Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150151) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Valaki tudja az miért van, ha beküldöd a vámkezelésre a doksikat, erre visszaírnak, hogy hát ezt drágábbra ítélik meg? Ott a banki igazolás + printscreen a rendelésről, ilyenkor mi van?

(#150152) Beni2360 válasza drinker (#150149) üzenetére


Beni2360
félisten

Ja, de inkább jel továbbító és nem erősítő. Van belőle hálózati is. Azt a verandán dugom be és akkor az udvaron jobb vétel van az ottani jelet küldi tovább. Ezt egy powerbanka dugva tudom elképzelni ahol nincs 230-s hálózat.
Pl a kertben és akkor már a hátsó kertben a medencénél is van elég jel. ;]

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#150153) CHIPman válasza Beni2360 (#150152) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Vagy USB töltőfejbe, amit bedughatsz oda, ahová a "hálózatit", negyed áron.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#150154) Beni2360 válasza CHIPman (#150153) üzenetére


Beni2360
félisten

Igaz de már akkor meg volt a hállozati amikor ez még sehol.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#150155) stickermajom


stickermajom
addikt

Forgalmi engedély tartására van valami bevált bőr(hatású) tárca/szütyő/akármi? Más nem menne bele.

(#150156) szabi__memo válasza EXIEZ (#150151) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mert nem hisznek neked. Sosem hallottam még ilyet. Szerintem bukta, mert joguk van hozzá

(#150157) drinker válasza Beni2360 (#150152) üzenetére


drinker
tag

na szóval, ahol már gyenge a jel, ott ennek az eszköznek a segítségével .......* lesz a jel.

(*erősebb)

De annak hívod, aminek akarod.

[ Szerkesztve ]

(#150158) Cyborg válasza Cyborg (#147381) üzenetére


Cyborg
senior tag

Sziasztok,

Na hát, nem működik a 9W-os utorch smart bulb, amit rendeltem, a GB vissza is adta a pénzt. Viszont azóta kivonták a forgalomból ezt az izzót, és csak 7W-os van eladó, az meg kevés, tekintve, hogy a 9W se volt acélos, igaz csak meleg fehérben tudtam kipróbálni.

Nem tudja valaki, hogy a yeelight izzók kommunikálnak-e a Smart life appal?

Köszi!

(#150159) Ance válasza EXIEZ (#150151) üzenetére


Ance
őstag

Látják a Photoshopot a printscreen-en. 😀

(#150160) rushty válasza stickermajom (#150155) üzenetére


rushty
senior tag

Román személyi méretű. :F

(#150161) EXIEZ válasza Ance (#150159) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Meg a banki kivonaton is? :F Vicc ez az egész,

(#150162) mazsi válasza EXIEZ (#150161) üzenetére


mazsi
senior tag

Joguk van árat becsülni, neked pedig kifogással élni a kivetett vám mértékére-nem rakétatudomány ez.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#150163) tomazin válasza mazsi (#150162) üzenetére


tomazin
veterán

és milyen módon teszed ezt, hogyha azt mondják a beküldött cuccokra, hogy szerintük nem annyi?

(#150164) Janaboy


Janaboy
veterán

Besirtam az ebaynek h nem ment a 10 dodos kupon es adtak egyet :)
El is lottem egy einkes xiaomi orara.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#150165) gyapo11 válasza EXIEZ (#150161) üzenetére


gyapo11
őstag

Az biztos, hogy printscreent, meg letöltött banki kivonatot digitális aláírás nélkül elfogadni egy vicc. A kevésbé becsületes állampolgárt szinte ösztönzi a csalásra.
A gáz- meg villanyszámla pdf is hitelesített, valami olyat kellene szerezni a banktól vagy a Paypaltól, ha azt nem fogadja el, akkor a bírósággal fog ütközni, mert az meg igen.
Azonban ha a vámhatóság a hiteles igazolás ellenére is becsülhet egy tetszőleges árat, akkor meg az egész adat beküldözgetésnek semmi értelme.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#150166) fcbarca válasza Janaboy (#150164) üzenetére


fcbarca
őstag

hová kell nekik írni?

(#150167) ztibor válasza EXIEZ (#150161) üzenetére


ztibor
senior tag

Ha most is elérhető aukció vagy tudsz mutatni nekik linket hogy ennyiért adják kint azt a dolgot, akkor a hajukra kenhetik a becslésüket, mert a kutyát nem érdekel itthon mennyiért tudod megvenni.

(#150168) DeFranco


DeFranco
nagyúr

most akkor én is kezdjek el hüppögni hogy jáháháhá marja a szemem a sok vámeljárásos háesz és van jogász tipitopic meg nyissunk vámtarifálás topikot mer' nem szeressük az offolást* itten errefelé?

*offolás=minden ami engem nem érdekel, a citromos kojak nyalókát szeretem, az maradhat.

