Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151751) erdey_a válasza bul07 (#151747) üzenetére


erdey_a
őstag

Gumis repülő pillangó [link]

Matricák hegyekbe [link]

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#151752) bul07 válasza Real_Necro (#151748) üzenetére


bul07
nagyúr

Én terhet nem rovok öcsémékre ilyenekkel, én nem szervezek nekik semmi programot

Szomszéd román kislánynak se fogok több ezres ajándékokat venni, amikkor ezeknek is úgy örül, és inkább pár hetente kap ilyeneket mint semmit, de ritka hogy kap valamit és olyan jó érzés küldeni neki ilyen kis apróságokat

Öcsém kislánya meg elvan kényeztetve, kap valamit játszik vele 1órát és utána megy a többi közé, ha nincs két zsáknyi plüss figurája akkor egy se, és van ám közte 10+ e Ft-os is, de ha megyünk valahova neki kell kell kell kell

Neki is inkább ilyeneket adok, öröm megvan, aztán megy a süllyesztőbe

(#151751) erdey_a

Köszi ránézek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#151753) Donki Hóte válasza tomazin (#151739) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Olvasgatod, hogy miket írnak ide a fórumba mások (akár ebben a konkrét ügyben is) a szállításról, vagy csak írni szeretsz ide :F

Eleve, aki a szokott kínai webshopokból rendel, az tudja, hogy 30 napnál korábban semmiképpen nincs a kezében az árucikk, de a 60 nap is könnyen lehet a szállítás ideje. (Különösen így, hogy a vevő egy olyan lámpát rendelt, ami nem volt raktáron :P )

Ha te ennyire türelmetlen vagy, akkor ez nem a te fórumod, akkor neked egy készlettel rendelkező magyar kereskedőtől kell vásárolni (ahol az ár természetesen tartalmazni fogja a készletezés költségeit :DDD ).

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#151754) Benhill


Benhill
senior tag

Sziasztok.

Ha valamit a DHL szállít, akkor megvámolják az árut, ha túl lépi a 45usd-t?

Én úgy tudom hogy csak a postai csomag számít, de gondoltam rá kérdezek.

(#151755) citkar válasza Benhill (#151754) üzenetére


citkar
addikt

Gondolom az ÁFA-ra gondolsz. Nem az számít, hogy mi hozza, hanem, hogy honnan. Szóval a DHL esetében is szükség lehet a magyarországi ÁFA megfizetésére.

(#151756) Benhill válasza citkar (#151755) üzenetére


Benhill
senior tag

Igen, az áfára... kevertem.

Ha EU-n belülről hozza, akkor is rájön az ÁFA?

(#151757) szabi__memo válasza Benhill (#151756) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem az az eu lényege, hogy nem??

(#151758) johniee válasza Benhill (#151756) üzenetére


johniee
senior tag

EU-n belül se vám, se áfa :))

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#151759) bul07


bul07
nagyúr

Na hátha másnak is jól jön

Egyenlőre ennyi, és azt se garantálom hogy a legolcsóbb eladó
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#151760) Rick4 válasza johniee (#151758) üzenetére


Rick4
félisten

Tudsz nettóban vásárolni? Akkor ezentúl rajtad keresztül vennék mindent. :D

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#151761) Sungoo válasza Rick4 (#151760) üzenetére


Sungoo
addikt

Nem értem, hogy ezen mi most olyan vicces. :F

(#151762) tomazin válasza Donki Hóte (#151753) üzenetére


tomazin
veterán

Gondoltam, h a szallitasi idot huzod elo, pedig nem arrol beszeltunk.
Ennek semmi koze a turelmetlenseghez. Ha azt irja, h shipping ekkor, akkor adja fel. Attol, h ez mostanaban nem teljesul az nem azt jelenti, h el is kell fogadni.
A writeonlyra inkabb nem reagalok.

