Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151801) fjudors válasza weiss (#151800) üzenetére


fjudors
aktív tag

nem érdemes
ez az a kategória, amit aldi-lidl ad 3-4 ezerért, csak garanciával

(#151802) ben-ga


ben-ga
tag

Sziasztok,
kellene vennem egy 20 dolláros autóalkatrészt, kínai weboldalon találtam, de csak transferwise fizetést ajánl fel.
Érdemes kockáztatni?
Nincs semmi hasonló védelem, mint a Paypal-on?

(#151803) weiss válasza fjudors (#151801) üzenetére


weiss
addikt

Azok nem NiMH akkusak?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#151804) tomazin válasza ben-ga (#151802) üzenetére


tomazin
veterán

Nem erdemes.

(#151805) fjudors válasza weiss (#151803) üzenetére


fjudors
aktív tag

nem beépített, elemes

(#151806) EXIEZ válasza weiss (#151800) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Csak hátsót vettem, mivel nappal használom, nekem bevált ( nem ez, de hasonló designban is ). Talán 1000ft volt ebay-en 2 órát kibír, mert annyit szoktam használni legalább. Ha csak hátsó kell vedd meg, elsőnek meg egy convoy s2 ha kell

[ Szerkesztve ]

(#151807) weiss válasza EXIEZ (#151806) üzenetére


weiss
addikt

Elsőnek kellene, mert most is elemlámpát használok, és gondoltam ez jobb lenne a vetítési kép miatt.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#151808) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok, Robotsky töltőket ajánljátok?

PSN ID: marquuard

(#151809) davenport válasza EnterR (#151808) üzenetére


davenport
aktív tag

Az első ahol alul van a gyorstöltés és 2,39 dollár az ára sztem ugyanaz amit kb. 100 néven árulnak és nem ajánlott AR-QC03. Van még egy 3 portos, amiből felül van a QC3 port, azt is árulják átcimkézve, részemről Gocomma néven vettem, kb. fél év használat után kezdett büdösödni, és az eleje olvadni.

Ezután részemről csak Tronsmart, Blitzwolf, CRDC, Baseus.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#151810) Joker88


Joker88
őstag

esetleg akit érdekel ilyen " MI " táska..

[link]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#151811) szabifotos válasza EnterR (#151808) üzenetére


szabifotos
senior tag

Más márkájú, de ugyan így kinézőt próbáltam már aliról hasonló árban. A QC rész jól működött, amíg kontaktos nem lett. A másik kettő sima 2A inkább csak 1x1A vagy 2x0.5A, szóval nem igazán ajánlott.

Most EZZEL tettem egy próbát. Ha ide ér, majd nyilatkozom.

(#151812) Silent77 válasza Joker88 (#151810) üzenetére


Silent77
veterán

Banggoodon 5.29-5.99$ között mozog az ára kuponnal, ingyen postával.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#151813) Savageboy válasza Joker88 (#151810) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Múlt héten volt akciós a hivatalos hazai Xiaomi boltban asszem 1490Ft-ért, de máskor is volt már akciós, ha nem sürgős valakinek akkor érdemes lehet figyelni.

(#151814) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok.redmi airdotsról tud valaki tapasztalatokat megosztani? van olyan jó a basszus benne legalább mint egy soundmagic es18?

(#151815) DJGABI válasza szabifotos (#151811) üzenetére


DJGABI
addikt

én is rendeltem anno hasonlót [link] a gyorstöltés nem igazán működött vele, kiírta de nem töltött gyorsabban, meg a kijelző/ujjlenyomat érzékelő meghülyült. gondolom szemetel rendesen

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#151816) i-sti válasza hzx0 (#151721) üzenetére


i-sti
senior tag

Ahogy látom víz nagyon jól oldja, de mi van, hogy ha nedvesség éri, pl izzadság vagy pl csőtörésnél vízes lesz a kéz, le mossa a "kesztyűt"?

Novum Forum Siculorum

(#151817) oszy


oszy
veterán

Rendeletek már ilyet? Lehet ezt egyáltalán használni? Igaz van átlátszó is.

[ Szerkesztve ]

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#151818) hzx0 válasza i-sti (#151816) üzenetére


hzx0
aktív tag

Víz le hozza de azért nem egyböl. Kicsit dörzsölni kell. Vizes munkához nem jó. Nekem nem izzad a kezem de van hogy a hűtő víz rá folyik hagyom vissza száradní. Amióta használom meg nem mondanák a kezemről hogy autót szerelek.

