Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151201) Skillet


Skillet
addikt

Ugreen/Baseus féle fordítható micro usb kábelek jók? Anno a BlitzWolfokkal volt gond, azt tudom. Asszony mindig forgatja a csatit, mint maki a zsebórát... :C

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#151202) i-sti válasza Skillet (#151201) üzenetére


i-sti
senior tag

Nagyon sok ilyen Baseus kábelt használok naponta, és adtam ismerősöknek.
Mind tökéletesek.

Novum Forum Siculorum

(#151203) footy


footy
addikt

Sziasztok!

tud valaki 20-25 dollar koruli webcamet, amit wifire lehet csatlakoztatni? (5gHz kiraly, lenne bar ebben a kategoriaban nem valoszinu hogy lesz)
A masik, hogy mozgas eseten jo lenne ha kuldene push notificationt telefonra.

koszi

(#151204) Mr.Csizmás válasza footy (#151203) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondjuk ez ~31$ lenne, de azonnal mehetsz érte + tudja mindazt amit írtál.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#151205) Skillet válasza i-sti (#151202) üzenetére


Skillet
addikt

Pont ezt a fordíthatót? Szuper hír, akkor van vele tapasztalat. :C
Rendelek belőle. Most ránéztem a Ugreen-nél is, de már nem találom náluk. :O

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#151206) Ferike81 válasza footy (#151203) üzenetére


Ferike81
senior tag

Ha biztonsági kamera szerűségre gondolsz, akkor nekem ebből a Xiaomiból van kettő is. 2,4-es wifis. Egész jó felvételt csinál, és szokott néha 20 dollár alá is menni.

(#151204) Mr.Csizmás
Ez nem EU régiós? Mert akkor mintha valami ziziről olvastam volna. Nem vagyok benne biztos, de mintha valami kapcsolódási gondról olvastam volna. Nekem a kínai régióssal semmi baj.

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#151207) kenand válasza Ferike81 (#151206) üzenetére


kenand
veterán

Jó képe van , de sajna csak a Xiomi rendszerén keresztül működik, ONVIF/RTSP támogatás nincs...

[ Szerkesztve ]

(#151208) atee_13


atee_13
őstag

Előre is bocs az off ért, ha van msáik topik irányítsatok oda légyszi

EU stock ból EU adószám nélkül nem lehet vásárolni nincs valami kerülőút?

[ Szerkesztve ]

(#151209) macilaci78 válasza atee_13 (#151208) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lehet vásárolni természetesen közösségi adószám nélkül is, ekkor a szlovák áfával kell számolni.
Az oldalon alapvetően a szlovák bruttó kiskerárak vannak feltüntetve. Ahol nincs bruttó kiskerár, csak nagykerár, azokat a termékeket a forgalmazó csak közösségi adószámmal rendelkezőknek értékesíti.
Ha ilyen kellene, lehet, érdemes felvenni a cégnél dolgozó fórumtárssal a kapcsolatot privátban, hátha tud segíteni. Nem biztos, csak arról tudok, hogy 2 éve volt ott dolgozó fórumtárs.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#151210) pulutodurumo válasza atee_13 (#151208) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Már csak céges ügyfeleket szolgálnak ki.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#151211) gorje válasza gorje (#151160) üzenetére


gorje
senior tag

Valaki esetleg?

(#151212) fudi2002 válasza footy (#151203) üzenetére


fudi2002
veterán

Aliexpress- Besder store. Ha rám hallgatsz akkor csak fém házas, és wifisek igen vannak, de 5ghz nemigen van, mivel a hatótáv töredéke a 2.4-hez képest. És ha elfogadsz egy véleményt, kábelezel. Nekem 6 kamerám van, abból 5 wifis, erőt vettem magamon, bekábeleztem a házat. A wifis élmény hogyismondjam, rohadtul lassú és kiszámíthatatlan. Pont amire a biztonsági kamera való, arra nem jó wifisen... :) Javaslom továbbá az IMX307-es érzékelős szürke típust, nagyon durván jó képe van...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#151213) fecus válasza YxVs (#151193) üzenetére


fecus
őstag

Az induló. v. max áramot keresd ne csak a teljesítményéből számold! A bekapcsoláskor több áramot vesz fel. Az terheli a relét.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#151214) Donki Hóte válasza gorje (#151211) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Háromszor elolvastam a kérdésedet, de nem értem.

