Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177408) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Május 13-án az országba érkezett csomagról ma már meg is kaptam a levelet, hogy küldjem a papírokat a vámhoz. Azért ennyire nem kellene kapkodni... És ezek akarnak mindent is levámolni. Muhahaaa! :Y

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#177409) Jahno válasza Digitalpimp (#177408) üzenetére


Jahno
őstag

Sok pénzből sok munkaerőt lehetne felvenni, csak legyenek értelmesek.

(#177412) misimagaki válasza misimagaki (#176967) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Megérkezett a Fullmosa óraszíj. Jó cuccnak néz ki!
Május 5-én rendeltem...

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#177413) Silent77 válasza misimagaki (#177412) üzenetére


Silent77
veterán

Jól néz ki.
Link esetleg? :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#177414) mzso


mzso
veterán

Helló! tudna valaki ajánlani mágneses micro usb kábelt ami mindkét irányba fordítva fullra működik (adatkapcsolat is.) Nem csak elméletileg, hanem tapasztalatra is.

Olyanra gondolok amikor a mikro USB portba bele megy egy csatlakozó, aminek mágneses a kiálló része, amihez a hozzá való kábel mágneses része csatlakozik.
Pl.:https://www.mytrendyphone.eu/images/4smarts-GravityCord-2-0-Magnetic-USB-C-Cable-Grey-4250774981449-06052019-01-p.jpg

A képtalálatok többsége ilyeneket mutat különböző verziókban.

[ Szerkesztve ]

(#177415) Silent77 válasza Silent77 (#177413) üzenetére


Silent77
veterán

Megtaláltam.
Fullmosa óraszíj

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#177416) tlala válasza Silent77 (#177415) üzenetére


tlala
addikt

Kupont is találtál hozzá? :))

(#177417) Silent77 válasza tlala (#177416) üzenetére


Silent77
veterán

Néztem, de semmi. :(
Pedig venni kéne egyet, de teljes áron... :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#177418) gyapo11 válasza Jahno (#177409) üzenetére


gyapo11
őstag

A külföldről vásárló emberkék igen nagy része tudja használni a számítógépet, böngészőt, ki tud tölteni egy formot. Vagyis egy pár programozót kell felvenni, megíratni velük a megfelelő weboldalt, és a munka nagy részét elvégezzük mi, akik beírjuk a megfelelő adatokat. Ha felveszünk 1000 alulképzett munkanélkülit hogy adatokkal dolgozzanak, abban rengeteg hiba lesz, iszonyat lassú lesz és rengeteg pénzbe kerül.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#177419) Indy1 válasza joergie (#177385) üzenetére


Indy1
tag

mi az ertelme a bal fulon zajt szurni , mikozben a jobb fuled csupasz?

(#177420) bgunne válasza Indy1 (#177419) üzenetére


bgunne
tag

én úgy értelmeztem, hogy a mikrofonja szűrje a zajt, általában telefonáláshoz használják ezeket a mono füleseket

(#177421) Nirvatti válasza Indy1 (#177419) üzenetére


Nirvatti
tag

Én ismerek olyat, aki az egyik fülére süket.
Csak azért dugta be sokszor a cégnél a rossz fülét is, hogy "lássák" nem figyel, mert nyugodtan beszéltek hozzá, miközben zenét hallgatott. :)

(#177422) joergie válasza Indy1 (#177419) üzenetére


joergie
őstag

Alapvetően a bemenő hanghoz kell a zajszűrés. van eg ymikrofon ami vesz minden hangot, az enyémet és a környezetét. a készüléken van egy másik mikrofon, ami vesz mindent, kivéve az enyémet. Ennek a két jelét kivonják az elsőből, és ha minden jól megy, csak az én hangom megy tovább annak, akivel éppen beszélek.
Vezetés((vagy közlekedés) közbeni telefonálás lényegét abban látom, hogy amikor nincs bejövő hívásom, akkor is tudjam használni az adott fülemet, tehát nem in-ear kialakítású kéne legyen.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#177423) macilaci78 válasza joergie (#177422) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én a Platronics termékeit javasolnán, de a "nyilván jó áron" kitételnél jó eséllyel elvérzik.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#177424) ollie válasza macilaci78 (#177423) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy Jabra. De ja, ez nem lesz olcsó, BT-t + a jó zajszűrést meg kel fizetni.

