Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151351) -secret- válasza ben-ga (#151350) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Alin valamivel olcsóbb.

(#151352) betyarr válasza mch (#151333) üzenetére


betyarr
veterán

szimpatikus tatyó ez is!
közben élesben is teszteltem a táskát strandra menet: papucs,törölköző,tusfürdő,telefon,napozó pléd,naptej,pénztárca,újságok,tollak,enni-innivaók.kényelmesen elfértem benne,sőt,még lehetett volna azért pakolni eztazt (pl laptop,de azért na...annyira nem vagyok függő :DDD ).jól szellőzik a hátamnál a kialakítása miatt (a régi mindig rám rohadt ekkora hőségben).
szóval elégedett vagyok a cuccal!

(#151353) Jabby válasza emre (#151349) üzenetére


Jabby
őstag

Mixvillbe járok rendszeresen, annyi a kedvezményem, hogy pl. a 415-ös WAGO-t nettóban 131 forint helyett 113-ért kapom meg.
Ennyi a kedvezményem, nincs 15%.

Ezért kacsingatok a 30 forintos kínai felé. ;)

[ Szerkesztve ]

(#151354) ANOka válasza Jabby (#151353) üzenetére


ANOka
őstag

Miért nem rendelsz akkor 1-1 csomag kínai 22x (#1; #2) és és 41x-es WAGO-t kipróbálni?

Én - nem villanyász szakiként - a szivattyú vezérléshez használtam ezeket:
- 22x-eseket 24VAC-hez (mágnesszelepek)
- 41x 230VAC-hez (szufla).

16A-es - kizárólag a szivattyú rendszerhez tartozó - áramvédős kismegszakító mögött van mind.

(A bekötést a ház elektromos rendszeréről a kismegszakítóig szaki csinálta és ellenőrizte, én csak a kismegszakító mögött ügyködtem!)

(#151355) bul07


bul07
nagyúr

Keresnék egy banggood felhasználót
Tehát keresem Zsolt nevű felhasználót, aki ezeket az értékeléseket írta

Ezen autós kamerával kapcsolatba lenne információ kérés

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#151356) tomazin válasza Ádám16 (#151320) üzenetére


tomazin
veterán

Bar nem usb-s, de a nulaxy fm transmitterek ajanlottak.

(#151357) Mr.Csizmás válasza bul07 (#151355) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lehet kommentelni az értékeléseket, nem próbálod meg ott? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#151358) bul07 válasza Mr.Csizmás (#151357) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem próbáltam, de ha nem kap értesítést róla akkor nem sok értelme van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#151359) 98bja


98bja
senior tag

Hello!
Dashcam-et szeretnék vásárolni, kb 7-8 ezer forint értékben eBay-ről. Van e valami ami kifejezetten ajánlott?

(#151360) bul07 válasza 98bja (#151359) üzenetére


bul07
nagyúr

30$ magasságában van 70Mai

Gyere át ide és találsz elég sokfajta teszt videót itteni felhasználóktól

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#151361) Bornie127


Bornie127
senior tag

Sziasztok!

Mi Band 4-et hol lehet most legolcsóbban beszerezni? GB - Cafago 43$-44$.
Valaki tud ettől jobb vételt, esetleg valamilyen kupont?
A chinese és az international verzió között a különbség az angol nyelv lenne? (a chinese-hoz multi-lang.-et írnak)

(#151362) Mr.Csizmás válasza Bornie127 (#151361) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

joybuy-on 34 volt minap.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#151363) Bornie127 válasza Mr.Csizmás (#151362) üzenetére


Bornie127
senior tag

Köszi, azóta jobban szétnéztem. Joybuyon 35$,alin 33$

(#151364) Skillet válasza Bornie127 (#151363) üzenetére


Skillet
addikt

Alin inkább 30, vagy azalatt...
ITT pl 28.76$. Legutolsót kell választani. Ettől az eladótól már sokat rendeltem. Ajánlott.
Ahogy nézem, 27.05 ha az elsőt (promotion) választod.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#151365) Bornie127 válasza Skillet (#151364) üzenetére


Bornie127
senior tag

Ez honor band 4, nem MI Band 4. De árban tényleg jó.

(#151366) Skillet válasza Bornie127 (#151365) üzenetére


Skillet
addikt

:R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#151367) fecus


fecus
őstag

Egy garázsban kellene kiírtanom a beszökött szúnyogokat. Nappal nyitva az ajtó, este meg fel akarnak falni. Valami elektromos kütyüre gondoltam. A konnektorba dugható vegyi irtótól köhögök. Valószínűleg allergiás vagyok rá.
Van valakinek olyan ajánlata amit ki is próbált?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#151368) macilaci78 válasza fecus (#151367) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A személyes tapasztalatom az, hogy a "kék fénnyel odavonzalak, aztán megcsaplak a kettőhússzal" stílusú szúnyogírtók leginkább a jóllakott szúnyogokra hatnak. :N
Ha mindenáron nyitva akarod hagyni a garázst, akkor szúnyogháló.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#151369) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Usb konnektoros töltőből van most nagyon ajánlott?
Alin Origo 2A-es $3.99 most. Le akarok cserélni pár xiaomi villás adapterest...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#151370) sambenez válasza Real_Necro (#151369) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem a BlitzWolf BW-S2 nagyon bevált, de 2,5x annyiba kerül mint amit írtál.

