Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29951) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Van értelme vennem egy dashcamot az öregecske de jól működő Sony HDR-AS100 helyett? :B
Állandó USB-ről megy és beépített GPS-es. Nézegettem az ajánlottakat de azon felül, hogy picit kisebb / esztétikusabbak lenne nem tudom nyernék-e velük. :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#29952) sambenez válasza Micsurin (#29951) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Parkoló módot biztosan nem tud az a sportkamera. Egyébként te tudod milyen szempontok fontosak neked, senki nem tud helyetted dönteni.

(#29953) Micsurin válasza sambenez (#29952) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Őszintén pörögjön, kocc van fogadják el. :DDD
Csak a koordináták miatt agyalok valami dashcamen, nem tudom sima kocolásnál mekkora lehet a jelentősége. A sportkamera rendes koordinátákat az a baj nem ad vissza. :F

Jazzbe szemezünk apámnak ezzel [link] valamint [link] ezzel és innen jött a gondolat rakok a sajátomba is a sportkamera helyett. De tényleg nem tudom lenne-e értelme. Vagy udvarban áll vagy céges mélygarázsban szóval az allóhelyzeti annyira nem izgalmas engem tényleg csak az érdekel tekerjen és lehessen mit eladni ha történik valami és vitás a helyzet. :F

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#29954) sambenez válasza Micsurin (#29953) üzenetére


sambenez
Topikgazda

A gps koordináták nélkül is elfogadják a felvételt. Hiszen a képen látszik minden ami lényeges. Ha csak emiatt cserélnél akkor nem hiszem, hogy érdemes.

[ Szerkesztve ]

(#29955) tboldi


tboldi
nagyúr

Üdv mindenki!

Épp ma voltam részese egy káreseménynek, a 70 éves faszi túlment a kapuján, én állóra satuztam pár méterrel mögötte és dudáltam, de mégis belém tolatott. Ennek nyomán gondolkodtam el egy dashcamen anyum Lancia Ypsilonjába.

Pár évvel ezelőtt volt már nekem egy 70mai a Jazz-ben, de zavart a kijelzője, a különböző hangok, illetve hogy a GPS adatokat csak szoftvermoddolással lehetett kinyerni srt meg gpx fájlokként. Most kinéztem a 70mai M500-at kijelzője nincs, a GPS adatai ha jól láttam, a videóba égeti bele, már csak az a kérdés, hogy a hangokat teljesen ki lehet-e kapcsolni, hogy abszolút észrevehetetlenül működjön. Van rá lehetőség? :R

Ha igen, valszeg a MiTo is fog kapni. A Jazz viszont sokat jár Ausztriában, ott nem kísérteném a sorsot.

Micsurin: Itt is összefutunk? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29956) sambenez válasza tboldi (#29955) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Már nem tiltják ausztriában sem.

(#29957) Micsurin válasza tboldi (#29955) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...olvastam a posztod és pont apummal kávéztunk. :((( Elég erősen elgondolkoztunk, hogy neki kéne a Jazzbe nekem meg lehet kéne egy upgrade ha van értelme. #cégestmeglesz*rjuk arra ott a céges casco.

Részvétem bakker, Téged valahogy mindig utolérnek ezek a dolgok. :( Jegyzőkönyv lett felvéve? Ha igen mivel? Fater szerint nem álltok jól a külsős szemtanú miatt ha esetleg a vénöreg visszavonná a kéksárgát utólag... :o
Közteres kamera nem volt a környéken?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#29958) tboldi válasza Micsurin (#29957) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem voltak hajlandóak a rendőrök jegyzőkönyvet felvenni, pedig pont ezt szerettem volna, csak annyiban voltak segítségemre, hogy megmondták a biztosításaink kötvényszámát. :U
Kameráról nem tudok, hacsak nem valamelyik társasházon/magánlakáson nincs, bár az meg tudtommal nem nézhet közterületre, csak a privát területet figyelheti.

[ Szerkesztve ]

(#29959) tboldi válasza sambenez (#29956) üzenetére


tboldi
nagyúr

Azt olvastam, hogy a folyamatos rögzítés nem mehet, csak rövid klipek. Ingázós autó, napi szinten megy át a hegyeshalmi határon oda-vissza, nem kell, hogy lépten-nyomon megállítsák.

szerk.: Másik hsz.
They are not generally prohibited.

At least they are not banned by law or regulation, and even the data protection authority says they can't issue a general ban because they may be legal.
However, dashcams cannot be classified as outright illegal. […] And even if I would have to expect a penalty, I will pay it, which is unlikely and will probably never happen, since the DSB itself says that it is admissible for documenting an accident. So yes you may use them.

