Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178701) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Hállelúja, megjött a csomagom, nemzetközi ajánlott, egyenest Hongkong-ból! :))
Tele van ragasztva bélyeggel, lehet azt fizettette ki a posta.

By.: Johnnyg

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#178702) alcapone386 válasza mazsi (#178698) üzenetére


alcapone386
őstag

Rosszul fogalmaztam valóban.
Dupla áfáztatás? De gondolom érthető mire céloztam?! :DD

(#178704) macilaci78 válasza Hatman (#178703) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Sárga csekkre kiszabott adót sárga csekken fizetheted be... :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#178705) FingR86


FingR86
őstag

(#178706) MittuDomain_ válasza vacs (#178688) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Tegnap beszéltem egy postánál dolgozó ismerőssel.
Rövid távon (max 1év) a mostani 399,- Ft-os legalacsonyabb díjat is fel kell vinniük 3500-ra, ezzel lényegében tényleg kivégezve minden - Postás - netes rendelést.

A legnagyobb baj ezzel, hogy ha meglátja azt az árat pl. a BG, Az eddigi 2$ BG Express is fel fog menni 5-10 környékére.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#178707) kekigyu válasza MittuDomain_ (#178706) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Úgy látom azert a BG nem fogja kiváltani az Alit. Nagyobb értékű rendelésekre jó a BG, de az olcsó dolgokra nem. Miband 6 szíj 10+$ és még rájön a szállítás...

(#178708) kmarci25 válasza Hatman (#178703) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem játék. Szakkifejezés, nem véletlenül.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#178710) mch


mch
csendes tag

Sziasztok! Xbox stílusú vezetékes kontrollert keresek PC-hez, tudtok ajánlani valamit? Ezt találtam első körben:
https://www.aliexpress.com/item/4000273839336.html

Nem feltétel, de jó, ha Xbox-szal is működik, nem csak PC-vel. Köszönöm!

Posta témában: nekem két alis csomagom jött a hónapban, mindkettőt futár hozta és nem kellett semmit fizetnem.

[ Szerkesztve ]

(#178711) peestike válasza MittuDomain_ (#178706) üzenetére


peestike
senior tag

Ez lesz az igazi nagybetűs öröm bódottá.
Sok ember édesanyja lesz a bábolnai csődör egy tesztrészével kapcsolatban emlegetve...

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#178713) Ciccuka válasza FingR86 (#178705) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez már tényleg szerencse. :U

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#178714) Dluinet válasza Hatman (#178699) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a posta magyar ÁFÁ-ra tesz magyar ÁFÁ-t

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#178715) kmarci25 válasza Hatman (#178712) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem baj, ha nem érted... ;]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#178717) oszy válasza kmarci25 (#178715) üzenetére


oszy
veterán

Egyébként mostanában honnan rendeltek üvegfóliát telefonokra? Kellene 3-4-et rendelnem.
———
Fel is lett függesztve a fiókja! Sajnos nem láttam mit írt. :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#178718) fradi81 válasza oszy (#178717) üzenetére


fradi81
veterán

Szerintem 2-3 darabos csomag még aliról a legolcsóbb

moto g72, Ninebot d28e

(#178719) Skillet válasza MittuDomain_ (#178706) üzenetére


Skillet
addikt

Nem hiszek ebben. :N
Még úgy sem, hogy amúgy mindent elhiszek erről a rendszerről.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#178720) oszy válasza fradi81 (#178718) üzenetére


oszy
veterán

Épp néztem én is. A Banggoodon elég drága, ellenben gyorsabban itt van.

Egyébként azt ki sem lehet kerülni, hogy ne a 799-et kelljen fizetni, hanem a valóban közölt 399-et? Mert haverom eddig mindig a magasabb árat fizette ki a csomagokért.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#178721) Debilon válasza oszy (#178720) üzenetére


