Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151851) Beni2360


Beni2360
félisten

Én több mint 10 éve olyan ritkító ollót kerestem ami csak az ősz hajszálakat vágná ki. De nem találtam sehol. Most már nem is kellene mert akkor szinte kopaszra nyírnának.
Na de elég mert ki leszünk OLLÓZVA. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#151852) nepszter1


nepszter1
addikt

Mik az ajnálott termoszok ?

(#151853) Mr.Csizmás válasza nepszter1 (#151852) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

viomi :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#151854) Joe1


Joe1
tag

Valaki rendelt már átlátszó fényszóróvédő fóliát? Honnan érdemes megrendelni ami karcálló, UV védő és nem gagyi?

(#151855) johniee válasza Joe1 (#151854) üzenetére


johniee
senior tag

KATT

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#151856) Joe1 válasza johniee (#151855) üzenetére


Joe1
tag

Az itt linkelt transzparens úgy látom, hogy lökhárítóra és karosszériára való.

(#151857) Dluinet válasza johniee (#151855) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Jamie Lannister fényszórót políroz? :DDD

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#151858) Dluinet válasza Joe1 (#151856) üzenetére


Dluinet
nagyúr

(#151859) Benhill válasza Skillet (#151828) üzenetére


Benhill
senior tag

SF Express van még, már próbáltam utánakeresni, hogy áfamentes vagy nem. Ezzel 60usd a szállítás.

Valahol azt írják hogy ez a DPD, valahol meg azt hogy UPS. Ismeri ezt a szállítást valaki?

Ezzel kb 17ezer lenne a szállítás, és ha nincs áfa akkor ezzel jobban járnék.

(#151860) i-sti


i-sti
senior tag

Gearbestről rendelt már valaki telefont?

[OnePlus 6T 4G Phablet 6.41 inch International Version - Midnight Black]

Garancia van?

Novum Forum Siculorum

(#151861) betyarr válasza i-sti (#151860) üzenetére


betyarr
veterán

valószínűleg van,de nem 2 év,mint az op hivatalos storejában.illetve nem is annyira gyors és megbízható.

(#151862) bazsimano válasza i-sti (#151860) üzenetére


bazsimano
őstag

van, de maceras, azaz ilyenkor altalaba vissza kell kuldeni spanyolorszagba vagy valami hasonlo :)
de a lenyeg, hogy ne legyen ra szukseg :)

(#151863) CHIPman válasza i-sti (#151860) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Oneplus garancia nincs, viszont ha kifizeted a javítást, akkor elvégzik. (nem horror ár)

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#151864) Mr.Csizmás válasza i-sti (#151860) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kb. ezt hozza a szajomi 9T, itthon 120 körül lesz, érdemes meggondolnod. (6.3 amoled, kijelzőben ujjlenyomatolvasó, 48 mp sony exmor kamera)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#151865) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Erre tudna valaki kupont?
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#151866) IMGM6 válasza i-sti (#151860) üzenetére


IMGM6
tag

A garancia kérdésnél, nagyobb probléma, hogy GB rendkívül megbízhatatlanná vált az utóbbi időben. Gyakran nem vagy nagyon hosszú idő után adják fel a csomagot. Ráadásul rengeteg csomag eltűnik (egy bizonyos szállítási módnál), és GB nem foglakozik vele, és az utóbbi időben egyre gyakoribb, hogy a Paypal-hoz is hiába fordulsz, a GB bedob egy nyomkövetési számot, hogy feladta, és onnantól kezdve a Paypal sem foglalkozik vele.

"És kit szeretsz jobban? Aput vagy anyut? A leges-leges-legjobban Orbán elvtársat!”

