Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150951) DeFranco válasza bugizozi (#150950) üzenetére


DeFranco
nagyúr

plüssös a felülete, ráragad. olyat keress aminek ilyen fényes, alufólia szerű az alja az könnyebben takarítható bár a teteje annak is mocskos lesz.

(#150952) Fetz válasza Gabócza (#150938) üzenetére


Fetz
csendes tag

:R

(#150953) Timmcsy válasza Mr.Csizmás (#150943) üzenetére


Timmcsy
tag

Látom többeteknek is sikerült megvenni ezt a karkötőt, hogyan? Ha a buy now-ra megyek, akkor nem adhatok meg kuponkódot, ha a kosárból megyek a proceed to checkoutra, akkor is visszaugrik az ár, hiába írtam be előtte a kuponkódot. Csak akkor stimmel az ár, ha a checkout with paypalra megyek, de így meg nem tudok shipping methodot választani illetve kivenni a shipping insurancet!? Köszi!

Update: tárgytalan, Chrome bug, Firefoxban megy...

[ Szerkesztve ]

(#150954) marton.m


marton.m
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy vezetéknélküli fülhallgatót, elsősorban súlyzós edzésekhez. Azt még nem döntöttem el, hogy TWS vagy pedig "hagyományos" legyen-e, mind a kettő szimpatikus.
Az alábbiakat találtam visszaolvasgatva, ezek közül (persze más ajánlott is jöhet) szeretném a legjobb hangzásút kiválasztani:

Redmi AirDots
Xiaomi Youth Wireless
Baseus S09
Blitzwolf BW-BTS1

Kíváncsi lennék a véleményetekre. :R

[ Szerkesztve ]

(#150955) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Néhány hete linkelt valaki egy Bluedio B8 fülest. Most érkezett meg hozzám, de boldogság nem vanik. Milyen BT vevővel lehet ezt üzembe helyezni, hogy jó is legyen? Van egy Hama C2-es BT 4.0-ás adóm, de nem megy vele rendesen csak pattog a hang és akadozik. És van egy régi fogalmam sincs BT hanyas (kb 15 éves), de 2.0-nál biztos nem jobb szerintem csak 1.x meg megy, de pattan a hang mint, ha torzítana néha így azért nem az igazi.

A notimban lévő adó az kompatibilis vele nagyon szépen szól, de az beépített és az asztalihoz kellene egy, hogy azzal tudjam használni. Szóval mi a titka mi kell ennek a cuccnak, hogy jó legyen?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#150956) petipetya válasza marton.m (#150954) üzenetére


petipetya
nagyúr

Redmi Airdots van, a mély hangok nem az erőssége, ezt leszámítva rendben van. Biztosan akad nála jobb, csak nem tudom, hogy az általad felsoroltak közül melyik az.

"nincs rá lezsóidő"

(#150957) Mr.Csizmás válasza Timmcsy (#150953) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem chrome alól sikerült, wtf :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#150958) tindisco


tindisco
csendes tag

sziasztok, iPad 2018-hoz létezik Bluetooth GSM adapter? Ha igen, tudnátok alis vagy eBay linket adni? Köszi előre is.

(#150959) jupp008 válasza bul07 (#150916) üzenetére


jupp008
senior tag

Ma kaptam meg a memóriakártyát amit a -10 USD kuponnal vettem Sincery -től. kb akkor Májusban

(#150960) CHIPman válasza marton.m (#150954) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Tronsmart Spunky-t használok két napja. Nem nagyon szoktak megmaradni a fülemben az agybadugósok, de ez betonbiztosan áll, erős mélyekkel, egészen tisztán szól.
Én ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#150961) Chris Kiki válasza Gabócza (#150938) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

:R

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#150962) Mr.Csizmás válasza Gabócza (#150938) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fekete még mindig van raktáron, aki most olvasná a topicot. :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#150963) i-sti


i-sti
senior tag

Mi az ajánlott minőségi esernyő most?

Lehet amazon is (EUból).

Novum Forum Siculorum

(#150964) bugizozi válasza DeFranco (#150951) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi :R
Van ilyenre ajánlás vagy milyen címszóval keressek rá?

