Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178351) Skillet válasza azbest (#178350) üzenetére


Skillet
addikt

Nekem annyit mondott, hogy ott van a fecnin az elérhetőség, ott 60 napig tudok számlát letölteni ha kell. Az egyedi azonosító is ott volt a papíron belépéshez vagy mihez. Meg ez a 60 napos szöveg is.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#178352) azbest válasza Skillet (#178351) üzenetére


azbest
félisten

Ja igen, tényleg. A posta oldalán is olyasmit írtak, hogy a küldeménnnyel jön valami kód, amivel letölthető.

(#178353) w.miki


w.miki
veterán

YEELOCK Smart Fingerprint Door Lock Padlock USB Charging Waterproof Keyless Anti Theft Travel Luggage Drawer Safety Lock 0.5 Second Unlock Reddot Design Award From Xiaomi Youpin
Ár: 13.99 USD
Kupon: BGedcd8f (CN raktár)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#178354) JoinR válasza w.miki (#178353) üzenetére


JoinR
senior tag

Amikor már a lakatot is tölteni kell :C mi jöhet még?

(#178355) ollie válasza JoinR (#178354) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És ha lemerül, nem tudod kinyitni? :DDD

***

(#178356) Zoli-bácsi válasza ollie (#178355) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Vagy akkor kinyílik automatikusan. :D

(#178357) Czimby válasza SzabóTamàs90 (#178343) üzenetére


Czimby
addikt

Igen, mert az optimalizálva van, nem csak összedobáltak rá egy "rendszert"

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#178359) Saccco válasza SzabóTamàs90 (#178358) üzenetére


Saccco
nagyúr

Minden humoros hozzászólást komolyan veszel?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#178360) Beni2360 válasza azbest (#178350) üzenetére


Beni2360
félisten

OK, csak azért kérdeztem, mert volt már, hogy hozta a csomagos a cuccot és mellette a sárga csekket, de ha oda adom a pénzt máj ő befiztei és akkor máris marad a csomag és majd később be dobja az ellen szelvényt. Na azóta is dobalja. Nyugta persze rendben és köszönjük meg, hogy nem nekünk kellett be menni és sorba állni. De mint írta valaki, hogy kb 560 Ft -re ment az 1000-s az se rossz jatt.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#178361) Beni2360 válasza Skillet (#178349) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem lényeges, csak valamit kaptál, erre voltam kíváncsi.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#178362) Skillet válasza Beni2360 (#178348) üzenetére


Skillet
addikt

KATT
Ezt kaptam a postástól...
Akárhogy is, de én mondjuk örülök, hogy 800Ft helyett 400-at számoltak...
ÁFA meg közel sem a tényleges ár szerint volt számolva, inkább a csomagra írt volt az alap, de ennek nem számoltam utána.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#178363) Skillet válasza Skillet (#178362) üzenetére


Skillet
addikt

Skacok, ha valaki rendelt memóriakártyát sincerity-től, majd meséljen mi volt, mert mostanság kellene egy 256-os micro SD. Jól látom amúgy, hogy az jön ki jelenleg legjobban ár/GB arányban?
Szerintem ha megvámolják, akkor is jobban jön ki, mint itthonról. Itthonról én nem találtam épkézláb helyet, ahonnan érdemes lenne venni. :F

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#178364) bul07 válasza Skillet (#178363) üzenetére


bul07
nagyúr

Talán itt néz szét [link]

Érdemes kiszámolni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#178365) qqcqqc válasza Skillet (#178362) üzenetére


qqcqqc
őstag

Egy kis káosz van az indulás körül és valameddig a Magyar Posta az alacsonyabb tarifával számol mindenkinek.

(#178367) macilaci78 válasza SzabóTamàs90 (#178366) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nyugodtan írhattad volna, hogy igen. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#178368) Siriusb válasza macilaci78 (#178367) üzenetére


Siriusb
veterán

Abban mi lett volna a poén? :DDD

(#178369) V/ válasza qqcqqc (#178365) üzenetére


V/
titán

Nem egészen így van.
Mivel a tömeges vámkezelésre bevezetett rendszer automatizált így a Magyar Postának nem áll módjában a küldeményeken feltüntetett adatokat egyedileg ellenőrizni, hanem a feladók által megadott adatokat használja, és a program nem bírálja felül a megadott adatokat.
A vám elé állítás dátumát figyelembe véve a vámkezelés a feladó posta által elektronikus üzenetben továbbított adatok (pl. súly, érték, deviza, stb.) alapján automatikusan történik.

