Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151101) Visormail válasza kigyi_23 (#151077) üzenetére


Visormail
addikt

Ha velem szándékosan fals információt közölnek, attól én nem szoktam megnyugodni, inkább ideges leszek.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#151102) Ciccuka válasza Zola007 (#151100) üzenetére


Ciccuka
veterán

Sajnos nem tudom én sem. A mostaniaknál sajnos már nem azt küldik általában, ami a képen is van.

Az a jó, ami vastagabb anyagból van, súlyra nehezebb, ez külsőleg nem látszik.
Minőségihez finom rácsos szűrőt adnak hozzá és a befolyórész is szűkített. Nem sorjás a befolyórésze.

Ez a közepesnek a gyengébb változata, ez pedig a rossz.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#151103) zsiz válasza Ciccuka (#151099) üzenetére


zsiz
őstag

2017. január végén vettem és most is csak az én hibámból ment tönkre. Úgyhogy nekem bevált, pedig ennek is ezüstös az alja.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#151104) kenand válasza ot93 (#151051) üzenetére


kenand
veterán

DIY powerbank....1-2-4 rekeszes van olcsón, azzal tölteni is lehet őket...

(#151105) fateless válasza zsiz (#151097) üzenetére


fateless
veterán

Akkor is vacak volt az a zuhanygej (többet is vettem anno)
Hamar lecseréltük őket (persze másnak attól még lehet jó, amit nyújt)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#151106) zsiz válasza fateless (#151105) üzenetére


zsiz
őstag

Mutass jobbat :D Azért írtam, hogy ha van jobb olcsón, akkor olyat vaszek, ha nincs, akkor maradok ennél.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#151107) Charlie Gordon válasza tboy93 (#151096) üzenetére


Charlie Gordon
aktív tag

Nekem is, de anyósomnak nem. Nem is látja pontosan mit nyom. Ezért kellene nagygombos.

(#151108) fateless válasza zsiz (#151106) üzenetére


fateless
veterán

Annyi pénzért nincs jobb, de annyi pénzért semmi nincs.
Viszont vannak olyan helyzetek, amikor a keretet érdemesebb kitolni inkább.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#151109) spileraaa


spileraaa
senior tag

normális hogy ez [link] tűz forró használat közben?

ezen nézek róla filmet Horizon 43HL7320F LED Televízió

tudtok jobbat kinabol ami nem melegszik ennyire vagy mindegyik melegszik?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#151110) Dluinet válasza spileraaa (#151109) üzenetére


Dluinet
nagyúr

-mindegyik melegszik, de ha nagyobb a felülete, akkor kevésbé
-ha műanyag a háza, akkor meg nem érzed, de belül forró
-minél lassabb, annál hidegebb

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#151111) vargalex válasza zsiz (#151106) üzenetére


vargalex
félisten

Én is vettem egy ilyet nagyon olcsón AliExpress-ről. Nekünk 2-3 hónap használat után elengedett a ragasztás, szétnyílt a feje. Egy helyi kínai kisboltban vettem ugyan olyat 990 Ft-ért. Előtte egyébként egy kerek lapos fejű volt, amit az Asia Centerben vettem valami 700 Ft-ért, azt sokkal jobban szerettem, csak olyat nem találtam. Annak a feje menetes volt, de a nagy nyomástól az engedett el egy idő után.

Alex

(#151112) drag


drag
tag

Autós kihangosítót tudtok ajánlani?

Ilyesmi kellene, lehet hogy pont ez :) Baseus

[link]

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#151113) DJGABI válasza drag (#151112) üzenetére


DJGABI
addikt

ha telefonálni is akarsz és nem kisteher (nincs fent a szivargyújtó) akkor szerintem ez nem lesz jó. legalábbis a mikrofont nem véletlen szokták kormányhoz/napellenzőre tenni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#151114) drag válasza DJGABI (#151113) üzenetére


drag
tag

Személyautó, a váltó előtt van a szivargyújtó és igen a telefonálás lenne a lényeg.

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#151115) i-sti


i-sti
senior tag

Ilyen adagolót tud valaki alin?

40mm "menetre" kell

Novum Forum Siculorum

(#151116) EXIEZ válasza spileraaa (#151109) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nekem is sandisk van, eléggé forró a vége, de van pl kingston ami nem melegszik annyira, hogy érezzem is.

(#151117) Donki Hóte válasza spileraaa (#151109) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szerintem nem normális, olvasáskor is forró legyen :( Íráskor jól fel tud melegedni, de olvasáskor 40 - 45 foknál nem lenne szabad melegebbnek lennie...

Kösd be egy USB hosszabbító kábellel és tedd valami jobban szellőző helyre.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#151118) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!
sinceritytrading-tól szeretnék ebayen vásárolni 32 gb-os pendriveot . Melyik lenne a jó választás ? Fontos lenne a gyors másolás.

