Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151951) beci


beci
őstag

Koszonom mindenkinek.
Ugreen lett.👍

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#151952) Wajk válasza bul07 (#151949) üzenetére


Wajk
addikt

szerintem Selection kupon...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#151953) spileraaa


spileraaa
senior tag

Nem tudom hogy fogalmazzam meg hogy érthető legyen de megpróbálom
jelenleg a xiaomi 3 s telefonomat csak úgy tudom tölteni ha elkapom azt a bizonyos pózt amikor elindul a töltés
próbáltam 3-4 kábellel is vagyis tuti a telefonal van baj

van e valami kínai kütyü amivel ezt lehet orvosolni vagy csak szervizben lehet javítással

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#151954) tomazin válasza spileraaa (#151953) üzenetére


tomazin
veterán

Nekem maga az usb csati haldoklott es hogy on is legyen feligmeddig lehetett kintrol rendelni azt a kis nyakot amin az van. (Bar ehhez ugye az is kellett,h az kulon nyakon legyen)

(#151955) trebrona válasza tomazin (#151954) üzenetére


trebrona
nagyúr

Vagy csak ki kellene takarítani az aljzatot fogpiszkálóval.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#151956) macilaci78 válasza spileraaa (#151953) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, lehet koszos, lehet a foglalat is kontakthibás. Mindkettő javítható a megfelelő módszerrel.
Utána pedig a mágneses kábel megoldás a gondra: magába a portba egy alig kilógó egység kerül, erre húzza a kábelt a mágnese. A hátránya, hogy csak ilyen kábellel megy a töltés és adatkapcsolat sem feltétlenül van. Kábelből veszel többet, vagy hordod magaddal.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#151957) pulutodurumo válasza macilaci78 (#151956) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Pont portkímélés céljából vettem ilyen mágneses uGreen kábelt, szépen hasít rajta az adat is, és mindegy milyen irányban csatlakozik. Penge cucc.
Egy baja van, a príma harisnyázás miatt elég merev. De teljesen használható.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#151958) Janaboy


Janaboy
veterán

Sziasztok,

A soksok hatitaskabol ami itt mar elhangzott, tudtok javasolni olyan 25-30liter körülit kerekparozashoz?
Olyanra gondolok ami szellőzik jól a hátamon.

Koszi
Udv

Janaboy

(#151960) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

M3 Smart Bracelet iOS Android US $4.37

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#151961) oszy válasza fujifilm1 (#151885) üzenetére


oszy
veterán

Én a Xiaomi Redmi AirDots Wireless Bluetooth Headset-et vettem $21-ért. Bár még nem érkezett meg. Így nem tudok véleményt mondani.

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#151962) oszy


oszy
veterán

Tudtok ajánlani ilyen lámpát, ami megbízható? Vagy nincs ebben az árban elfogadható minőség?

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#151963) petipetya válasza oszy (#151961) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem is ilyen van. A fizikai gomb rajta közel sem annyira tragikus, mint amennyire némelyik YouTube-os kocka előadja 😗

"nincs rá lezsóidő"

(#151964) fateless válasza petipetya (#151963) üzenetére


fateless
veterán

Én pont a fizikai gomb miatt rendeltem egyet. Baromi jó a Meizu TW50, de épp az érintő vezérlés zavat benne.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#151965) spileraaa válasza pulutodurumo (#151957) üzenetére


spileraaa
senior tag

linket ha lehet

voltam szervizben por ki lett takarítva de most sem működik rendesen vagyis kontakt hibás lett

én vagyok a hibás többször is úgy telefonáltam hogy közben a töltés alatt volt és gondolom emiatt meglett erőltetve vagy megfeszült

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#151967) macilaci78 válasza Janaboy (#151958) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Láttam olyan hátizsákot, ahol egy feszes háló fekszik fel a hátadra és kb 3 centire eltartja a hátizsákot a hátadtól, de ez kisebb. 25-30 literes méretben szerintem nem fogsz ilyet találni, minden más alatt viszont izzadni fogsz. Inkább csomagtartó és arra nyeregtáska, a hátadra pedig max egy ivózsák. Én is ebbe az irányba indulok nemsokára.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#151968) Real_Necro válasza macilaci78 (#151967) üzenetére


