Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177601) Ciccuka válasza Donki Hóte (#177580) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezt úgy hívják magyarul, hogy visszafejlesztés :U :(((

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#177602) bul07 válasza Sunnam (#177600) üzenetére


bul07
nagyúr

Most nem mindegy miről megy a beszélgetés annyira jó akciók nincsenek, meg ez is hozzátartozik a külföldi rendelésekhez, kb július végéig elő elő fog jönni ez a téma mert mindenkit húsba vágóan érinteni fog

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#177603) Donki Hóte válasza bul07 (#177602) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Sajna nagyon drágult a szállítás Kínából idefelé, tehát vagy mindenki rátesz az árra valamicskét, vagy emeli a postaköltséget :(

A rendeléseimet nézegetve van olyan cikk, ami 3 hónap alatt 50 %-al lett drágább. Ha erre rászámítjuk majd az ÁFÁ-t, meg a posta ügyintézési díját, akkor tényleg ott tartunk, hogy nemigen érdemes rendelni kintről semmit sem :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#177604) Beni2360 válasza Donki Hóte (#177603) üzenetére


Beni2360
félisten

Ehhez hozzá járult a potyogos-pontok játék.
Azért 20% kuponokat nem szornak pusziert..

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#177605) macilaci78 válasza Donki Hóte (#177603) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Drágább dolgoknál nem lesz ekkora érvágás. Egy 500$-os telefont eddig is vámkezeltek, ezután is fognak. Csak a kisértékűként feladott küldeményekkel lesz gond.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#177606) bul07 válasza macilaci78 (#177605) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát nem szerintem
Telefon és egyébb nagy értékű rendelés esetén min BG a trükkös szállítás ahol megéri az a plusz 3-5$posta díj hogy kikerülje ahogy eddig is, vagy ali EU raktár

A kis értékű cuccok na ott lesz szívás, mert ott nem éri meg trükös posta díja, marad a EU-s eladó magassabb árazással

Végelesz a 2.5$-ért 3db üvegfólia világ, vagy 1-2$-os tokok rendelése

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#177607) azbest válasza Donki Hóte (#177603) üzenetére


azbest
félisten

valamiért néztem usb tévé tunereket, hogy most milyen áron mennek. Hát az ebay például már régóta alig tud valamit értelmeset felmutatni, olyan árak vannak ott. Alin még elmegy, de dupla annyi dollár (10-15) a legalja tuner is, mint 2 éve. Igaz, a komolyabb tuner viszont kb 20 dolcsi körül még mindig megy. Fura ez az egész ekereskedelem mostanában.

(#177608) edk- válasza bul07 (#177606) üzenetére


edk-
őstag

Ha marad a BG trükkös szállítása...

Szakcsoportból származó infó:

A Banggood a június 30-ig vásárolt termékekre vállalja a vámmentes szállítást, függetlenül attól, mikor érkezik meg hozzánk.

Figyeljetek oda, ahol nincs ingyenes vámbiztosítás (Tariff Insurance), ott nektek kell a pipát betenni mellé. Nem automatikus a dolog!

Figyeljetek oda, hogy a szállítás EU Priority Line legyen, vagy legalábbis olyan, ahol van Tariff Insurance opció.

Ha a június 30-ig megrendelt csomagodat megvámolják, akkor őrizzétek meg a vámköltségekről szóló papírokat, számlákat a későbbi ügyintézéshez. Ezeket a a költségeket a Banggood megtéríti.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#177609) Digitalpimp válasza macilaci78 (#177598) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Meg az egekbe emelte az árait. :((

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#177610) sunone


sunone
aktív tag

Aliexpress lengyel raktáros csomagom elküldték Bulgáriába. A helyi logisztikai cég oldalán látom, hogy "Shipment is back" státuszra futott - gondolom miután már felkerült furgonra, nem találták odakint a magyarországi címet.

Ilyenkor teljesen visszamegy a csomag az Ali-hoz, vagy van esély rá, hogy megnézik mi van ráírva, és hová kellene küldeni?
Refund gombot mikor érdemes nyomni?

