Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178551) spiky03 válasza Beni2360 (#178549) üzenetére


spiky03
veterán

Király:C
Nekem is elvileg Pesten van a csomag.
Legalábbis ezt irja a GB:
link

Talán a héten meghozzák nekem is.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#178552) Beni2360 válasza spiky03 (#178551) üzenetére


Beni2360
félisten

Szerintem Pénteken megkapod. Valahogy én nekem is így volt.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#178553) atyca válasza Beni2360 (#178549) üzenetére


atyca
senior tag

Szintén zenész :)
Remélem ez lesz a bevett szállítási mód az Alin, és akkor a Posta bekaphatja a közreműködési díjával együtt.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#178554) Beni2360 válasza spiky03 (#178551) üzenetére


Beni2360
félisten

Most nézem és a trió hőmérők ( BG) együtt vannak a Teve utcai NAV-nál. Ha jól emlékszem volt ott egy kirendeltségük én jártam ott náluk akkor még APEH volt a nevük. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#178555) KisApám


KisApám
addikt

A rendelt dolgaimat HOL kell úgy regisztrálni, vagy akármizni, hogy NE akarjanak 1 dolcsi után 900 Ft-ot fizettetni velem?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#178556) Jahno válasza KisApám (#178555) üzenetére


Jahno
őstag

480 körül fogsz fizetni. Vagy nem :-D Esetleg 800, de ha van egy általunk nem ismert szállítási díj, akkor még többet. Irány a végtelen, ez most ilyen. Nekem is ma jött meg egy május elején rendelt 3 dolláros cucc. Fizetendő: 1155 pénz, csókolom.

(#178557) ztibor válasza Jahno (#178556) üzenetére


ztibor
senior tag

De elvileg ami ioss-el lett már feladva ott tök mindegy már a szállítási költség mivel előre rendeztél mindent, csak a posta közvetítői díja van, nem? Érkezett már valakinek ebben a hónapban rendelt csomagja?
Van már tapasztalat?

(#178558) Jahno válasza ztibor (#178557) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem jött egy csomó, szerencsére nagy része BE volt, de akadt mindenféle más is. Napokban is beesik, majd ha mérvadó mennyiség lesz akkor összesítek, addig max. idegeskedhetnék, de annyit már nem ér.

Most ránéztem egy Alisra, az enyhén "érdekes", de legalább ExpressOne :-O

(#178559) shadow1901


shadow1901
aktív tag

Üdv!
Kb 3 hónapja rendeltem egy csomagot, ~1hónap szállítási idővel ebayről.
Meg is érkezett, hiányos volt. Megreklamáltam, majd küldik megint a hiányzó alkatrészeket és adnak trackingnumbert.
4-5 nappal később szóltam, hogy figyi már, még nincs TN.
Máj 25-én megkaptam a számot, ezt.
Még a galambposta is ideér ~60 nap alatt. Értékeléssel várni akartam a pótcsomagig, ugye eltűnt a vásárlásaim közül.
Eddig 1 hónap és 1 hét volt a leghosszabb szállítási időm.
Be van csak fogva a szám a linkkel, vagy lehet tartalom is mögötte?

[ Szerkesztve ]

Kérdezz, bármit meg lehet oldani! | Inkább privátot írjatok!

(#178560) Jahno válasza shadow1901 (#178559) üzenetére


Jahno
őstag

Erre majdnem azt mondtam, hogy átverés, de most adta fel és belgáknál van.

(#178561) atyca válasza ztibor (#178557) üzenetére


atyca
senior tag

Nekem tegnap jött futáros csomag (ExpressOne - Viddl), egy fillért sem kellett fizetni, csak a jattot.
Az pedig opcionális.
E havi rendelés, fizetéskor a VAT kiegyenlítve.

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#178562) chatran válasza atyca (#178561) üzenetére


chatran
őstag

Honnan rendeltél, Aliról?

(#178563) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Topik cimet lehet lassan atirni.
Ez igen, ez már valami. A magyar posta barmit rairhat, annyit kell fizetni, amit ők onkenyesen gondolnak?
Eleve az AFA kifizetve, de amugysem 969 Ft a koltsege.
Kezelesi koltseget miert nem fizethettem online, 399 Ft-ert?
:))

Reklamalni, fellebezni hol, milyen linken tudok?

