Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150301) beg


beg
veterán

Tegnap délelőtt óta reszelitek az ampert. Itt a vége.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#150302) Breki válasza Mr.Csizmás (#150299) üzenetére


Breki
veterán

Oké én zártam

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#150303) kovisoft válasza Breki (#150302) üzenetére


kovisoft
őstag

Hányszor írod még le újra, hogy zárod, aztán hányszor kezded még megint újra? :U

Szerk: ja hogy most már tényleg zárod. :R

[ Szerkesztve ]

(#150304) Breki válasza kovisoft (#150303) üzenetére


Breki
veterán

1 és 0

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#150305) Mr.Csizmás válasza kovisoft (#150303) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#150307) Watcher45 válasza zeon.hu (#150292) üzenetére


Watcher45
tag

Én Kindle párti vagyok. Évek óta villanyon olvasok, az első kütyüm még csak nem is e-ink kijelzőjű volt. Mivel ha olvasok, az nem elalvás előtti fél órát jelent töltögettem is bőszen. Ezért váltottam Kindle készülékre. Az enyém még nem is paperwhite, de így is elégedett vagyok vele. A szűk formátumkezelést pedig a Calibre megoldja, ha viszont azt akarod, hogy a legtöbb e-book (szögezzük le, hogy a pdf nem az) formátumot támogassa, akkor talán a PocketBook megérhet egy próbát, de nincs tapasztalatom róla.

(#150308) lorcsi


lorcsi
veterán

iylen szemüveget szeretnék kínából rendelni, miylen néven keressek rá ?

próbáltam már ..de nem adott sikert :(

(#150309) Digitalpimp válasza lorcsi (#150308) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Tessék: [link]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#150310) Breki válasza lorcsi (#150308) üzenetére


Breki
veterán

Vision Care Wearable Corrective Glasses Improver Stenopeic Pin Hole Glasses Anti-fatigue Eye Protection Oculos De Grau 10166

https://s.click.aliexpress.com/e/b7h7P7ni

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#150311) spileraaa válasza edk- (#150267) üzenetére


spileraaa
senior tag

néztem róla videókat tényleg jónak tűnik de belföldről 20$ korul van

kinabol ezt [link] találtam amit pontokkal megtudok venni 10 euró alatt
10 euró felet áfa köteles

és lehet rendelek egy ilyet is erről is elég jó videók vannak

[link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#150313) lorcsi válasza Digitalpimp (#150309) üzenetére


lorcsi
veterán

köszi:R

és neked is Breki

[ Szerkesztve ]

(#150314) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok. Alira van vkinek kuponja? 41$ értékben vásárolnék. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#150315) spileraaa válasza spileraaa (#150311) üzenetére


spileraaa
senior tag

úgy néz ki ez a típus könnyen törik
az alin kommentbe raktak be képet róla [link]

ez viszont elég jó értékelése van de több mint 10 euro

[link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#150316) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Kodak High Speed U3 A1 V30 Micro SD Card TF Card - Yellow 64GB 342815101 10.99$

jó ár ez? U1-es noname van ennyiért ugyanitt.

[ Módosította: MADcat ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#150317) Dluinet válasza Mr.Csizmás (#150316) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A kodak márkanevet fillérekért adják, mióta csődbe ment.
Kodak = noname

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#150318) Mr.Csizmás válasza Dluinet (#150317) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ok, akkor delplz biztos úr

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#150319) farkas-j válasza zeon.hu (#150278) üzenetére


farkas-j
őstag

Én nem a favoritot javaslom. ;) Én speciel egy 7,8"-os PocketBook InkPad 3-at vettem. Most meg fognak kövezni, de szerintem itthon garanciával érdemes venni. Még 8 órán át 63eFt. Ez szerintem bombaár egy majdnem 8"-os ebookért.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#150320) asdasdasd válasza zeon.hu (#150278) üzenetére


asdasdasd
tag

Én használt Tolino-kat szoktam venni, vagy ugyan itt Kindle paperwhite 3-at.
A Tolino-k könnyebben okosíthatók, én az FBReader programot szoktam meg.

(#150321) Sanki


Sanki
addikt

Ugreen aliexpress store-hoz mostanában nincs kupon? Pár napja nézem, de azóta nem láttam. :U
Kellene 2 méteres micro USB kábel, plusz akkor már tőlük vennék 3.5 mm-es jack kábelt is.

(#150322) MADcat válasza zeon.hu (#150278) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Mióta van neked időd ilyen úri dolgokra, mint az olvasás? ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#150323) DrBubo77 válasza MADcat (#150322) üzenetére


DrBubo77
addikt

Biztos nem tud aludni éjszaka. :D

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#150324) Wajk


Wajk
addikt

kérdés, szeretnék PowerBankot vásárolni, de mivel általában akkor kell amikor nincs áram, vésztöltőnek használnám. ÉS mivel biztos úgy lenne, nem lenne jól feltöltve :)

Azért gondolkoztam Napelemes PowerBankon, de elég szkeptikus vagyok, mennyire mennének azon stabilan. A feedbackek nem rosszak, de valakinek van véletlenül személyes tapasztalata?

köszönet

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#150325) UberMutant válasza Wajk (#150324) üzenetére


UberMutant
őstag

2 gond van ezzel a megoldással. akkora felületen szinte semmit nem tölt a napelem és a lítium akkukat nem célszerű napoztatni, mert árt nekik.
vegyél 2 powerbankot inkább az árából vagy 1 nagyobb kapacitásút