Igen ám, de nem hiányzik az a herce-hurca, amíg bebizonyosodik, hogy a kamera és használója nem sértett semmit. :D

[ Szerkesztve ]

(#29960) Micsurin válasza tboldi (#29958) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Olyan nincs, hogy nem vesznek fel. :N Ezt eljátszottam akkor mikor kifordultak 2 éve és elnyaltam motorral. Az első páros nem volt hajlandó felvenni mikor betelefonáltam, hogy kérnék olyan járőrt aki hajlandó is rögzíteni a helyszínt hirtelen megváltozott a hangulat és minden bekerült a jegyzőkönyvbe.

Ezt ~27 év után amit lehúzott fater helyszínelésnél nagyon az eszembe véste... ki kell erőszakolni valahogy a jegyzőkönyvet, ha van rá igény olyan nincs, hogy nem veszik fel végül..

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#29961) tboldi válasza Micsurin (#29960) üzenetére


tboldi
nagyúr

Most már mindegy. 🤷‍♂️

Esetleg feljelenteni a kiérkező járőröket? ;]
A nevüket nem jegyeztem meg (sőt az egyiknek nem is volt meg a tépőzáras névtáblája az ingjén), de csak van nyoma, hogy aznap abban az időben ki volt szolgálatban. :D

[ Szerkesztve ]

(#29962) Micsurin válasza tboldi (#29961) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Utólag sok értelme nincs, akkor ott lehet erőltetni, hogy igenis legyen jegyző.
Osztrákok nem izmoznak a kamerán egyébként. Flottásokból nálunk többen is van amik rendszeresen ingáznak Bécsbe. Még soha nem volt velük gond. :N

sambenez Köszi, tisztasor :R 70mai Dash Cam M300 és Cam3-ról mit tudunk, vehetőek ha nincsenek nagy elvárások? Picik és esztétikusak... pont elférnének észrevétlen.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#29963) tboldi válasza Micsurin (#29962) üzenetére


tboldi
nagyúr

Gondoltam. Na, mindegy.

Akkor várom továbbra is a választ a kérdésemre, miszerint kikapcsolható-e minden hang a 70mai M500-ason. A kezelési alapján igen (legutolsó oldal), de örülnék, ha valaki megerősítené. :R

[ Szerkesztve ]

(#29964) sambenez válasza Micsurin (#29962) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nem ismerem ezeket, de a cam3-ban starvis2 optika van, az nem lehet rossz.

(#29965) stuka20


stuka20
aktív tag

Olvasgatás közepette találtam ezt a linket, valamelyikőtök küldte be. Kérdésem, mi a pontos típusa a legfelsőnek? RC12 helyett néznék egy jobbat.
70mai 4G Hardwire Kit vagy a simát kellene venni? (a810)

Videó alatti kommenteket olvasgatva, a hátsó kamerák egyike sem működik parkoló módban?

Illetve ez a hardwire kit cuccos érzékeli, ha az autóban az akksi szintje csökken?

Bocs a sok kérdésért, az ilyen vásárlások előtt mindig kattog az agyam..

(#29966) sambenez válasza stuka20 (#29965) üzenetére


sambenez
Topikgazda

RC12-nél jobbat? Ez a legjobb 70mai hátsó kamera jelenleg.
Ha kell a 4G plusz tudása akkor természetesen azt, de ez a te preferenciádtól függ.
Én úgy tudom az A810-el az RC12 működik parkoló módban.
Érzékeli az akksi töltöttségét. Ha jól emlékszem ez a 4G esetében állítható.

(#29967) Tibee86 válasza tboldi (#29963) üzenetére


Tibee86
veterán

Elvileg igen, de nálam hiába van kikapcsolva be- kikapcsolási hang, mégis magyaráz.

(#29968) Clay válasza stuka20 (#29965) üzenetére


Clay
senior tag

Az A810-hez való RC12 hátsó kamera működik parkoló módban. Mind a három beállítható üzemmódnál automatikusan indítja a hátsó kamerát is.

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#29969) tboldi válasza Tibee86 (#29967) üzenetére


tboldi
nagyúr

M500? De igen, a korábbi 70mai-m (Dash Cam Pro névre hallgatott talán?) ugyanezt csinálta.

Viszont most képbe került a Viofo VS1 is.

(#29970) stuka20 válasza sambenez (#29966) üzenetére


stuka20
aktív tag

#29968Clay
Köszönöm szépen a válaszokat!