(#151763) macilaci78 válasza Sungoo (#151761) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Természetesen EU-n belül is van vám és áfa, a vámtételek egységesek, mert EU, annyi az előny, hogy nem a világbajnok magyar áfát kell megfizetni, hanem az eladó ország szerintit.
Az EU priority küldemények előnye épp az, hogy garantáltan EU raktárból küldik, így nem esik át vámeljáráson, nem szabnak ki rá plusz költséget jelentő adókat. De ezek a termékek is vagy harmadik országból kerültek az EU-ba és megfizették már a vámtételeket, vagy EU-n belül keletkeztek. Az áfa pedig szintén zenész, de az eladó országa szerinti ráták az érvényesek.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#151764) sambenez válasza macilaci78 (#151763) üzenetére


sambenez
addikt

Ez nem teljesen így van. Ha már felvilágosítást tartasz, jó lenne ha pontos infóval látnád el azt akinek írod.

(#151765) macilaci78 válasza sambenez (#151764) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hát hogy van?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#151766) s7evcsenko válasza sambenez (#151764) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ha már hozzászóltál, akár le is írhattad volna a pontosítást...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#151767) Studi válasza Sungoo (#151761) üzenetére


Studi
addikt

Az, hogy a se vám, se ÁFA nem igaz. Áfát fizetsz, csak általában már benne van az EU-s megadott árakban. Ha a külföldi kereskedő X összeg felett forgalmaz a te országodba, akkor az ár emelkedik, mert a magyar ÁFA összegét kell megfizetned.

Érdemes pontosan fogalmazni. :)

(#151768) Donki Hóte válasza tomazin (#151762) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Pedig nem érdemes különbséget tenni a teljes szállítási idő és a feladás idő között.

Az én példámban a feladási idő febr. 16-tól ápr. 11-ig tartott, majd ápr. 19-án a kezemben volt a lámpa. Ez 63 nap.

Egy másik esetben az aliexpress feladta 1 nap után a rendelést, de nem repülővel jött, hanem hajóval, így a szállítási idő 59 nap lett. Nem érzem, hogy sokkal jobban jártam azzal, hogy 1 nap után feladták a rendelést :D

Egyébként mi akadályozza meg a kérdés felvetőjét, hogy az elhúzódó feladási időre tekintettel stornózza a rendelést? Semmi.

Legfeljebb csak az az apróság, hogy az adott lámpát az adott színnel sehol máshol sem tudja ilyen árban megvenni :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#151769) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
szerintetek kezdhetek keresztet vetni erre a kuldemenyre? vagy dispute-ot nyitni?
UF649743362SE

2019.06.04. | 09:35
SzállításKüldemény előkészítése szállításhoz
2019.06.04. | 17:10SEMMAH
SzállításKüldemény átadása nemzetközi szállításra
2019.06.06. | 13:00Külföldi postai kicserélő üzem

ez van a posta.hu-n
udv
b

[ Szerkesztve ]

(#151770) Silent77 válasza bazsimano (#151769) üzenetére


Silent77
veterán

Még nem izgulnék, szerintem nem lesz gond vele.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#151771) Mr.Csizmás válasza bazsimano (#151769) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

neked legalább legit tn-t adnak. nekem a tőkém kivan a hülye yanwen kamuval, idén már az 5-6. order refundnál tartok :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#151772) bazsimano válasza Silent77 (#151770) üzenetére


bazsimano
őstag

nah akkor meg varok! csak mar jo lenne megcsinalni az otthoni halozatot :) asszony mar traktál, hogy mikor tűnnek el a kabelek :D:D:D

(#151773) akos727


akos727
senior tag

Valaki esetleg próbált már ilyen 'gyári' Huawei fülest? Váááágom, hogy original meg minden, hát persze, de vajon hogy szól egy olyan originalhoz képest, mint amit a huawei boltban kapnék? Köszi

(#151774) snpetit válasza bazsimano (#151769) üzenetére


snpetit
aktív tag

nem izgulósoknak való ez a topik... 70 napot futott legutóbb érkezett csomagom és nem reklamáltam, hanem kértem védelem hosszabbítást. Azért mert a magyar posta lassú ne a kis kínait hibáztassuk....