Real_Necro
veterán

A hálósban is izzad az ember, nekem régebbi Decathlonos van, túrázáshoz használom.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#151969) jjeahh válasza Real_Necro (#151968) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Gondolom ez hátizsákfüggő is, nekem Osprey Syncro van, pont ezért vettem ilyent, mert a normál (Vanguard) hátizsák alá nagyon beizzadtam, az Osprey ahhoz képest ég és föld, gyakorlatilag kánikulában is gond nélkül tekerek benne, pedig előtte teljesen le akartam mondani a hátizsákokról, mert azt hittem csodák nincsenek és mindegyik izzasztani fog :)) . Szerencsére bringás topikban rábeszéltek, mert nagyon bevált.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#151970) silvergod


silvergod
őstag

Sziasztok!
BT fejhallgatót szeretnék 20 dollárig kb. van ami ajánlott és nem annyira gagyi?
néztem a bluedio tm-et ,sokan veszik jókat írnak róla.

gondolom esetleg itt is van aki használja,tőlük kérdezném hogy :
megéri az árát? mennyire tartós/minőségi? milyen a hangzása?
nem szakadozik a kapcsolat? jól bírja az akku?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#151971) fradi81 válasza Janaboy (#151958) üzenetére


fradi81
veterán

Hiába ez a háló meg kiálló göbök, nem ér semmit, ahol hozzáér a háthoz a táska ott vizes lesz a póló.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#151972) fjudors válasza fradi81 (#151971) üzenetére


fjudors
aktív tag

de ez nem olyan.
ez olyan

ritka az ilyen típus, de létezik

[ Szerkesztve ]

(#151973) Real_Necro válasza jjeahh (#151969) üzenetére


Real_Necro
veterán

Forclaz 25 air-em van, amit már régóta nem kapni Decathlonban. Egyébként szeretem túrához.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#151974) fjudors válasza fjudors (#151972) üzenetére


fjudors
aktív tag

ilyenemvan, miután az előzőt melóhelyen elintézte a takarítónő (savazta a járólapot, amit nem mosott fel utána rendesen, és ahogy leraktam a táskát a földre, ott elmarta a szíját...),a salewa amúgy rengeteget kibírt, vagy öt évig hordtam minden nap, kerékpáron munkába, télen is, meg túráztam vele.és soha nem ázott be..még megvan, cakk a szíját kell kicserélni

[ Szerkesztve ]

(#151975) jjeahh válasza Real_Necro (#151973) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, így érthető, jónak néz ki, de nem olyan, mint a fémvázasok. Ezekben az igazán jól szellőző cuccokban fém váz van, ami távol tartja a hátizsákot a hátadtól, csak egy vékony háló ér hozzád és szabadon áramlik közte meg a hátizsák között a levegő. Ezeken a képeken látszik kb. a dolog: [link] [link] [link] , meg itt 0.25-től. Nem tudom túrázás közben mennyivel hatékonyabb, mint a normál hátizsák, de bringán zseniálisan jó az Osprey, mert a menetszél állandóan hűti a hátad, szinte mintha nem is lenne rajtad hátizsák.
Bár szerintem ezt még nem másolták le a kínaiak, ha meg mégis, arra én is kíváncsi lennék, mert az Osprey meg a Deuter m*rha drága :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#151976) Real_Necro válasza jjeahh (#151975) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ebben egy merevítő van a zsákban meg a pamacsok oldalt. Középen jól szellőzne, ha szelesebb idő van, nekem is jobban szellőzik benne a hátam. Szóval a menetszél sokat segít. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#151977) Janaboy válasza fradi81 (#151971) üzenetére


Janaboy
veterán

Nekem van egy Camelbak Mule az jo, de iszonyat kicsi a pakolhatosaga, de lehet amúgy ehy jofele 25-30as taska eleg arra a celra amire kell.

