Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178951) Druss válasza V/ (#178950) üzenetére


Druss
aktív tag

:R elnézést ha rossz infó felé irányítottam.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#178952) V/ válasza Druss (#178951) üzenetére


V/
titán

Jó az, csak mások az igazolások (nincs eBay számla) és az IOSS azonosító is más, a lényeg ugyanaz egyébként, a másik alapján is megoldható a reklamáció, ha sikerül "átfordítani" eBay-re.

[ Szerkesztve ]

(#178953) manu75 válasza V/ (#178950) üzenetére


manu75
aktív tag

Megvan, köszönöm. Remélem nem lesz gond, jobb előre felkészülni, elmentettem az oldalt.

(#178954) oszy


oszy
veterán

Köszönöm mindenkinek az EU raktáras keresést. :R
Sajnos nem jártam sikerrel, mert a termék en-el15 akku nincs EU raktárban.
Viszont ez a keresési funkció még jól jöhet más termékeknél! ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#178955) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

Sziasztok! Tudja valaki, hogy az oclean.com honnan szállít? Új fejekre lenne szükségem, és jobban jön ki, mint aliról.

(#178956) kmarci25 válasza Bobbysolo (#178955) üzenetére


kmarci25
veterán

E.Where are the products coming from?

The shipping locations of Oclean online store are currently from China.

Igaz, feljebb meg ezt írják, de szerintem ez csak szöveg.
D.Do I need to pay customs or import charges for my order?
The Oclean online store covers all customs, duties and taxes for all customers. No additional fees will be surcharged after order placement.
Price displayed at checkout is final.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#178957) Bobbysolo válasza kmarci25 (#178956) üzenetére


Bobbysolo
tag

Köszi!

(#178958) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
8k körül/alatt tudtok ajánlani kintről valami Bluetooth fülhallgatót? Mindenféleképpen nyakpántos/kábeles kellene, TWS hamar elveszik + fültok menne rá és ezeknél ugye a pánton/kábelen van a vezérlő. :R

(#178959) solti válasza #04441088 (#178958) üzenetére


solti
senior tag

igaz, hogy nem ebay/aliexpress, de anno ilyet vettem a muzikernél 4 körül:
https://7mall.hu/aruhaz/xiaomi-okos-eszkozok/tv-audio/1more-piston-fit-bt-in-ear-headphones-black/

[ Szerkesztve ]

(#178960) MittuDomain_ válasza #04441088 (#178958) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nekem ez a kosaramban van 3 napja, csak nem tudom megindokolni a vásárlást.
Ingyen szállítás és hamar megjön. Visa kártyával 4/10e kupon, ami októbertől érvényes.

ÁK következő legolcsóbb 8e körül, szerintem nagyon megéri, csak éppen nincs rá szükségem...

Szerk:
Na, megrendeltem, jó lesz kondiba meg futni. :B

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#178961) 123xyz válasza MittuDomain_ (#178960) üzenetére


123xyz
tag

Futáshoz az egyenetlen súlyeloszlás miatt szerintem pont nem ideális, mert azon az oldalon, ahol a vezérlő van, a plusz súly szerintem szépen lassan ki fogja rángatni a füledből a mozgás során, és így folyton vissza kell majd igazítani...
Szerintem az olyan szimmetrikus fajta jobb lehet, mint például amit solti linkelt.
Vagy még inkább ami a fül feletti kialakítású, azokat szokták jellemzően sportra használni, mert az a legstabilabb, pl: AWEI A845BL In-Ear Bluetooth fülhallgató, fekete | Extreme Digital

Persze ez csak a személyes véleményem, némi tapasztalat alapján. De hátha neked beválik majd az a Samsung :)

(#178962) Shummo


Shummo
aktív tag

Hi!
Az új rendszerben rendelnék most elsőnek. És egy kérdésre nem sikerült választ találnom. Tudom valószinuleg már többször hasonló kérédst megválaszolt a topic, a választ a kérdésemre mégse kaptam.
Aliexpressről vásárolnék ettől a cégtől: [link] . Csomag tehát biztosan kínából jön.

A feltüntetett oldal szerint az ÁFA már rajta van, így az elvileg már nem lesz több.

???Viszont azt hol tudom megnézni, hogy a vásárolás az IOSS rendszerben történik e majd?
mennyi plus költséggel számoljak? illetve hol intézkedjek, hogy minél kevesebb költségem merüljön fel pluszba.

(#178963) V/ válasza Shummo (#178962) üzenetére


V/
titán

Az AliExpress-en történő vásárlásnál azért fizeted az EU-n kívülről beszerzett termék után az áfát, mert az a vásárlás IOSS rendszerben működik. Minden náluk lévő eladó nevében ők a jogosultak.
Az AliExpress topik Összefoglalóban van segítség, 7.pont

(#178964) zolikaDB válasza 123xyz (#178961) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nekem futni a TWS valt be.
Melozni meg a kabeles.

