Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151251) bul07 válasza pocokxx (#151250) üzenetére


bul07
nagyúr

Neked is köszi

Végül feketébe berendeltem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#151252) stickermajom


stickermajom
addikt

Az előbb hívott egy csaj, hogy hozzá kézbesítették az egyik csomagom. A poén az, hogy egyedül a kerület stimmel, az utca és a házszám nem. Így akkor nem meglepő, hogy mostanában több cuccom is elveszett és refundot kellett kérbem. :D GG Magyar Posta..

(#151253) szabi__memo válasza pocokxx (#151250) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

5-10kg súly megvislné?

(#151254) Robynho


Robynho
tag

Helo!

Minimum 10.000res powerbank mi van most, ami ajánlott és esetleg kuponos is.?
Köszi

(#151255) DJGABI válasza stickermajom (#151240) üzenetére


DJGABI
addikt

még nem, de lassan ideje lenne. hát nekem így ránézésre gagyesz... azt hittem ennyiért csak ilyet adnak.. a joybuyos kívánósabb. nekem munkába járósnak kell, bár ez a pcx-es kanyon csak nem akarja megadni magát [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#151256) titetoyz


titetoyz
tag

Nálatok mostanában nincsen olyan jelenség, hogy semmi sem akar megjönni eBayről? Elég sok mindent rendeltem és kb semmi nem jön meg, vagy ha megjön hónapok múlva csak... Barátnőméknél ugyanez...

(#151257) -secret- válasza titetoyz (#151256) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ugyanez mostanában...

(#151258) Minstrel válasza titetoyz (#151256) üzenetére


Minstrel
senior tag

Sincerity-től pendrive május 20-án lett rendelve és még sehol, tracking nincs. Tőle mindig gyorsabban szoktak jönni a csomagok.

(#151259) bul07 válasza DJGABI (#151255) üzenetére


bul07
nagyúr

CANYON tényleg jó, én 2014-be vettem ezt
Munkába járáshoz hogy valamibe tudjam hordani a lapot, robogón
Mai napig teszi a dolgát, megkopva sincs

Viszont CANYON egérrel már volt gond bár garanciába cserélték

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#151260) powerwade válasza Aryes (#151249) üzenetére


powerwade
senior tag

Szerintem ilyen tokeletesen megfelel, raadasul tobbet tud mint ami nekem kell :D :R

(#151261) Ghard válasza titetoyz (#151256) üzenetére


Ghard
őstag

Nem csak ebay :U Aliexpress ápr. 10-ei rendelésnél látom, hogy 05-17-én megérkezett az országba, azóta semmi. Kértem az eladót, hogy tolja ki a várakozást +15nappal, nem akartam disputot nyitni. Több áprilisi rendelésnél ugyan ez van. Banggood áfamentes (priority) postái szerencsére időben megérkeznek.

(#151262) pocokxx válasza szabi__memo (#151253) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Volt már benne annyi, szerintem bírja.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#151263) rasky válasza titetoyz (#151256) üzenetére


rasky
senior tag

Változó, van amit múlt hét pénteken rendeltem és kedden már itt volt...na azt hogyan :F

(#151264) Aryes válasza rasky (#151263) üzenetére


Aryes
nagyúr

Egy évet tévedtek. :D

(#151265) erdey_a


erdey_a
őstag

Sziasztok, ilyesmi táskát keresek.[link]

Van javasolt alis bolt, vagy egyéb csájna forrás ahol jó minőségű, de nem csillagászati árú női táskák vannak?

Vérboci

(#151266) Sungoo válasza titetoyz (#151256) üzenetére


Sungoo
addikt

Ma járt le a 60 nap nekem is egy rendelésről.

(#151267) Donki Hóte válasza erdey_a (#151265) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Egyéb csájna forrás: Ázsia Center. Ott egymillió táska van és kézbe lehet venni, meg lehet nézni, fel lehet próbálni a táskákat.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#151268) erdey_a válasza Donki Hóte (#151267) üzenetére


erdey_a
őstag

esetemben Budapest "messzebb" van, mint kína, de azért köszi :DDD

Vérboci

(#151269) szabifotos válasza Minstrel (#151258) üzenetére


szabifotos
senior tag

30-án 5db pendrive-ot rendeltem és tegnap érkezett...

