tag

A Blitzwolfon kivül már sehova se enged "beülni".
Ahogy Dumber mondta: - Ez a buli megdöglött!

A blitzwolf ekkora ajánlat hogy mindenki többet is vesz?

(#24476) m0ski válasza Fredo78 (#24475) üzenetére


m0ski
aktív tag

Leírása alapján jó cucc... Aztán persze lehet hogy csoportos anyázás lesz a topicban ha mindenkinek megérkezik és kiderül hogy sz@r :D

(#24477) Real_Necro válasza Fredo78 (#24475) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mobilos app-al az 5-ös 2663Ft-ért nekem megérte. Ha megjött onnantól otthon hagyom teló kábelt és cégnél lesz mire kötni USB kütyüket tölteni. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24478) Fredo78 válasza m0ski (#24476) üzenetére


Fredo78
aktív tag

oké lehet hogy jó, de pl nekem van itthon 4 töltő , tablethez, telefonhoz adtak normálisakat (nem a kínaikhoz :) )
Akkor meg minek? vagy jobb mint azok?

(#24479) DJ. Ru$y válasza Fredo78 (#24478) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Most volt róla szó itt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24480) draco31


draco31
veterán

Nekem az appban most mindennél megy a számláló.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#24481) maestro87 válasza DJ. Ru$y (#24479) üzenetére


maestro87
őstag

Ha HUB-ként is funkcionálna akkor vennék egyet, de így én is feleslegesnek érzem. Nem kell itthon ennyit egyszerre tölteni.

(#24482) DJ. Ru$y válasza maestro87 (#24481) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én is csak hármat, barátnőmé, sajátom, + tablet, de ehhez kell egy négyes hosszabbító, amit megspórolnék ezzel a töltővel, szóval megpróbálom... :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24483) zsiz válasza Fredo78 (#24475) üzenetére


zsiz
őstag

én pl egyet se fogok venni, max ha lesz 1 centért is.. nehogymár ők mondják meg mit akarok megvenni.. :DDD teszkóban is így csinálnák, hogy bemehetsz, nézelődhetsz, de nem vehetsz csak mondjuk babkonzervet.. és abból is csak 1 darabot. különben is töltőm van melóba, itthon meg a gépet használom. de sztem itthonra is jutna töltő ha szétnéznék.

Ez a buli megdöglött! :DDD hatalmas film :D

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#24484) m0ski


m0ski
aktív tag

Ehhh... írtam nekik chaten hogy az egyik rendelést szeretném törölni (nem snap up), erre azt mondja hogy már shipped, csak a rendszer hibája miatt nem frissül az order status.

(#24485) maestro87 válasza draco31 (#24480) üzenetére


maestro87
őstag

és app-ba hogy állítod rá a paypal-t hogy ne kérjen jelszót?

(#24486) zsiz válasza m0ski (#24484) üzenetére


zsiz
őstag

nyilván.. egyből rohantak a postára a csomagoddal, hogy minél előbb megkaphasd :D valszeg azért nem megy a snap-up rendesen mert mindenki a postára rohangál minden rendelés után, nincs idejük rendbe tenni, ilyen lelkes népek :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#24487) axlfsi válasza Real_Necro (#24477) üzenetére


axlfsi
veterán

Naja, ez a tolto mobil appal siman megveheto annyiert (9.9$), amennyiert a snap-up -ban kinalnak par darabot :) Jo trukk :D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#24488) m0ski válasza zsiz (#24486) üzenetére


m0ski
aktív tag

Na ja... múltkor meg 3 napba került mire feladták. Szerintem szivatnak a mocskok. Mindenesetre ha nem sikerül, akkor lesz egy felesleges 2 portos Blitzwolf töltő. Ha valakit érdekel ;)

(#24489) maestro87


maestro87
őstag

Lehet kattintgatni nyugodtan, a mobilos oldal szerint már elfogyott, pedig még egész sincs.

Csak frisíteni kellett, de akkor is érdekes, hogy ezt írja ki. Amúgy tényleg nem működik a mobilos oldallal sem.

[ Szerkesztve ]

(#24490) XtremLor válasza maestro87 (#24489) üzenetére


XtremLor
őstag

A radiora mentel ra?
Azt levettek a gyikok.... :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#24491) Danex válasza maestro87 (#24489) üzenetére


Danex
addikt

Mert a vége előtt 1-2 perccel kiszedték a listából a hangszórót, a mérleggel eljutottam a paypal-ig, de sajnos nem lett meg.

(#24492) axlfsi


axlfsi
veterán

Na, megjartam en is a mobil verzios weboldalt: szepen vartam, hogy lejarjon a szamlalo, idoben kattintok, erre login!!! :D Mondom fasza... le is csusztam mindenrol. Ja, nem, fogtam egy szaros M-es bicajos kesztyut. Tuti nem megy ra a kezemre :P

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#24493) maestro87 válasza XtremLor (#24490) üzenetére


maestro87
őstag

A mérlegnél se jött össze. Azért ehhez pofa kell! Vége előtt pár perccel kiszedni! :C

(#24494) rolio1


rolio1
tag

Stipistopi egy ilyen ledes, csodálatos karcóra...
És köszi a mobil-verziós tippet, működött.
Egész nap csak néztem a munkahelyi fos net miatt, de itthonról gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#24495) -=Jam=- válasza Danex (#24491) üzenetére


-=Jam=-
őstag

De mivel sikerül neked egyáltalán a Rush to buy gombon továbbjutni? :Y

(#24496) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nekem egy ilyen összejött snapupban.

Bár nem tudom minek nekem, ha kell valakinek szóljon, megbeszéljük. :D

Ha nem, akkor jó lesz egérpadnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24497) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Én levontam a konklúziót. Firefox megnyit, ahol elindul a számláló azt 99,9% esély megnyerni, ahol meg sem jelenik a számláló ott akár csákánnyal is bebaszhatom a monitort a rush to buy gombra célozva, az életbe nem fogja behozni. Legalábbis nálam.. :U

Vicc, hogy még egy ilyen rakéta alakú műbránerre sem hozza ki a számlálót.

[ Szerkesztve ]

(#24498) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Nekem nem ment a mobil verzió, dobott egy olyan database errort amikor rányomtam a rushra, hogy öröm volt nézni...

(#24499) draco31 válasza maestro87 (#24485) üzenetére


draco31
veterán

Azt nem tudom, odáig nem sikerül eljutni. De vágólapon ott a jelszó azért. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#24500) maestro87 válasza rolio1 (#24494) üzenetére


maestro87
őstag

Asztali gépen? A bejelentkezési ablak neked nem jött fel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.