Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150451) trebrona válasza izisz (#150432) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezt cáfolom, pont tegnap töröltettem egy processing státuszú rendelést live chat-en.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#150452) bul07


bul07
nagyúr

Vastag hosszú öv

Ali
Unisex tactical belt Top quality 4 mm thick 3.8 cm wide casual canvas belt Outdoor Alloy Automatic buckle Men Belt 110-140cm
[link]
140cm ->US $4.80

Ugyan ebből lehet találni olcsóbban csak nem 140cm-est (pl [link])

Ma jött meg a leírtaknak teljesen megfelel
Csatján nem olyan erős a festés fényezés mert ahogy mértem mérőszalaggal a hosszát megkarcolta
Az idő fogja eldönteni hogy a csat milyen hatással lesz az öv anyagára mert ugye közvetlenül az szorítja használja

Három éve használok ilyen övet csak másfajta csattal nem kezdett el foszlani az anyaga nagyon tartós
Ebből használok 2db-ot is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#150453) Sungoo válasza bul07 (#150452) üzenetére


Sungoo
addikt

Köszi, behúztam kettőt.

(#150454) TheMiller


TheMiller
tag

Sziasztok!
Alin mivel fizettek? van valami biztonságos megoldás?

The World is Yours

(#150455) -secret- válasza TheMiller (#150454) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bankkártya. Tapasztalatok alapján az Alis Support gond esetén gyorsabb is mint mondjuk a PP.

(#150456) _q válasza TheMiller (#150454) üzenetére


_q
addikt

Transferwise vagy ha a bankod biztosít internetkártyát akkor azzal. Fő kártyát én nem adnék meg, ha arra jön a fizetésed is és így több pénzt tárolsz rajta.

(#150390) CHIPman
Nekem semmi se jött :((

[ Szerkesztve ]

(#150457) petipetya válasza TheMiller (#150454) üzenetére


petipetya
nagyúr

AliPay-el.

"nincs rá lezsóidő"

(#150458) Beni2360 válasza -secret- (#150455) üzenetére


Beni2360
félisten

Sokkal gyorsabban, nekem most volt egy esetem, még folyamatban a visszafizu de már a kártyán volt a pénz. Ha jogos nem lacifacáznak hetekig.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#150459) Sungoo válasza TheMiller (#150454) üzenetére


Sungoo
addikt

Én évek óta sima kártyaszámmal. Eddig soha nem volt gond.

(#150460) trebrona válasza TheMiller (#150454) üzenetére


trebrona
nagyúr

Virtuális kártyát használok ott is és PP-n is.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#150461) MADcat válasza TheMiller (#150454) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Alipay. A mögötte lévő kártya csak kétfaktaros azonosítás után tud fizetni a neten, korlátokkal azt is. Sose volt baj vele. PP-nál sztem eleve jobb.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#150462) macilaci78 válasza TheMiller (#150454) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Neten csak virtuális kártyával, még a pizzáért is. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#150463) bul07


bul07
nagyúr

Sima kártya

Mondjuk nekem 10-20e Ft van a kártyán így sokat nem tudnak nyúlni

Aki több százezret tart sima kártyán az meg is érdemli hogy lehúzzák a kártyát

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#150464) Real_Necro válasza bul07 (#150452) üzenetére


Real_Necro
veterán

Van ilyen csatos övem, csak nem egyszínű. Emlékeim szerint Banggoodról vettem jó pár éve. Elég tartós. ;)

Egy dologra kell ügyelni. Nekem az egyik pólómat valahogy sikerült a csatnak kilyukasztania, valamint hosszabb ideig tartó ülésnél nyomhatja a hasat.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#150465) Degeczi válasza bul07 (#150463) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem mindegy, h betéti- vagy hitelkártya: utóbbi esetén (mivel a bank pénzéről van szó) agilisan, gyorsan szokott lépni a bank ha csalást jelent be az ügyfél (és akár bejelentés nélkül is: egykori kollégámnak a bank szólt, h valahol távol-keleten használják a kártyáját jegyvásárlásra)
Betéti kártyát (és az általad említett "több százezret tart rajta" csak azon értelmezhető) viszont valóban nem szabad használni a neten, mert ott közvetlenül nálad jelentkezne a kár.
De minden banknál létezik virtuális kártya, így valóban azt célszerű használni ahol csak lehet.