(#151867) Zola007 válasza IMGM6 (#151866) üzenetére


Zola007
veterán

2x próbáltak átb.szni az éven, szerencsére volt videó és képernyőmentések is, így a PP nekem adott igazat
ezentúl ha valami megvehető máshol, akkor nem Gearbesten veszem

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#151868) CHIPman válasza Mr.Csizmás (#151864) üzenetére


CHIPman
nagyúr

OIS nélküli kamera, MIUI rendszer, messze (20-25% minden tekintetben) gyengébb CPU, és csak 6GB RAM. A 9T sztem mindenképpen felső-középkategória maximum, míg a 6T egy fél éve kiadott flagship.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#151869) Mr.Csizmás válasza CHIPman (#151868) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"csak" 6 gb ram

a benchmark hokizdán kívül kb. irreleváns, ezen is elfut a pubgm, fortnite, meg napi használatra amblokk tökéletes. viszont a GB-ről semmi értékesebbet nem vennék az utóbbi hónapok fórumtárs tapasztalatai alapján :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#151870) petipetya válasza i-sti (#151860) üzenetére


petipetya
nagyúr

Rendeltem, telefon és laptop is érkezett már a gearbest-ről. Garanciáról nem tudok nyilatkozni.

"nincs rá lezsóidő"

(#151871) i-sti


i-sti
senior tag

Akkor Banggood jobb/megbízhatóbb?

GB-est, EU PL-ra gondoltam mint szállíttás, azzal is vacakol?

Novum Forum Siculorum

(#151872) kigyi_23 válasza i-sti (#151871) üzenetére


kigyi_23
addikt

A szállítási idő ott is erősen változó. Lengyel raktárból is jött 3 hétig telefon nekem. Onnan sem szeretik gyorsan feladni. Én is inkább hanyagolom őket filléres tételeket persze vennék, de már nincs nagyon mit.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#151873) oszy válasza IMGM6 (#151866) üzenetére


oszy
veterán

Ezt én is tapasztalom. Pedig régebben nagyon szerettem ezt az üzletet.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#151874) petipetya válasza i-sti (#151871) üzenetére


petipetya
nagyúr

Bangood-ról is rendeltem telefont, garanciáról szintén nem tudok nyilatkozni. A szállítási idő EU Expresszel mindkettőnél kb. 3 hét volt. A gearbest esetén a DPD, míg a bangood-nál a GLS hozta Európán belül.

"nincs rá lezsóidő"

(#151875) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

A GB-vel nekem olyan szívásom volt, hogy egy terméket 6 hét után, egy másik 2hét után adtak csak fel, pedig elvileg mindkettő készleten volt.
Elszámolási, garanciális vitából még nem jöttem ki rosszul, PP sosem kellett, mindig megoldottam velük - persze erre én is törekedtem, mondtam, hogy jó lesz nekem a refund a GB wallet-re is, stb.
Az eddigi 3 legdrágább tétel onnan egy extra gamer laptop (270e egy brutális akcióban, EU raktárból, itthon olyan 480e lett volna) és két mobil (~60e darabáron, Kínából).
Ezekkel nem volt garis probléma, de volt már hogy mást küldtek, más színűt, kimaradt termék a csomagból, stb, és kellett velük bírkózni 7-10 napot, de korrekt megoldás született, partial refund, ajándék termék (kaptam így szónikus fogkefét), stb.

A BG-vel mostanában több a bajom, ők viszont jobb árrakat adnak manapság, kezdek rájuk visszaszokni.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#151876) IMGM6 válasza i-sti (#151871) üzenetére


IMGM6
tag

A Bangood mindig mindig korrektebb cég volt, bár az utóbbi időben ott is esett a színvonal.
A GB-n pont az áfamentes szállítási módokkal szokott gond lenni, a Gearbest topikban keress rá a Feucht szóra.

"És kit szeretsz jobban? Aput vagy anyut? A leges-leges-legjobban Orbán elvtársat!”

(#151877) Zola007 válasza Mr.Csizmás (#151869) üzenetére


Zola007
veterán

"csak" 6 gb ram
ezen én is rva hangosan felröhögtem

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#151878) motoflug


motoflug
őstag

Xiaomi vagy egyéb USB ventillátor esélytelen EU raktárból? Ha nem, valami ajánlás esetleg?