(#150326) Dluinet válasza UberMutant (#150325) üzenetére


Dluinet
nagyúr

+1

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#150327) Mr.Csizmás válasza Wajk (#150324) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha mindenáron napozni akarsz, akkor előző válasz + vegyél külön egy usb kimenetes solar panel-t, de az egész hatásfokáról vannak kétségeim. :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#150328) citkar válasza Wajk (#150324) üzenetére


citkar
addikt

Pár éve olvastam saját tapasztalatot iylen hajtogatható panelekről, amikről lehet tölteni telefont, vagy bármiféle eszközt, de nekem az jött, hogy maximum túrázóknak jó, a hátizsákjukra kirakják és ha egész nap süti a nap, akkor érdemben is tölt valamit .
Amúgy két 20 Ah-s akku sokat bír, darabja alig több, mint 20 USD, helyben is vállalható ennyi plusz teher, de vihetsz többet is, csak legyen oylan USB töltőd, amivel egyszerre tud többet tölthetsz, ha sietnél.

[ Szerkesztve ]

(#150329) Wajk


Wajk
addikt

a véleményemet összefoglaltátok, de reménykedtem, hátha van valakinek saját, esetleg pozitív tapasztalata ami meggyőz :) Azért kössz, ofc

egy ilyen Baseus már van a kosaramban, De most láttam, hogy megvan a 10$-s eBay kupon-om.

Az eBay annyira nem tetszik, mert még nem jöttem rá, hogyan lehetne jobban szűkíteni a kört megbízható eladókra, vagy megrendelt darab szám szerint rendezni a keresést.

Szóval valaki tudna megbízható eladót linkelni Baseus vagy Xiaomi powerbankhez? Előre is köszönet!

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#150330) stickermajom válasza Wajk (#150329) üzenetére


stickermajom
addikt

Nem tudom hogy csináltátok, hogy megmaradt a 10 dolláros kupon. Nem tudtam használni, írtam a supportnak, hogy nem működött és eltűnt, erre négy nap múlva jött a válasz, hogy oké, küldjek screenshotot a kuponról. :F

(#150331) Mr.Csizmás válasza citkar (#150328) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagy vegyen egy 12V sarus akkut, csak fél kiló, usb trafóval meg előbb kopik el a túrabakancsa, minthogy lemerülne, de ez már over lvl 9000 :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#150332) wwenigma válasza Wajk (#150324) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Inkább egy 20k-s Xiaomi power bank és egy Blitzwolf BW-L1 szolár panel amivel napközben töltöd.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#150333) Silεncε válasza stickermajom (#150330) üzenetére


Silεncε
őstag

Én is írtam a supportnak, válasz: továbbítva a tech teamnek, majd egyszer lesz valami. Kösz :((( :U

(#150335) tupacamaru válasza Zola007 (#150298) üzenetére


tupacamaru
veterán

Csak a margójára ennek az egésznek. Az én telefonom miután feltöltött 100%-ra, lekapcsolja a töltést. Ha éjszakára töltőn hagyom, akkor reggelre merül kb 3-5%ot. Nem is kezd el tölteni addig amíg ki nem húzom a töltő kábelt, és újra vissza nem dugom. Én abba a hitbe voltam hogy ez általános dolog. De ezek szerin tévedtem.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#150336) Ghard válasza stickermajom (#150330) üzenetére


Ghard
őstag

Pénteken írtam supportnak, hogy nem jó az M10APP kupon (nem is kaptam eredetileg). Ma írtak vissza, hogy sajnálják és adtak egy 10 dolcsis kupont ami szerdáig jó.

(#150297) Zola007
Régebbi xperia telefonon láttam soft charging módot, ez nem engedi 100%ra tölteni az akkut.

(#150337) Wajk válasza Ghard (#150336) üzenetére


Wajk
addikt

+1

Másrészt, innen jó lehet ez a PB?
https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F303128930452

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#150338) zeon.hu válasza MADcat (#150322) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Semmikor.
Megtoldás: nem magamnak keresem :D

#?*@&!

(#150339) MADcat válasza zeon.hu (#150338) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Huh. Majdnem kizökkent a világom! :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#150340) Skillet válasza Sanki (#150321) üzenetére


Skillet
addikt

Én hozzájuk már nagyon rég óta nem látok kupont... :(

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#150346) gyapo11


gyapo11
őstag

Beszélgettünk a napszemüvegekről pár hete, vettem egy clip-on rácsíptetőset, és jó. Már van 3 napszemüvegem Kínából, de mindegyik világos, ajánlottátok a polarizáltat, ez az, mert a monitor előtt forgatva sötétedik. A magában világos napszemüvegre csíptetve már kicsit sötét, autóvezetés közben a műszerfalat már alig látni, ezért azzal fogom használni ami átmenetes, lefelé egyre világosabb. Vakító napsütésben simán nyitva van a szemem mögötte, nincs az állandó hunyorgás, ha fölhajtom, akkor közepesen borult időben jó.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#150347) Wajk


Wajk
addikt

Úgy tudtam, nincsen Baseus Store az eBay-en, de akkor mégis? bár elég vékonyka a feedback szám... :)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#150348) HornedReaper válasza Wajk (#150347) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Mivel Alin minden IS olcsóbb :))

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#150349) -secret- válasza HornedReaper (#150348) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ugreen, Baseus, Rock mind olcsóbb alin.

[ Szerkesztve ]

(#150350) DJGABI


DJGABI
addikt

[link] rock store-ban 10.000mAh-s gyorstöltős, meg 20.000mah sima powe bankok ilyen 4-5ezer Ft körül. 2$-os store kuponnal

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.