Ez alapján egyértelmű hogy nem hibás a feldolgozás, abból indulnak ki amit megkapnak. Ha az kevesebb mint a ténylegesen kifizetett hát akkor ez van.
Többségünk nem reklamál, minek vitassuk a kiindulási adat helyességét? A szállítási díjat is a megkapott adatokból számolják és ez viszont lehet még ingyenes szállításnál is pénzben megadott a feladó részéről.

[ Szerkesztve ]

(#178370) Beni2360 válasza Skillet (#178362) üzenetére


Beni2360
félisten

Tökéletes minden rajta van ahhoz ami kell.:C

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#178371) Skillet válasza SzabóTamàs90 (#178366) üzenetére


Skillet
addikt

Én sem értem amúgy, szóval engedd el. Meg egy fejegységbe szerintem sem kell 2GB-nál több RAM.
De arról viszont fogalmam sem lenne, melyik kínai szart rendeljem, ami tűrhető is. :F

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#178372) Janaboy válasza Skillet (#178371) üzenetére


Janaboy
veterán

Van topik, ott tudsz kérdezni :)

Janaboy

(#178373) DarkByte válasza Skillet (#178371) üzenetére


DarkByte
addikt

Semmilyen Android-os kütyüt nem vennék 2021-ben 4GB RAM alatt. :N Teljesen mindegy hogy az telefon, tablet, Android TV vagy autós fejegység. A legjobban ezzel lehet lábon lőni az OS teljesítményét.

Az ilyen autós fejeknél nagyon nem mindegy milyen gyorsan éled fel gyújtás ráadása után. Ha perceket kell rá várni, szerintem egy hét után be se kapcsolnám. Ugyanígy programok között se árt ha azonnal vált.

Bár én személy szerint nem is szórakoznék ezekkel, és egyből Android Auto irányba mennék, a telefonom mindig erősebb és naprakészebb lesz mint ezek az autós fejegységek. Külön SIM kártya és mobilnet se kell így bele.

(#178374) Ruffian


Ruffian
tag

Sziasztok!
Ismeri valaki a Geekmaxi.com oldalt? Mennyire megbízható?
Egy elektromos rollert akarok rendelni, mely EU raktárból érkezne. Olvastam olyat, hogy hiába jött EU raktárból a termék, mégis megáfázták és vámolták. Ez rendeződött már?
Csak azért kérdezem, hogy ha fennáll az áfa/vám veszélye, akkor megveszem hazai üzletből.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#178375) Zoli-bácsi válasza Skillet (#178371) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Majd ha a kínai szuperoptimalizált csoda 2GB-al (ami lehet hogy csak 1) akadozik, meg fél perc alatt lépdel a funkciók között, na akkor lehet átgondolod hogy mégis 4-el kellett volna.

De részemről mindegy, mindenki azzal szív amivel akar.

(#178376) macilaci78 válasza Skillet (#178371) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Volt kínai tabletem 1 és 2 gb rammal és hát a türelemre nevelt.
Na, városi forgalomban a mögöttem lévők tuti nem várják ki, míg a tolatókamera képe megjelenik...

Hiszek az optimalizációban, ahogyan abban is, hogy a kínai budget megoldásoknál ez elmarad. Simán ráhúznak egy stock androidot, mellé pár felesleges, de kiírthatatlan appot és már lassú is a rendszer.
Hozzá vesszük a support hiányát, ami pár év alatt oda vezet, hogy a kedvenc navigációd már nem fut el, vagy csak nem frissül.

Az Androidos fejegységek csak fele olyan gyorsan avulnak, mint a telefonok. Én bő 2 évente cserélek telefont, de tuti nem lenne humorom 4 évente fejegységgel babrálni, ahogyan azt az utolsó fél évhez sem, ami alatt a döntésre ráveszem magam.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#178377) Gézengúz válasza macilaci78 (#178376) üzenetére


Gézengúz
addikt

[link]
Redmi note 8T-ről minden nekem nem tetsző alkalmazást le tudtam vele szedni, ( volt pár ) nyilván egy fejegységhez nehezebb odaférni laptoppal, de nem lehetetlen.
Az én fejegységemen nem volt semmi felesleges alkalmazás.
Nem bántam meg, hogy 4GB rammal vettem egy évvel ezelőtt.