Debilon
addikt

de, ha megkapja az értesítőt email/sms, és 48 órán belül online fizet

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#178722) farkas-j


farkas-j
őstag

Van egy csomagom, ami július 1 óta a Postakicserélőben dekkol. EVÁM-ot igényeltem korábban (most már tudom, hogy ráfizetéses) amit a vámhivatal informatikai rendszerének hibájából (ezt el is ismerték) jó későn tudtam csak lerendezni. Azóta is várok a csomagra. Írtam egy levelet a Postának, és meglepő módon gyorsan válaszoltak, csak nem tudom ebből mikorra lesz csomagátvétel:
"Tisztelt Ügyfelünk!
Köszönjük, hogy megkeresésével ügyfélszolgálatunkhoz fordult.
Tájékoztatjuk, hogy az RV.........CN. azonosítószámú küldeményét technikai okok miatt egyelőre nincs lehetőségünk kézbesítésre átadni, amiért elnézését kérjük.Természetesen célunk, hogy a felmerült problémát minél hamarabb megoldjuk.
Kérjük, kövesse nyomon küldeménye életútját honlapunkon a nyomkövetésben: https://www.posta.hu/nyomkovetes/nyitooldal
A hiba megoldását követően küldeményét háznál megkíséreljük kézbesíteni / postán átvehető lesz. További részleteket honlapunkon a posta.hu/vam oldalon talál.
Megértését és türelmét köszönjük"

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#178723) oszy válasza Debilon (#178721) üzenetére


oszy
veterán

Köszi az infót!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#178724) bul07


bul07
nagyúr

Kis ajánlás
Már második nyáron használok alis TPMS-t (ugyan azt)

Jól működik most tavasszal 3-ba kellet elemet cserélni, bár lehet ez azért volt mert télre le volt téve a nyári szettel a szenzor, és lehet többet fogyasztott az elemből hogy nem tudott kapcsolódni

Téli szettre azért nem raktam át mert akkor hozzá kell centríroztatni, de most ősszel úgyis vinnem kell gumishoz mert pár súly leeset így már télen is használni fogom

Szelepek is bírják a súlyt ha valakinek ez lenne a akadálya hogy a szelep hogy bírja a plusz súlyt

Még annyi hogy a szenzorok nem pontosak, tehát nem tízedre pontosan mutatnak egységesen, de saját magukhoz nem is ingadoznak hogy egyik nap ennyit másik nap annyit mutat, persze hőmérséklet hatására változik az érték ha ép határon van (nappal 30fokban mondjuk 2.5, reggel meg 2.4 hidegen)
De mondjuk nem is hiszem hogy lényeg, mert a lényege az hogy azt lehessen látni ha egyik elkezd drasztikusan csökkenni
Én külön kézi mérővel lövöm be a nyomást mikkor felrakom így tudom hogy mi az alap értéke a szenzoroknak, és ha ahhoz képest csökkenés van akkor irány a gumis

Csak mozgásra megy a kijelzőse parkolás közben nem is látszik hogy a kocsiban van
Nekem hanyagul csak oda be van téve és ha beülök akkor rápillantok
Óvatosan kinyitottam az ajtót hogy ne éledjen fel [kép], aztán kicsit meglöktem kocsit hogy éledjen fel [kép]

Van akkumulátor a fejegységébe, meg napelem amivel tölti is, nálam mivel lent van nem tölti és így olyan 2havonta igényli a töltést, persze ez attól is függhet kinél mennyit megy a kocsi mennyi ideig él a kijelzője, de szerintem bárkinél egy hónapot kibír töltés nélkül

Nagyon ajánlom a régebbi kocsikba főleg ha nincs pótkerék, nagyon megnyugtató látni hogy a gumi nyomás rendben van

Nekem tőle a Type: B type External fajta van

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#178725) vittorio7 válasza MittuDomain_ (#178706) üzenetére


vittorio7
őstag

Egy év múlva nagyon sok minden EU-n belülről, EU raktárról lesz feladva. Nyilván lesz rajta szállítási díj, de kevesebb lesz, mint a 3500 Ft + (dupla) Áfa...

[ Szerkesztve ]

(#178726) digitalentum


digitalentum
csendes tag

...és egy év múlva még mi is az EU-n belül leszünk?