***

(#177425) misimagaki válasza Silent77 (#177413) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Látom rákadtál. :)

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#177426) azbest válasza ollie (#177424) üzenetére


azbest
félisten

Meg indiai módra berendezni az autót, hogy ne legyen visszhangos :D
Poén, de amúgy van valóságalapja. Irodában hiába a jabra vagy más csodagép, ha rosszul van berendeve és lapos betonfalak közt jár a visszhang, vagy épp eltakarja a beszélőt egy lelógó díszgömbös lámpa és ezért a zajszűrők a hangját némítják le és a visszhangot erősítik fel :D

(#177427) joergie válasza azbest (#177426) üzenetére


joergie
őstag

De valahol érzi az ember(vezetőülésben), ha rossz az akusztikája a verdának. Bringázás közben pl a szélzaj szokott problémát okozni(telefon kiszűri az oké, de a vezetékes fülesekkel meg szokott gyűlni a bajom).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#177428) Jahno válasza gyapo11 (#177418) üzenetére


Jahno
őstag

Én már semmiben sem vagyok biztos, hogy esetleg külföldről vásárlók mit tudnak vagy mit nem, de ügyfélszolgálaton néha azon csodálkozom, hogy önerőből miképpen vesznek egyesek levegőt és jutnak el egy Face regisztrációig.

(#177429) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Ilyen [link] ráhúzható gumi fedőt nem e lehet kapni eu raktáros megoldással?
Sajnos csak kínai postával láttam.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#177430) asdasdasd válasza mirci18 (#177429) üzenetére


asdasdasd
tag

Nem merem megnyitni a linket, de patikában biztos kapsz. :B

(#177431) Skillet válasza asdasdasd (#177430) üzenetére


Skillet
addikt

:C

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#177432) digitalentum


digitalentum
csendes tag

... és vegye figyelembe, hogy a kínai mérettábla szerintinél, 2-3 számmal nagyobb kell. :U

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#177433) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok!
Szomszédnak vennénk tabletet. Van most valami jó vétel EU-ból?
Film nézésre használná. 150-200 dollár körül lenne a keret.

(#177434) JoinR válasza dudi6 (#177433) üzenetére


JoinR
senior tag

Egy TV jobb választásnak tűnik :DDD

(#177435) Jahno válasza dudi6 (#177433) üzenetére


Jahno
őstag

És erre torrentez le majd valami 265ös kodekes BR lemezképeket?

(#177436) DJGABI válasza dudi6 (#177433) üzenetére


DJGABI
addikt

Teclast P20HD? [link]

Proci nem túl izmos, de elmegy. Itthon még ilyet se kapsz.

Pár napja emagon mondjuk volt Huawei akció, ha gúgel cuccok nem hiányoznak jó áron van/volt: [link] Kupon nélkül Médiába olcsóbb

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#177437) Czimby válasza DJGABI (#177436) üzenetére


Czimby
addikt

Ettől az eladótól ne vegyetek semmit!!!!

Innen jött a tabletem pont 2hét alatt megpusztult az érintőkijelző.
Este működött, másnap reggel már nem.

Ali felé nem tudtam eszkalálni, mert ugye 14npon túl történt.

Csináltam videót a hibáról, resetletem, sw frissítettem meg minden.

Az eladóval a kommunikáció olyan volt, mintha egy 4éves gyerekkel beszélgetnél, és 50 első randi feelinggel, mert minden egyes üzenetváltáskor el kellett neki mindent magyarázni az elejéről.
Ez ment vagy egy hónapig, de semmi előrehaladás a dologban.
Volt, hogy egy hétig nem válaszolt egyáltalán...

Végül meguntam, és rendeltem érintőpanelt, bele.

Szóval úgy vegyetek tőle, hogy garancia 0, support 0 :W

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#177438) Jahno válasza Czimby (#177437) üzenetére


Jahno
őstag

Kommunikáció az mindenkinél ilyen. Mint egy autista szobapáfrány Google fordítóval. Bammeg, rendeltem tollakba betétet. Persze akadt ahol nem volt méret, mást küldtek, akármi, mondom ez családban 100as csomagban fogyóeszköz, akkor a betéthez vegyünk tollat.