[ Szerkesztve ]

(#178564) spiky03 válasza Beni2360 (#178552) üzenetére


spiky03
veterán

Pontosan így lesz. :D
Ma jött a mail, hogy holnap hozza a futár. :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#178565) farkas-j


farkas-j
őstag

Van egy RV.....NC-s csomagom, ami július 1-én bekerült a Posta kicserélő központba. Anno amikor jöttek az első infók a vámkezelési lehetőségekről akkor beregisztráltam a csomagot a NAV-nál, hogy ők vámolják. (Tudom most már, hogy hiba volt, mert a posta így duplán megvág.) A lényeg, hogy a csomag ott táborozik a Posta kicserélőben. Felhívtam őket és azt mondták, hogy ők a NAV-ra várnak, hogy szabad utat adjon a csomagnak. A NAV-nak kellene gondolom átutalnom a pénzt. A NAV-tól viszont semmilyen megkeresés nem érkezett sem a telefonomra sem email-ben. Próbáltam hívni őket de elvesztem a menük között. Mi a teendő ilyenkor? Az Alin mindjárt lejár a vásárlásvédelem, és (újabban) a hosszabbítási lehetőség nem elérhető.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#178566) snpetit válasza farkas-j (#178565) üzenetére


snpetit
aktív tag

Írj az eladónak, tud adni hosszabbítást.

(#178567) V/ válasza farkas-j (#178565) üzenetére


V/
titán

Ha az eVámon végigviszed a vámolási folyamatot a végén kapsz egy határozatot és egy fizetési opciót. Ők nem keresnek, ott van a képernyődön minden. 1-4-ig folyamat

Persze akkor a Magyar Postát értesítetted hogy majd eVám-os vámolás lesz, azt veszem ki a szavaidból hogy igen, akkor meg kellene csinálnod a vámolást.

[ Szerkesztve ]

(#178568) zolikaDB válasza V/ (#178567) üzenetére


zolikaDB
veterán

(#178569) Beni2360 válasza spiky03 (#178564) üzenetére


Beni2360
félisten

Én meg most megint ránéztem a Teve átváltott a mai napra a tegnapi dátum eltűnt és a DPD-nek továbbították de még ott nem látható. :F
De nem sürgős ráér a csomag.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#178570) farkas-j válasza V/ (#178567) üzenetére


farkas-j
őstag

A postát értesítettem a vámolásról amikor a NAV-nál beregisztráltam a csomagot. Nekem anno (július 3) nem dobott fizetési oldalt. A dokumentumokat kellett még feltölteni és közölte, hogy kész. Most ha megnyitom az oldalt, látom a vámnyilatkozatot, de ha meg akarom nyitni a részletekért, akkor csak homokóra van. Fizetési oldalt nem tudok elérni. (Lehet béna vagyok.)

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#178571) V/ válasza farkas-j (#178570) üzenetére


V/
titán

Chrome-al próbáld megnyitni, ha beadott és ott az van hogy Feldolgozás alatt szöveg akkor, ako ezen a számon próbálj segítséget kérni +36 (1) 297 2400, a Vám-árunyilatkozat azonosító majd kell és a nyomkövetési szám
De van arra esély hogy azt válaszolják hogy a Postától nem jött visszaigazolás.

(#178572) farkas-j válasza V/ (#178567) üzenetére


farkas-j
őstag

Ha megnyitom a vámnyilatkozás oldalt látom a bejegyzésemet:

A részletekre kattintva ezt látom:

A megtekintésre kattintva dolgozik:

majd utána hibát dob:

Most nem tudom hogyan tovább. Amikor kitöltöttem a regisztrációt akkor nem kaptam fizetési lehetőséget.

Próbáltam Firefoxban, Explorerben és Edge-ben is de mindegyiknél így járok. Chrome nincs telepítve.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#178573) V/ válasza zolikaDB (#178568) üzenetére


V/
titán

Itt az Összefoglalóban a 8. pont segít.
Annyit tegyél már meg hogy töltsd le a Posta oldaláról Elektronikus számla letöltés gomb a számlájukat és az igazolást, a papírodon ott a kód.
Ha online nem tudtál fizetni az azért van mert nem kaptad meg az értesítőt, ekkortól lehetett volna fizetni: 2021.07.19. | 03:08 Online fizetés elérhető NPKK Vam ettől számolva 48 órán keresztül, ez Magyar Posta nyomkövetési oldalán látható. Ha ilyen szöveget lát valaki és nem kap értesítőt akkor ezen a számon 06-1-4217235 3-as vagy 4-es gomb, meg kell tudni a kódot és azután tud fizetni.