(#151775) bazsimano válasza snpetit (#151774) üzenetére


bazsimano
őstag

jaaaa nem izgulok :) mar eleg reg benne vagyok! :)
szoval csak gondoltam rakerdezek :))))
felreertetted szerintem a dolgot, nem hibaztatok en senkit! :))) csak rakerdeztem :) dispute-ot ha kell akkor majd nyitok :) valamikor :D
csak most jutott eszembe hogy van ez a csomag es raneztem :)

(#151776) sambenez válasza s7evcsenko (#151766) üzenetére


sambenez
addikt

Direkt nem írtam le. 1000x le lett már írva. Mindenki számára elérhető a kereső.

(#151777) Ciccuka válasza Ciccuka (#151727) üzenetére


Ciccuka
veterán

Egyébként milyen adapter kell, hogy ezeket (és a hagyományos normál, ami elvileg 6,5mm-es) a fejeket sima króvába is be lehessen rakni?

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#151778) woodworm válasza Ciccuka (#151777) üzenetére


woodworm
veterán

A legtöbb készletben van bitfejhez adapter, de lehet venni külön is.

(#151780) janakbacsi


janakbacsi
őstag

laptopom tápja tönkre ment, kellene valami jóárasított hazai vagy külföldi beszerzési forrás. tudna valaki javasolni megbízható boltot? köszönöm szépen.
ez vajon jó lehet? [link]

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#151782) KTU válasza janakbacsi (#151780) üzenetére


KTU
addikt

Nem az a topik!
és off

Nem jó.

30W nem egyenlő 40W.
Ráadásul a linkelt töltő kisebb lenne.
Ha nagyobb lenne az nem gond, de még a csatlakozót is figyelni kell.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#151783) Visormail


Visormail
addikt

Hali. Ilyenkor várják, hogy összejöjjön elég cucc egy hajókonténerre vagy ilyesmi?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#151784) pulutodurumo válasza Visormail (#151783) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Hali. Mi a követési szám? Minek jönne hajóval? Már felszállt vele a repülő régen, csak nem regisztrált küldemény, ezért nem lesz több bejegyzés. Gondolom. Mivel nem tudjuk a számot.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#151785) Visormail válasza pulutodurumo (#151784) üzenetére


Visormail
addikt

Ja, ok. Tracking number: RP596993851CN, Order number: 102412935436552 ez utóbbira ha klikkelek ott már azt írja, hogy Status: The seller has shipped your order.

Más: a Papalook márkával van valami tapasztalat? Nincs rá találat a topikban. Ezzel az elosztóval szemezek [link]

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#151786) pulutodurumo válasza Visormail (#151785) üzenetére


pulutodurumo
őstag

No így már könnyebb. Ez egy nemzetközi ajánlott küldemény, megtalálja a mi postánk nyomkövetője is.
KÉP link
Ha nem te vetted át, kérdezd meg az eladótól hogy biztos jó számot adott-e neked.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#151787) st6969 válasza bul07 (#151759) üzenetére


st6969
őstag

:R

(#151788) kcsa válasza Visormail (#151783) üzenetére


kcsa
veterán

shipping/shipment != hajó

(#151789) Visormail válasza pulutodurumo (#151786) üzenetére


Visormail
addikt

Ma ment családtag a postára valamiért, akkor most már tudom, hogy ez volt.

kcsa: kösz azt tudom, csak arra eddig nem klikkeltem, nem láttam, hogy ott már írja az elküldést. Eddig csak a képen lévő ábrát néztem, ahol sehol se tart.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#151790) Gézengúz válasza janakbacsi (#151780) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ha a csatlakozó mérete és a polaritása stimmel, akkor jó hozzá, de lassabban fog feltölteni, azt kalkuláld bele. 30W-40W

(#151791) Ferike81 válasza nimfas (#151706) üzenetére


Ferike81
senior tag

Megörültem tegnap az infónak, este ki is próbáltuk. Tényleg nem csípett meg egy sem. Igaz azért mert olyan büdösen ég, mint egy füstölgő szeméttelep, így 5 perc után bementünk.