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#150965) bul07


bul07
nagyúr

Aki lemaradt a múltkor az ollóról az most pótolhatja
Mindkettő fajta US$ 0.99
[link], [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#150966) tom120514


tom120514
őstag

Rendeltem virágmagokat, meg szeretném osztani, milyen szimpi módon jött :) 10 színű plumeria, mind külön kis zacsiban a borítékon belül, mellettük az alábbiak. Meglátjuk lesz-e belőlük valami de ahogy érkeztek az tetszik :)

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#150967) Donki Hóte válasza tom120514 (#150966) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ajándékba pedig napraforgó magot adtak :F

Náluk ezek szerint az egzotikus növénynek számít :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#150968) Mr.Csizmás válasza Donki Hóte (#150967) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#150969) ANOka válasza Donki Hóte (#150967) üzenetére


ANOka
őstag

Tudják, hogy itt a földből is a stadionok nőnek és a meccs közben legyen mit "elszotyizni"! :D

(#150970) petipetya válasza ANOka (#150969) üzenetére


petipetya
nagyúr

😁

"nincs rá lezsóidő"

(#150971) tom120514 válasza Donki Hóte (#150967) üzenetére


tom120514
őstag

Ja, szerintem tök jó :) a borítékon country of origin Vanuatu van, ott tuti egzotikus :)

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#150972) Donki Hóte válasza tom120514 (#150971) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Na, itt egy tuti ötlet egy óriási bizniszre :K

Napraforgómagot kell árulni szemenként 10 centért a vanuatuiaknak ;]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#150973) szabi__memo válasza Donki Hóte (#150967) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Orbán likes this :K

(#150974) i-sti válasza i-sti (#150963) üzenetére


i-sti
senior tag

Még mindig keresek, minőségi/strapabíró esőernyőt.

Ez milyen minőségi szintet képvisel?
[New Full Automatic Umbrella Rain Women Men 3Folding Light and Durable 386g 8K Strong Umbrellas Kids Rainy Sunny Wholesale Price]

Vagy esetleg ez a csoda ki-be hajtogatható?

[Yesello Folding Reverse Umbrella Double Layer Inverted Windproof Rain Car Umbrellas For Women]

[ Szerkesztve ]

Novum Forum Siculorum

(#150975) Silent77 válasza bul07 (#150965) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, annyira dicsértétek, hogy muszáj volt megvenni.! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#150976) kigyi_23 válasza i-sti (#150974) üzenetére


kigyi_23
addikt

A második jó cucc a múltkor láttam élőben egyet ilyen megoldásból és bejött :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#150977) vince válasza Donki Hóte (#150972) üzenetére


vince
őstag

Nono, Vanuatu a vanuatuiaké!

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#150978) mazsi


mazsi
senior tag

AliExpressre van most globális kupon? Nemrég járt le az előző adag :(

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#150979) HornedReaper válasza mazsi (#150978) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Nincs még sajnos, várjuk a következő eventet ;)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#150980) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Több darabra kedvezményes ragasztós szúnyoghálót látott valaki valahol? Belefutottunk már abba párszor, hogy apartmant vettünk ki, és nem volt szúnyogháló, ezért nem lehetett szellőztetni rendesen, csak klímával. Nézegettem már, viszonylag egységes méretekre vannak vágva, ebből vennék pár darabot. Valami mennyiségi kedvezményes vagy x (5-10 között) dollár fölötti kuponkedvezményes kéne jó áron.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#150981) Met válasza CHIPman (#150980) üzenetére


Met
nagyúr

OBI-s szúnyogháló?
Mire ideér kínából ősz lesz. De itt van kínai forrás

Esetleg valami konnektorba dugható szúnyogriasztó?

nem lehetett szellőztetni rendesen, csak klímával
Klímával sehogy sem lehet szellőztetni ;)

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#150982) CHIPman válasza Met (#150981) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A szúnyogriasztót próbáltuk, de nem nyert, OBI meg nincs a környéken, bár lehet hogy ez lesz a megoldás. Augusztus közepén-végén megyünk valószínűleg, úgyhogy akár a kínai is ideérhet, de ennél nem látok kuponkedvezményt, meg a darabonkénti $1,38 szállítás se tűnik túl barátinak. Az ár jó lenne együtt, de ha mondjuk lenne egy 10$ fölötti kupon, azzal jobban kijönnék.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#150983) desigo válasza Gabócza (#150938) üzenetére


desigo
senior tag

Tegnap vettem ma már vissza is térítették az árát :(

(#150984) Mr.Csizmás válasza CHIPman (#150982) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tüzép telep, diego, ilyesmi helyek sincsenek ott? általában szokott lenni méterre.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#150985) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Hi!

Sincerity trading mindent sima borítékban ad fel? Rendeltem egy m.2 SSD-t tőle, jött értesítő, postán nem találják. :W

(#150986) CHIPman válasza Mr.Csizmás (#150984) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Pécsről van szó egyébként, tehát Obit kivéve van minden. Ha méterre veszem, nem ragad alapból, nem? A kétoldalúval kendácsolás meg ki tudja milyen eredménnyel szolgál.