(#178574) V/ válasza farkas-j (#178572) üzenetére


V/
titán

Én értem, ennél az állapotnál a Megtekintés-re kattintva lehetne kifizetni. Telefonálj nekik azon a számon ha nem tudod előcsalni az oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#178575) zolikaDB válasza V/ (#178573) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszönöm!
Ez sem stimmel, mert a postásnak más összeget fizettem, a cetlin van, amit fotóztam:

Tehát, fizettem az alinak szállítási összeget, adót.
Majd vámterhet és vámkezelési díjat a postásnak kézbe (2167 forintot). Másképp nem adja ide a terméket.

Mindkettőt ki kell töltenem? Felülvizsgálati kérelem és a Nyilatkozat automatikus postai vámkezelésű küldeményhez doksit is?

[ Szerkesztve ]

(#178576) farkas-j válasza V/ (#178574) üzenetére


farkas-j
őstag

Köszi az infókat! felhívtam a VÁM-os számot amit írtál. Némi háttérben való egyeztetés után azt mondta a jóember, hogy tudnak róla, hogy nem működik megfelelően az informatikai rendszerük. Jelezzem ÉN! az informatikai helpdesk-nek. Röhely! :W 3 hete bevezették a rendszert és még mindig nem működik!
Felhívtam a helpdesk-et, ott csak annyit mondtak, hogy telefonon nem foglalkoznak a dologgal írjak egy emailt. :W Meg fogom írni, de ez botrányos. Ebben legalább egységes a Posta a NAV-val, hogy szarul működnek a dolgok, de legalább sokba került. :O

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#178577) V/ válasza zolikaDB (#178575) üzenetére


V/
titán

Az áfa számítás az automatikus vámeljárásnál az elektronikus adatokból történik ezért van eltérés.
Bár most nem számolnák utána hogy amit az AliExpress felé fizettél áfa az stimmel-e, általában jó.
Azért kérhettek kevesebbet mert nem kaptad meg az értesítőt és nem tudtál online fizetni.

Mivel többszörösen le lett egyeztetve a postával amit az Összefoglalós leírásban van azokat kell kitölteni és elküldeni., így amit írsz egy részt meg kell adnod az adatokat, letöltened a a nyomtatványt, kitölteni és az AliExpress számlával mint bizonyíték hogy kifizetted feltölteni.
Hibás az IOSS feldolgozó része a programjuknak és ezért lett neked egy új vámolás az SA rendszerbe.

(#178578) V/ válasza farkas-j (#178576) üzenetére


V/
titán

Az utolsó mondatod nagyon találóan jellemzi a helyzetet.

(#178579) zolikaDB válasza V/ (#178577) üzenetére


zolikaDB
veterán

1, oké, legyen jó az Alinak fizetett ÁFA
2, nem fizettem kevesebbet:
- kifizettem az adót az Alin, ez tiszta
- kifizettem a postásnak még egyszer az ÁFÁ-t
- kifizettem még ~1200 forint kezelési költséget a postásnak
- ha jól tudom, megúszhattam volna 400 forintból online
3, "Mivel többszörösen le lett egyeztetve a postával amit az Összefoglalós leírásban van azokat kell kitölteni és elküldeni., így amit írsz egy részt meg kell adnod az adatokat, letöltened a a nyomtatványt, kitölteni és az AliExpress számlával mint bizonyíték hogy kifizetted feltölteni."
Azaz mindkét linken lévő nyomtatványt ki kell töltenem? Az értékeket dollárban kell beírnom?

Bocsánat, ha lámaként írok, de ez nagyon idegen még nekem (is) és ugyanakkor bosszantó.

(#178580) V/ válasza zolikaDB (#178579) üzenetére


V/
titán

Az első link az nem nyomtatvány, hanem az oldal ahol majd beírod az adatokat és majd mellékeled azokat amit kell.

Neked nem kell váltani devizát azt használd amiben fizetve lett és az áfa az nem a termék értéke, hiszen számolt adat.

[ Szerkesztve ]

(#178581) zolikaDB válasza V/ (#178580) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszi :R

(#178582) Jahno válasza farkas-j (#178576) üzenetére


Jahno
őstag

Ha tudnak róla, akkor minek jelezni?