(#151270) spileraaa


spileraaa
senior tag

meg érkezett ez [link]
de szart sem ér
egyiket nagy nehezen végül kinyitotta a végén kilőtt mintha pezsgő lenne
a másodiknál pedig kijött kb 1-2 cm és annyi tovább nem mozdult akárhányszor pumpáltam

vagy lehet hibás a termek?
és valahol ereszti a levegőt?
a végén vas van és lehet ott ki ereszti a levegőt vagy nem tudom
lehet jobb lett volna a teljes műanyag verzió így utólag

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#151271) tigipuf válasza tlala (#151232) üzenetére


tigipuf
senior tag

joybuy-on ezt a 4 dolcsis kupont,hogy kell érvényesíteni vásárláskor??Nekem sehogy nem akar sikerülni :U

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#151272) bul07 válasza tigipuf (#151271) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha lekérted a kupont
Utána kosár
És itt[kép] Select a coupon, és ott kiválasztod és OK

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#151273) spileraaa válasza spileraaa (#151270) üzenetére


spileraaa
senior tag

vagy lehet nem jól használom?

ha van valakinek leirhatna hogy neki menyire vált be
vagy mire kell ügyelni használat közben

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#151274) tigipuf válasza bul07 (#151272) üzenetére


tigipuf
senior tag

Köszi,még próbálom akkor,bár így sem akarja :U

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#151275) zsiz válasza tlala (#151232) üzenetére


zsiz
őstag

Szia. Én is kérdeznék a táskáról. A ruhák nem mondanak nekem sokat, mert nem azt szoktam hordani a hátizsákban :D Azt meg tudod mondani nekem, hogy két palack kétliteres ásványvíz kényelmesen elfér-e benne? Plusz mellé egy kisebb kajás doboz? Illetve milyen az anyaga, el is bírja napi szinten azt az 5-6 kilót? Nekem melós táskának kéne.. Eddig a teszkógazdaságosfilatáskát használtam, ami meglepően jól bírta, most is a zipzár ment szét rajta csak, az is több év után.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#151276) xcvbxcvb válasza zsiz (#151275) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Látom megint felvetődött a kínai hátizsákok, táskák kérdésköre. Régebben csináltam pár összehasonlító képet pár táskáról, Tigernu Oiwas, Xiaomi. Itt [link] megnézhetitek őket. A képeket még télen csináltam sötétben, vakuval, nem lettek a legjobbak, de a lényeget látni lehet szerintem.
Én a Tigernu B3164-et használom szürkében, kb másfél éve, napi szinten. A többit azért vettem, mert éppen akcióban voltak, meg kíváncsi is voltam rájuk, és ha ez tönkre megy akkor legyen másik, de csak nem akar tönkremenni :) .
A négy táska közül a Xiaomi a leggyengébb, az másik kategória. Kisebb, vékony anyag, a fogantyúja szíjai párnázatlanok, belül kevés benne a rekesz.
A Tigernuk és az Oiwas jobb minőségűek. Nekem a Tigernuk tetszenek kinézetre.

Elfér benne 2 ásványvíz és egy laposabb 7-8cm vastagságú kajásdoboz még a palackok előtt.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#151277) Mr.Csizmás válasza xcvbxcvb (#151276) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

decás NH100-at is bedobhatnánk összehasonlítani, a ~8.5$ árával.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#151278) Sanki


Sanki
addikt

Van most esetleg akciós/kuponos jó áron kapható, ajánlott okos konnektor?

(#151279) Armagedown


Armagedown
őstag

Az eBay nem szégyelli magát, hogy emailben 15 dollárért 2 TBos pendriveot reklámoznak? :N
Mégis ki olyan veréb, hogy ilyet vesz? :U

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#151280) AndrewBlase válasza Armagedown (#151279) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Tippre elég sokan. ;]

Miért mindig én???

(#151281) Real_Necro válasza Mr.Csizmás (#151277) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én vettem, annyiért ajándék...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#151282) Sungoo válasza Armagedown (#151279) üzenetére


Sungoo
addikt

Gondolom 12 ezer eladás után, 97 %-os értékeléssel nem most kezdi el átszabni a népet.

(#151283) zsiz válasza xcvbxcvb (#151276) üzenetére


zsiz
őstag

Köszi, berendeltem :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#151284) xcvbxcvb válasza Mr.Csizmás (#151277) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Szívesen feltöltöm az albumba ha valaki csinál róla képeket . Nekem sajnos nincs ilyen táskám.
A Xiaomi 10 $ Joybuy, az Oiwas 12 $ Joybuy, Tigernu B3164 grey 16 $ Gb, Tigernu B3221 18 $ Gb, Tigernu B3164 Black grey 17 $ Ali

Annak idején néztem a dekás hátizsákokat táskákat de ami tetszett az 12 ezer volt. Bár felénk itt a boltba elég limitált volt a készlet.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#151285) spileraaa válasza spileraaa (#151273) üzenetére


spileraaa
senior tag

aki tud angolul leírná hogy másodjára mit csinált más képen?

elsőre neki is szarul ment

[link]

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#151286) Zoli-bácsi válasza spileraaa (#151285) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Az első biztos fehérbor volt, és ez csak vöröshöz jó.

