Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177901) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Skacok!
Sok mindent rendeltem már sok helyről,de így még sosem jártam,persze még minden infonak nem vagyok birtokában,de hátha járt már más is hasonlóan. Szóval ma elvileg átvett valaki helyettem egy csomagot a címemről,bangood rendelés,eu raktárbol.Dpd Germany hozta,nem tudom nálunk is a dpd a partnere vagy sem.Az érdekesség még,hogy ma Dpd csomagot kaptam és küldtem is,de az mindkettő Philips rendelés és visszaküldés, ráadásul a track infó szerint kb 50 perccel későbbi volt a bangood kézbesítés mint a dpd sztorim.Erdekesseg szintén hogy végig ott voltam a kézbesítési címen,akkor is,amikor valaki átvette a csomagot,de engem a kutya nem keresett,így az sem lehetséges hogy nem voltam meg és valamelyik szomszéd átvette.na akkor most mi van,ja Pécs és belváros amiről szó van. :R
Bangood chaten jeleztem,de csak az átvételt erősítették meg,jeleztem a problémát,egyelőre semmi sem történt ott sem.

[ Szerkesztve ]

(#177902) Ra3 válasza Bigemperor (#177901) üzenetére


Ra3
őstag

Én a dpd-nél érdeklődnék hogy hol a csomag ha van nyomkövetési adatod, bár lehet hogy ezen a végén a posta kezeli ezeket, a szám alapján tudni fogod hogy melyik társaság a hunyó.
A postával jártam ugyanígy, a szomszédunk aláírásával valaki átvette egy csomagom amikor a szomszéd már egy hete nyaralt az ország túlsó végén.
Volt egykét kör mire visszadta a posta a csomag értékét, lehet szerencsém volt hogy az említett szomszéd ott dolgozik. A küldemény soha nem lett meg.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#177903) sambenez válasza Bigemperor (#177901) üzenetére


sambenez
addikt

Honnan van az info a kézbesítésről?
A TN-re ha rákeresel mit látsz?

(#177904) Bigemperor válasza Ra3 (#177902) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Írtam már nekik is,várom a választ.

Track17,bangood megerősítés email és chat,innen az infók.
Lehet megtetszett valakinek,bár viszonylag kicsi kütyü,nem látványos.Dpd és MPL nekem is a tippem,a dpd Germany kezdte a szállítást az az egy tuti,ezt bangood is megerősítette és látható a listán.

(#177905) sambenez válasza Bigemperor (#177904) üzenetére


sambenez
addikt

dpd rendszerében is látod?

(#177906) Bigemperor válasza sambenez (#177905) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Az itthoni nem elérhető ma,a nemzetközi nem tudja kezelni :F a csonagszamot.

(#177907) sambenez válasza Bigemperor (#177906) üzenetére


sambenez
addikt

Akkor az nem dpd szerintem.
Mi az hogy nem elérhető? Most néztem meg ebben a pillanatban egy számot amit ma hoztak ki.

[ Szerkesztve ]

(#177908) XtremLor


XtremLor
őstag

Banggood express csomag van itt is ami elvileg 16.-an jott es atvettem....csak en se kaptam meg. Holnap futok vele egy kort, nem tudjatok ki szállítja ezeket ki?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#177909) sambenez válasza XtremLor (#177908) üzenetére


sambenez
addikt

TN nélkül senki nem tudja megmondani.

(#177910) XtremLor válasza sambenez (#177909) üzenetére


XtremLor
őstag

"2601714042"
Ennyi a tracking....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#177911) sambenez válasza XtremLor (#177910) üzenetére


sambenez
addikt

Ezt a Fama futár vitte ki. Ez nem lehet valami csomagpontos kézbesítés?
Ha más nem, kérdezd meg a futárszolgálatot.

(#177912) XtremLor válasza sambenez (#177911) üzenetére


XtremLor
őstag

Köszönöm holnap hivom oket. :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#177913) Jahno válasza XtremLor (#177908) üzenetére


Jahno
őstag

Nézz körbe az emailok közt rendesen, simán lehet pikkpakk ponton lerakott is, vagy a jó ég tudja milyen meglepetésekbe nem futottam bele.

(#177914) Bigemperor válasza sambenez (#177907) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Ez a tracking number elvileg:A00009210613063C
Na most ezt sehol nem látom,csak olyan követő rendszerekben mint pl track17
Találtam egy másikat is:01015048585507
Ez utóbbi látszik a dpd-nel.

[ Szerkesztve ]

(#177915) Bigemperor válasza Bigemperor (#177914) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Beszéltem a dpd-vel, utánakerdeztek és a futár "félrekezelte",ma elvileg újra ki fogja hozni.no comments...
Az egy dolog hogy nem adta oda mikor csomagot cseréltünk,de előtte többször hívtam telefonon,miért nem tudott hívni,ehelyett az átvételt igazolta.

