Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150701) Donki Hóte válasza huan (#150695) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha olcsón akarod megúszni, akkor veszel egy ilyen erősítőt és rászereled egy CD slot fedelére és az egészet berakod a PC házába előlről.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#150702) Minstrel


Minstrel
senior tag

Milyen eszközzel lenne lehetséges megszakítani egy sztereó jelet? Távirányítóval szeretném a hangszóróba bemenő jelet kapcsolgatni.

Egyelőre ezt találtam [Neoteck 192Khz DAC] mert működne az is, hogy médialejátszóból optikain kijön a hang és ezen tovább a hangszóró felé, de egy egyszerűbb eszköz is megfelelne ha lenne, amin csak simán egy 3.5mm be és kimenet van.

(#150703) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Alin dispute-t zárni refund előtt mennyire jó ötlet? Az eladó erősködik, hogy ameddig nem zárom nem tudja visszafizetni, de szerintem simán lehetne ettől független. Tapasztalat?

(#150704) erdey_a


erdey_a
őstag

mi a bb tv box manapság? kupon esetleg?
youtube és hbo go a feladat, nem kell 8k, meg libreelec, meg semmi egyéb

Vérboci

(#150705) Breki válasza Minstrel (#150702) üzenetére


Breki
veterán

Majdnem ugyanilyenem van.

[link]

Nekem azért jó mert hangerőt is tudok állítani vele valamint forrást cserélni.

De ha egyszerűbb kell akkor veszel egy olyat tápját egy töltővel egy okos konnektorba és telefonról alkalmazással kapcsolgatod. De lehet árban akkor ugyanott vagy.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#150706) ANOka válasza EXIEZ (#150703) üzenetére


ANOka
őstag

Rossz! Kamuzik!

(#150707) agroman válasza EXIEZ (#150703) üzenetére


agroman
senior tag

alin nem az elado fizeti vissza a refundot, ha csak nem az alin kivul egyezkedtek.

------

(#150708) EXIEZ válasza agroman (#150707) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Ali üzenetben, de nem zárom be, mert a héten elvileg Ali support közbelép ha nem "oldódik meg"

(#150709) kdavid86 válasza EXIEZ (#150703) üzenetére


kdavid86
tag

Nekem total ugyanez volt, ignoraltam es 2 nap mulva jott is a refund. Ez a resze valahogy magatol megoldodott. :)

(#150710) agroman válasza EXIEZ (#150708) üzenetére


agroman
senior tag

ugyertem, hogy az elado pl. paypalon akarja visszadni a penzed..
ilyenkor ha nem zarod a dispute-ot, akkor o 2x bukhatja a penzet, mert az ali sem fizeti ki ot.

[ Szerkesztve ]

------

(#150711) EXIEZ válasza agroman (#150710) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nem, nem volt szó paypalrol meg semmi, csak a zárást erőlteti. De akkor várok vele

(#150709) kdavid86 Remelem igy lesz, mert videot is kuldtem be nekik meg kepeket.

[ Szerkesztve ]

(#150712) macilaci78 válasza agroman (#150710) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ugyanolyan módon kell a pénzt visszaadnia, ahogyan kapta. Ugyanaz a csatorna, valuta, stb. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#150713) agroman válasza macilaci78 (#150712) üzenetére


agroman
senior tag

ujra mondom, nincs az eladonal a penz az alin. az elado nem tudja neked visszaadni.
azert probalnak trukkozni, hogy az ali ne jegyezze fel nekik a feketepontot.

------

(#150714) Mr.Csizmás válasza agroman (#150713) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+ az eladó akkor kapja meg a zsét, ha visszaigazolod, vagy lejár a határidő, és nincs kifogásod. tehát 45/60/stb. napig "pufferel" a központi kasszában.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#150715) Cyborg válasza 123xyz (#150697) üzenetére


Cyborg
senior tag

Van

Itt és itt egy hasonló.

Jön a nyár, napsütés, nem fogod látni a kijelzőjét rendesen, ellenben egy honor band 4-nek az amoledjét gyönyörűen tudod majd olvasni napon is. Az megéri a különbözetet.