Egyébként valami bevált kütyüje van valakinek szúnyogriasztásra? Ezek az ultrahangos motyók érnek valamit?

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#151792) Jofi81 válasza Ferike81 (#151791) üzenetére


Jofi81
őstag

Thermacell

(#151793) Hansomester válasza Ferike81 (#151791) üzenetére


Hansomester
tag

Beltérben mi egy egyszerű UV lámpás elektromos szunyogölőt használunk+ szunyogháló a teraszajtón is.
Vmi ilyesmit csak még régebben vettem a vmelyik barkácsáruházban:
[link]

Este bekapcsolom és reggelre kifinganak a szunyik és nincs is rajtunk csípés.

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#151794) Ferike81 válasza Hansomester (#151793) üzenetére


Ferike81
senior tag

Köszönöm szépen, és neked is (#151792) Jofi81!

Elsősorban teraszra, és a filagóriába kellene. Az ablakokon van szúnyogháló, így a házban nincs szúnyog. Viszont az udvarra nem lehet kiülni egy jó fröccsre, mert kiszívják az agyamat is. Néztem ilyen UV pörkölős, cuccot, de itt azt olvastam nem valami nagy durranás az eredmény. Azért kérdeztem van valakinek hatékony kültéri riasztója.
Párologtatós riasztó van, de kültérben nem valami combos.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#151795) kmarci25 válasza Ferike81 (#151794) üzenetére


kmarci25
veterán

Van az a füstölgő spirál alakú izé. Raid asszem. Nekünk eddig az volt a leghatásosabb, vagy a bőrre fújható riasztóspray, de az után meg le kell zuhanyozni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#151796) Micimacy válasza Predator2 (#151744) üzenetére


Micimacy
újonc

Én ilyent használok hónapok óta, jól teszi a dolgát. Éjjelre rá szoktam dugni a mobil telefonokat, probléma nélkül feltölti őket.
Valamelyik nagy alis akcióban vettem, plusz eladói kuponnal jó áron szereztem. Mostanában is néha el lehet csípni az eladótól $18-$6 kupont.

(#151797) Sunnam


Sunnam
tag

Nem tudom, hogy mennyire jellemző mostanában a hosszú szállítási idő, de eBay-ről rendelt csomagomat most hozta ki a postás.

2019.01.21-én lett vásárolva. :D

Már keresztet vetettem rá. Nagyon kis összegű hűtőborda volt az áldozat.

(#151798) farkas-j


farkas-j
őstag

Aki szúnyogriasztáson, távoltartáson gondolkodik, az szerintem felejtse el az UV-s naygfeszes csapdákat. Nekünk kettő csapdánk is van így saját tapasztalat. A szúnyogok nem erre mennek, hanem leginkább a szén-dioxid kibocsátásra, hőre, a bőr kipárolgására. Nem véletlen, hogy a profi szúnyogcsapdák ezeket a tulajdonságokat célozzák meg.
"Nagyon fontos bőrünk állapota, azaz hogy azokat a kémiai anyagokat, melyek igazán figyelemfelkeltőek a vérszívóknak, milyen koncentrátumban tartalmazza hámrétegünk. Ilyen például a szteroid és a koleszterin, emellett pedig a különböző savak is, melyeket szervezetünk állít elő. Sajnos a szúnyogok már 50 méterről megérzik ezeket a számukra vonzó illatokat, ráadásul a szén-dioxid kibocsájtásunk és testhőmérsékletünk csak tetézi a bajt."

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#151799) sloja válasza farkas-j (#151798) üzenetére


sloja
tag

Nem teljesen értek veled egyet, nálam sokat megfognak.

(#151800) weiss


weiss
addikt

Sziasztok, ilyen vagy hasonló ebayes/alis biciklilámpával van valakinek tapasztalata?

I did nothing, the pavement was his enemy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.