(#151819) Elemental


Elemental
addikt

Srácok!
Blitzwolf bw shp2 konnektort most honnan érdemes rendelni?

(#151820) Real_Necro válasza oszy (#151817) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tudtommal elég szép seggenbillentés jár a fényszóró színes fóliázásáért. Itthon tilos.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#151821) bul07 válasza oszy (#151817) üzenetére


bul07
nagyúr

Azt hiszem a videóban is elmondják hogy átlátszót kell felrakni és akkor a rendőr se veszi észre

De én is eltettem a kedvencek közzé, ha véletlen esedékes lesz egy polírozás utána meggondolom egy átlátszó felrakását

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#151822) Skillet válasza Silent77 (#151812) üzenetére


Skillet
addikt

Milyen kuponnal? Múlt héten itthon tényleg akciós volt, sajnos lecsúsztunk róla. De ha szokott lenni akcióban, akkor majd figyelgetem.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#151823) Istv@n válasza Skillet (#151822) üzenetére


Istv@n
aktív tag

Szia!

Itt most akciós a 11l - es:

https://banggood.app.link/dVuYL59AOX

(remélhetőleg jó lesz a link... Mobilról vagyok...)

(#151824) Benhill


Benhill
senior tag

Tegnap írtam a store-nak, hogy melyik országból küldené a csomagot amit a DHL hoz... és kínából.
Mondtam hogy ide sok lenne az egyéb díj.

Írta hogy segít alacsonyan tartani az áfát és a vámot. Ez csak kamu szöveg vajon? Max a csomagolásra írhat alacsonyabb összeget, mit tud még csinálni?

95%-os a pozitív visszajelzése az elmult egy évre visszamenőleg

90ezerért tetszett meg valami nekem, ha megvámolják akkor kb mennyire számíthatok?

(#151825) Saccco válasza Benhill (#151824) üzenetére


Saccco
nagyúr

Áfa+DHL díja.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#151826) kenand válasza Benhill (#151754) üzenetére


kenand
veterán

Sőt a DHl jóval inkorrektebb a postánál. A díj 3x annyi, és az és értékéhez hozzáadja a díját abból számolja az AFA-t

(#151827) Sungoo válasza Benhill (#151824) üzenetére


Sungoo
addikt

Kb még 30%.

(#151828) Skillet válasza Benhill (#151824) üzenetére


Skillet
addikt

Nincs valami áfa mentes szállítás?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#151829) AndrewBlase válasza Real_Necro (#151820) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Tilos, vagy nem tilos, több autón is láttam már a kéktől a feketéig mindenféle szinben.
Bár hozzáteszem, volt olyan is, amin csak akkor látszott a színes fólia, amikor "úgy esett rá a fény".

Miért mindig én???

(#151830) Real_Necro válasza AndrewBlase (#151829) üzenetére


Real_Necro
veterán

Gyorshajtani, piroson átmenni, tilosban parkolni is láttál már autókat?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#151831) petipetya válasza bul07 (#150873) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megjött a ritkítós olló, nehéz minőségi darab, 0.90 USD áron (pozitív értelemben) vicc volt a vétel :R A paraméterek megegyeznek az adatlapján írtakkal.

"nincs rá lezsóidő"

(#151832) oszy válasza bul07 (#151821) üzenetére


oszy
veterán

Úgy gondolom, hogy átlátszót lehet. Nem kockáztatnék emiatt. Amúgy is csak az uv védelem miatt kell.

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#151833) bertokl


bertokl
tag

(#151834) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Megérkezett az S2+ lámpám köszönöm a linket még egyszer remek darab, végre van nekem is topik kompatibilis darabom már csak C8 kell :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#151835) oszy


oszy
veterán

Ennek a csatlakozónak van "íbéjes" változata? :) Itthon 8.500 Ft-ért adják.

[ Szerkesztve ]

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#151836) i-sti válasza kigyi_23 (#151834) üzenetére


i-sti
senior tag

#csakazanflareF1 ;] Sokkal jobb mint az S2+.

Convoy C8
kupon: BGCLC8
Ár: $13.99

[ Szerkesztve ]

Novum Forum Siculorum

(#151837) -secret- válasza oszy (#151835) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ugyanezt nem találtam, de Type A USB Connectors panel-ként keresd. Hátha...