(#151287) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Üdv!
Két helyre kellene nekem ilyen vezetéknélküli kapcsoló a lakásba,elvileg ezeket be lehet tanítani de nem fognak bezavarni egymásnak?
[link]
Led szalag vezérlővel már jártam így,azóta abból infrás van.

(#151288) Popes válasza spileraaa (#151285) üzenetére


Popes
őstag

Az első műanyag dugó volt, a második meg parafa. Vagy nem tudom, de én ennyi különbséget láttam.

Deus ex machina

(#151289) bertokl válasza Sungoo (#151282) üzenetére


bertokl
tag

Valóban nem, már legalább egy éve csinálja. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#151290) Real_Necro válasza spileraaa (#151285) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egyszerű, nem kell hülyegyerek módjára rángatni, hanem csak szépen, hatásosan, hosszan húzogatva... ;]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#151291) emre válasza Robynho (#151254) üzenetére


emre
veterán

Original Xiaomi 2C 20000mAh Quick Charge 3.0 Polymer Power Bank 2 Dual USB Output

Kupon: BG2c2mi
Ár: 19.89

mondjuk van egy ezres postaköltség, így nem bestbuy, de azért nem rossz

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#151292) jupp008


jupp008
senior tag

Szeretném megint megvenni ezt a töltőt, de most ha lehet gyorsabb beérkezéssel.
Hogy a francba lehet Alin (vagy bármelyik ismert) oldalon úgy keresni, hogy lássam a Store -nak van EU raktárkészlete, vagy esetleg a weboldalon csak EU raktárkészletből kereshessek ?

(#151293) hacki87 válasza jupp008 (#151292) üzenetére


hacki87
senior tag

Én ez alapján szoktam

[link]

(#151294) bul07 válasza bul07 (#151251) üzenetére


bul07
nagyúr

joybuy gyors volt már fel is adták a táskát

Tanulhatna tőlük a gearbest, már fél hónapja várom hogy feladjanak egy nyamvadt 2$ bicskát, meg vagy 13napja a Endoscope-ot
Persze tologatják a termék leírásánál a dátumot
Trehány banda

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#151295) jupp008 válasza hacki87 (#151293) üzenetére


jupp008
senior tag

Ezt most nem igazán értem. Bemásolom a link végére bármelyiket, lefrissül az oldal, de alapvetően nem változik semmi. Nem lehet látni ugyanúgy honnan jön az áru .. még kosárba helyezés után sem.

(#151296) DJGABI válasza bul07 (#151294) üzenetére


DJGABI
addikt

meg már az áraik se a régiek... ezt a rambókést [link] meg a füleseket [link] húztam be utoljára (még nem próbáltam milyen hangot tud).

bg-n elkapható 1-2 kuponos/flash sale: mobilt, drónt vettem ott. gb-n kb a fenti volt az idei össz vásárlásom

(#151277) Mr.Csizmás ez mondjuk valóban nem rossz, bár sztem én se láttam még helyi üzletben

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#151297) Wajk válasza Armagedown (#151279) üzenetére


Wajk
addikt

USB 2.0-s azért is lehet már nyomott az ára, persze aki nem sebesség fanatik simán vállalható. :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#151298) edk- válasza Wajk (#151297) üzenetére


edk-
őstag

Meg annak, akit nem zavar, hogy 8 vagy 16 GB-nál többet nem tud rámásolni és azt se biztos, hogy visszaolvassa.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#151299) Mr.Csizmás válasza DJGABI (#151296) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

áruházi foglalással lehet nézni készletet, pl. az alapszínűből most szinte mindenhol van 1-9 db random.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#151300) Gabócza


Gabócza
senior tag

Sziasztok,

van egy XIAOMI SOOCAS SO WHITE borotvám, ami kb. 3 használat után tönkrement. Szétszedtem, a gomb alatti gumi membrán megrepedt és belefolyhatott a víz, amitől az nyák elfüstölt.

Kidobni sajnálom, ezért ha valakinek van ilyen borotvája és szeretné alkatrésznek, az keressen meg privátban. Természetesen ingyen adom. Szegeden személyesen, vagy postaköltségért elküldöm.

Kedves topikgazdik, ha ez hirdetésnek minősül, akkor töröljétek és bocs.
Csak azért írtam ide, mert itteni ajánlásra vettem és látom, hogy másnak is van ilyen, és nem találtam saját topikját.

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.