(#178378) sambenez válasza macilaci78 (#178376) üzenetére


sambenez
addikt

Mi az a funkció ami miatt 2 évente telefont kell cserélned?

(#178379) gorbep válasza sambenez (#178378) üzenetére


gorbep
senior tag

Mondjuk az applikációk és az operációs rendszer automatikus "frissítése"? Szisztematikus "pusztulásban" az android már a windows-on is túltesz....

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#178380) macilaci78 válasza sambenez (#178378) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Telefonálás. Kicseng, de a kijelző tartalma nem változik, így nem tudom felvenni. Van változik, de az érintést nem érzékeli és nem tudom felvenni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#178381) Gsx-rr válasza macilaci78 (#178376) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Egy normálisabb fejegységnek nem kell megvárni azt hogy felálljon a rendszer, ahogy hátramenetbe kapcsolod akár 1 mp-el később ahogy indítottad az autót megjelennik a kamera képe

(#178382) DarkByte válasza sambenez (#178378) üzenetére


DarkByte
addikt

Nem kell 2 évente cserélni, ha kellően előrelátóan választ az ember specifikációt. Szerintem ezen szokott elcsúszni. Sajnos ez kb. a kezdetek óta jelenlevő trend, hogy folyamatosan nő minden app mérete, egyre jobban használ minden háttérfolyamatokat, értesítéseket, lokáció függő eseményeket ami folyamatos memória használatot jelent, emiatt ha kevés a RAM az előtérben történő dolgok malmoznak mert folyton nulláról kell helyreállítani őket (talán pont a "kicseng de másodpercekig nem bírom felvenni a hívást" a legjobb példa hogy még a tárcsázó is kikerül a memóriából ha már annyira nincs mit tenni).

Az a telefon ami most éppen használható, az fél-egy év múlva kínszenvedés lesz. Anyumék kis pénzből vettek Nokia 2.2-est 2GB RAM-al durván 1,5 éve és bár minden app-ból a Lite variánst tettem fel rá, már most szenvedés rajta bármit csinálni. Nagyon szerettek volna végre okostelefont, de anno is jeleztem nekik, hogy ennyiért lehet nem kellene mert gyorsan el fog avulni.

Én mondjuk őrült vagyok és a 1+6T 8GB/256GB-al a másik végletbe sorolom magam, de felül is múlja tartósságban az elképzelésemet: 2018-ban vettem és 3-4 évre terveztem vele, de még ahhoz képest is +1-2 év simán lesz benne. Idén még Android 11-et megkapja.
A sweet spot az most valahol 4GB-nál van szerintem, de ebből sose árt a több.

[ Szerkesztve ]

(#178383) macilaci78 válasza DarkByte (#178382) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Redmi Note 9 Pro

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#178384) emre válasza macilaci78 (#178380) üzenetére


emre
veterán

ez kell neked nem új telefon :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#178385) DarkByte válasza macilaci78 (#178383) üzenetére


DarkByte
addikt

Teljesen jó.
Én személy szerint mondjuk nem szeretem az ennyire átskin-elt droid-ot, de sajnos a OnePlus-ra is jön az OxygenOS 11 ami megy a Samsung OneUI után. De ez meg egyéni preferencia kérdése.

(#178386) macilaci78 válasza emre (#178384) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Garis még a készülék és a jelenség nem konzekvens.
Új korában a navigáció az utazás megkezdését követő 5-15 percen belül újraindult a készülék. Nem minden alkalommal, de többször, mint az esetek fele. Bosszantó volt. Második nekifutásra alaplapot cseréltek benne, az megoldotta a problémát.
A bejövő hívást felvevő képernyőm a képernyő érintésérzékelésének hiánya pedig eseti, néha fordul elő és csak ennél a tartalomnál. Ha kiszenvedett a hívó fél, a nem fogadott hívásnál már megy minden, mint a karikacsapás. A fizikai gombokra reagál, így legalább le tudom némítani. Ha türelmetlen vagyok, akkor a MiBand 5-ön bontom a hívást és hamarabb tudom visszahívni.