[ Szerkesztve ]

(#150466) maestro87 válasza Degeczi (#150465) üzenetére


maestro87
őstag

K&H-nál nincs virtuális kártya.

(#150467) izisz válasza trebrona (#150451) üzenetére


izisz
senior tag

Ok, készséggel elhiszem, hogy nálad törölték. Nálam nem -> kivonat az akkori live chat-ből Pre-order státuszú terméket vettem a kínai ünnep alatt!
Van ilyen meg olyan példa is ezek szerint... nem veszünk össze.
Kizárt, hogy 4 perc alatt tőlük átfutott a rendelés a "raktárba" (olyan termékre, ami csak 2 hét múlva lett volna esedékes), ahol rögtön az én kis szirszarom egyből le is gyártották, be is csomagolták és az első biciklisfutár már be is dobta a helyi postáskiasszonynak :D

[ Szerkesztve ]

(#150468) Saccco válasza izisz (#150467) üzenetére


Saccco
nagyúr

+1, nekem téves rendelésből lett ilyen miatt drónom.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#150469) stickermajom válasza TheMiller (#150454) üzenetére


stickermajom
addikt

Sima kártyával. Úgyis 0Ft az online limit rajta.

(#150470) sepsi0


sepsi0
őstag

Sziasztok!

Van megint 5$-os kupon az Ebayen. 6$ felett lehet használni. Csak $-nál jó, megint sd kártya lett az eladónktól....

(#150471) -secret-
Nekem appból működött és csak olyan termékre, aminek az ára $-ban volt. Nincs kód, ha fizetsz a kuponok között van és ki kell választani.

[ Szerkesztve ]

(#150471) -secret- válasza sepsi0 (#150470) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gépről, telóról? Mi a kód?

(#150472) CHIPman válasza -secret- (#150471) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akkor ismét: Egyedi a kód, nekem emailben jött, és külön kellett aktiválni.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#150473) sepsi0 válasza CHIPman (#150472) üzenetére


sepsi0
őstag

Most nézem, tényleg email is jött róla, de én csak most néztem, nem aktiváltam.
Előtte én a 10$-os kupont is ellőttem. Most olvastam vissza és látom írtatok erről a kuponról, én csak átfutottam és úgy értelmeztem, hogy a 10$-os helyett kapták páran.
Mindegy csak küldjék a kuponokat. :D
A Gearbest-nél voltak régen ilyesmik és már hiányoztak.
Igaz, amit akartam azt nem tudtam venni, mert nem $-ban volt az ára...

(#150474) oszy


oszy
veterán

Ehhez a mérőhöz azt írja: - Simple BT Connect ( works with Mijia APP). Nekem nem ismeri fel a MIJIA app! :F

[ Szerkesztve ]

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#150475) tomazin válasza bul07 (#150463) üzenetére


tomazin
veterán

Aki több százezret tart sima kártyán az meg is érdemli hogy lehúzzák a kártyát

Miert is?

Degeczi: az,h a te bankodnal van az nem jelenti azt,h mindenhol

[ Szerkesztve ]

(#150476) Visormail válasza Donki Hóte (#150438) üzenetére


Visormail
addikt

Köszi érdekes, hogy ebayen nincs.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#150477) MADcat válasza tomazin (#150475) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

A kártyán külön tudom állítani a netes limitet. Plusz sms védelem. Nem kell külön kártya ahhoz.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#150478) szabi__memo válasza oszy (#150474) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mi a mac address-e az eszköznek???

(#150479) Degeczi válasza tomazin (#150475) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem "bankom", hanem 4 bankkal is volt/van kapcsolatom az utóbbi években, ez alapján valóban nem gondoltam, h 2019-ben még akadhat olyan is, ahol nem.

(#150480) powerwade válasza Degeczi (#150479) üzenetére


powerwade
senior tag

Revolut, Curve ... csak hogy parat emlitsek. Nincs is nalam mas manapsag, csak a Curve kartyam plusz egy 'kispenzu' debit kari ha a Curve epp nem megy :D

(#150481) rushty válasza sepsi0 (#150470) üzenetére


rushty
senior tag

Ma? Nem jött még..

(#150482) sambenez válasza Degeczi (#150479) üzenetére


sambenez
addikt

A Raiffeisennek sincs.