(#178583) Benhill válasza V/ (#178580) üzenetére


Benhill
senior tag

Nekem van egy csomagom, ami tegnap került a nemzetközi kicserélőbe. (posta nyomkövetőbe beírogattam szép sorba az alis rendelésim nyomkövető számait, így jöttem rá)

Ez gondolom automatikus, és amikor sorra kerülök akkor intézik a számlát.

Most azt lenne jó valahonnan tudni hogy kell fizetni online előre, és nem pedig a postásnak.

Egy csomagomat már kezelték, ahol email-t irtak, de ugye anno itt írtam hogy a csomagon nincs feltüntetve e-mail cim, igy nem tudom honnan tudták az email-em. Nem hiszem hogy minden csomaggal ilyen szerencsém lesz.

(#178584) gyapo11 válasza Beni2360 (#178569) üzenetére


gyapo11
őstag

Nekem az előbb írt a dpd, hogy valószínűleg holnap hozza a futár. Fizetendő 0 Ft.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#178585) V/ válasza Benhill (#178583) üzenetére


V/
titán

Azért figyeljed, ha meg jelenik a szöveg hogy online fizetés elérhető azután szokott jönni értesítés, ha véletlenül nem jönne, akkor marad az hogy telefonálsz, mert az online fizetéshez kell a küldemény azonosítóhoz tartozó kód. Néha sokára veszik fel és holnap 16:00 után már nem érhetőek el hétfőn reggel 8-ig. 06-1-4217235 3-as vagy 4-es gomb

(#178586) Beni2360 válasza gyapo11 (#178584) üzenetére


Beni2360
félisten

Én azt látom, hogy Bp-re beérkezett.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#178587) norbert1998


norbert1998
veterán

Urak. Megjött a torok. Az elsején rendelt alis ioss cucc. Amiért az evam kért 1494 forintot, amit nem fizettem be még.
Nem kaptam se sms-t, se email-t, és utánvét sem volt. Egyszerűen bedobta a postás a ládába.

Viszont van egy piros matrica rajta: vissza/retour ;egyéb: nem cvd helyes azonosító; vissza küldés dátuma 2020.07.20.

Továbbá, postnl át matricazta, mert a FROM az hollandia, de a követési szám maradt az origi kínai cetlin megadott darab.

Ez nekem magas, de végül is örülök neki.

(#178588) lsebestyen válasza norbert1998 (#178587) üzenetére


lsebestyen
addikt

Lehet a postának is magas volt. :DDD

(#178589) zolikaDB válasza V/ (#178580) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ide miket is kell csatolni az urak számára?

[ Szerkesztve ]

(#178590) V/ válasza zolikaDB (#178589) üzenetére


V/
titán

Az oldalukról letöltött IGAZOLÁS VÁMKEZELÉSRŐL neve vagy azon belül a NAV azonosítószám (vámkezelés azonosítója):

(#178591) zolikaDB válasza V/ (#178590) üzenetére


zolikaDB
veterán

Meg is lett, azóta újabb dolog gyötör :DDD
Megvan:
- számla (Magyar Posta)
- igazolás vámkezelésről
- tax invoice aliról

És elkezdtem kitölteni a Nyilatkozat automatikus postai vámkezelésű küldeményhez című linket.

[ Szerkesztve ]

(#178592) V/ válasza zolikaDB (#178591) üzenetére


V/
titán

Csak azokat írd be amit tudsz mivel reklamálsz és minden információ meg van náluk nem kell szigorúan venni a leírt elvárásokat.
A feladó neve AliExpress vagy a webshop neve, ország Kína, amit nem nem ismersz oda na. (nincs adat).
A 3. pont az a te adataid a címkéről
Az összeg amit kifizettél $-ban és az áfát nem számolod. A táblázatban (5) a terméknél a szállítási költség ha volt az ne szerepeljen, hanem ahol helye van, a (10) pont , ha nme volt akkor oda 0 írandó.
(devizanem) az USD ha abban lett fizetve pl. Áruk összértéke (devizanem) (8): 6,3 USD

[ Szerkesztve ]

(#178593) zolikaDB válasza V/ (#178592) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ide a hsz-emben leírt 3db pdf-et kell a mellékletekbe feltölteni?