(#29971) lazac_ válasza Ryanne (#27081) üzenetére


lazac_
tag

Csak azért válaszolok erre a hozzászólásra, mert nekem egy 70mai Smart Dash Cam 1S (midrive d06) ugyanezt, vagy legalábbis hasonló jelenséget produkált a napokban. Még tavaly nyáron vettem a kamerát, de csak most jutottam el a beszerelésig, és minden kikapcsolásnál elfelejtette az időt/dátumot, és minden egyéb beállítást is. Visszaküldtem, mivel még garis volt, és azt állapították meg, hogy nem javítható, így visszakapom a vételárát...

Üröm az örömben, hogy volt egy másik usb kábelem, így nem kellett visszabontanom a szépen bekötegelőzött vezetékelést. Amúgy egy Viofo a119 v2-t vált, ami elkezdett véletlenszerűen nem rögzíteni (pedig egy ideje nem a gps talp felől volt megtáplálva, hogy kizárjam a annak a hibáját), így valamennyire visszalépés lesz a kisebb felbontás meg a gps nélküliség, de egy másik autóban már használok egy 70mai 1S-t, és ott bevált, tetszik a diszkrétsége.

[ Szerkesztve ]

(#29972) Xtomi


Xtomi
tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani olyan autós kamerát amelyik rögzíti a ha körbejárják az autóm.
Sajnos úgy jártam hogy mindkét oldalát megkarcolták ami nem kevés pénzbe fog kerülni.
Belülre szeretném beépíteni, wifi-t jó lenne ha tudna, de nem feltétel, de éjszakai, hajnali képe legyen jó.

(#29973) Tibee86 válasza tboldi (#29969) üzenetére


Tibee86
veterán

Aha. Hangerőt minimumra véve nem annyira zavaró, meg legalább tudom, hogy elindult nem kell külön ránézni.
Nálam is az egyik fő szempont a kijelző nélküliség volt, de leginkább az, hogy könnyen pakolható legyen céges- magánautó között. A beépített tárhely meg hab a tortán, nincs jó tapasztalatom a dashcam+memóriakártya kombóval, korábban vehettem bármilyen kártyát max 1 év volt és kuka.
28 ezerért nekem nagyon megérte, +6 ezer forint volt hozzá a gyári tartó.

(#29974) tboldi válasza Tibee86 (#29973) üzenetére


tboldi
nagyúr

:R

(#29975) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Kamerába ez mennyire- ajánlott (és egyúttal BB az ár)?

Kingston MicroSDXC Endurance memóriakártya, 64 GB, 95R / 30 W, Class 10, UHS-I

Köszi előre is! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#29976) sambenez válasza axlfsi (#29975) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Impair1980 esetéből tanulva, én nem ajánlom ezeket a kétes minőségű fél ár körüli kártyákat az EMAGról.

(#29977) axlfsi válasza sambenez (#29976) üzenetére


axlfsi
veterán

OK, köszönöm! ... esetleg máshonnan, korrekt áron tudnál ajánlani, ha már témánál vagyunk? :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#29978) sambenez válasza axlfsi (#29975) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Régebben a dvdolcson.eu-ról vettem árukereső ár alatt, azokkal nem volt gond, gondolom ők még mindig megbízhatóak.
De vagy Sandisk High Endurance-t, vagy Samsung Pro Endurance-t vennék, azokkal van itt több tapasztalat.

Gyorsan megnéztem, ez a kettő most pont akciós náluk.

[ Szerkesztve ]

(#29979) at11 válasza Xtomi (#29972) üzenetére


at11
tag

Hali, Viofo A229Plus 3CH, et éjszakai, hajnali felvételre is jó, elöl hátul Starvis2. Van mozgásérzékelős üzemmódja. (Pixelváltozást figyeli, felveszi, ha sétálgatnak, vagy a Timelapse mindent. A Pro verz elül 4K-s, abban különbözik.

(#29980) Chrys_ válasza at11 (#29979) üzenetére


Chrys_
addikt

Elég a 2CH, mert a 3. kamera csak rontja a front kamera képminőségét.

(#29981) bul07


bul07
nagyúr

Ha olyan kamerát néztetek ki amire csak 1év garanciát adnak most akkor érdemes várni a májusi változzásig
Mert májusba lép életbe hogy 10e Ft felett köttelező 2év lesz a garancia.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29982) stuka20 válasza Chrys_ (#29980) üzenetére


stuka20
aktív tag

Tényleg a 70mai a810-nél is ugyan az van, mint az 500-asnál, hogy ha be van kötve a hátsó kamera, akkor megfeleződik a felbontás?

