Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151701) Rick4 válasza maross (#151690) üzenetére


Rick4
félisten

Ezekkel van tapasztalatom, ha jól rémlik, valami nevetséges 1W-ot eszik, egyrészt éjszakai fénynek is kiváló, le se szoktuk kapcsolni, másrészt 2 éveket megy, aztán halványul a led, de addig is szépen teszi a dolgát. Én ezeket 4-esével veszem. [link]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#151702) bertokl válasza Real_Necro (#151694) üzenetére


bertokl
tag

Ugyanilyen "szúnyogcsapdám" van. 3 éjszakát használtam, 2 éjjeli lepkét és egy óriási kanszúnyogot fogtam vele, szerintem nem jó semmire. Ilyen nagyfeszes is van pár éve, sok repülő bizbaszt összeszed, és ugyan fogott már szúnyogot is (talán vak lehetett és belerepült véletlen), de nem jellemző.
Számomra a tanulság, hogy vagy Raid és társai, vagy szúnyog. :(

[ Szerkesztve ]

(#151703) Beni2360 válasza Bendegúz98 (#151699) üzenetére


Beni2360
félisten

Jó volna de nem lelem ezért az ártért.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#151704) DJ. Ru$y válasza Rick4 (#151700) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez a másik kínai "márkás" a Jakemy mellett... Anno ezt ajánlásra vette mindenki a Jakemy mellett. Ennek a minősége szerintem pariban lehet a Jakemyvel.

Ja és a legfontosabb kérdés, hogy ki mire és mennyit használja?! Hobbi célra szemüveget csavargatni, visszacsavarni egy két kisebb csavart, arra a noname is jó. Én szinte naponta használom a Jakemyt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#151705) Bendegúz98 válasza Beni2360 (#151703) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

"KÖTÖZŐDRÓT VÁGÓSZERKEZETTEL 50M"
pl.
Mezogazdasagi boltokban

(#151706) nimfas


nimfas
addikt

Szúnyokok ellen: A héten olvastam, én még nem próbáltam ki, de sokaknak bevállt.
Hóálló edényben, tálban, ami bírja a meleget teszel 2-3 evőkanál darált kávét, ezt meg kell gyújtani!
Nem fog lánggal égni inkább izzik mint a fűrészpor, de a szúnyogokat távoltartja. Állítólag 20-25 m2-re elég egy ilyen adag kb. 30-40 percre. Egy próbát megérhet! :D Nyilván kültéren... :D
Kávézaccal is működik, de a friss kávéval hatásosabb....

[ Szerkesztve ]

(#151707) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Reflinkes linkekre kérem figyeljünk! Köszönöm!

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#151708) Rick4 válasza DJ. Ru$y (#151704) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem anno egy HP notiban SSD cserére kellett, egyedül ebben volt annyira kicsi kereszthornyos bithegy, ami a noti akksija alatti csavarokhoz passzolt, aztán ez lett a mindenes, nagyobb dolgokhoz is ezt használom. Sok bithegy gyártó elbújhat mögötte, ezek irtó jó minőségű bithegyek, nem kopik, nem törik, nyilván nem minden nap használom, de van bithegy, amit 1 perc alatt sikerült tönkretenni. Sajnos elég nagy a nyomaték a csuklómban, sokmindent tönkreteszek, mert "érzésre" szerintem még bírnád, de nem. :D

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#151709) Ciccuka válasza DJ. Ru$y (#151696) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ilyenem már van pl.:
Gocomma Screwdriver Wallet Kit Repair Tools 25 in 1

Ebben nagyon apró bitfejek vannak és nem is azok, mint a képen teljesen.
Háromszög és U alakú pl. nincs is benne.

Most néztem meg. kb 1 év állás után megrozsdásodott. :((

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#151710) DJ. Ru$y válasza Ciccuka (#151709) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt 0.10$-ért vettem anno, maradjunk annyiban, hogy annyit sem ér. Nem szabvány hatszög, hanem pillangóbetétes, és a bitek minősége sehol sincs szerintem, szóval ennél valószínűleg bármi jobb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#151711) foxymaci


foxymaci
senior tag

Posta nyomkövető oldala nektek megy ?

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#151712) pn4hvq válasza foxymaci (#151711) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nem.