(#151838) Donki Hóte válasza petipetya (#151831) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Sógornőm amatőr fodrász, neki adtam a két ollót, elégedetten nyilatkozott a minőségükről :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#151839) bul07 válasza oszy (#151835) üzenetére


bul07
nagyúr

Méretei esetleg

Talán [link], [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#151840) oszy válasza bul07 (#151839) üzenetére


oszy
veterán

Ezekkel az a baj, hogy meg kell táplálni őket. :) Amit én mutattam, abba pedig csak USB kell. ;)

(#151837) -secret-: Köszi! Megnézem.

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#151841) bul07 válasza petipetya (#151831) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem is megjött tényleg jó cucc

Meg megjött a 12db fogkefe 1$ árért [link], jónak tűnik eredeti szerintem

Amúgy valakinek feladták már a múltkori 1$ HUAWEI kábelt [link]
Nekem még nem és remélem nem azért mert 4db-ot vettem

Ma volt egy sietésem a postás után, sok csomag jött ma és az enyémekkel együtt ideadta a helyi állatorvos fizetős csomagját(22e Ft) is, mentem utána hogy vissza tudjam neki adni :D

(#151840) oszy

Talán ez
[link], [link], [link]

[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#151842) szuszinho válasza bul07 (#151841) üzenetére


szuszinho
őstag

Fel. 1 darabot rendeltem + egy másik kábelt.

(#151843) MittuDomain_ válasza bul07 (#151841) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Hüvely kábel még nincs feladva nálam sem, processing.

Hogy sikerült ezt a Colgate pakkot ennyiért megszerezni?
Én vettem már ilyet a JD-től, de akkor "nagyon akciósan" 4db fogkefe volt 1,69.
Minőségre nagyon jó, pozitív meglepetés volt, pedig eredetileg úgy voltam vele, ha kamu, akkor max jó lesz takarítani, sidol-ozni, etc.

szerk:
secret, nekem azért jön be a kefe, mert puha sörtés, kímélő. Nem érdekel, ha cserébe hamarabb kopik, az ára miatt pláne.

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#151844) -secret- válasza bul07 (#151841) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem elég gyenge minőségűek a fogkefék. Ha elkezded használni rájössz. :K

(#151845) Mr.Csizmás válasza -secret- (#151844) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

dm/rossmann sajátmárkás inkább. az legalább bevizsgált cucc.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#151846) bul07 válasza MittuDomain_ (#151843) üzenetére


bul07
nagyúr

Valamelyik hajnalban volt egy villám akciójuk
Akkor ezeket vettem meg 1$-ért
9db fogkefe, dinó 3db AA ellem megy bele hortyog szeme világít és megy előre

Volt még más is de mire ezeket megvetem a többi elfogyott, elektromos borotva , meg Philips elosztó volt még de ezeket nem sikerült

(#151844) -secret-

Annyira nem gond, mert én arra szánom hogyha kirándulás vagy valami csoda folytán nyaralásra megyek akkor egyet ebből viszek magammal és utána dobom is ki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#151847) PainKiller13 válasza Donki Hóte (#151838) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én profi fodrásznak viszem szombaton, kíváncsi leszek mit nyilatkozik :D

(#151848) Visormail válasza PainKiller13 (#151847) üzenetére


Visormail
addikt

Anyám is profi fodrász (versenyzett is régebben), 30-50ezer körüli ollókhoz van szokva. Azt mondta rá, azért van egy kis különbség a drágák javára, de tök normális olló, fogásra is élességre is, stb. Persze a tartósságról nem tudunk, de hát szinte ingyen adták, meg a súlya ebben is optimizmusra ad okot.

Most a simáról beszéltem, a "ritkító" még nem jött meg. Egyébként szakmai körökben az a ritkító olló aminek mindkét oldala ilyen fésűszerű pl [link]. Ez a feles hivatalosan kombinált olló, csak a boltok is összevissza nevezik.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#151849) akos727 válasza Visormail (#151848) üzenetére


akos727
senior tag

Nekem baratnom fodrasz. Probabol rendelt egy ollot alirol es meglepoen konstatalta, hogy milyen jo minosegu foleg az arat tekintve.

(#151850) Visormail válasza akos727 (#151849) üzenetére


Visormail
addikt

Tényleg közröhej 260Ft-ért, nem is értem.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.