DarkByte: tudom, hogy nem egy alsó polcos kategória, ezért is várom el, hogy kibírja a 2 évet.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#178387) spileraaa válasza Silent77 (#178344) üzenetére


spileraaa
senior tag

tudott esetleg melyek mennek a kuponok közül? 150$ körüli vásárlásra kellene

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#178388) Silent77 válasza spileraaa (#178387) üzenetére


Silent77
veterán

Amit írt a többi azok jók.
Nem tudom melyik él még.
ADMITADB6 - $6 discount for order over $50;
ADMITADS6 - $6 discount for order over $50;
ADMITADB11 - $11 discount for order over $100;
SBGAE6 - $6 discount for order over $50;
SBEAE6 - $6 discount for order over $50;
SBGAE11 - $11 discount for order over $100.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#178389) w.miki


w.miki
veterán

Xiaomi USB LED Lámpa eredeti kapható még valahol?
Vagy van valakinek feleslegbe?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#178390) Beni2360 válasza w.miki (#178389) üzenetére


Beni2360
félisten

Benyúltam a fiokomba és 2 db a kezembe akadt de ezek nem 3 állású kapcsolósok. Valahol van olyan is de, hogy merre :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#178391) Breaker válasza spileraaa (#178331) üzenetére


Breaker
tag

Köszi, megnézem őket.

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#178392) QbHead


QbHead
aktív tag

Sziasztok!

Ha tracking alapján látom tegnap óta hogy a vámnál van a csomag, akkor van valami lehetőség arra hogy csomagszám alapján kifizessem a dolgokat? Sajnos sem e-mailt sem sms-t nem kaptam :(

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#178393) vandor01 válasza QbHead (#178392) üzenetére


vandor01
őstag

eselyed nincs [link] csak dupla ugyintezes kifizetese marad....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#178394) szabi__memo válasza szabi__memo (#178347) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Erre valaki? Csak én jártam így?

(#178395) fateless válasza QbHead (#178392) üzenetére


fateless
veterán

Márciusban rendeltem egy biciklis kulacstartót 80 centért. Április elején Mo-on volt, aztán semmi mozgás.
Már le is tettem róla, de nem foglalkoztam vele, 250Ft, leírtam.
Tegnap jött kézzel írt értesítő, hogy postai csomagom van. Bementem ma reggel, mondják, hogy fizetni kell 910Ft-ot. Nézem, hogy mit rendelhettem, amire nem emlékszem... megjött a kulacstartó.

Ezt azért aljasnak tartom. Lehetőségem sem volt online fizetni...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#178396) Degeczi válasza fateless (#178395) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem biztos, h Magyarországon volt: a kínai tracking gyakran mutatja, h "arrived in destination country" miközben valójában még csak az EU-ba, mondjuk Hollandiába érkezett be.

(#178397) xors


xors
senior tag

Rekord idő alatt megjött Kínából a júni 21 -es rendelésem ma.
1220 Ft volt vám + áfa költség a kb 900 Ft -os kábelemre...
Mindez azért, mert az eladó 5 dollárt írt a csomagra, és azzal számolták az áfát, 420 Ft -ot.
SMS -t, emailt az érkezés előtt nem kaptam, a postás kérte a pénzt érte egyből. (csak KP persze)

Ez azért így több mint a duplája ár, kicsit megdrágítja a kínából rendelgetést.
Tapasztalatok esetleg EU warehouse termékekkel? Mondjuk azok alapból drágábbak, de nem ennyivel...

(#178398) norbert1998 válasza xors (#178397) üzenetére


norbert1998
veterán

Elvileg marad a banggood, ha jót akarunk magunknak. Ez az alis hiszti röhejes. 10 dollár alatt én fel se nézek már oda, egyszerűen nem éri meg semmit 2-5-szörös áron megvenni. Kéne üvegfólia, 1 dollár 2-3 darab. Mire ideér darabja lesz 500-ban minimum...

Nekem is jött egy csomag, UL...LT számmal. Ali szépen vont is rá, de a nav nem ismerte fel... Szóval az ÁFA-t még egyszer ráverte a posta, mert új követési számot is kapott útközben. Viszont a ráírt ár alapján, 494 forintot kellett ráfizetnem a 12 dolláros cuccra. Költsék gyógyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#178399) KisApám válasza xors (#178397) üzenetére


KisApám
addikt

Én SEM kaptam semmi értesítést.
Jött a postás, hogy fizessek egy 0,7 dollár értékű csomagra
Pluszban 960 Ft-ot (rohadjon meg a Posta).
(a csomag rendes Tracking Numberrel rendelkezett...)
A Postától kapott papíron volt hozzáférési kód is... utólag, köszi ..I.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#178400) Jahno válasza norbert1998 (#178398) üzenetére


Jahno
őstag

És nem ér meg 500 forintot az üvegfólia?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.