(#151119) Sanyesz. válasza jenei1994 (#151118) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nem tudom, hogy az e-bay shopjaiban él-e még, de saját weboldalán működik a SAVE5 (5%-os ) kupon.
Én most vettem ezt, bár ez 64GB.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#151120) Ciccuka válasza jenei1994 (#151118) üzenetére


Ciccuka
veterán

[link]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#151121) jenei1994


jenei1994
addikt

köszönöm!

(#151122) diablo1984


diablo1984
veterán

hol lehet dispute-ot indítani ebay-en?

(#151123) diablo1984 válasza diablo1984 (#151122) üzenetére


diablo1984
veterán

tegnapig kellett volna megérkeznie egy több mint 60 napja még márciusban rendelt cuccnak, de még a more actions-nál nem tudok reklamálni, mert nincs olyan menüpont! Lesz, vagy fújhatom?

(#151124) betyarr válasza diablo1984 (#151123) üzenetére


betyarr
veterán

a more action-nél kattints az I didn't receive it-re és ott (ha jól emlékszem) I want a refund-ra.írsz egy pár sort és elvileg ha pár napon belül nem jelentkezik az eladó,akkor az ebay közbelép.amúgy az eladó milyen határidőt adott meg?azt hiszem annak a végső időpontja számít,de nem vagyok benne biztos.

(#151125) diablo1984 válasza betyarr (#151124) üzenetére


diablo1984
veterán

legkésőbb tegnap kellett volna megérkeznie a márciusban rendelt cuccnak, ami a rendelés után 5 perccel már shipping státuszban volt! Most meg a more action-snál nincs semmi csak a contact seller és az eladó többi temékei+mentsem az eladót.... Reklamáció semmi. Veszettül idegesít a dolog, mert piszok hosszú pontázási időt adott magának...

(#151126) Zola007 válasza diablo1984 (#151125) üzenetére


Zola007
veterán

https://resolutioncenter.ebay.com/

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#151127) betyarr válasza diablo1984 (#151125) üzenetére


betyarr
veterán

akkor asszem ez ennyi volt az ebay részéről,de ha nem, a többiek kijavítanak.
írj az eladónak és ha nem válaszol,vagy nem hajlandó segíteni (újraküldést ne fogadj el,ha felajánlja!) akkor fordulj a paypal-hez.a pp asszem fél évet biztosít ilyenekre.

(#151128) diablo1984 válasza Zola007 (#151126) üzenetére


diablo1984
veterán

(#151129) spileraaa


spileraaa
senior tag

idén a lildl-ben nem volt ilyen mágneses szúnyogháló pedig akartam venni

honnan tudnak ilyet beszerezni? [link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#151130) woodworm válasza spileraaa (#151129) üzenetére


woodworm
veterán

Jövő héten a lidlben.

(#151131) i-sti


i-sti
senior tag

[Convoy C8 Xp-l Hi 7135*8]
Kupon: BGCLC8
Ára: 14 USD

Novum Forum Siculorum

(#151132) Timmcsy válasza diablo1984 (#151128) üzenetére


Timmcsy
tag

Hello! Ezer eve nem kellett, de nem ugy van, hogy ha a contact seller alatt nem olyasmit valasztasz, h van egy kerdesem, hanem olyan lehetosegnek is kene lennie, hogy nem kaptam meg a termeket, akkor lesz "dispute", lep kozbe az ebay is, ha nincs valasz? Nezd meg, mik ott a lehetosegek, egy probat meger.

(#151133) nimfas válasza diablo1984 (#151128) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem tavaly novemberi rendelés futott be 2 hete.... Akkor is lett postázva, látszott a bélyegző! :D

(#151134) spileraaa válasza woodworm (#151130) üzenetére


spileraaa
senior tag

hátha akkor jövő heten itt is lesz
vagy nem tudom hogy működik náluk ami nálatok van talán nálunk 1 hetel később szokót lenni talán

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#151135) i-sti válasza spileraaa (#151134) üzenetére


i-sti
senior tag

Igen, itt 1 hét tolódást figyeltem meg én is.

Novum Forum Siculorum

(#151136) diablo1984 válasza nimfas (#151133) üzenetére


diablo1984
veterán

nekem ami nem jött meg max 1 hónap alatt, az sosem jött meg! Az alinál egyszerűbb a dispute, itt várok holnapig és utána írok az ebaynek, az eladónak már írtam, de az úgyis ott csesz át ahol akar, ha nincs dispute, én is szoptam már be, hogy újraküldést ajánlott és zárjam a dispute-ot, zártam és sosem hallottam róla.....
Alinál egyszerű, pár óra alatt elbírálják és vi8sszafizetésre kötelezik!