(#177611) Ra3 válasza sunone (#177610) üzenetére


Ra3
őstag

Így már en is jártam tavasszal, Bulgáriában landolt egy német raktáras csomagom, 1.5 hónapig ott dekkolt majd a végén kihozták pedig már letettem róla, a dpd se tudott mondani semmit, csak a bulgár cég honlapján látszott hogy ott dekkol.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#177612) Jahno válasza sunone (#177610) üzenetére


Jahno
őstag

Én Alin jó darabig kitolom a szállítási határidőt, míg lehet. Ráérünk, ez ilyen és ne szopassuk az eladót ha nem rajta múlik. Bár ezt múltkor kevésbé cizelláltan írtam meg és rögtön megkaptam a napi kitiltásom :-D

(#177613) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Micsoda? :W

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#177614) szabi__memo válasza Ciccuka (#177613) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Bíztató

(#177615) macilaci78 válasza Ciccuka (#177613) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bizonyítsa be, hogy én rendeltem és nem az adataimmal élt vissza valaki...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#177616) bul07 válasza macilaci78 (#177615) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy hogy a feladó nem e rossz címre küldte
Mert ugye volt már itt is olyan hogy régen vásárolt tőle valamit erre megint küldött valamit amit nem is vett tőle

De ha ezt meglépik, ki kell deríteni valami fejesek címét és elárasztani őket ilyen pár centes vacakokkal, had fizessenek akkor ők is jó sokat ;] :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#177617) sambenez válasza macilaci78 (#177615) üzenetére


sambenez
addikt

Mert sok olyan hülye van aki a te adataiddal rendel és még ki is fizeti. :D

(#177618) macilaci78 válasza sambenez (#177617) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A kibaszás egy társasjáték. Anno a koleszban is rendeltünk egymás nevében pizzát, vagy a másik gúnynevére, amit persze a portás a hangosbemondón mondott be...
Bár a legaljasabb húzás az volt, amikor a más által rendelt pizzát vettük át. Persze akkor még nem volt divat az online fizetés, csak a helyszíni kp-s.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#177619) gyapo11 válasza macilaci78 (#177615) üzenetére


gyapo11
őstag

A Paypalos meg kártyás fizetést a bank látja, szükség esetén gondolom onnan kikérhető, hogy te fizettél-e érte. És akkor még kaphatsz egy kis plusz fizetnivalót is a hatóság félrevezetéséért.
Jobb az egyenes út. Annak is van módja, hogy visszaküldd ha meggondoltad magadat, persze az pénzbe kerül, ezért vásárlás előtt kell gondolkodni. Ha pedig nem lehetett megítélni a webshopos infók alapján, és nem ez kell, az sajnos már költséggel jár.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#177620) tonyrulez válasza sambenez (#177617) üzenetére


tonyrulez
őstag

Én már kaptam Bangoodtól valami olcsó vackot úgy hogy semmit nem rendeltem onnan. Rajta volt a címem, nevem, számom. De meg kell hagyni eddig 1x történt ilyen.

4 8 15 16 23 42

(#177621) gyeniko válasza gyapo11 (#177619) üzenetére


gyeniko
őstag

Szerintem ameddig nem ismerhető meg és nem kalkulálható ki a megrendelés előtt az összes járulékos költség, addig eredményesen lehet védekezni, hiszen a megrendeléskor nem tudhattad pontosan, hogy a járulékos költségekkel együtt is megéri-e megvásárolni az adott terméket. Nekem is van úton néhány csomagom, ha esetleg június 30. után tudom átvenni és ízléstelennek, aránytalannak tartom a járulékos költségeket, akkor szívesen beleállok egy ilyen vitába.