[ Szerkesztve ]

(#177916) sambenez válasza Bigemperor (#177914) üzenetére


sambenez
addikt

Hívd fel a dpd-t.
Tudnak a futárok érdekes dolgokat. :DD

[ Szerkesztve ]

(#177917) spileraaa válasza w.miki (#177790) üzenetére


spileraaa
senior tag

én direkt időben rendeltem és mar 61 napja úton van lehet nem ér ide július 1 ellőt

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#177918) Skillet válasza spileraaa (#177917) üzenetére


Skillet
addikt

Én akkukat rendeltem. Egyik nagy nehezen megjött 71 napra, a másik 53 napnál jár, de nemrég írt olyat, hogy Kazahsztán :C szóval az a filléres szar is lehet, hogy "drága" sztori lesz :D
Gondolom az ilyen akkuk szárazföldön cammognak végig. Mondjuk ezek tényleg szó szerint cammognak.
Szerintem ennyi idő alatt el is sétálhattam volna érte, már vissza is értem volna vele :DDD

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#177919) #34232064 válasza Skillet (#177918) üzenetére


#34232064
törölt tag

(#177920) mazsi válasza #34232064 (#177919) üzenetére


mazsi
senior tag

@ottoolah hatalmas arc! Érdemes a teljes utat végigolvasni a profilján :)

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#177921) Jahno válasza Skillet (#177918) üzenetére


Jahno
őstag

Ilyen Kazahsztános kikötős nekem is beesett, fura:

(#177922) XtremLor válasza sambenez (#177911) üzenetére


XtremLor
őstag

Ma szallitottak ki, bugos a rendszer ahogy van. :DDD
Nem volt 3 napja semmi kiszállítás....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#177923) w.miki


w.miki
veterán

BG BW Snap-Up
PL.: BlitzWolf® BW-GC4 - 60 USD - PL - 3/5
Nem próbáltam

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#177924) Ciccuka


Ciccuka
veterán

A GVH célkeresztjébe került a népszerű Wish piactér

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#177925) Digitalpimp válasza Ciccuka (#177924) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

És a magyar GVH ugyan mit kezd a nem tudom hol bejegyzett Wish-el?! Ennyi erőből nekimehetne az összes webshopnak a világon...

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#177926) digitalentum


digitalentum
csendes tag

Eltörött az Orskey S800-as autós kamerámat tartó, öntapadós, menetes tartója.
Tud valaki segíteni abban, hogy hol, milyen címszó alatt találok ilyet vagy hasonlót? Minden egyéb megoldás is érdekel! (Sajnos azt nem tudom, hogy a menetes rész milyen méretű.)
EZ jó lehet?

[ Szerkesztve ]

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#177927) Jahno válasza Digitalpimp (#177925) üzenetére


Jahno
őstag

Idehaza sem mindig tud rendet tenni.

(#177928) ollie válasza Digitalpimp (#177925) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Maga a Wish amerikai. A termékek meg kínaiak. Hasonló piactér, mint az eBay, csak máshogy indult.

[ Szerkesztve ]

***

(#177929) Jahno válasza ollie (#177928) üzenetére


Jahno
őstag

És írja a csikk, hogy van valami EUs üzemeltetős megbízottja. Majd meglássuk.

(#177930) w.miki


w.miki
veterán

Ha már Wish...
FB app.ban ha rámegyek egy BG-s hirdetésre, böngészőben megnyitja a termék Bangoodos weboldalát, de aztán betölti a wish-t. Ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#177931) emre válasza w.miki (#177930) üzenetére


emre
veterán

mert nincsen fenn a bangood app :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#177932) w.miki válasza emre (#177931) üzenetére


w.miki
veterán

pedig DE :F

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#177933) oszy


oszy
veterán

Tudjátok, hogy Yi Dome kamerát hogyan lehet üzemeltetni vezetékes hálózatról és nem wifiről? Szeretném, ha gyorsabb és stabilabb lenne a kapcsolat. :R

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#177934) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Az Aliexpressről szeretnék egy ilyen adaptert, tudtok benne segíteni? Olyan kellene amitől nem ég le a ház lehetőleg.. :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#177935) Jahno válasza Ferenczi Áko (#177934) üzenetére


Jahno
őstag

Ktec nem olyan rossz, pld. sok WD cucc mellé adják házilag is, csak mi a kérdés? Beírod keresőbe és kész.

(#177936) Ferenczi Áko válasza Jahno (#177935) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Bocsánat, rosszul fogalmaztam.. Nem a márka a fontos hanem a típus.. Nem értek hozzá, hogy mit kell nézni..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#177937) Zsoleszhun válasza Ferenczi Áko (#177936) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A 12V 1,5A és a csatlakozó átmérőjét kell még megnézni. Ha debreceni vagy akkor holnap tudok adni egyet.