(#151879) azbest válasza motoflug (#151878) üzenetére


azbest
félisten

Épp a napokban kerestem xiaomi usb ventit, mert a régiekből van ami megmurdált a sok használattól. A másolat meg durván hangos.
Szóval én alin találtam 3 dolcsi alatt ezt a két eladót. Azért nem egy helyről rendeltem többet, mert a másodiktól kezdve 2 dolcsi postázás volt free shipping helyett. [link], [link]

(#151880) emre


emre
veterán

FM transmitterre lenne szükségem, Nulaxy store üres, valami más jobb fajta esetleg?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#151881) CHIPman válasza emre (#151880) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Roidmi 3S.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#151882) oszy válasza emre (#151880) üzenetére


oszy
veterán

A sógoromnak rendeltem Alfawise-t. Nem csalódtunk. Jó cucc.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#151883) Zola007


Zola007
veterán

valami olyasmi cuccot keresnék, ami a gardróbszekrényben fix távolságra tartja a vállfákat

pl. ha keresek vagy kiveszek egy ruhát, akkor összecsúsznak, ne kelljen mindig igazgatni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#151884) Met válasza Zola007 (#151883) üzenetére


Met
nagyúr

[link]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#151885) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

Sziasztok,

Megjött a Haylou GT1 vezeték nélüli Blootooth füles. Ez olyan mint egy babszem. (jó. már majdnem óriásbab :)

Ez az a fajta BT füles ami TWS-(True Wireless) teljesen vezeték nélkülinek is szokás becézni.

Szerintem nagyon jó!

Ha az árát is mondom (19,1 USD) [link] akkor egyből érdekes lesz nektek is. :)

Érintős nem nyomogombos Ez fontos a nyomogomb használata nekem fájna.

Ami a legjobban tetszik hogy tökéletesen és gyorsan kapcsolódik.
Ezzel a fülessel végre az összes app (android phone, messenger, zoiper, Viber) a hiváskor ezt használja.

A két féle BT kapcsolat mindig felépül nem szarakszik. Pl az általam is korábban dicsért Baseus Encok S06 nál, néha a Media néha Call tipusu BT kapcsolat nem akar létrejönni, vagy ledobja egy idő múlva.
Mostanában teljesen megbizhatatlan lett az S06 messengeres call-ra.
igaz a media továbbra is megbizhato. és hát nagyon szépen szol.

Erre visszatérve, ennek a hangja szép. egy baj van basszus az azért hagy kivánni valot. még nekem is hátmég az audio philek mit szolnának? :)

A mikrofonja teljesen jó, mindenki elégedett akivel beszélek és kérdeztem hogy hallanak? Ettől tartottam egy kicsit de többen dicsérték, és én is mostmár.

A legjobb pedig a használata. Teljesen rászoktam hogy csak a jobb oldali van kéznél vagy benne a fülemben, és ha kell a másikat is beteszem zene hallgatásra. ha nem kell kiveszem akár ki is kapcsolom, mert tök gyors a bekapcsolás/connect.

Akuidő. Ez volt a legnagyobb para részemről, de semmi gond egész nap standbyban megy, több órát beszéltem már, zenével együtt, aztán visszatettem a dokkoloba és töltödött. Ekkor leugrik a BT kapcsolat. majd jott egy hivás, kivettem, bettettem a fülembe, és mielőtt felvettem a hivást, már kapcsolodott is.
Szóval csillagos ötös az ujrakapcsolódás.

Nagyon kényelmes, nem nyom, nem esik ki.
Motoron is használom, és nem nyomja a buko, sőt még 60km/h nál is értenek.
néha leteszem a fejem a párnára, és még az is elmegy alig nyom.

Szumma szummárum ennyiért best buy kategoria, ha elfogadod hogy nem lesz tul sok baszzus.
De telefonálásra mindenképp a legjobb az összes eddigi közül.
kb 6 nap használata után mondom ezeket.

ezt nézzetek meg: [link] ez alapján vettem meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#151886) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok!
Mire számithatok? A liszállitó: CN_EMS. A plusz költségek érdekelnének. :F

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#151887) pulutodurumo válasza szimi57 (#151886) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Heló!
Autót akarok venni, a piros jó? :F

Mennyiért, mit, honnan vettél?