(#151137) Zola007


Zola007
veterán

ilyen autós tartót vett már valaki?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#151138) Skillet válasza Zola007 (#151137) üzenetére


Skillet
addikt

Szerintem ezek azért nem jók, mert nem tudod a telefont magad felé fordítani.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#151139) Zola007 válasza Skillet (#151138) üzenetére


Zola007
veterán

elsősorban ezért lennék kíváncsi valós tapasztalatra

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#151140) MADcat válasza Zola007 (#151139) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Függőleges lamellák vannak a szellőződben?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#151141) fjudors válasza diablo1984 (#151128) üzenetére


fjudors
aktív tag

11-én tudsz reklamációt indítani
Amerikai idő szerint.

(#151142) Skillet


Skillet
addikt

Habszappan adagoló:
No, volt pár darab. Az egyik a Lidl féle volt, ami szerintem egy forintot sem ér. Ha valakit érdekel, leírom, mi a baj vele, de igazából szóra sem érdemes.
A másik a Xiaowei.
Ez már minőségi cucc. Lehet állítani az adagolt hab mennyiségét (kétféle lehet). Elvileg nem újratölthető, de le lehet pattintani a tartály kupakját. Jó, masszív habot ad, sok levegőt tol a szappan mellé. Halk. 3 ceruzaelemmel működik. Két gond van vele. Az egyik, hogy körülményes az újratöltése, a kupak lepattintása nem a legegyszerűbb. A másik pedig, hogy az "első" kézmosásnál mindig kevesebb habot ad. Vagyis x idő után (30 perc kb) visszafolyik a szappan, és fel kell szívnia egy normális mennyiségű habhoz. Emiatt rendszerint 2x kell szappant kérni tőle.
A nemrég érkezett pedig a Lebath.
Ez egy eléggé új dizájn, a régi verzió ÍGY nézett ki. Az eladó szerint csak külsőleg frissített verzióról van szó, a belseje ugyanaz. Passz, erről sokat nem tudok.
Itt már semmi gond az utántöltéssel, sima menetes, letekerhető. Hangosabb, mint a Xiaowei. Beépített aksi van benne, egy szilikon fedő alatt megbúvó micro usb csatin tölthető újra. 450 ml-es a tartálya. Itt is kétféle habmennyiséget lehet beállítani. Eléggé komoly habot ad, sacc, mint a borotvahab :DDD itt még annyi extra van, hogy ha az ember elveszi a kezét, akkor nem adagol tovább. A xiaowei mindenképpen kitolja a beállított adagot. Eddig nem tudok negatívumról, hacsak a hangosabb működés nem az.
EZ a miniJ még jó megoldás lehet, ennél szerintem kevésbé nehézkes az újratöltés (xiaowei-jel összevetve), kb mint egy tusfürdő kupakja. Kis rutinnal biztosan könnyen lejön (a Xiaowei kupakját kézzel nem hiszem, hogy le lehet szedni, alá kell feszíteni). Ance fórumtársnak van ilyen, ő tud bővebben nyilatkozni róla.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#151143) Zola007 válasza MADcat (#151140) üzenetére


Zola007
veterán

swift 2
elvileg elfér az irányváltó mellett

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#151144) drag


drag
tag

Xiaomi digitális hőmérőt vásárolt már vki? Mik a tapasztalatok?

Erről lenne szó:

[link]

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#151145) Silent77 válasza drag (#151144) üzenetére


Silent77
veterán

Megoszlanak a vélemények, van aki szerint jó és pontos, csak többször kell mérni.
Szerintem forintot nem ér, van kettő is itthon belőle.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#151146) drag válasza Silent77 (#151145) üzenetére


drag
tag

Ugyan ebből van2? Szted miért nem jó?

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#151147) Silent77 válasza drag (#151146) üzenetére


Silent77
veterán

Igen.
Soha nem mértük még azt amit a hinyagossal. Akár 0,5-1 fok különbség is van.
Azért vettem másikat, mert többen írták, hogy náluk pontos. Azt hittem kifogtam egy hibásat.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#151148) drag válasza Silent77 (#151147) üzenetére


drag
tag

ment PM

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#151149) Zola007 válasza Silent77 (#151147) üzenetére


Zola007
veterán

mérési elvéből adódóan se lehet pontos
Fluke 570-esnek van 0.5 °C hibája és az egy 300 ezer forintos infrahőmérő

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#151150) Silent77 válasza Zola007 (#151149) üzenetére


Silent77
veterán

Én is ezt próbáltam elmagyarázni akik szerint pontos, de ha nekik jó...
Én csak kíváncsiság miatt vettem.
Nekünk jó a higanyos is.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.