Ez alapján ->

Így jó? Vagy az összértékben már a a 7.87$ + 2.41$ tax is szerepeljen?

A Csatolt dokumentumokhoz mit kell írnom? Illetve hol kell csatolnom? - A felülvizsgálati kérelembe? Ahova az #178591 hsz-emben szereplő doksikat tettem?

[ Szerkesztve ]

(#178594) lejbi


lejbi
tag

Hello

én is gondoltam, kipróbálom az EVÁM-ot. Az egyik 2 dolláros cuccot próbáltam ki, amire fizettem az eladónál ÁFÁT-is. Nekiálltam kitölteni a rendszerben a dolgokat, de elakadtam a küldő cég adatainál. Írtam a kicsi kínainak, hogy küldje el őket, de nem akarózott neki, abba is hagytam, hogy majd szólnak, ha van valami.
Jött a postás csomaggal, fizessek kb 1100 Ft-ot. Néztem mire, de nem volt ilyen számú csomag, de a nevem rajt volt a címzésen. 800 Ft volt a vámolás. Kihozták a Nav-nál elindított e-vámos csomagot, úgy hogy be sem fejeztem az eljárást online.
Át volt a szállítási rész címkézve új szállító azonosítóval, alatta ott volt az eredeti szállító azonosító.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Lejbi

(#178595) V/ válasza lejbi (#178594) üzenetére


V/
titán

50 € alatt és ha IOSS a vásárlás nem szabad használni, mert a Posta 799 Ft közremüködési díjat kér, míg egyébként csa 399 Ft. Az eVám nem kezeli a IOSS-t és ha nem a Posta a szállító, itt arra is kell figyelni hogy ha EU-s a szállítás akkor még pl.BE nem is kerül a vámolási vonalra.

[ Szerkesztve ]

(#178596) V/ válasza zolikaDB (#178593) üzenetére


V/
titán

Ezt úgy kell kitölteni mint amikor ennek feldolgozásakor történik az áfa megállapítása, így a küldemény tartalom értéke az amit nettóban, (áfa nélkül) lett kifizetve, ahogy csináltad úgy a jó.
Ezt még javaslom:
A Csatolt dokumentumok (9) részhez be lehet írni, hogy IOSS keretében az áfa kifizetve, csatolva HU20210718002233 (saját számlaszámod) számú számla. Értékesítő azonosítója IM5280002556. 2 csat: vámolási nyilatkozat

Csatolni kell a kitöltött nyilatkozat aláírt verziós képe és az AliExpress számla.
Ha ez nem elég akkor úgyis kérnek be ha valamire szükségük van még
A #178580-ban ott az oldal képe, alul a feltöltési lehetőség, egyszerre csak egy dokumentum tölthető fel.

(#178597) zolikaDB válasza V/ (#178596) üzenetére


zolikaDB
veterán

:R
"A Csatolt dokumentumok (9) részhez be lehet írni, hogy IOSS keretében az áfa kifizetve, csatolva HU20210718002233 (saját számlaszámod) számú számla. Értékesítő azonosítója IM5280002556. 2 csat: vámolási nyilatkozat"

- saját számlaszámom: Ez az ami az alis számlán van?

- Az eladónak az azonosító számát nem találom.
Ilyet latok:

- csatolt dokumentumokhoz írt szöveg nyomtatásban nem látszik végig - itt mi a teendő?

[ Szerkesztve ]

(#178598) V/ válasza zolikaDB (#178597) üzenetére


V/
titán

Egy IOSS azonosító szám van itt, mert az AliExpress az aki az áfás-témát az összes náluk lévő eladó nevében végzi és ez az IOSS számuk:. Értékesítő azonosítója IM5280002556. akkor értsd így AliExpress, mint értékesítő azonosítója IM5280002556

[ Szerkesztve ]

(#178599) zolikaDB válasza V/ (#178598) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nagyon-nagyon köszönöm a türelmed és a segítséged!!! :R :R :R

Még egy valami: a számlaszámom (OTP) nem kell megadni valahol? Hogyha "jogos", akkor legyen hova visszautalni a pénzt? Vagy ennek más a menete?

[ Szerkesztve ]

(#178600) vrob71


vrob71
tag

Sziasztok!

Aliexpressről rendelnék ausztriai címre. A kérdésem, hogy ebben az esetben is hasonló illetékek várnak rám mint ha magyarországi címre rendelnék?

Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.