(#151371) Wajk válasza Real_Necro (#151369) üzenetére


Wajk
addikt

Én ezt vettem anno, igaz akkor 3$ volt akcióban. Folyamatosan be van dugva, nem melegszik, bejött.

Baseus Dual USB Charger
https://s.click.aliexpress.com/e/bl9mstpe

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#151372) The DJ


The DJ
addikt

Sziasztok!

Tudnátok linkelni olyan bevált OBDII-es hibakódolvasót, amivel lehetőleg nem lesz gond a vámon sem? Tehát amit nem szednek ki, nem semmisítenek meg, nem idéznek be miatta és nem is kapok büntetést, mert szeretném kiolvasni az autóm hibakódjait. Nem kell lemez, nem kell tört program, csak maga az olvasó. Olyan kellene, amit már rendeltetek, teszteltetek és bevált. Nem a legolcsóbbat keresem, hanem valami megbízható és okos típust. Lehet akár kijelzős is.

Plusz kellene még BMW-hez is kábel, tudomásom szerint oda nem jó a sima OBDII.

Bárkinek van tapasztalata a témában azt szívesen olvasnám.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#151373) CHIPman válasza The DJ (#151372) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Én a legolcsóbbat kerestem, Vateráról ajánlott levélként 2k-ból itt volt, és nem merült fel a vámon megfogás sem.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#151374) Sanki válasza The DJ (#151372) üzenetére


Sanki
addikt

Én ezt rendeltem anno, viszont azért nézd meg a friss értékeléseket is, hogy azóta se adjanak hozzá lemezt. Nekem nem volt hozzá, tavaly vettem.

[link]

(#151375) sambenez válasza The DJ (#151372) üzenetére


sambenez
addikt

Toyota-hoz innen vettem kábelt:obdexpress.co.uk.
Nézd meg szerintem lesz bmw-hez is.

(#151376) Skillet válasza macilaci78 (#151368) üzenetére


Skillet
addikt

Pedig mi is keresnénk valami hatékony cuccost... de a lapka (és folyadék) párologtatót mi is hanyagolnánk. Ha valakinek van bevált ketyere, jelezze :R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#151377) urobee


urobee
tag

Sziasztok!
Mágneses vegű töltőről vannak tapasztalatok? (iPhone)
Esetleg ajánlott típus?
Több kábel is kellene, a telefonban lévő csatlakozóból elég 1.

Köszi!

(#151378) Real_Necro válasza sambenez (#151370) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezt néztem én is, mert 5 portos Blitzwolf töltőből 3 is van, de az egyiket nem régen lecseréltem Oricora, mert annak a tetejére tudom pakolni a telefonokat, így helytakarékosabb. Szóval azzal sincs gond.

Wajk:
Köszi, megnézem, Baseusból talán eddig csak kábeleket vettem. Lehet veszek egy ilyet meg egy olyat... :)

The Dj:
Ezen félelmek miatt kicsivel többért én is vateráról vettem Mondeóhoz.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#151379) New Bluestar válasza urobee (#151377) üzenetére


New Bluestar
tag

Szia !

Én ilyet vettem.

4 db-ot vettem, a kábelek teljesen jók, egy darab viszont, amit a telefonba kell rakni , az hibás volt.
Amúgy a mágnes elég erős, könnyen rácuppan, normálisan is tartja, jól tölt.
Itt lehet venni külön fejeket is.

[ Szerkesztve ]

(#151380) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

SD kártya (normál méret, nem adapteres) a szokásos eladótól mi az ajánlott?
Q7-be kellene 2 db.

#?*@&!

(#151381) Dluinet válasza zeon.hu (#151380) üzenetére


Dluinet
nagyúr

transcend
Elég a legolcsóbb típusú transcend, fullframe fényképezőkbe is azt használjuk.
Ár/értékben a legjobb.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#151382) tukko1 válasza The DJ (#151372) üzenetére


tukko1
aktív tag

A Vgate Icar Pro-hoz tuti nincs cd mert fizikailag nem fér bele a dobozába. Jól néz ki, elég gyors, szinte real time küldi az adtokat, nem kell kihúzni, mert magától kikapcsol és nem meríti le az aksit!
Én a Bt 4.0 vettem ami 8-10 dollárral drágább!
Nem biztos, hogy most a legolcsóbbat linkeltem!
A Vgate gyárt olyat is amin van fizikai ki/be kapcsoló és olyat is ami magától kikapcsol de bekapcsolni kézzel kell! De valamelyikhez jár cd!
[kép]

(#151383) zeon.hu válasza Dluinet (#151381) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:R

#?*@&!