(#150985) lsebestyen: Igen, de ha írsz neki, akkor azt hiszem némi plusz pénzért trackinggel adja fel.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#150987) DeFranco válasza CHIPman (#150986) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egy hétre kell ne gondold túl. legolcsóbb szúnyogháló, erős duct tape a felrakáshoz, kis wd40 a leszedéshez (a ragasztónyomokat mindennél jobban szedi le) amire kell nektek arra tökéletes.

esetleg azon gondolkodhatsz hogy nem merev műanyagot veszel hanem ilyen lepkeháló szerű finom anyagot az helytakarékosabb.

(#150988) lsebestyen válasza CHIPman (#150986) üzenetére


lsebestyen
addikt

Van rajta tracking. Szétvet az ideg ezektől az inkompentens szerencsétlenektől. Sóval kéne behinteni az egész postát. Még ők ordítoznak velem, h mit képzelek, h megmondom neki hol keresse a csomagot. (javasoltam, h nézze meg a borítékoknál is, hátha abba van...)

(#150989) hundai


hundai
aktív tag

Sziasztok!

GB-n szeretnék rendelni egy drónt 38.45$ért, az még vámhatár alatt van?

-Wake up Neo!

(#150990) CHIPman válasza hundai (#150989) üzenetére


CHIPman
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#150991) macilaci78 válasza i-sti (#150974) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Komolyan érdekel, hogy ezekkel mi a baj?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#150992) hundai válasza CHIPman (#150990) üzenetére


hundai
aktív tag

Köszi!

-Wake up Neo!

(#150993) i-sti válasza macilaci78 (#150991) üzenetére


i-sti
senior tag

Nekem semmi, ha tartós darabok.

Novum Forum Siculorum

(#150994) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Olyan wifi repeater-t (jelismétlőt) keresek, ami a fő router-től wifin kapja a jelet és azt lan-on (utp-n) továbbítja egy ip kamerához (természetesen a wifi jelet is tolhatja tovább, de ez most nem fontos)!
Így lenne egy wifis ip kamerám! :))

Ha érthető amit okosan megfogalmaztam, akkor tudnátok tanácsot adni?

(^)(>.<)(^)

(#150995) edk- válasza macilaci78 (#150991) üzenetére


edk-
őstag

Én is ajánlani akartam a rossmannos ernyőket.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#150996) Wajk válasza vacs (#150994) üzenetére


Wajk
addikt

hali, te valami ilyesmit kereshetsz.

nekem volt WiFi a Smart TV-ben, de meghalt. Éppen volt egy WiFi Reapeter-em az egyik dobozban. Mivel van rajta LAN port a felprogramozáshoz gondoltam megnézem mi lesz ha rádugom a TV-t. :)

És azóta is szépen teszi a dolgát. a számítógépen beállítottam a reapeter funkciót, majd a TV mellett bedugtam a hosszabítóba majd rövid LAN kábellel összekötöttem a TV-t a kis bumszlival. Évek óta teszi a dolgát.

Ennek az elődje van nekem. $10 körül alatt ki lehet fogni. :K

még előnye ennek a koncepciónak, hogy amellett, hogy megoldja a kamera problémáját, a Reapeter funkciónak köszönhetően a lefedettséget is növeled.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#150997) edk- válasza vacs (#150994) üzenetére


edk-
őstag

Fogsz egy olcsó routert, amire rámegy a DD-WRT vagy az OpenWRT és igényeidnek megfelelően konfigolod.

Szerk.: ha nincs otthon router erre a célra, akkor Wajk hsz-ában lévő a nyerő.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#150998) petipetya válasza lsebestyen (#150988) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem akkor történt ilyen, amikor a 3 közeli posta közül nem a szokásosban tárolták el, mert a helyettesítő postás nem tudta mit tegyen. Valahol meg kell lennie, hívják fel a másik postát és kérdezzék meg.

"nincs rá lezsóidő"

(#150999) Watcher45 válasza Mr.Csizmás (#150962) üzenetére


Watcher45
tag

Nem igen találtam róla érdemi tesztet, kérdés, hogy menyire használható a band. Te láttál valamit ami alapján megszavaztad a bizalmat neki, vagy az ár miatt voltál úgy, hogy nem túl nagy a bukta ha mégsem teljesíti az elvárható szintet?

(#151000) lsebestyen válasza lsebestyen (#150988) üzenetére


lsebestyen
addikt

Felhívtak, hogy meglett, na hát vajon hol volt?! :W Persze, hogy a levelek között. Idegbaj. Amúgy jó időt futott a cucc (05.26.06.04). Most kivételesen nem ebayről rendeltem, hanem a saját oldaláról, így jött még kis kedvezmény a SAVE5 kuponnal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.