Megírom az eladónak, hogy kellene hozzá toll, ha van akkor vásárolnék. Erre visszaír: Ok.
Kösz. Várok pár napig, rákérdezek, hogy van-e ilyen? Válasz: van.
Jó, akkor kérnék hozzá linket. Erre elküldi azt, amit vásároltam. Már nem tudtam mennyire körbeírni, hogy mi a fene van, néha írt, hogy yes, ok, yes sir, what is the kérdés? Aztán kérdezte, hogy baj van-e a megrendelt cuccal, vagy megérkezett-e. Megérkezett. Ok, akkor értékeljem jóra és viszlát.

Ha meg kicsit jobban tud angolul, akkor végtelenségig levelez a leglehetetlenebb módszerrel, csak kikerülje az ügyintézést.

(#177439) Czimby válasza Jahno (#177438) üzenetére


Czimby
addikt

Ismerős a szitu :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#177440) Dr.NX válasza DJGABI (#177436) üzenetére


Dr.NX
addikt

Banggood spanyol raktárból is 142 USD és ott van PayPal védelem.

Elfogadom a sütiket.

(#177441) Jahno válasza Dr.NX (#177440) üzenetére


Jahno
őstag

Én lassan nem hiszek abban a csoda PayPal védelemben....

(#177442) JoinR válasza Dr.NX (#177440) üzenetére


JoinR
senior tag

Alin is van PayPal egy ideje.

(#177443) dudi6 válasza Czimby (#177437) üzenetére


dudi6
senior tag

Április elején rendeltünk a szomszédnak ha jól emlékszem egy Teclast M40-t, de nem érkezett meg, Feuchtban van még mindig. Ali elvileg visszafizeti, mert a Teclast csak húzta az időt, nem akart válaszolni, hülyeségeket írtak, így kifutottunk a védelmi időből. Tényleg legalja egy cég nem szívesen rendelnék tőlük megint. Csak ha a Teclast Official Store-tól nem lehet rendelni mert ilyen mocskok, akkor kitől??? :F :F :F

(#177444) Dr.NX válasza JoinR (#177442) üzenetére


Dr.NX
addikt

Karikázd be a képen a PayPal fizetési opciót.

Elfogadom a sütiket.

(#177445) farkas-j válasza Dr.NX (#177440) üzenetére


farkas-j
őstag

Én is innen rendeltem januárban Teclast P20HD-t és korrektül, relatíve gyorsan megküldték. Akkor még 119,99$ volt az ára, de azóta ugye tovább erősödött a Forint. :W

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#177446) Jahno válasza dudi6 (#177443) üzenetére


Jahno
őstag

Ha kifutsz, akkor magánál a PPnál még 6 hónapig lehet anyázni, aztán volt nekem mikor flottul ment, volt amikor szénné szopattak az indiai összevissza értetlenkedő majmok, hibajegykezelővel és mindennel. Hónapokig matekoztak, hogy mi legyen, döntöttek a javamra és még így is elbuktam. Tudok élni, idén pár hasonló húzás miatt méltón viselhetem magamon a baromarc nyakbalógót :C

(#177448) JoinR válasza SzabóTamàs90 (#177447) üzenetére


JoinR
senior tag

Jah értem. Akkor csak véletlen egybeesés, november óta mindenhol elfogadták nekem.

(#177449) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Paypal can only be used when seller has activated Paypal account for his/her store, and, meanwhile, the order will be shipped to below countries(in alphabetical order):
French, Germany, Italy, Israel, Netherland, Norway, Portugal, Poland, Spain, Sweden, Saudi Arabia, United States, United Kingdom, United Arab Emiratesd
Note: Paypal will automatically be displayed among the payment methods if it is available. When it is not available, please use other payment methods.
[Help Center]

Elfogadom a sütiket.

(#177450) asdasdasd válasza DJGABI (#177436) üzenetére


asdasdasd
tag

Innen vettem EU priority mail. Simán megjött 2-3 hét alatt.
Videózásra, játék, classroom, meet,...
Wifije is jó, képe se nagyon szutyok, mondjuk nem egy oled.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.