Janaboy

(#151978) oszy válasza petipetya (#151963) üzenetére


oszy
veterán

Akkor jó! :)

[ Szerkesztve ]

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#151979) Maximum1 válasza Janaboy (#151958) üzenetére


Maximum1
őstag

Roswheel 8L, meguntam a hátizsákozást, 2. túrámon vagyok túl vele, egyik 92km másik 76km, ennél nincs jobb.
Keres rá YT n, rengeteg videó van róla, aliexpressen is kapni, ott is jelen van a Roswhell cég.
Ruha, 0,75L flakon víz, javító cuccok a bringához, 4 szendvics, csoki, stb... minden belefér.
Kicsit féltem a rögzítésétől, de teljesen vállalható, nem csinál hülyeségeket, nem csapong semerre.
Itthon is árulnak ehhez hasonlóakat, de nem 4-5ezerért, kintről olcsóbb.
Létezik ebből teljesen vízálló is, de szerintem felesleges 2x árat adni érte, ez is water resistant, az meg elég ha nem vagy állat és tekersz a viharban.

[ Szerkesztve ]

(#151980) beg


beg
veterán

Ruha topik megvan? Inkább ott.
Köszi.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#151981) Exian válasza silvergod (#151970) üzenetére


Exian
őstag

Fej, vagy fülhallgató? Ha utóbbi, akkor ajánlom a Baseus S06-ot, nekem bevállt.

Ja bocs, látom fejhallgató kellene.

[ Szerkesztve ]

(#151982) rushty válasza Maximum1 (#151979) üzenetére


rushty
senior tag

Volt egyszer 5$-ért 10l

(#151983) MittuDomain_ válasza rushty (#151982) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Hmm, én most kezdtem el bicóval járni, érdekelnek ezek az akciók.
Valami elárazás volt, vagy érdemes várni rá, mert lesz újra mondjuk 10$ alatt?

Megnéztem egy kupongyűjtő oldalon a historikus adatokat, de ilyen alacsonyt nem láttam.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#151984) rushty válasza MittuDomain_ (#151983) üzenetére


rushty
senior tag

Nem jegyzik az elarazast?

(#151985) puritan válasza fujifilm1 (#151885) üzenetére


puritan
csendes tag

Én is épp ilyet tervezek venni.
Két alternatíva van még, a Blitzwolf BW-FYE2 és a Xiaomi Redmi Airdots.

A leírásokból úgy látom, hogy a Haylou, és az Airdots között az a lényeges különbség, hogy a Haylounak aktív zajszűrős mikrofonja van, a másiknak meg nem. Sőtt a Blitzwolfnak sem, pedig az valamivel drágább is. Mivel főleg autóban telefonáláshoz szeretném használni, ez számomra fontos dolog. Még a zenei hangminőség rovására is.
Pont jókor jött fujifilm 1 értékelése, mert megerősített abban, hogy elég jó lesz a mikrofonja a kütyünek.

Egyébként milyen telefonnal használod?

(#151986) Silent77 válasza puritan (#151985) üzenetére


Silent77
veterán

A Xiaomi gyanúsan olcsó, én nem venném meg.
Nem hiszem, hogy eredeti.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#151987) desigo


desigo
senior tag

Tudnátok ajánlani egy jó minőségű vezeték nélküli kerítésre szerelhető csengőt? Kb 25 méter a távolság.
Van most egy hibátlan ajtóra ragasztott de az 5 méterre van a belső egységtől és a kültéri kicsi méretű.
ilyesmire gondolok : [link]

(#151988) Dluinet válasza desigo (#151987) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Linbell G2 Waterproof IPX7 Self-powered No Battery Wireless Doorbell

Ezt használom fél éve.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#151989) fateless válasza desigo (#151987) üzenetére


fateless
veterán

Sajnálom, én csak rossz minőségű vezeték nélküli kerítésre valót tudok, vagy jó minőségű vezetékes kerítésre valót ;]
Tudom, hogy így akartad írni:
"Tudnátok ajánlani egy jó minőségű, vezeték nélküli, kerítésre szerelhető csengőt?"
Az a két vessző értelmessé teszi a mondatot :P

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#151990) fujifilm1 válasza puritan (#151985) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Helló.