(#150169) Ixion77 válasza DeFranco (#150168) üzenetére


Ixion77
őstag

Kitiltatod magad innen ezzel a stílussal, meglátod...

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#150170) pulutodurumo válasza DeFranco (#150168) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Engem érdekel a vám, és a Kojak nyalóka is. Most mi lesz? ;] :)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#150171) DeFranco válasza pulutodurumo (#150170) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a legegyszerűbb az lenne ha hagynánk egymást élni (általános többes nem a kettőnk viszonyára gondolok)

én mindent értek de elég szelektív a hangadók (és itt nem a topicgazdákra gondolok) értékítélete és főleg az aktív hangadása hogy mi fér bele és mi nem, releváns, terméklinkekkel teli informatív pénztárcahsz az fujfuj mennyeninnen (úgy, hogy a topicgazda leírta hogy belefér, mégis úgy viselkednek mintha bármi alapjuk lenne rá, tipikus manipuláció) de a szajomi lábszaggenerátorba való hepaszűrő kitárgyalása az simán mer' közérdek jellegű.

erre vannak a topicgazdák hogy rendet tegyenek de ha csak az egyik oldal veri a tamtamot akkor könnyen az a hamis érzet alakulhat ki (ami befolyásolhatja azt is hogy ők ezt a helyzetet hogyan ítélik meg) hogy ez az általános közvélemény (meg a bab is hús), pedig dehogy. éppen ezért adok hangot az álláspontomnak én is.

(távollét miatt elmaradtam 200+ hsz-szel, ma olvastam át, érdekes módon a nagyon ebayes kütyü jellegű milyen geopolitikai időzóna választás esetén ér át marinéne a banyatankkal a piaci zebrán szerda reggel című thread mehetett oldalakon keresztül, mer az ugye releváns az fcuk. meg saját topicja senincsen neki.)

[ Szerkesztve ]

(#150172) nightzone válasza Janaboy (#150164) üzenetére


nightzone
aktív tag

Én is tegnap írtam nekik hogy nem tudtam felhasználni, erre mára jott is a 10usd kupon a fiókomba. :) Le a kalappal!

(#150173) Janaboy válasza fcbarca (#150166) üzenetére


Janaboy
veterán

Ebay helpen kerestem egy direct contactot es ott irtam.
Azt hiszem meg a coupon szora kerestem és ott volt contact eBay.

Janaboy

(#150174) pulutodurumo válasza DeFranco (#150171) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Igyekszem én is így viselkedni, de mindenkinél más akad be. Szerintem a pééztárca a sok, más szerint meg a sajomi esernyő, golyóstoll. De nem is akarom tovább ragozni, mindketten értjük.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#150175) Dr.NX válasza DeFranco (#150168) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ne.

Elfogadom a sütiket.

(#150176) Sungoo válasza DeFranco (#150171) üzenetére


Sungoo
addikt

A szájomi lábszaggenerátorra van linked? Hátha kommunikál a Mi Fit appal.

Sírtam! :DDD

(#150177) tukko1 válasza EXIEZ (#150161) üzenetére


tukko1
aktív tag

Azt lehet tudni, hogy milyen termékről van szó, mert már nagyon érdkel! :)

[ Szerkesztve ]

(#150178) Saccco


Saccco
nagyúr

Ne offoljatok, sportoljatok!


Finger BMX, úgy nézem még nem volt.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#150179) Saccco


Saccco
nagyúr

Vagy törjétek a fényt!


Prizma.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#150180) AndrewBlase válasza Saccco (#150178) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ez nem is bmx, hanem mountain bike! ;]

Miért mindig én???

(#150181) EXIEZ válasza ztibor (#150167) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Mutattam nekik konkrét linket, 40$ alatti árral.

Gyapo Már nem azért, de ha elvileg a navoskák látják a banki mozgást, ott van a tranzakció nem lenne nagy tudomány lekövetni, hogy valós-e a pénzmozgás, és hogy a kettő megegyezik-e. amúgy meg a vámpapíron aláírod a dolgot, biztos van benne olyan sor, hogy igazolod amit beküldesz.

(#150182) mazsi válasza tomazin (#150163) üzenetére


mazsi
senior tag

Alapvető jogod fellebbezni hisz a vámérték alapja mindig az ügyleti érték. A hivatal maximum az ügylet szabályosságába tud belekötni amit viszont neki kell bizonyítania. Ilyenkor ad az egyszeri ember/cég hozzáférést a számlavezető bankjában adott intervlumban a hivatalnak. Ha ott nem az állított tranzakció szerepel, akkor átsorolják az ügyet a büntetés kiszabásához, amit amúgy is szeretnek.
Kivétel a nevesített termékek köre (pl: gépkocsi, fegyver, színesfém...stb)
Rég voltam ilyen helyzetben, de ez nagyvonalakban gyorsan értelmezhető doksinak tűnik.
De nekem az is jó, ha hagyjátok játszani a bábművészeket, és perkáltok jólnevelt módon... Részemről ez a téma nem olyan marginális.