(#150716) Minstrel válasza Breki (#150705) üzenetére


Minstrel
senior tag

Úgy érted ennek a tápját kapcsolgatnám okos konnektorral? Nekem jó lenne így saját távjával is, arra gondoltam egyszerűbb eszköz alatt, hogy valami olcsóbb erősítő nélküli cucc amivel csak azt az egy kapcsolnám.

(#150717) Breki válasza Cyborg (#150715) üzenetére


Breki
veterán

a Xiaomi Hey+ -nek amit lehet már vásárolni szintén színes AMOLED kijelzője van és NFC-vel szerelt!

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#150718) 123xyz válasza Cyborg (#150715) üzenetére


123xyz
tag

Szia.

Köszi a linkeket, az okosórás topik úgy látom, eléggé pörög, majd lehet átmegyek oda.

De ezt nem teljesen értem, a Band 3 monokróm OLED kijelzője annyira gyenge lenne, hogy napsütésben nem látszódik rendesen? A Band 4-en a színes kijelző nem fogyaszt többet amúgy?

(#150719) Breki válasza Minstrel (#150716) üzenetére


Breki
veterán

pl egy ilyen tápjára gondolok

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#150720) Minstrel válasza Breki (#150719) üzenetére


Minstrel
senior tag

Köszi, okos konnektorral ez se olcsóbb, akkor inkább marad az ami Neked is van a távirányítóval.

(#150721) Cyborg válasza Breki (#150717) üzenetére


Cyborg
senior tag

Aha, és az mennyibe kerül? Nem 20-25.

123xyz
Ja, ezt nem figyeltem, hogy az is oled, bocs. A monokrom sokkal tovább bírja szuflával. A honor band 4 üzemideje mindent bekapcsolva, folyamatos pulzusméréssel kb. 4-5 nap.
Mi band 3at ne vegyél már, azt nem fogod látni napon.

[ Szerkesztve ]

(#150722) 8


8
senior tag

[AliExpress app]
PZOZ 10.000mAh power bank Li-polymer
$9.79 = 2.868.-Ft

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#150723) 123xyz válasza Cyborg (#150721) üzenetére


123xyz
tag

Köszi a válaszokat, innentől átmentem az okosóra topikba, még ott megkérdezem hátha tud valaki alternatívát ajánlani még azon az árszinten :)

(#150724) szuszinho válasza bul07 (#150642) üzenetére


szuszinho
őstag

Van ezzel valakinek tapasztalata?

(#150725) Robynho


Robynho
tag

Helo,
Van valakinek Xiaomi esernyője? Tapasztalatok?
Valamint kupon milyen sűrűn szokott rá lenni?

Köszi!

(#150726) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Ebayen milyen lehetőségeim vannak azon a bizonyos vásárlás utáni egy órán túl, ha szeretnék elállni a vásárlástól? Eladónak írtam, hogy nincs rá szükségem, de azt válaszolta, hogy ő már nem tudja törölni, csak annyit tud tenni, hogy jóváhagyja a fizetést, és utána tudom csak törölni. Mi van, ha egyszerűen nem fizetem ki? Mi mást lehet tenni, ha nem akarom végigjárni a kifizet és "refund" kört?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#150727) szabi__memo válasza Breki (#150717) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

NFCvel... Mire tudod használni? Semmire szerintem

[ Szerkesztve ]

(#150728) petipetya válasza pocokxx (#150726) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ne fizesd ki, ne higyj neki

"nincs rá lezsóidő"

(#150729) pocokxx válasza petipetya (#150728) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Gondolom ezért kapok majd egy "fekete pontot".

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#150730) Breki válasza szabi__memo (#150727) üzenetére


Breki
veterán

Szerintem se, de hozzám mindig azzal jönnek az ügyfelek, hogy nekik olyan kell. :-)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#150731) Met válasza pocokxx (#150726) üzenetére


Met
nagyúr

Ebayen milyen lehetőségeim vannak azon a bizonyos vásárlás utáni egy órán túl, ha szeretnék elállni a vásárlástól?

Mi van, ha egyszerűen nem fizetem ki?