¯\_(ツ)_/¯

(#177938) Beni2360 válasza Ferenczi Áko (#177934) üzenetére


Beni2360
félisten

Már nem érdemes kintről ilyet megvenni mert többe kerül mint itthon ha hozzá adod a 27% áfát és a 400 Ft posta költséget.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#177939) oszy válasza Ferenczi Áko (#177934) üzenetére


oszy
veterán

Nézz itthon. Somogyiban biztosan találsz ilyen paraméterekkel.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#177940) st6969


st6969
őstag

Szerintetek ebben mi lehet a trükk? 24$-ért egy ilyen hegesztőgép? :F
Eddig műanyag zacskókat adott el. Több, mint gyanús...

(#177941) #04441088 válasza st6969 (#177940) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ezt meg is válaszoltad. Több, mint gyanús. 5-700 fontos gépet soha sehol nem fogsz kapni 24 dolcsiért.
Normális eladótól kell venni, akinek van sok értékelése is és a termék is reális áron fut...

(#177942) alcapone386 válasza Ferenczi Áko (#177934) üzenetére


alcapone386
őstag

Ahogy az előttem szólók is írták, ezt inkább itthon vedd meg. Kínából drágább és lutri.
A hozzád legközelebbi ledszalagokat árusító boltba bemész, és occsón van bőven :K Lesz gari, megbízható és occsóbb :K
Pl szegeden: link
Miskolc: link
Bp: link
És így tovább...:K

[ Szerkesztve ]

(#177943) Beni2360 válasza alcapone386 (#177942) üzenetére


Beni2360
félisten

Azt kihagyta a kérdésnél, hogy 3.5" ? GB HDD-hez kell mert a régi bezavarja a DIGI TV adását.
Én írtam neki inkábba 2A tápot.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#177944) Dr. Szilikát válasza st6969 (#177940) üzenetére


Dr. Szilikát
őstag

Alapvető tudnivaló szerintem az is (miután több más felületen is úgy vettem észre, hogy nem gondolnak bele sokan, akik elcsábulnak), hogy a kínaiak gyakorlatilag csak apróságokat tudnak küldeni ingyen postával.

Már egy mondhatni "közepes" méretű tárgynál is (hajszárító nagyságrend?) kezdenek megugrani a szállítási költségek, nyomkövetéssel küldik, alá kell írni az átvételt stb.

Egy ilyen hegesztőgép (valami oknál fogva a szélhámosok egyik kedvence is manapság) szállítási költsége lehet talán 10 ezer Ft önmagában, vagy több is. De egyáltalán nem mondom biztosra, csak a nagyságrendek érzékeltetésére.

[ Szerkesztve ]

(#177945) st6969 válasza Dr. Szilikát (#177944) üzenetére


st6969
őstag

Azt hiszem, félreértettétek...az teljesen világos, hogy trükk, még csak nem is remegett a kezem az order gombon. Közepesen rutinos "Kínából vásárlónak" vallom magam, inkább az érdekelt volna, hogy ez miért jó az eladónak? Kifizeti a vevő, a termék meg nyilván nem jön meg. Paypaltól meg visszakapja a pénzt, és kész. Senki sincs előrébb...(vagy lehet, hogy nem Paypal-lel fizet, és így nem kényszerítik a visszafizetésre?!) Ha 1-2$ lenne, akkor ok, páran legyintenek rá, és így keresne egy kis zsebpénzt. De 24$ szabad szemmel is jól látható.

(#177946) Zsoleszhun válasza st6969 (#177945) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Gondolj bele, ha 100-ból csak 2-3 felejti el vagy nem tudja visszakérni az árát.

¯\_(ツ)_/¯

(#177947) Dr. Szilikát válasza st6969 (#177945) üzenetére


Dr. Szilikát
őstag

Ha jól tudom, általában eltelik valamennyi idő, míg letiltják, azalatt ki tud trükközni magának összegeket, utána nyomtalanul eltűnik.

[ Szerkesztve ]

(#177948) weiss válasza Ferenczi Áko (#177934) üzenetére


weiss
addikt

Hardveraprón nézz körül, szoktak lenni eladó router tápok ilyen paraméterrel.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#177949) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Srácok, ma jött meg ez a cucc.
1$-ért rendeltem akcióban, mikor még nem volt letiltva a GB.
2020-03-05-én rendeltem, azaz 474 napja a rendeléskövető táblázatom szerint. Elfelejtettem refund-olni, azt hittem valamelyik fiók mélyére került véletlenül. A csomagszám, feladás dátuma is stimmel.

Részemről durván új rekordert avattam.

Verne után szabadon:
(474 nap alatt a Föld körül)/2

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#177950) Jahno válasza MittuDomain_ (#177949) üzenetére


Jahno
őstag

Követésed nincs, amin látszik valami? Mondjuk DJG volt hasonlóképpen valami vacakkal, az 6 év után érkezett meg :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.