Az aláírásom 3 éve megváltozott, -lehet ad némi támpontot kérdésedre. ;)

Egy kis tapasztalat...
A BT kapcsolódással volt 1 napig némi gond.
1.) Kipróbáltam hogy a bal fülest is konnektáltam a telóhoz.
Így ha a jobb kimerül, van másik füles amíg az töltődik.
Innentől viszont nem megy sztereóban. Mert mindig a bal is kapcsolódik közvetlenül a telóhoz.

2.) Meg lett egy új okos óra is(BIP), rengeteg BT kapcsolódási nyavalyával az elején.
Ekkor a fülest is random ledobta, vagy nem akart a call vagy a média módban csatlakozni.
Végül a MiFit -et lefagyasztottam és csak a Gatgetbridge-t használom.
Ezzel az a tapasztalatom hogy az okos óra androidos szoftvere nem cseszi szét a BT használatot.

A Haylou-t factory reseteltem. (20 mp -ig nyomva kell tartani bekapcsoláskor)
És újból tökéletesen kapcsolódik.
Ha csak a jobbot veszem ki elkezdi monóban ha a balt is akkor átvált sztereó ra.
Szépen gyorsan megbízhatóan.

Azt írta a youtube os srác hogy nagy hangerővel jobb a Haylou basszusa. És igaza van. :K (mondjuk így én ritkán használom)

[ Szerkesztve ]

(#151991) Paxker315


Paxker315
addikt

van esetleg "szaktopikja" aliról rendelt virágmagoknak? csíráztatnék, de fogalmam sincs, hogy fogjak hozzá, a google találatokat meg ált. kínairól fordító fordította angolra, így kevésbé használhatóak. Hogy érdemes próbálkozni, ha azt szeretném, hogy valami csírázzon is ki? :F

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#151992) MittuDomain_ válasza rushty (#151984) üzenetére


MittuDomain_
őstag

De, szokták, ezért is fura, hogy nem láttam ilyen összeget. A legolcsóbb a 10l verzió volt egyszer, 10usd EU raktárból - én legalábbis ezt találtam...

Mondjuk csak az ismert lengyel eredetű kupongyűjtő oldalon néztem, és a Chrome extension-ök között.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#151994) petipetya válasza Paxker315 (#151991) üzenetére


petipetya
nagyúr

Talán itt.

"nincs rá lezsóidő"

(#151995) agroman válasza Paxker315 (#151991) üzenetére


agroman
senior tag

akkor nem kinából rendelsz, hanem az UK-ból (ebay) megbízható, nagyforgalmú eladóktól.

------

(#151996) emre


emre
veterán

Már a Xiaomit is hamisítják? :DDD egy Miband3 klón
Vélemények? :)

XANES MI3 0.96'' TFT IP68 Waterproof Smart Bracelet Remote Camera Sleep Blood Oxygen Monitor Smart Watch

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#151997) Sanki válasza emre (#151996) üzenetére


Sanki
addikt

Mi az, amit nem hamisítanak? ;)
Amúgy én nem venném meg, gondolom olyan a minősége is és a szoftvertámogatás is..

(#151998) szabi__memo válasza Sanki (#151997) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ha jó hamisítvány lenne ugyanaz a sw jó lenne rá, hozzá:)

(#151999) emre


emre
veterán

és igen, az igazi hiánypótló a nagynevű gyártótól végre tölthető 18650-es akksival, világítással éjszakai vadászathoz :C Remélem lesz hozzá app is, ami sikeres találat esetén feljegyzi és kategorizálja a megsemmisített rovarokat. :DDD

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#152000) Silent77 válasza emre (#151999) üzenetére


Silent77
veterán

Ez olcsóbb. :D
A kép viszont olyan mint az enyém.
[link]
Esélye nincs a szúnyogoknak, 2000-3000 már tuti megvolt. :C

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.