(#29983) Chrys_ válasza stuka20 (#29982) üzenetére


Chrys_
addikt

Fogalmam sincs, én a Viofo-ra írtam, de ott nem a hátsó kamera miatt van ez, hanem a 3., az utastért figyelő kamera miatt. Nem a felbontás feleződik meg, hanem a videó kódolása.

(#29984) Clay válasza stuka20 (#29982) üzenetére


Clay
senior tag

Nem

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#29985) Xtomi válasza Chrys_ (#29980) üzenetére


Xtomi
tag

Viofo A129 PLUS Duo QUAD HD 2K is vagy olcsóbb lehet jó:

(#29986) tom120514 válasza bul07 (#29942) üzenetére


tom120514
őstag

Letölthető, 3 file - Xblitz V3 Magnetic PRO, 3 különbőző minőségű felvétel. Akinek a Rammstein nem jön be, kapcsolja ki a hangot. :DD
[link]

Never go full retard.

(#29987) Xtomi válasza Xtomi (#29985) üzenetére


Xtomi
tag

?
Kérdés lett volna :))

(#29988) bul07 válasza tom120514 (#29986) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem kimondottan jó felvételek, főleg aha a 20e Ft kamera árat nézzük
De azért nem semmi hogy 3perc 1.67GB, ami azt jelenti hogy egy 128GB-os memóriakártyára csak 70perc fér

Én egy nagy hátrányát látom a tápellátást
Mini usb és még ráadásul egybe is van a szivargyújtó csatlakozóval
Így ha valaki szivargyújtóról akarja használni nem tud mást bedugni
Mert ha olyan lenne mint a legtöbbnél hogy micro usb és külön kábellel, akkor egy két csatlakozós usb aljzatba be lehetne dugni

Haver is akar venni olcsó kamerát, de pont e miatt nem tudom neki ezt ajánlani, telefont is akar tölteni szivargyújtóról

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29989) blueye válasza bul07 (#29988) üzenetére


blueye
veterán

Ha elfér akkor létezik szivargyújtó elosztó is.

(#29990) tom120514 válasza bul07 (#29988) üzenetére


tom120514
őstag

Igen, szerintem is. Azt hittem, a 60 Fps miatt a FHD lesz a jó, de a legnagyobb felbontás feleakkora FPS-sel használhatóbb szerintem, így marad ez.
A kábel szerintem nem gond, lehet venni külön 1-2000 forintért 5 métert, hozzá egy két USB-s töltő kell még. Nálam nem gond, 3 szivargyújtó van a kocsiban, a kamera gyári kábele pont elér a masodikhoz, ami a két ülés közötti konzol hátulján van, alul.
Extra, hogy a harmadik aljzat a csomagtartóban van, így oda tettem egy FHD Navitel kamerát, amit elsőre vettem használtan, de nem találtam elégnek a minőséget. Így van független hátsó kamera is, nem kellett végighúzni az elsőtől a zsinórt :)
Ehhez az Xblitz-hez bónusz, hogy emagos gagyi 64 gigás karit eszi, nincs baja vele.

Never go full retard.

(#29991) sambenez válasza tom120514 (#29990) üzenetére


sambenez
Topikgazda

emagos gagyi 64 gigás karit eszi, nincs baja vele.
Majd amikor a legfontosabb felvétel nem lesz meg a gagyi kártya miatt akkor majd gond lesz. ;]

(#29992) tom120514 válasza sambenez (#29991) üzenetére


tom120514
őstag

Ha működik, akkor nem rossz. Ha nem működik, majd cserélem :K

Never go full retard.

(#29993) Degeczi válasza tom120514 (#29992) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ilyen célra használt memkártyán tényleg nem érdemes spórolni, Murphy törvénye alapján jó eséllyel valóban csak akkor veszed majd észre, h gond van vele, amikor kellene egy felvétel, akkor pedig már hiába cseréled. Nagy igénybevétel a kártyáknak a folyamatos írás.

(#29994) tom120514 válasza Degeczi (#29993) üzenetére


tom120514
őstag

Jól van, értem, köszi mindkettőtöknek a jó szándékú javaslatot, szerzek valami normálisat mindkettőbe :R

Never go full retard.

(#29995) niof válasza Degeczi (#29993) üzenetére


niof
addikt

Most nem azért, de ha a memóriakártya bekakil, akkor ezek nem jelzik, hogy gond van? Csak mert többször volt arról szó, ha a sebességkövetelményeknek nem felel meg, akkor már sikítanak, ha meg tönkremegy, akkor nem?