[ Szerkesztve ]

(#178965) fateless válasza zolikaDB (#178964) üzenetére


fateless
veterán

nálam meg futáshoz vagy a kábeles, amimek van fülkagylóra akasztós része, vagy a merev nyakpántos változat. mindkettő van és jól működnek

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#178966) zolikaDB válasza fateless (#178965) üzenetére


zolikaDB
veterán

Merev nyakpantos, szimmetrikus (2 akkus) a kábelesem, szoval az se lenne kizart futni, de a TWS nekem jobb ;)
A kabel csapkodja a nyakam.

ON: bankkartya tartot tudna vki linkelni? Olyat, ami "arnyekolt" vagy milyen... Tehat ne lehessen ovatlanul leemelni rola illetekteleneknek penzt.

(#178967) DeFranco válasza zolikaDB (#178966) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hallottál már olyat, hogy valakinek valós körülmények között (nem teszt) leemeltek bármennyi pénzt a tárcában/táskában/zsebben tartott bankkártyájáról?

(#178968) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.

Még tavasszal vásároltam akcióban az alin keresztül 2 db Imilab Ec3 kamerát memóriakártyával.
Mindkét kártya tönkrement így pótolnom kellett.
Szerettem volna visszaigényelni a pénz mindkét helyről mivel két helyről vásároltam.
Az egyik jelezte egyből nem fizet semmit mert náluk nincs garancia a kártyára.
A másik helyen átirányított emailezésre. De ott is csak a mellébeszélés megy ahogy látom nem akarnak fizetni.

Próbálok kapcsolatba lépni az alival.
Szerintetek van értelme pénzt visszakérni ilyen esetben?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#178969) erdey_a válasza DeFranco (#178967) üzenetére


erdey_a
őstag

persze, hallani sok ilyet lehet.
a sógornőm szomszédjának a kolléganője hallotta mikor mellette a buszon mesélte valaki, hogy a húga új faszija olajcserére vitte a kocsit és ott beszélt a szerelővel, aki mondta neki, hogy egyik haverja is majdnem így járt, csak szerencsére nem volt nála a kártyája :W :DDD

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#178970) edk- válasza zolikaDB (#178966) üzenetére


edk-
őstag

Felesleges az árnyékolt tartó. Már attól nem működik az érintéses fizetés, ha egymás mellett van két NFC-s bankkártya.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#178971) QbHead válasza zolikaDB (#178966) üzenetére


QbHead
aktív tag

Azért hogy ne csak flame menjen küldök egy bankkártya tartót ami árnyékolt és nekem nagyon bejött a kompaktsága miatt, nem egy ridge wallet, de annak az árából veszek 20-at is :DDD
[link]

u.i.: ma már szerintem nem is árulnak olyan pénztárcát amire már csak poénból ne írnák rá hogy árnyékolt :K :U

[ Szerkesztve ]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#178972) erdey_a válasza QbHead (#178971) üzenetére


erdey_a
őstag

én is minimalistában tolom egy pár éve, ilyet használok: [link]
bár ez attól nem véd...

Vérboci

(#178973) macilaci78 válasza DeFranco (#178967) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az én tárcám nem árnyékolt, de olyan terminállal még nem találkoztam, ami érzékelte volna a tárcában lévő kártyát.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#178974) CHIPman válasza macilaci78 (#178973) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Én parkolókártyát tartok a külső ráhajtható részben ilyenben, és ha van előtte valami, akkor konkrétan oda kell nyomnom az érzékelőhöz.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#178975) zolikaDB válasza DeFranco (#178967) üzenetére


zolikaDB
veterán

Igen, ocsemnek. Angliaban.
A bank ki is nyomozta, valahogy sikerult. Maganszemelyeknek.
De koszi mindenkinek a tippeket :R

[ Szerkesztve ]

(#178976) Ciccuka válasza mirci18 (#178968) üzenetére


Ciccuka
veterán

Noname memóriakártya?
Ha igen, akkor nincs nagyon mit tenni szerintem.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#178977) Visormail


Visormail
addikt

Két eltérő eladótól vett aliexpress csomagom jött, egy zacskóba összecsomagolva. Sem sms, sem email értesítés nem volt. A postás hozta ki házhoz és nem kellett fizetni semmit
(LT895883416NL közös számot kaptak). A 3. csomagomat meg futár hozta, szóval eléggé örültem :D (3-8-9 ezres rendelések)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#178978) betyarr


betyarr
veterán

jelenleg a banggoodról van olyan postázási lehetőség,amire nem kell vámot/áfát fizetni?

(#178979) edk- válasza betyarr (#178978) üzenetére


edk-
őstag

Igen.

Banggood Express, European Railway Direct Mail, EU Priority Line

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#178980) Beni2360 válasza betyarr (#178978) üzenetére


Beni2360
félisten

Van, de vámot csak 150 euró felett kell és a 27% ÁFA mar benne van minden termék árában. Postát kikerülve küldenek manapság.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#178981) betyarr válasza Beni2360 (#178980) üzenetére


betyarr
veterán

vagyis futár fogja hozni?