(#151713) Beni2360 válasza Bendegúz98 (#151705) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem nem olyan kell. Hanem azt amivel a kínaiak kötözik össze a pl micro töltő kábeleket stb. vagyis vékony drót műanyag bevonattal. Meg is találtam. :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#151714) 8 válasza Beni2360 (#151713) üzenetére


8
senior tag

Ilyet esznek a tengeri állatok, nem? :F

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#151715) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

"Folyékony kesztyű" van kipróbált?
Szóval ami egy vékony, vízhatlan (és lehetőleg színtelen) réteget képez a bőrön.

#?*@&!

(#151716) szabi__memo válasza zeon.hu (#151715) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az mire jó :F :F

(#151717) davenport


davenport
aktív tag

A Geekbuying oldalon találtam Mh135 mikrofonos fülhallgatót 2 dollárért. Leírás alapján OPPO, jack végű, és a telefonos app-ból vásárolva csak másfél dollár. Igaz az is lehet, hogy kamu.

No money, no honey.

(#151718) zeon.hu válasza szabi__memo (#151716) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A bőr irritációja ellen.
Pl ha kényes anyaggal dolgozol.

#?*@&!

(#151719) Sanki válasza zeon.hu (#151715) üzenetére


Sanki
addikt

Munkahelyemen már láttam a laborban, ha gondolod rákérdezhetek, hogy milyen típus.

(#151720) Aryes válasza zeon.hu (#151718) üzenetére


Aryes
nagyúr

És ha pont a folyékony kesztyűre vagy allergiás? :F ;]

(#151721) hzx0 válasza zeon.hu (#151715) üzenetére


hzx0
aktív tag

Én már évek óta ilyen PR88 at használok. Módjuk itthon veszem. Még nem is jutott eszembe eddig hogy megnézzem mennyi az ebayen.

(#151722) zeon.hu válasza Aryes (#151720) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem allergia.
Sokszor dolgozunk vegyi anyaggal és némelyik doboz folyik.
Kesztyű viszont nem jó, útban lenne csak.

#?*@&!

(#151723) DeFranco válasza DJ. Ru$y (#151710) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem is ilyen van itthon a pillangóbetét egy s.fájás de amúgy teljesen használható, nem nyalódott el egyik sem. igaz nem napi szinten használom, de ahányszor takarítom a gépet, szedem le a ventiket, vagy végzek hasonló aprómunkát arra tökéletes.

(#151724) Aryes válasza zeon.hu (#151722) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez néha nekem is jól jönne itthon, utálom a gumikesztyűt.

(#151725) farkas-j


farkas-j
őstag

Az UV lámpás nagyfeszültségű rovarcsapdák vérszívók ellen nem igazán jók. Sok más rovart megfog, de a szúnyogok nem erre mennek. Mi lassan 5 éve használunk 2 fajta UV-s rovarcsapdát így van velük tapasztalatunk.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#151726) Rimuru válasza Aryes (#151720) üzenetére


Rimuru
veterán

Nekem korabban azt mondtak, hogy semmit se er, sima kesztyu volt a meno.
De lehet hogy csak olyan kornyezet volt es/vagy nem jo fajtat vett a ceg.

Vigyázat, csalok!

(#151727) Ciccuka válasza Ciccuka (#151695) üzenetére


Ciccuka
veterán

32 in 1 Precision Screwdriver Set

Itt is megtaláltam. Ennyit csak megér.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#151728) edk-


edk-
őstag

Pont most van a Lidlben ilyesmi csavarhúzó- meg bitkészlet 1000 Ft-ért.

link

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#151729) fateless válasza Beni2360 (#151713) üzenetére


fateless
veterán

Ilyet vettünk a paradicsom kötözésére. 50m 290Ft pl gazdaboltokban

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#151730) Aryes


Aryes
nagyúr

Ha már csavarhúzókról van itt nagyba' szó: nem tudja valaki, hogy hol lehet a képen láthatóhoz hasonló csavarhúzó(készlete)t kapni?
[kép]
A szár lehet hosszabb is, a lényeg a vékony szár és a kis méretű fogó rész.
Valószínűleg csak én keresek ilyen kivitelű csavarhúzókat, azért nem gyárt senki, ugyanis sehol nem találok ilyet...

(#151731) pető bá' válasza Aryes (#151730) üzenetére


pető bá'
őstag

Ilyesmi? (ali)
esetleg: [link]

"... and I hope you have a great day!"

(#151732) Aryes válasza pető bá' (#151731) üzenetére


Aryes
nagyúr

A második tényleg hasonlít, de annak meg az anyaga nem tetszik, bár az is igaz, hogy a kérdésben nem volt benne, hogy jó minőségű edzett anyagból készüljön, nem ilyen krómozott biliacélból. :D
Az első linken szereplő csavarhúzók szára túl rövid.