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#29996) ricsip


ricsip
addikt

Sziasztok,

70mai Dash Cam Pro Plus+ A500S

milyen firmware-rel érdemes/szabad használni? Van hozzá nem túl régi nem-elavult leírás a hibáiról, hülyeségeiről, jó-tudni dolgokról? 30 ezer hsz-t nem tudok végigpörgetni, az összefoglaló meg az özönvíz előtt lett utóljára aktualizálva

-

(#29997) Degeczi válasza niof (#29995) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Jó esetben világít egy piros led, h gond van, de nem garantált, és az sem, h ezt észreveszed (ha pl. a tükör mögött van a cucc). Ha tényleg sikítana indulásnál, az valóban hasznos lenne, de nem jellemző.

(#29998) ricsip válasza Degeczi (#29997) üzenetére


ricsip
addikt

Vagy bemondaná ékes csájníz angollal h. "edzsdí kárd érror"

-

(#29999) Chrys_ válasza Xtomi (#29985) üzenetére


Chrys_
addikt

passz, én biztos a 4K-s kamerát venném (vettem).

(#30000) sambenez válasza ricsip (#29996) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nincs ilyen.

(#30001) ricsip válasza sambenez (#30000) üzenetére


ricsip
addikt

A 2 kérdés mindegyikére "nincs ilyen"?

-

(#30002) sambenez válasza sambenez (#30000) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Igen. Egyikről sincs ilyen leírás összeszedve.

(#30003) tboldi


tboldi
nagyúr

Viofo VS1-ese van valakinek? Képes teljesen csöndben, észrevehetetlenül működni? :D És esetleg az A119 Mini 2? :R

[ Szerkesztve ]

(#30004) n_atsi


n_atsi
tag

Üdvözletem!

egy menetrögzítő kamerát autó csere miatt át kellett szerelnem!
Innentől kezdve kétoldalú öntapadó ragasztót kellett rá tennem, hiszen az eredetivel ugyebát nem lehet visszaragasztani.

Akármivel ragasztom oda a szélvédőre, idővel mindig leválik.

Van valakinek olyan módszere, amitőt "örökre" fennmarad?

Nyilván olyan ragasztóra gondolnék, ami azért oldható, ha mégis szükség lenne rá.

Köszönöm!

(#30005) niof válasza n_atsi (#30004) üzenetére


niof
addikt

UV álló kétoldalas ragasztószalag. Nem egy élmény leszedni, de le lehet.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#30006) sambenez válasza n_atsi (#30004) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Milyen kamera? Van amihez létezik méretre vágott ragasztólap.

(#30007) n_atsi válasza sambenez (#30006) üzenetére


n_atsi
tag

70mai Smart Dash Cam 1S

(#30008) Pogifej válasza tboldi (#30003) üzenetére


Pogifej
csendes tag

A119 Mini2 amikor bekapcsol mondja : Record is starting (lehalkítva is). Ezen kívül kussol.
A régi D02-es 70Mai hangszóró lyukja kapott ragasztószalagot így alig hallható.

(#30009) ricsip válasza sambenez (#30002) üzenetére


ricsip
addikt

Akkor egyszerűsítek: szabad firmware-t updatelni a 70mai Pro Plus+ A500S-en, vagy hozzá ne nyúljak ahhoz a régihez amivel a gyárból kigurult?

Ha viszont igen, akkor mások milyen szoftvertverzió számot látnak a sajátjukban kiírva, amivel elégedettek hosszú idő óta?

[ Szerkesztve ]

-

(#30010) sambenez válasza ricsip (#30009) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Én erre mindig azt mondom akkor kell frissíteni ha valami nem megfelelően működik. Jól működő kamerát én soha nem frissítek, kivéve ha valami nélkülözhetetlen funkciót kap.

(#30011) sambenez válasza n_atsi (#30007) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Na ahhoz pont nincs tudomásom szerint.

(#30012) tboldi válasza Pogifej (#30008) üzenetére


tboldi
nagyúr

Akkor szétszedem és kiforrasztom a cincogót belőle. ;]
Köszi!

Most a VS1 felé hajlok, felfedeztem, hogy ahhoz is kapható már CPL filter, így tulajdonképpen csak a kijelző és a 60 fps marad, amivel több nála az A119 Mini 2. Viszont a kijelző megléte nálam inkább hátrány, a 60 fps meg csak alacsonyabb felbontással működik, szóval ez sem hatalmas előny...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.