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#151888) szimi57 válasza fujifilm1 (#151885) üzenetére


szimi57
őstag

Esetleg van-e arról tapasztalatod, hogy a telón kivül más BT-os eszközhöz kapcsolódik-e? Pl. TV, autó rádió. Ez lényeges lenne a számomra.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#151889) szimi57 válasza pulutodurumo (#151887) üzenetére


szimi57
őstag

Nagyságra egy kis modellautó 10x5x5 cm. Kinából jön ingyenes szállitás. Érték: 40 e. ft.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#151890) koxkids válasza fujifilm1 (#151885) üzenetére


koxkids
őstag

Egész jól hangzik.
Én tegnap rendeltem egy Bluedio T-elf BT fülghallgatót. Sok jót írnak róla, kiváncsi leszek milyen lesz. 17$-t megért..

Ha megjön majd írok róla pár sort. ;)

[ Szerkesztve ]

(#151891) Wajk válasza fujifilm1 (#151885) üzenetére


Wajk
addikt

$20 alá be szokott csúszni a Redmi Dots. Tudom eléggé hasonszőrűek ránézésre is. Az egy kicsit nagyobb név nekem. De ha hosszabb távon is hozza ez a minőséget, akkor persze jó vétel lehet. HW összehasonlítás az RD-vel azért megnéznék. :)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#151892) CHIPman válasza Wajk (#151891) üzenetére


CHIPman
nagyúr

[link]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#151893) fujifilm1 válasza Wajk (#151891) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia,

Redmi AirDots fizikai gombos. ez nálam kizáró tényező, azt gondolom fájna hogy megnyomom a dobhártyám amikor légmentesen be van dugva és megnyomom a fulest. no way.

A srácnak akit linkeltem pont van egy ilyen összehasonlitása: [Watch This Before You Buy Redmi AirDots! - Xiaomi vs Haylou GT1 FULL Comparison and Review!]

most nem akarok nagyon spoilerezni mi a srác véleménye, de ha azt mondanám hogy most azután hogy megnéztem még nyugodtabban ajánlanám - akkor egy durvát spoilereznék. :) Ha érted mire gondolok... :C

A hangra 07:45 - Sound quality conclusion - mond jókat.

[ Szerkesztve ]

(#151894) fcbarca válasza fujifilm1 (#151893) üzenetére


fcbarca
őstag

szia.a kinai csavo velemenye szerint ebbe a legjobb/legutosebb a basszusa a redmi airdots/qcy t2c kategoriaba,akkor mégse jó a basszusa?(én is megrendeltem)

(#151895) Wajk válasza fujifilm1 (#151893) üzenetére


Wajk
addikt

igaz sorry, akkor ebben is különbözik a Xiaomi AirDots-tól, annak már érintős. Az meg már felsőbb kategória. Azt hittem a Redmi is az.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#151896) pulutodurumo válasza szimi57 (#151889) üzenetére


pulutodurumo
őstag

40000 * 1,27 + 3500
vételár * ÁFA + vámkezelés díja

Vagy átcsúszik, és csendben örülsz neki.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#151897) Joe1 válasza Dluinet (#151858) üzenetére


Joe1
tag

Ez a fényszóróvédő fólia jó lesz, köszönöm.

(#151898) szabi__memo válasza Wajk (#151895) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én azt is láttam 22ért egyik nap. Biztos nem erőltetném a többit

(#151899) student


student
őstag

vett már ilyet valaki? ez a ragasztás nem tünik valami tartósnak blind spot mirror

(#151900) Wajk válasza szabi__memo (#151898) üzenetére


Wajk
addikt

az nekem $35 felett rémlik... de akkor változik a világ... :) A Redmi-t tudtam $20 körülre...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.