(#178982) Beni2360 válasza betyarr (#178981) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen, mivel kikerüli a postai szolgáltatás más nem marad hátra.
Bg topik

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#178983) ReFleXx válasza QbHead (#178971) üzenetére


ReFleXx
addikt

roman szemelyi belefer? ;]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#178984) Degeczi válasza ReFleXx (#178983) üzenetére


Degeczi
nagyúr

:C

(#178985) erdey_a válasza ReFleXx (#178983) üzenetére


erdey_a
őstag

vékony jégen táncolsz ;]

Vérboci

(#178986) azka79 válasza ReFleXx (#178983) üzenetére


azka79
aktív tag

Ez még mindig nagyon nagyon vicces :DD :DDD :D

(#178987) macilaci78 válasza ReFleXx (#178983) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jajj, de rossz vagy! ;]

Amúgy nem. Anno kiderítettem, hogy a magyar forgalmi és a román személyi kb ugyanaz a méret, 1 mm eltérés van csupán. Szóval bármennyire is baromság, sok magyar állampolgárt is érinthet a kérdés. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#178988) Skillet válasza macilaci78 (#178973) üzenetére


Skillet
addikt

Na várj. Én évek óta úgy fizetek, hogy nem szoktam elővenni a bankkártyát a tárcámból. Mondanom sem kell, hogy mindig, mindenhol így fizettem. Tavaly óta NFC-s telefonom van, így a tárcám nem sokszor kerül elő, de azért volt rá példa nemrég, mert a simple alkalmazás kiléptetett vagy mi.
Szóval DE, működik tárcán keresztül is! Mindig, mindenhol.
El tudok képzelni persze olyan batár tárcát, aminek a közepébe elrejtve nem működik a dolog, de a lényeg, hogy tud így is működni.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#178989) Skillet válasza edk- (#178970) üzenetére


Skillet
addikt

És kötelező két NFC-s bankkártya mindenkinek? :C szuper. Holnap rohanok is a bankba, kérek még egyet az egyetlen mellé, hogy nehogy lenyúljanak. Tuti megéri majd ez a projekt. :B

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#178990) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Néztem Alin kettő digitális multimétert. Aneng A3003,és RM101. Aneng-nél rosszul érzelmezem a méréshatárt,vagy valóban nem tud mérni ellenállást 4KOhm alatt? Mennyire ajánlott eszközök ezek?

Üdv: Attila

(#178991) szpal17


szpal17
őstag

Sziasztok,

Mi a teendő ebben az esetben? Vásároltam egy (AU $12.80+ VAT AU $3.46) AU $16.26 összegű terméket és ráhúztam az ebay-ről kapott 5$-os kupont, ami AU-ban 7,02, tehát a Paypal-omról csak 9,24-et húzott le az eladó. Pár nap után azt írta, hogy nem tudja elküldeni és indít egy refund-ot, ami meg is érkezett a számlámra AU 9,24 értékben.
Az ebay ezt írja: „AU $16.26 was refunded to your original payment method. It may take 3 to 5 business days for the money to appear in your account.AU $16.26 was refunded to your original payment method. It may take 3 to 5 business days for the money to appear in your account.”

A kupont buktam és ennyi? Sehol nem tudom ezt megreklamálni?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#178992) San398 válasza tillatrilla (#178990) üzenetére


San398
őstag

Szerintem rosszul értelmezed. Ezek méréshatárok.(4kΩ/40kΩ/400kΩ stb.)
0-4kΩ-ig a 4kΩ-os méréshatárba tud kijelezni e fölött a 40kΩ-ra vált át stb.
Ha megnézed a kijelzést a képeken 4000 van szinte mindegyiken, ez pl. 4000Ω ami 4kΩ

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#178993) LamerGyuri válasza szpal17 (#178991) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Szia
Ha jól értem, lényegében többet szeretnél visszakapni, mint amit valójában fizettél? Ezt te sem gondoltad komolyan, ugye? :N

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#178994) Silent77 válasza LamerGyuri (#178993) üzenetére


Silent77
veterán

Szerintem a kupont szeretné visszakapni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#178995) Saccco válasza LamerGyuri (#178993) üzenetére


Saccco
nagyúr

A kupont szeretné, amit elvettek tőle.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#178996) AndrewBlase válasza szpal17 (#178991) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Eddigi (Ali, GB, BG) tapasztalataim szerint a kupon ilyenkor bukó. Csak azt fizetik vissza, amit ténylegesen fizettél. Ez van.

Miért mindig én???

(#178997) szpal17 válasza LamerGyuri (#178993) üzenetére


szpal17
őstag

Igen szeretném a terméket, a teljes befizetett összeget, a kupont és egy ajándék üdítőt is. :DDD
Természetesen nem, de ezzel buktam 5 dolcsit. Nem vág földhöz csak ha mástól rendelem akkor nincs ez. Többieknek köszi a választ, akkor ez van.

(#178998) Imy válasza AndrewBlase (#178996) üzenetére


Imy
veterán

Én alin jártam így de a kupon ilyenkor bukta, ebay is valószínűleg. De lehet kellene az ebaynek írni, hátha...

(#178999) zsiz


zsiz
őstag

Mi Band 6-ra tudtok valami akciót? Vagy itthonról megérősebb? [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#179000) Visormail válasza szpal17 (#178997) üzenetére


Visormail
addikt

ebay-en én írtam ilyen esetben és visszaadták a kupont.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.