(#151384) urobee válasza New Bluestar (#151379) üzenetére


urobee
tag

Szia,
Köszi a választ!
Sajnos ez iphonehoz nem jó, de az infónak örülök, hogy életképes a dolog :)

(#151385) SMS Help


SMS Help
csendes tag

WTF [link] :Y

(#151386) pulutodurumo válasza SMS Help (#151385) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Veszek egyből kettőt, úgy talán meglesz 16 giga.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#151387) Saccco válasza SMS Help (#151385) üzenetére


Saccco
nagyúr

Újabb hiszékenységadó-szedő termék.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#151388) Donki Hóte válasza zeon.hu (#151380) üzenetére


Donki Hóte
veterán

64 GB-os Sandisk Extreme :R

Abszolút bestbuy kártya, 15 dollár az ára (a SAVE5 kuponkóddal), 90 MB/s sebességgel lehet rá írni, 150 MB/s sebességgel olvas. Ár/érték arányban semmi sem érhet mostanában a közelébe :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#151389) betyarr


betyarr
veterán

ez tényleg annyira jó,ahogy az értékelésekben állítják? [link] van tapasztalat innen?

(#151390) Sanyesz. válasza Donki Hóte (#151388) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Én ilyet használok a D7200-ban. Majdnem ugyanaz, kicsit gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#151391) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!! Mobiltelefon szétszedő készletet rendelt már valaki? Alis link tökéletes lenne.Xiaomit kéne nyitni...Vagy van erre más eszköz házilag is?

Üdv: Attila

(#151392) Dluinet válasza Donki Hóte (#151388) üzenetére


Dluinet
nagyúr

azért az élettartam is egy fontos szempont, ezek már nem azok a régi megbízható Sandisk kártyák

Nem hiszem hogy szükség lenne ekkora sebességre, egy 4K UHD Videohoz elég a 30MB/s

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#151393) Donki Hóte válasza Dluinet (#151392) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ami Sandisk Extreme és Extreme Pro kártyákat itt mutattunk, azok a legújabb, legfejlettebb technológián alapuló memóriakártyák. Ezek az A2 jelölésű kártyák annyira újak, hogy bocs, de kötve hiszem, hogy neked bármiféle negatív tapasztalatod lehetne az ilyen kártyákkal. Az A2 jelölésű kártyák pont hogy egy új technológiát alkalmaznak az írási és olvasási hibák elkerülése érdekében.

Így, elnézésedet kérve ugyan, de bátran kijelentem, hogy tévedsz, amikor azt állítod, hogy ezek a kártyák nem megbízhatóak :K

Sőt, az UHS-I kártyák közül most ezek a legmegbízhatóbb és leggyorsabb memóriakártyák!

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#151394) Dluinet válasza Donki Hóte (#151393) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Értem, hogy akik naponta másolják a kártyát azoknak szüksége van nagy sebességre, a többségnek elég a 40MB/s írás.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#151395) asdf_ válasza Dluinet (#151394) üzenetére


asdf_
veterán

Raw+jpg-ben fotozva 1 kep kb. 6+14=20 megabyte szaros 16 megapixelen, ha ratenyerelek, akkor ebbol a gepem 10-et lo egy masodperc alatt. Ha olyat fotozik az ember es nem pufferuritest akar nezni, vagy nem olyan kreten gepe van, aminel fotozas uzemmodbol nem tudsz atmenni videoba, amig ki nem irta az osszes file-t, elofordulhat, hogy nem haszontalan, hogy gyorsan irhato a kartya.

(#151396) Dluinet válasza asdf_ (#151395) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Én a nikon D800-on csak raw-ot mentek, azok darabja 40 megabyte, de eddig nem éreztem korlátnak az SD kártya írását.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#151397) GIJoe


GIJoe
addikt

Xiaomi Piston 3 Earphones Fresh Edition Earphone Headset 3.5$

(#151398) agroman válasza GIJoe (#151397) üzenetére


agroman
senior tag

feedbackeket elolvastad?

------

(#151399) SZIGMA válasza tillatrilla (#151391) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

Ha csavarhúzóid vannak,akkor elég egy (inkább néhány különböző vastagságú, keménységű) gitárpengető és/vagy a két tapadókorongos nyitóeszköz.

[link]

[link]

Vettem ilyet is, de nem az igazi:
[link]

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#151400) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

BOSCH GO-t valaki vett már kintről? tényleg eredetiek vannak, vagy ezek hamis dolgok? Itthoni ár elég magas a kintihez képest. Vagy van más ajánlott elektromos csavarhúzó cucc?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.