(#151733) Skillet válasza szabi__memo (#151716) üzenetére


Skillet
addikt

Autószervizben is használják, kesztyűt nem kell húzni, nem zavar, és könnyen lejön minden mocsok, zsír, olaj a kézmosásnál.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#151734) Skillet válasza Ciccuka (#151695) üzenetére


Skillet
addikt

Szerintem Mijia Wiha, az egy jó műszerész csavarhúzó. Nem 3$, de egyszer kell megvenni. Sógornak is rendeltem, IT-s, sok laptopot és egyebeket is szerel, imádja. Megéri az árát.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#151735) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Banggood-os akciós Convoy S2+ lámpát feladták már valakinek? Már ezer éve nem vettem onnan semmit, de nem emlékszek ilyen hosszú postázási időkre. 06.14-én rendeltem, vagyis 9 napja nem történik vele semmi :F

4 8 15 16 23 42

(#151737) Donki Hóte válasza tonyrulez (#151735) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ó, 9 napja nem adták postára :( Mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet a szemem sarkában :K

Nekem volt olyan zseblámpám, amit február 16-án fizettem ki és április 11-én adott postára a banggood

Szóval relax :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#151738) DJGABI válasza Skillet (#151733) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] itt kommentekbe is írták, pl egy kéz izzadás nem hozza le az anyagot? meg nem tudom, egy kesztyű azért biztosít minimális mechanikai védelmet

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#151739) tomazin válasza Donki Hóte (#151737) üzenetére


tomazin
veterán

Azert mert te birkaturelmu vagy a szent kinai bolt iranyaban, az nem jelenti azt, h masnak is annak kell lennie. Nem, nem normalis,h 9 napig nem adjak fel. Ha megveszek valamit azt nem azert teszem, mert nem kell.

(#151740) Silent77 válasza tonyrulez (#151735) üzenetére


Silent77
veterán

A feketét vetted?
Annál csak 1 színhőmérsékletnél volt azonnali postázás, többi július eleje ha jól rémlik.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#151741) Zeki válasza tomazin (#151739) üzenetére


Zeki
nagyúr

A kínai azt is eladja, ami nincs neki, de talán valamikor lesz a nagykerben.

(#151742) tonyrulez válasza Silent77 (#151740) üzenetére


tonyrulez
őstag

Fekete, U2-1A. Ha tényleg így van akkor nincs para, nem olvastam sehol hogy később adnák fel.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#151743) spileraaa válasza Wajk (#151602) üzenetére


spileraaa
senior tag

van aki kapot valamit amit erdemes volt megrednelni? ezzel a kuponal

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#151744) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Mi a véleményetek ezekről a hosszabbítókról? Vett már valaki? Megbízható/minőségi termék?
Nem gyújtsa fel a lakást ha megveszem és magára hagyom?

[link1]

ez miért drágább mint az első amit linkeltem?[link1B]

[link2]

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#151745) tomazin válasza Zeki (#151741) üzenetére


tomazin
veterán

Ezzel semmi gond nincs, amig nem lesz gearbest szint. Ellenben ne vegyuk termeszetesnek es normalisnak, h hulyenek neznek minket.

(#151746) sambenez válasza Predator2 (#151744) üzenetére


sambenez
addikt

Azért drágább mert nem ugyanabból a raktárból jön.

(#151747) bul07


bul07
nagyúr

Keresek gyerekjátékokat
4-9éves kislányoknak, aprópénzért, ilyen frappáns de nem értékesek

Példák
Villogó agyon nyomkodható csirke
Hajba való ledes izé
Pattintós játék
Gagyi fülbevaló

Tehát ilyenek, legtöbb játék úgyis csak 1óráig érdekli őket akkor meg felesleges drágákat venni, inkább több kisebbet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#151748) Real_Necro válasza bul07 (#151747) üzenetére


Real_Necro
veterán

4-9 évesnek nem jobb olyat venni aminek értelme is van és nem a hulladékot gyarapítjuk vele? Mi pl unokahúgnak és öcsinek élménystrandra vettünk belépőket/ajándékkártyákat, elég nagy volt az öröm. ;) Persze szülők vitték el őket.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#151749) Predator2 válasza sambenez (#151746) üzenetére


Predator2
addikt

És minőség tekintetében milyen?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#151750) Zeki válasza bul07 (#151747) üzenetére


Zeki
nagyúr

Valami gyűrű vagy nyaklánc, klassz (gyereknek) toll/ceruza , napló, jobb ajándék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.