(#150483) sepsi0 válasza rushty (#150481) üzenetére


sepsi0
őstag

Tegnap küldték az emailt, de csak ma néztem.
Az Ebay app küldött üzenetet róla.
Régi az accom, de alig vásároltam az Ebayről. Nem tudom mi alapján adják a kuponokat, de most legalább lesz sd kártya itthon.

Ezt a kódot kaptam emailben, probáljátok ki hátha megy, bár a kolléga azt írta személyre szabott:
M5BARYD95RXBPBM

[ Szerkesztve ]

(#150484) oszy válasza szabi__memo (#150478) üzenetére


oszy
veterán

Azt hol találom?

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#150485) EXIEZ válasza sepsi0 (#150483) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nem működött nekem. Mondjuk én gyakran veszek ott dolgokat, de nem kaptam ilyen kupont.

(#150486) oszy válasza oszy (#150484) üzenetére


oszy
veterán

Amúgy nincs más eszközöm, ami bt-n vagy wifin kommunikálna. csak ez az érzékelő.

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#150487) KamuMazsola válasza bul07 (#150463) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Taníts mester! Hol a 3,14csába tartsam a pénzem, ha nem a folyószámlámon? Amihez természetesen a kártyám is van. Mit is érdemlek meg?

Üdv.: KamuMazsola

(#150488) Real_Necro válasza KamuMazsola (#150487) üzenetére


Real_Necro
veterán

Megtakarítási, deviza, stb számlákon, befektetésekben, blablabla... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#150489) petipetya válasza KamuMazsola (#150487) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem a CIB esetén van egy virtuális megtakarítási számla. Újabban oda mozgatom át az összes pénzt, és tizesével szabadítom fel, amely hétvégén is azonnal megtörténik. Mindezt a netbank appon keresztül, az ágyon fekve. Olyan, mint egy malacpersely.

"nincs rá lezsóidő"

(#150490) Sanyesz. válasza KamuMazsola (#150487) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nekünk három kártya van a számlánkhoz kapcsolva. Egy számlánk van, erre jön a fizetésünk is. Kb. 18 éve Paypal-ozok, 7-8 éve kezdtem a kínai rendeléseket, kicsit később az AliPay-t.
Lekopogjam, sosem volt gond a kártyahasználattal. Abban az időben nem is voltak ilyen virtuális megoldások, mégsem dőltünk a kardunkba. :N

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#150491) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Tudna valaki olyan flash drive ot linkelni, amit PC be, iPhone ba, és androidos Micro USB csatlakozóba is be lehet dugni?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#150492) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Túltoltuk Béláim! Köztük én is!
Engedjük el a kezét a bankszámlaszámoknak!
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#150493) Zsoleszhun válasza janakbacsi (#150491) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

4in1 flash drive az aliról. Vastag nyaklánchoz még medálnak is :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#150494) oszy válasza oszy (#150474) üzenetére


oszy
veterán

Átállítottam China régióra és azt írja, hogy a készülék nem támogatja az aktuális verziót. :( Mert amúgy csak ott lehet kiválasztani ezt az eszközt.
Most mi a fene legyen vele szerintetek? Visszaküldeni nem érdemes... Beállítani meg így nem tudom. :W

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#150495) sambenez válasza oszy (#150494) üzenetére


sambenez
addikt

Ehhez nem kell egy BT-s gateway?

(#150496) oszy válasza sambenez (#150495) üzenetére


oszy
veterán

Nem! Írják is, hogy "simple BT connect".

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#150497) Sanki válasza sepsi0 (#150470) üzenetére


Sanki
addikt

De jó, nekem megint semmi.. Eddig egyik kedvezmény se jelent meg.
Van valami előfeltétele esetleg?

(#150498) sepsi0 válasza Sanki (#150497) üzenetére


sepsi0
őstag

Nem tudom....
Két címem van, egy magyar és egy német.
Régiónak Magyarország van beállítva.
Esetleg engedélyezve vannak az ebayes promós levelek?
Paypal van?
Más nem jut eszembe. Fiókom 6+ éves.

(#150499) Sanki válasza sepsi0 (#150498) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem csak magyar cím van, PayPal-lal szoktam fizetni, de nincs elmentve a jelszó.

(#150500) anadroid válasza sepsi0 (#150473) üzenetére


anadroid
senior tag

Nem csak amerikai dollárra érvényes a kód. Ma használtam fel, ausztrál dolláros ár volt.

A családban több fiók van, egyre jött árcsökkentő, a többire szállítási díjcsökkentő.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.