[ Szerkesztve ]

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#150183) petipetya


petipetya
nagyúr

Mostanában jöttek

Kávéadagoló: nehéz, fém, (még jó, hogy nem nehézfém), 17 cm

BiPtyDam automata fegyver kártyatartó: a munkahelyi belépőkártyát is árnyékolja a belsejében, ezt leszámítva rendben van

AIHOME fűszeres kanál fából: kicsi, működik

Rugalmas kártyatartó: 1-3 kártyával a teló hátuljára ragasztva príma, többhöz már tárcát javaslok

Függöny csúszka: nagy, zajos, nem használom

Szilikon szivacstartó csapra: vicces

EDC tároló: nagy kapacitású, hasznos cucc, katonai zöld és bézs színben kapható

"nincs rá lezsóidő"

(#150184) tukko1


tukko1
aktív tag

Redmi Note 7 4GB/64GB
Kupon: 5BGRN7
Ár: 184.73$ /db

(#150185) Mr.Csizmás válasza tukko1 (#150184) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pont annyi, mint itthon.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#150186) Doki16 válasza Mr.Csizmás (#150185) üzenetére


Doki16
addikt

Hol kapom meg itthon 55-ért? Tényleg komolyan kérdem, mert pont ilyen telefont akarok venni.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#150187) Mr.Csizmás válasza Doki16 (#150186) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó, 59-ért van kiszállítva, igaz szlovák áfás számlával, 1 év garival, de megbízhatónak tűnő cégtől (2011 óta vannak, szlovák céginfó szerint nincs priuszuk)

ps. úgylátszik gyorsan átvették az eustock helyét, ahogy nézem a kínálatukat.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#150188) Komi28


Komi28
senior tag

Megbízható mikróSD kártya eladó van és ami gyorsan is megjönne tőle? Köszi

(#150189) betyarr válasza Mr.Csizmás (#150187) üzenetére


betyarr
veterán

melyik cég ez?

(#150190) Saccco válasza Komi28 (#150188) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ebay: sinceritytrading, courtesytrading

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#150191) bucihost válasza bucihost (#150023) üzenetére


bucihost
senior tag

valaki? :F

(#150192) Komi28 válasza Saccco (#150190) üzenetére


Komi28
senior tag

Köszi :R

(#150193) Mr.Csizmás válasza betyarr (#150189) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

off ende, mert wombat közelít nádpálcával.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#150194) DJGABI válasza bucihost (#150191) üzenetére


DJGABI
addikt

[link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#150195) tomazin válasza mazsi (#150182) üzenetére


tomazin
veterán

The content you are looking for has moved.

(#150196) Sanyesz. válasza mazsi (#150182) üzenetére


Sanyesz.
őstag

"Ilyenkor ad az egyszeri ember/cég hozzáférést a számlavezető bankjában adott intervlumban a hivatalnak."
Mi van? Már úgy érted, hogy Te adsz a NAV egy munkatársának hozzáférést a privát netbankodhoz, hogy nézze meg a számlaforgalmadat? Ő pedig elkezdi bogarászni a számládat?! :Y

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#150197) Doki16 válasza Mr.Csizmás (#150193) üzenetére


Doki16
addikt

Azta ez nagyon jó. Köszi a linket. Nem ismertem ezt az oldalt. Én itthonról rendeltem pont most 65-ért a Xiaomi Hungarytól. 65 volt, mondjuk 2 év garanciával. De ezek szuper árak.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#150198) EXIEZ válasza Sanyesz. (#150196) üzenetére


EXIEZ
senior tag

De ennek semmi értelme, a NAV lát minden bankkártyás mozgást, ha akarja vissza tudja keresni. Ezért sem értem mi a probléma azzal, ha beküldesz egy igazolást ahol ott a tranzakció szám, és összefésülni az ő általuk látott doksival. De mindegy, máshogy dolgoznak biztos

[ Szerkesztve ]

(#150199) Sanyesz. válasza EXIEZ (#150198) üzenetére


Sanyesz.
őstag

A NAV nem lát bankkártyás mozgást, ez nem pénztárgép elven működik.
Ha megkeresést küld egy adott eseményre, akkor nyilván rendelkezésre bocsátják az adatokat, de on-line ilyen nem áll rendelkezésére - még.
Nem is hinném, hogy volna kapacitás a számosságot tekintve arra, hogy valaki(k) ezt mazsolázzák.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#150200) EXIEZ válasza Sanyesz. (#150199) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Dehogynem, azért nincs előnyben a KP-s pénzmozgás, mert azt nem látják. Csak nem nézik át, de látni látják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.