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#178727) mobilizmo válasza digitalentum (#178726) üzenetére


mobilizmo
addikt

Igen. Még ha esetleg ki is akarnánk lépni, addigra azt nem lehet lezongorázni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#178728) [w] válasza farkas-j (#178722) üzenetére


[w]
őstag

jó neked, hogy legalább válaszra méltattak, én eddig 2 írásos panaszt küldtem nekik és legalább 5 telefonom volt, de a "nemtudjukmivan"-on és a félrebeszélésen kívül eddig senki nem mondott semmi értékelhetőt. ezek szerint mostanra eljutottak odáig, hogy tényleg van valami hiba és most már foglalkozni kellene vele mielőtt meglincselik őket...

szerk.: nekem 8-a óta áll a kicserélőben, nekem is nyögvenyelős volt a fizetés, de a vám azon már túllendült és 15-én küldte az értesítőt a postának, hogy kézbesíthető, ennek ellenére "ők nem látják" és nem mozdítják meg

kíváncsi leszek mikor jön majd az, hogy a hosszú tárolás miatt még valami raktározási díjat is kell majd fizetni

[ Szerkesztve ]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#178729) chatran


chatran
őstag

Az eddigi tapasztalatok alapján az alábbi Alis szállítási módok közül melyik érkezik posta sarc nélkül?
-AliExpress saver shipping
-Ciainiao Super Economy Global
-Ciainiao Super Economy
-AliExpress Standard shipping

Köszi szépen!

(#178730) oszy


oszy
veterán

Valamelyik oldalon láttátok kuponozható Xiaomi 1s rollert?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#178731) AndrewBlase válasza chatran (#178729) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nekem az AliExpress Standard Shipping volt költségmentes, futár hozta.

Miért mindig én???

(#178732) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Bringához első lámpa ajánlás? Nem baj ha olcsó csak lehessen vele látni sötétben.

(#178733) macilaci78 válasza -secret- (#178732) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Olcsó és látsz vele kombinációnak általában egyenes ági következménye, hogy elvakítod, aki szemből jön, autós, gyalogos, kamionos.
Van kimondottan lámpa topik, ott van ajánlás kerékpárlámpára is.

Én egy Convoy C8-at teszek fel, ha kevés a gombelemes villogó. Amerre járok, rendszerint van közvilágítás.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#178734) -secret- válasza macilaci78 (#178733) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Rockbros termékeit kedvelem nagyon. Hátsó lámpából már megvettem a led-es villogót de első is kéne, van millió fajta de nem tudom melyiket kéne. Ja meg kicsit félek mostanában a kínai rendelésektől.

(#178735) tonyrulez válasza -secret- (#178732) üzenetére


tonyrulez
őstag

Én egy Convoy S2+-t használok erre (7135x8 XML2 U2-1A), vaksötétben is jól látni vele. Ilyen tartót vettem hozzá, stabilan tartja, és szerszám nélkül könnyen levehető. Csak 1db 18650 kell bele, nekem a bontott laptopakksiból való elmegy legalább 1-1,5 órát közepes fényerőn (max fényerő teljesen felesleges), ennél hosszabban nem szoktam menni. Tartalék akksit azért tartok magamnál ilyenben.

Az biztos hogy vakít, ha szembe jön valaki le szoktam kapcsolni (addig megyek vakon :) ). Van olyan ami direkt úgy veti a fényt hogy ne vakítson, de az egy vagyon.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#178736) notika77 válasza tonyrulez (#178735) üzenetére


notika77
senior tag

Én is S2+-t használok és be lehet azt úgy állítani, hogy ne vízszintesen álljon, hanem lefelé világítson. Sőt, a tartómat kézzel még menet közben is tudom állítani (nincs atomra megszorítva :) ) , ha esetleg szükség lenne rá.

ui.: ritkán megyek 25km/h-nál gyorsabban sötétben, ezért nem kell 30-40m-re előre megvilágítani mindent.

(#178737) gyapo11 válasza notika77 (#178736) üzenetére


gyapo11
őstag

Szintén csőlámpás vagyok, de városban nyomom kivilágított utcákban, tehát inkább azért, hogy engem lássanak.
Vannak már 10-15 $ között is biciklilámpák, nem ismerem a fényüket és hogy mennyire vakítanak, de a csőlámpának megvan az az előnye, hogy kiveszem a tartóból és egy teljes értékű lámpaként is lehet használni. Lehet rá tenni fényterelőt, akkor már nem vakítja a szembe jövőt. Lehet használni zoomos lámpát, annál nincs a fénykörön kívül szinte semmi fény, abszolút nem vakítós, és még pontosan be is lehet állítani a megvilágítandó terület méretét. És ajánlott még a fejlámpa is, mert az meg oda világít ahova fordítom a fejemet, lehet szűkebb a fénycsóva, és ezzel növekedik a fényerő ugyanolyan teljesítmény mellett.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#178738) tonyrulez válasza notika77 (#178736) üzenetére


tonyrulez
őstag

Természetesen én is lefelé hajtom, de azért így is szórja felfelé a fényt, nem tökéletes. Most egy ilyet tervezek nyomtatni.

