Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150551) oszy válasza pinnacle (#150550) üzenetére


oszy
veterán

Volt nekem egy ilyen. Ezen 100%, hogy működik a fényerőszabályzás két lépésben. Sőt még időintervallumot is lehet beállítani. Ha akarod, folyamatosan is üzemel csökkentett fényerővel.

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#150552) EXIEZ válasza CHIPman (#150548) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Osram van de az meleg fehér, de a helyzetjelző is cserélve lett hidegre, így jobban nézne ki ezzel. Megpróbálom, de ha 1 hónapot kihúz már jó, mert a 10-es szett akkor majd fél évre elég. Veszek egyet köszi

(#150553) oszy válasza EXIEZ (#150552) üzenetére


oszy
veterán

én "rendes" izzót vennék. Ezek nekem nem váltak be, amik így vannak összerakva. Este linkelek neked.

[ Szerkesztve ]

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#150554) csaby9 válasza pinnacle (#150550) üzenetére


csaby9
tag

Aha értem. Akkor talán ez bár ez sem annyira pici, de szerintem ennél kisebbet nem kapsz ami ki is néz valahogyan. Ez megy usb ről pl teló töltő jó tápnak.

Oneplus 6t / LG Nexus 5

(#150555) EXIEZ válasza oszy (#150553) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Oké, megvárom akkor, köszi

(#150556) st6969 válasza petipetya (#150457) üzenetére


st6969
őstag

Alipay??!! :Y
Én még ott tartok, hogy nálunk az nem működik... Hol tudnék erről tájékozódni lehetőleg magyar nyelven? Mi kell hozzá, hogyan kell ilyet igényelni, használni, van-e költsége, stb? :R

(#150557) pinnacle válasza oszy (#150551) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi oszy, csaby9!

(#150558) pulutodurumo válasza pinnacle (#150550) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Veszel egy ilyet, fényérzékelős. TV-be bedugod, USB-ről elmegy. Van nekem is ilyen, sötétben tényleg nem erős a fénye. Ha meg sok, leragasztod a fényérzékelőt, szt' jóccakát.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#150559) edk- válasza st6969 (#150556) üzenetére


edk-
őstag

Megadod a bankkártyád adatait, tárolja, onnantól úgy fizetsz alin. Másutt nem tudod használni.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#150560) nightzone válasza MittuDomain_ (#150514) üzenetére


nightzone
aktív tag

Nem tudom mi okozza nektek hogy nem kaptok ebay kuponokat, de ezen az oldalon van a "change registration information" link, ott le tudja ellenőrizni mindenki az eredeti regisztrációjának adatait. Ha itt updatelitek az adatokat (az alján a linkre kattintva), talán a rendszer frissíti a dolgokat és utána rendesen jönnek majd az emailek és az ebay-es kuponok. Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#150561) Ance válasza Breki (#150522) üzenetére


Ance
őstag

Asszem túl merész voltam a májusi 41.77-es rendelésemmel. :O Szinte biztos, hogy ezt meg fogják találni maguknak.

(#150562) Vertigo18 válasza Ance (#150561) üzenetére


Vertigo18
addikt

Függ attól is, hogy mi az, amit rendeltél...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#150563) Ance válasza Vertigo18 (#150562) üzenetére


Ance
őstag

Tudom. Most nem arról beszéltem, hanem a mázlifaktorról, meg hogy túlokoskodtam a rendeléskor.

(#150564) petipetya


petipetya
nagyúr

$24.99 for XIAOMI Uleemark Fly Knit 2.0 Walking Sneakers 24.99 USD

bangood (csekkoltam, 0 Ft a szállítási költség trackinges EU priority line-al) - kupon: BG325k

csak a fekete 42-est néztem, egyébként 40/41/42/43/44 méreteket látok feltüntetve az oldalon

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#150565) vargalex válasza petipetya (#150564) üzenetére


vargalex
félisten

Felnőtt méretben nincs is. :)

Alex

(#150566) oszy válasza pinnacle (#150557) üzenetére


oszy
veterán

T10

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#150567) maestro87 válasza nightzone (#150560) üzenetére


maestro87
őstag

A 10$-os posta csökkentő kupont el lehet valamire lőni? Gondolok itt 11$ értékű 1$-os termékekre 10$-os postával? ;] Vagy ilyen eladók csak Alin vannak? :D

(#150568) EXIEZ válasza oszy (#150566) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Szerintem ezt nekem akartad. Ez bevált neked? mert egy másik T10-et hoz fel a link

(#150569) petipetya válasza vargalex (#150565) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hamupipőke nővérei megoldották, neked is menni fog :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#150570) oszy válasza EXIEZ (#150568) üzenetére


oszy
veterán

Igen neked. :) Azt rendeld meg, amelyik szimpatikusabbnak találsz! ;)

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#150571) Digitalpimp válasza ANOka (#150505) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Az elemtartó a fehér rész hátulján van, elég jól besüllyesztve. A teteje is ránézésre jól illesztett, a gombok a tetején olyanok, mint némely gépek vezérlőjén szokott lenni, puha műanyag, a kapcsolók alatta vannak. Az alsó rész tiszta akril, elég vastag, három kis kerek szilikon talpal. Eddig nagyon bejön, meg vagyok vele elégedve.

izisz150509: Szerintem igen, ahogy néztem ezeket a flakonokat már egységesítve lettek, mind egyforma. Írják a vásárlók is, hogy az airwick, glade jó bele.