[ Szerkesztve ]

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#177622) macilaci78 válasza gyapo11 (#177619) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A banki adatok alapján csak azt tudják, hogy adott shopnak utaltam, de ahogy eddig észre vettem, a címzésen és a bankkivonaton nem találtam megegyező karaktersort. :U
De ha mégis lenne, abból még nem jelenthető ki minden kétséget kizáróan, hogy az eljárás alá vont küldeményt én vettem. Simán lehet, hogy a bankkivonatom szerint fizetett rendelésem egy másik küldeménnyel van úton, vagy már el is keveredett. ;]
És továbbra is a kisértékű dolgokról van szó, nem egy high end laptopról 4k € értékben.

gyeniko: amíg a vámtarifaszám nem ismert, addig a vámtételnek nem lehet utánajárni.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#177623) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Rendeltem a nejemnek egy agybadugós fülest,aránylag hamar megérkezett.Máj.11 rendelés,a héten,hétfőn érkezett. Feltöltöttem,kipróbáltam.Hát mit mondjak,a szokásos zenéimet hallgatva igen csak ledöbbentem a hangminőségén!!Gyerekek,ez akkorát szól minőségben,hangerőben,hogy 10/8-at adnék neki.Csak azért nem többet,mert biztos van ennél jobb is,és az üzemidőt én nem teszteltem.Telefon RedmiNote5,zene app:maxound fejlesztő/mp3 lejátszó. Kértem hozzá egy vezetékes telefonálásra is használható fülest,az is meglepően jól szól. [link] Részemről ajánlott cucc. :K

Üdv: Attila

(#177624) Pancsermeste


Pancsermeste
őstag

Sziasztok!
Micro SD kártyát tudnátok ajánlani DashCam-be, EU raktárból?
Én pl. ezt találtam, de nem tudom, mennyire jó/megbízható és hogy jó ár-e ez érte.

-= Pancsermeste® =-

(#177625) Czimby válasza Pancsermeste (#177624) üzenetére


Czimby
addikt

Ez bírja az állandó írást

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#177626) Pancsermeste válasza Czimby (#177625) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Először benéztem az árát..
Ezt lehet, kipróbálom.
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

-= Pancsermeste® =-

(#177627) 1stVikman válasza tonyrulez (#177620) üzenetére


1stVikman
senior tag

Épp múlt héten jött nekem is két csomag, melyekre ugyanazt a címkét sikerült ragasztani a holland elosztóban.
Mindkettőn ugyanaz a cím, leírás, vonalkód, követési szám.
Egyik tényleg az enyém volt, a másik egy bp.-i emberé.
(Fény felé fordítva látható volt minden adata.)
Felvettem vele a kapcsolatot, hogy ne várja, és ha nyáron hazajutok szülőkhöz, értesítem, hátha sikerül átadni a cuccot valahogy.
Tény, hogy ritka eset, de megtörténik.

(#177628) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Sziasztok!
Szeretnék egy Gamesir X2 kontrollert venni S21U telefonhoz. Tudtok esetleg valami jó akciót, kupont rá, honnan lenne érdemes megvenni?
Előre is köszönöm.

(#177629) maross


maross
veterán

Banggoodrol szeretnek rendelni egy poco x3 prot (kb 63ezer), esetleg van barmilyen aktiv kupon? Koszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#177630) vargalex válasza gyapo11 (#177619) üzenetére


vargalex
félisten

Honnan tudhatják, hogy melyik számláról fizettem, vagy egyáltalán a sajátomról fizettem-e. Nem összerendelhető egyértelműen...

Alex

(#177631) sambenez


sambenez
addikt

Mindenkinek azt javaslom akinek nem tetszik a rendszer, csinálja ahogy akarja csak aztán ne lepődjön meg ha mégsem úgy alakul ahogy szeretné.

(#177632) tlala válasza sambenez (#177631) üzenetére


tlala
addikt

Szerintem néhány hét, és ki fogjuk ismerni a rendszer természetét, és ahogy a magyar nemzet néplelkét ismerem, nagyon hamar meg fogjuk találni a kiskapukat illetve az "optimalizálást".

(#177633) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Banggood-on az alábbi emailt kaptam:

"Delivery Delay Notification
Dear Kory83,
Thank you for ordering with us. We're sorry to inform you that your product is taking longer than expected to restock because of excessive demand.

We are putting pressure on the factory to produce urgently. We will ship it as soon as the goods arrive.

You can go to the order center to check the estimated delivery time and all related information. We will email you after the order is shipped."