A hangfalakon van a jack csatlakozó, vagy hova kellene a jack-bluetooth átalakító?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#151215) csako válasza Donki Hóte (#151214) üzenetére


csako
veterán

A hangfalra akarja küldeni a hangot bt-n, gondolom mobilról vagy másról, tehát szerintem egy receiver kell neki.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#151216) oszy


oszy
veterán

Kis fülű embernek vennék bt fülhallgatót. Néztem a Xiaomi Redmi Airdots tws. Mennyire jó cucc ez?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#151217) Donki Hóte válasza csako (#151215) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az én hangfalaim erősítő nélkül egy fia hangot se adnak ki, és mivel a kérdező se erősítőről, se aktív hangfalakról sem beszélt, így én nem találgatok, hogy mit is szeretne...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#151218) oszy válasza oszy (#151216) üzenetére


oszy
veterán

$26.51 lenne az ára most.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#151219) petipetya válasza oszy (#151216) üzenetére


petipetya
nagyúr

A mély hangok gyengébbek benne egy hagyományos fejhallgatóhiz képest, illetve a bölcsőjén semmilyen indikátor nem mutatja annak töltöttségi szintjét. Persze ez utóbbit egy kis odafigyeléssel lehet kompenzálni: a teló úgyis kijelzi a fülesek szintjét, emellett ha a bölcsőbe téve nem gyulladnak ki a füleseken lévő ledek, akkor érdemes töltőre tenni, hadd szívja magába a szuflát, ahogy Kinézer Barry is teszi. A gumiharang 3 méretben érhető el a dobozában, így kis fülbe is ideális lehet. Ár/érték arányban remek cucc, bátran ajánlom.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#151220) edk- válasza oszy (#151216) üzenetére


edk-
őstag

Nekem most jött meg. Három szilikonsapka van hozzá, gondolom, a legkisebbel jó kisfülűeknek.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#151221) oszy válasza petipetya (#151219) üzenetére


oszy
veterán

Nem zenehallgatásra lesz. :) A telefonálás az elsődleges cél. Bangoodon van ennyiért. Melyik szállítást kell választani?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#151222) anorche1


anorche1
őstag

Ezeknek a vizhuteses ventiknek van barmi ertelmuk? Probalta mar valaki? Jobb mint egy sima venti?

[link]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#151223) Dluinet válasza anorche1 (#151222) üzenetére


Dluinet
nagyúr

2 fokkal csökkenti a kiáramló levegő hőmérsékletet, a szobában 0,01 fokkal lesz hidegebb

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#151224) MADcat válasza anorche1 (#151222) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Tavaly volt téma. Semmit sem ér.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#151225) edk- válasza anorche1 (#151222) üzenetére


edk-
őstag

Valóban csökken a hatására picit a hőmérséklet, de a páratartalom meg nő, ami növeli a hőérzetet. Igaza van annak, aki azt írja, semmit sem ér.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#151226) nimfas válasza anorche1 (#151222) üzenetére


nimfas
addikt

De legalább minden áldott reggel nézhetem a hülye TV-Shop-os reklámot ahol "CSAK MOST ÉS CSAK ÖNNEK...." 9.990 Ft+szállítás..... igaz hogy 3 hete ez megy... de akkor is CSAK MOST! :W

Amúgy a klíma kivonja a párát a levegőből, ez pedig épphogy párásít a jég olvasztásával. Tehát semmit nem ér hosszútávon. ;]

(#151227) Ciccuka válasza anorche1 (#151222) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ha közvetlen rád fújja, akkor kellemes lehet nyáron, de másra nemigen alkalmas (ez pl. amit linkeltél nagyon gyenge teljesítményű).

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#151228) DJGABI válasza anorche1 (#151222) üzenetére


DJGABI
addikt

jeget kell/lehet tenni bele, úgy azért értem hogy működhet. de ja, kb csak ha közvetlen magadra irányítod. munkatársam tavaly hozott be. akartam én venni, de kínából már mire megjön nem fog kelleni.. itthon valamelyik kuponos oldalon volt hasonló áron, már bánom hogy nem húztam be.
7k postával [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#151229) petipetya válasza oszy (#151221) üzenetére


petipetya
nagyúr

Linket adsz hozzá? Látatlanban nem mondanék rá semmit.

"nincs rá lezsóidő"

(#151230) Mr.Csizmás válasza DJGABI (#151228) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gyakorlatilag párásít, utána még jobban meleged lesz, mert nem tud elpárologni az izzadtság a bőrödről. :U 2 forintot nem ér az egész a működési elve miatt, nemhogy 7k-t.

7k-ból inkább jégkrémet vegyetek.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#151231) 8 válasza Skillet (#151201) üzenetére


8
senior tag

Én egyszer letörtem egy microusb csatlakozó kis belső billentyűjét ilyennel. Új telefon, drága mulatság volt.
Sokkal szűkebb a lyuk rajta, óvatosan kell kezelni. Vonatkozik ez a kombinált lightning-microusb kábelre is.
Azóta inkább forgatom..

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#151232) tlala


tlala
addikt

Megjött a nagy hátizsákom a joyboy-ról, iszonyúan tetszik, nagyon jó minőségű, és tekintélyes méretű a napi használathoz.
Az oldalon található 4 dolláros kuponnal, USD 11,99 volt az ára, és szerintem az életben még jobban néz ki, mint a képen.
A lehető legjobb szívvel ajánlom!