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#150572) MittuDomain_ válasza nightzone (#150560) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Köszi, megcsináltam, hátha.
Mondjuk vicces, hogy a fő link a brit oldalra irányított, az "anya szervezetet" nem lehet változtatnirajta , csak a saját adataidon.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#150573) MADcat válasza maestro87 (#150567) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

15 dodó felett.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#150574) st6969 válasza edk- (#150559) üzenetére


st6969
őstag

Hm, hát ez így ugyanannak tűnik, mintha bankkártyával fizetnék. Ott is a bankkártya adataimat adom meg, na mindegy.

(#150575) edk- válasza st6969 (#150574) üzenetére


edk-
őstag

Nemcsak tűnik, az is, csak tárolja a kártyaadatokat és nem kell minden alkalommal beírni.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#150576) ANOka válasza Digitalpimp (#150571) üzenetére


ANOka
őstag

:R

(#150577) CHIPman válasza oszy (#150566) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ez hol LED?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#150578) pinnacle válasza pinnacle (#150542) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Kicsi nincsen, veszek egy ilyet. Állítható a fényereje, itt 3500 Ft.

(#150579) petipetya


petipetya
nagyúr

USB Type C Male to USB 3.0 Type A Female Adapter-re van bevált forrás, lehetőleg Xiaomi telóhoz, ingyenes szállítással?

Például a két márka közül mindegy melyiket veszem, nem?
Baseus
Ugreen

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#150580) -secret- válasza petipetya (#150579) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mindegy, mind a kettő jó márka.

(#150581) Rimuru válasza petipetya (#150579) üzenetére


Rimuru
veterán

Nekem rocketek van, teszi a dolgát.

Vigyázat, csalok!

(#150582) Saccco válasza petipetya (#150579) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azonos árban minden alkalommal inkább az Ugreen-t venném.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#150583) Zeki


Zeki
nagyúr

Erre a Huawei Smart watch Band 4-re tud valaki kupont, vagy olcsóbb árat?

(#150584) GIJoe válasza Zeki (#150583) üzenetére


GIJoe
addikt

joybuyon 27$ szokott lenni, de most vmi kuponozás van, így lehet több...

(#150585) CHIPman válasza petipetya (#150579) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Én minit használok, tökéletes. Alapból benne hagyom a kulcstartómon lévő pendrive-ban, és maximum a zsebemben esik néha ki, ezért rendeltem belőle többet alapból.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#150586) xcvbxcvb


xcvbxcvb
aktív tag

Valamilyen olcsó és jó légszűrőre van valakinek ötlete?

Esetleg ez az Alfawise P1 HEPA Mini Desktop Air Purifier [link] Csak ehhez nem találtam szűrőt.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#150587) Silent77 válasza xcvbxcvb (#150586) üzenetére


Silent77
veterán

Ez csak kis helységbe jó. Max 8nm. Szűrő van hozzá, ha nem találod, később linkelem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#150588) st6969 válasza edk- (#150575) üzenetére


st6969
őstag

Akkor ennek pont semmi értelme. Alipay nélkül is menthető ugyanaz a bankkártya adat, hogy ne kelljen beírni minden alkalommal. :R

(#150589) bazsimano


bazsimano
őstag

5 dolcsis kupont mire lehetne elloni?

(#150590) Silent77 válasza Silent77 (#150587) üzenetére


Silent77
veterán

out of stock jelenleg. :(
[link]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#150591) Savageboy válasza GIJoe (#150584) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Viszont ha jól tudom akkor a JoyBuy valamiért nem küldi hozzánk a Honor Band 4-et...

(#150592) Breki válasza Zeki (#150583) üzenetére


Breki
veterán

29 az alin

Mobilos link

US $28.10 | Original Huawei Honor Band 4 Smart Wristband 0.95'' Color Amoled Touchscreen display Swim Posture Detect Heart Rate Sleep Snap
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#150593) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Van most aktuális bestbuy lightning kábel? Minimum 2m hosszú kellene. :R

(#150594) janakbacsi


janakbacsi
őstag

ilyennel van valakinek tapasztalata? kellene 2 db 32 gigás, de a hozzászólások között találtam olyat, hogy valaki fake-et kapott. meg merjem rendelni? vagy inkább itthon keressek? köszönöm.
[link]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#150595) Dluinet válasza janakbacsi (#150594) üzenetére


Dluinet
nagyúr

innen csak eredetit kapsz: sincerity-trading

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#150596) janakbacsi válasza Dluinet (#150595) üzenetére


janakbacsi
őstag

az említett oldalom nem találtam 3 az 1-ben (iphone, android, pc) eszközt. lehet, hogy csak figyelmetlen voltam?

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#150597) Dluinet válasza janakbacsi (#150596) üzenetére


Dluinet
nagyúr

akkor itthonról vegyél

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#150598) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok!

Itt nem lehetne bevezetni az #akció hashtaget mint BestBuy topikban?
Szerintem hasznos lenne!

Xiaomi Fan

(#150599) viharhozo válasza MittuDomain_ (#150514) üzenetére


viharhozo
addikt

Tipp: nekem se jott semmi, de ha a co.uk-rol lepek be, felul megjelenik egy banner egy 5 fontos kuponrol, ami jo barmire osszegtol fuggetlenul. Kiprobaltam, mukodik.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#150600) cof


cof
veterán

Jó nektek. Nekem csak egy nyamvadt *free delivery kupont adtak, de pont nem akarok olyan terméket rendelni mostanában ami nem free shipping-es.

Free delivery*
*Offer valid for a maximum delivery charge of $10. Prices are marked in USD. See T&Cs
Expires 05/27/19

Érdekel valakit? Már ha fel lehet ajánlani. Privátba ne, ide beírom ha mehet, és aki kapja marja.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.