4 8 15 16 23 42

(#178739) lappy válasza oszy (#178730) üzenetére


lappy
őstag

🇪🇺 EU raktárról!
📢 Xiaomi Mijia 1S 7.8Ah 36V 8.5in Folding Electric Scooter 500W DC Brushless Motor 25km/h Top Speed 30km Mileage Max Load 100kg Dual Brake System
💰 Ár: 405.99 USD
✂ Kupon: BGXM1SCPT (CZ raktár)
🛒 https://www.banggood.com/Xiaomi-Mijia-1S-7_8Ah-36V-8_5in-Folding-Electric-Scooter-500W-DC-Brushless-Motor-25km-or-h-Top-Speed-30km-Mileage-Max-Load-100kg-Dual-Brake-System-p-1671102.html?p=3620101521710201504S

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#178740) oszy válasza lappy (#178739) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm, közben ez meglett. :) Viszont annyira jön ki, mint itthon. A gari miatt talán jobban megéri most itthonról.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#178741) Skillet


Skillet
addikt

Sincerity-től még senkinek sincsen tapasztalata az új rendszer óta? Mennyit szokott a borítékokra írni? Szállítás hány Hongkongi dollár szokott lenni?
Jó lenne tudni, mennyire érdemes tőle rendelni.
"Itthonról" muziker ajánlott?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#178742) Saccco válasza Skillet (#178741) üzenetére


Saccco
nagyúr

Sincerity régen is pontos értéket és tartalmat adott meg.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#178743) Skillet válasza Saccco (#178742) üzenetére


Skillet
addikt

Akkor kuka. Nem éri meg kintről. Körülnézek itthon. Egyelőre muziker jónak tűnik.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#178744) Terentius


Terentius
őstag

Van valakinek tapasztalata a redmibookal? Lehet rá magyar billenytűzetet varázsolni matricával pl?

Poco F5 12/256 Gb

(#178745) oAcido válasza -secret- (#178732) üzenetére


oAcido
aktív tag

Sofirn C8F jobb oldalt refinek, ha jönnek szembe lekapcsolom. Astrolux S43S pedig bal oldalt a bicó elé világít, kitakarva egy része hogy ne vakítson.

Tartónak meg két párszáz forintos tartó van, amibe be kell csak pattintani a lámpákat és 360°-ban körbe lehet forgatni.

Nincs olyan sötét hely, ahol ne látnék és lászódnék rendesen.

(#178746) tonyrulez válasza Skillet (#178743) üzenetére


tonyrulez
őstag

itmedia.sk-t tudom még ajánlani. Nemrég vettem onnan (szállítással együtt) 6000-ért egy 128GB microSD-t. Ugyanez a típus sinceritynél 20USD, ami még áfázás előtt is pont 6000-re jön ki.

4 8 15 16 23 42

(#178747) zoltan6


zoltan6
őstag

Ha olyan sms-t kapok hogy nemzetközi küldeménye érkezett,xy ideig átvehető az x számú postán,akkor hogy fizetem ki a vámügyintézést+áfát online?

(#178748) Janaboy válasza zoltan6 (#178747) üzenetére


Janaboy
veterán

Miből gondolod, hogy kell érte fizetni?

Janaboy

(#178749) zoltan6 válasza Janaboy (#178748) üzenetére


zoltan6
őstag

Július 1 utáni rendelés,vagy nem mindenre van díj? Aliexpress rendelés.

[ Szerkesztve ]

(#178750) Janaboy válasza zoltan6 (#178749) üzenetére


Janaboy
veterán

Majd kiderül :D
Amiket olvasok elég vegyes a kép.

Janaboy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.