Vásárolni akkor vásároltál ha kifizetted, anélkül nincs vásárlás.

Ha még nem fizettél ne fizess.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#150732) spileraaa válasza bul07 (#150678) üzenetére


spileraaa
senior tag

en egyszer vettem belfoldrol egy ilyet [link]
ilyen jo bortvaval meg nem talalkoztam
ha kulfoldrol lehetne jo arban rendelni tuti rendelnek

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#150733) ot93 válasza bul07 (#150670) üzenetére


ot93
senior tag

Erről a powerbankról van valakinek tapasztalata?

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#150734) pocokxx válasza Met (#150731) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Rendben, így lesz. Köszönöm.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#150735) kulup válasza spileraaa (#150732) üzenetére


kulup
tag

Dorco pace 4 borotva : LINK , de úgy látom ma már a 6-os a menő. Nem tudom, hogy ez mennyire eredeti.

(#150736) Digitalpimp válasza Breki (#150682) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ebayről vettem a sárga dobozost. Ezen az oldalon [link] árul többféle pengét az egyik tag, nála is tudsz venni az Ebay-nél jobb áron.

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#150737) ot93


ot93
senior tag

Valaki tud TS80 vagy TS100 forrasztóra jó kupont?

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#150738) Skillet


Skillet
addikt

EZ a kis Celbro autós töltő a legkisebb, amit neten találtam.
Jó. Mérni nem tudtam, de a Redmi 6 aksi szintje szépen emelkedik, miközben megy a waze. Részemről ajánlott.

Baseus mágneses autós telefon tartó.
Nagyon szép kidolgozás. Pirosat rendeltem, csak egy kis tárgy, de beleszerettem :DDD

Kérdés... Ez az első baseus cuccom, ajánlott a márka minden terméke? Töltő kábelek, töltőfejek, powerbankok...?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#150739) psanyika válasza Skillet (#150738) üzenetére


psanyika
csendes tag

Baseus,ugreen ajánlott.

(#150740) Skillet válasza psanyika (#150739) üzenetére


Skillet
addikt

Csak ugreen cuccaim vannak, de ezután lehet, hogy kipróbálok pár baseus cumót is.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#150741) psanyika válasza Skillet (#150740) üzenetére


psanyika
csendes tag

Nekem is van mindkettő,de ugreent picit jobban szeretem.

(#150742) Flashback válasza Robynho (#150725) üzenetére


Flashback
addikt

Nekem ilyen van. Nagyon bevállt, azóta már más is rendelt.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#150744) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Ilyen tipusú mobiltartót használ valaki kocsiban? Jó lehet ez, nem esik le róla a teló? Elég nagy több mint 6 inch.

[ Szerkesztve ]

(#150745) csucsotke válasza Skillet (#150738) üzenetére


csucsotke
aktív tag

És rendesen ráragad? A saját ragasztója elég vagy ráragasztottad? Nekem a műszerfal az a puhább domborulatos felület, még be is lehet nyomni picit. Azon is tartana? Mármint a baseus tartóra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#150746) Dzsolo válasza csucsotke (#150745) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Én ilyeneket használok.

Universal-Magnetic-Car-Holder Mindegyik autómban van még a cégesben is, nagyon praktikus, kb 15db-ot rendeltem már mert mindenkinek bejön :D

(#150747) Andrej1


Andrej1
aktív tag

Sziasztok !

Tud valaki erre a billre cupont ? Csak az US-re találtam de nekem UK kiosztású kellene

DREVO BladeMaster PRO UK Layout 88K TKL RGB Mechanical Silent Red Switch

Előre is köszi :R

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#150748) Mr.Csizmás válasza Andrej1 (#150747) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] mivel rétegtermék, érdemes megnézni a "helyi" elérhetőségeket is.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#150749) Visormail válasza huan (#150695) üzenetére


Visormail
addikt

Létezik ilyen is :D Digital Amplifier Board Stereo Dual Channel 50W+50W Panel Mount TPA3116D2

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#150750) arnyekxxx válasza st6969 (#150635) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Semmi eredmény, marad a használtpiaci eredeti.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.