Ha jól értem semmi teendőm csak várjak türelmesen, míg sikerül új adagot beszerezniük gyárból?
Mennyit várhatok max?
Idővel nem csúszok ki valmilyen időből? (úgy értem, hogy bukom a pénzem)

Order Time: 2021-06-02 03:40:36
Estimated to ship before June 3, 2021

[ Szerkesztve ]

(#177634) 1stVikman válasza kory24 (#177633) üzenetére


1stVikman
senior tag

Várhatsz ameddig tetszik. Egy 4-5 hónap után refund automatikusan, ha addig nem jönne meg a cucc.
Decemberben, angol raktárból rendelt MicroSD - vel jártam így, áprilisban jött vissza a pénz.
De ha szerencséd van, előbb lesz készleten.

(#177635) macilaci78 válasza sambenez (#177631) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Komolyan várom a tapasztalatokat, de senkinek nem kívánom a tanulópénzt. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#177636) Jahno válasza macilaci78 (#177635) üzenetére


Jahno
őstag

Én rendelek sorban, ma is volt mindenféle, idehaza meg addig nézegettem a webboltokat, hogy vagy szállítási díj és 3 helyről szedem össze, vagy odavissza majdnem 3 óra lenne az út tömegközzel, akkor pár tokok megkockáztattam, de mini LEDes lámpák is fogynak, azért sem fogok körbenézni minden plázában ha 2ezer pénz a 10es csomag, de lesz még olcsóbb is.

(#177637) emre


emre
veterán

Segítsetek légyszííííí
Ilyesmit keresek, csak USB3-as verzióban

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#177638) edk- válasza emre (#177637) üzenetére


edk-
őstag

Ebből nem tudod átmókolni?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#177639) emre válasza edk- (#177638) üzenetére


emre
veterán

Jó lesz köszi! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#177640) sysrq


sysrq
őstag

Sziasztok!
DIGOO időjárás állomás egyik vevője megadta magát a háromból.

Ez a fajta.

Lehet ezt még valahol kapni újként, vagy keresnem kellene valakit akinek a fejegység halt meg és talán még nem dobta ki az adókat?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#177641) Jarod1 válasza tonyrulez (#177620) üzenetére


Jarod1
addikt

nekem mondjuk olyan volt hogy P.box 1000 et rendeltem kettőt webshopról, külföldről érkezik amúgy
és vmi DSV a szállító nyomkövetővel,, erre látom hogy május 13 án 10 58 kor átvéve amikor itthon voltam egész nap és nem jött...hát kicsit megállt az ütőerem...

(#177642) edk- válasza sysrq (#177640) üzenetére


edk-
őstag

Itt árulják.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#177643) ollie válasza emre (#177639) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha USB2-es, alaplapi csatlakozót teszel USB3-asra, akkor nem lesz USB3-as a végeredmény. Vagyis gyakorlatilag visszaalakítod USB2-esre.

[ Szerkesztve ]

***

(#177644) emre válasza ollie (#177643) üzenetére


emre
veterán

Alaplapi, illetve pci-os usb3-at akarok kivinni a ház előlapjára.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#177645) ollie válasza emre (#177644) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor félreértettem mit szeretnél.

***

(#177646) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Melyik most a bestbuy GAN töltő eu raktárból? Igazából jó a 45W is de a 65W lehet jobb lenne a jövőben :R

¯\_(ツ)_/¯

(#177647) chatran


chatran
őstag

Cserélni szeretném a Hyperx Cloud 1-es fejhallgatóm fülpárnáit. Tudtok esetleg EU raktáras beszerzési forrást?

(#177648) Vagany válasza emre (#177637) üzenetére


Vagany
őstag

Ez mintha pont olyan lenne, csak le kell csavarozni a hátlapi lemezt:
[link]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#177649) emre válasza Vagany (#177648) üzenetére


emre
veterán

Köszi, már úton van. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#177650) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Tudja valaki mit jelent a posta nyomkövetőjén, hogy először a küldemény kézbesítőnek átadva, majd utána megjelenik egy cím módosítása bejegyzés?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.