[ Szerkesztve ]

(#151233) oszy válasza petipetya (#151229) üzenetére


oszy
veterán

Airdots Xiaomi

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#151234) bul07 válasza tlala (#151232) üzenetére


bul07
nagyúr

1napi cucc elfér benne?
Ha egy egy éjszakás út lenen valahova, tehát
Másnapi váltás cucc, éjszakai cucc, tisztálkodószerek, stb elférne benne

Esetleg ha lehet saját képek, mert az értékelésnél lévő képek elég rossza minőségűek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#151235) DJGABI válasza tlala (#151232) üzenetére


DJGABI
addikt

mikor rendelted? néztem itthoni táskákat, de 5-én én is inkább behúztam ezt..

korábban meg a bg-set, de az elég gagyi. mindegy, drónozáshoz jó lesz [link] 3600ft volt kuponnal

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#151236) petipetya válasza oszy (#151233) üzenetére


petipetya
nagyúr

Magamnak simán rendelném a legolcsóbb szállítási móddal, mert átcsúszik. De megnézném máshol is, hátha olcsóbb. Például a gearbesten (gearbest app link) 29 USD a vége: [kép] , vagy a giztop esetén (ahonnan én rendeltem) még olcsóbb: [kép]

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#151237) tlala válasza DJGABI (#151235) üzenetére


tlala
addikt

3-án rendeltem, 11-én jött meg.
Szerintem 2 napi cucc is simán.
A kedvedért most belepakoltam 4 pólót, 4 shortot, egy hosszú farmert és egy nagyobb neszesszert - így 80%-os pakoltságot tippelek. :)
Még belefért volna egy edzőcipő, fényképező, stb.
Képeket is készítettem, a másodikon látszik a mérőszalag is, a zsák földtől mért magasságával (de szerintem a teteje még magasabbra megy, ha jobban megpakolod).

[ Szerkesztve ]

(#151238) bul07 válasza tlala (#151237) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszönöm

Hmm már csak a szín kérdéses, hogy mennyire sötétebb a kék, mert ha inkább sötétebb akkor az lesz

Képeken nagyon mások a kék színei [link], [link], [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#151239) macilaci78 válasza anorche1 (#151222) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez egy úgynevezett légmosó, elvben párásít és a vizesen maradt felület megköti a port és más kisebb részecskéket a készüléken belül így tisztítva a levegőt.
Az csak járulékos dolog, hogy hűvösebbnek érzed a levegőt*, de hacsak nem hűtött vízzel dolgozik, kamu a hőmérsékletkülönbség.

A vizet több módon is el lehet párologtatni, de alapvetően a meleg vizet könnyebb, tehát fűtöd. Hidegen az ultrahangos párásítás a hatékony, És van a harmadik, amikor nagy felületen természetes módon szárad meg.

Ha nedves ventilátor kell, akkor a ventilátor előtt a levegő útjában lévő párát permetező egységet keress, ez valóban hűvösebb levegőt ad, mert *a felületen kicsapódó víz párolgása hűti a felületet. Nyilván a számítógépek legnagyobb örömére...

A másik lehetőség, hogy a párásító gépek kilépő oldalán a levegő útjába jeget raknak: a jég hűti le a levegőt, elolvadva pedig a víztartályba jut, ahonnan a párásító elpárologtatja. Ez még ér valamit, de a párakicsapódás ennél a készüléknél okozhat legnagyobb eséllyel tócsát a gép alatt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#151240) stickermajom válasza DJGABI (#151235) üzenetére


stickermajom
addikt

Megjött a BG-s táska már? Én ilyen hétvégi túrázósnak vettem, de még semmi sajnos. Viszont, ha gagyi, akkor haver is boldog lesz, mert én beszéltem rá. :D

(#151241) Thoty válasza Skillet (#151201) üzenetére


Thoty
senior tag

Feleségem telefonján valószínűleg valami hasonló kábellel tették tönkre az usb csatlakozót. Nem ajánlom, inkább forgassa a normális kábeleket, mint ezt...

[ Szerkesztve ]

(#151242) oszy válasza petipetya (#151236) üzenetére


oszy
veterán

Köszi a tippet. Nekem $26.51 lenne a bg-ről. Priority direct mail-t állítottam be és valami biztosítást. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#151243) edk- válasza oszy (#151242) üzenetére


edk-
őstag

Itt valami kupont emlegetnek, amivel 20 dollár.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#151244) rasky válasza oszy (#151242) üzenetére


rasky
senior tag

Ali nem játszik? Nekem onnan van 21-ért.

(#151245) oszy válasza rasky (#151244) üzenetére


oszy
veterán

Ali nem jó. De köszi!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#151246) szabi__memo válasza tlala (#151237) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mennyire erős, terhelhető???

(#151247) oszy válasza edk- (#151243) üzenetére


oszy
veterán

Köszi! 20-ért behúzva. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#151248) powerwade


powerwade
senior tag

Van ajanlott powerbank ami 12v cuccokat tolt/hajt meg?

(#151249) Aryes válasza powerwade (#151248) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem ebay, de ilyenre gondolsz?

(#151250) pocokxx válasza bul07 (#151238) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Tényleg jó kis táska. Az én kékem ilyen, szerintem elég sötét:
[link]

Napi szinten hurcolok benne könyveket,és egy 14es laptopot, eddig nagyon jól bírja. Kb. október óta nyúzom.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.