Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113801) FingR86 válasza pilu01 (#113786) üzenetére


FingR86
őstag

hát nálam is elég macerás ez a dolog. gépen mostanában egyáltalán nem tudok leadni értékelést. szépen kitöltök mindent és amikor rányomok a küldésre, azt írja nekem, hogy nem értékelhetem, míg nem vettem meg. mondom onyááád :D app-ból szoktam, de abból is csak egy régebbi verziót, amiben működik nekem az értékelés rész. az újabb verziójú appok nálam azt csinálják, hogy a review fül tök üres, nem látom a termékeket.
PC-n lehet az Opera a gagyi, nem volt kedvem többi böngészőt is próbálgatni.

(#113802) w.miki válasza FingR86 (#113801) üzenetére


w.miki
veterán

:Y nekem PC-s értékelésnél, most azt írta, hogy nincs ilyen rendelés. Chrome.
Appból is értékeltem, de ott még nem jelentek meg pontok.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#113803) r0by válasza FingR86 (#113801) üzenetére


r0by
addikt

4 napja még biztosan működött az értékelés Opera alatt, mert kaptam is érte 20 pontot :)

(#113804) FingR86 válasza Balinov (#113753) üzenetére


FingR86
őstag

pár feltétel teljesül a kérésedből :D

Coloriicc C4 4-in-1 OTG Smart Reader Type-C HUB - SILVER
HNYear535
5.51-->>3.99$

[ Szerkesztve ]

(#113805) cidalain válasza dudikpal (#113787) üzenetére


cidalain
veterán

En regebben a MiKey progit hasznaltam hozza.
Probald meg a miui.hu forumon, ott lesz progi link, play storeon nem lattam most fent. Nekem kb fel ev alatt beszart a mikrokapcsolo, pedig nem nyomkodtam osszevissza.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#113806) gorbep válasza retesz147 (#113731) üzenetére


gorbep
senior tag

én már 5 csomagot hozattam velük, kb 100e-s értékűeket mind rendben megjött. kicsit paráztam, hogy a feladó téglát küld.... mert az ebay szempontjából már átvették New Jersey-ben.... és én majd 5-6- hét után bontom ki... kicsi csomagok 50*30*20cm hifi cuccok... processzor, DAC stb... de kollgám hozatott velük 1kg-os alkatrészt is, semmi gond nem volt...

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#113807) qqzs válasza spileraaa (#113763) üzenetére


qqzs
őstag

Most komolyan nincs otthon 5db usb kabel? Kerj a szomszedbol akkor. Esetleg mobiltelefon sincs?

Eladó: GTS450

(#113808) FingR86 válasza qqzs (#113807) üzenetére


FingR86
őstag

nem microUSB csatlakozóról van szó

[ Szerkesztve ]

(#113809) beg válasza qqzs (#113807) üzenetére


beg
veterán

Előbb tájékozódj mielőtt ordas kapufát rúgsz kevésbé konszolidált stílusban.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113810) qqzs válasza FingR86 (#113808) üzenetére


qqzs
őstag

Pardon. Jol beleturtal a dobozba? kepesek elrejteni benne valami merevito kartonba

Eladó: GTS450

(#113811) FingR86 válasza qqzs (#113810) üzenetére


FingR86
őstag

nekem nem volt semmi extra rejtés, simán csak be volt lökve
[link]

egyébként én nagyobb üzemidőre számítottam vezeték nélkül
már vagy 2-3x töltöttem fel, olyan ~1300mAh szokot belemenni.
és legalacsonyabb fokozaton szokott reggelente menni 15-20 percet.
5 napot nem bír ki.

[ Szerkesztve ]

(#113812) D0zeR


D0zeR
tag

16gb-os pendrive-ot szeretnék venni honnan érdemes jó áron beszerezni?

(#113813) Bec válasza FingR86 (#113811) üzenetére


Bec
tag

A töltő kábelt állandóan,ki-be kell dugdosni? Mert ha folyamatosan usb töltőn van össze-vissza villog a hátsó piros töltés lámpa.Éjszaka zavaró..

(#113814) Sanyesz. válasza D0zeR (#113812) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Pár hsz-szel korábban linkeltem a boltot, de tessék: Link
Gyakorlatilag egy és ugyanazon eladó, csak az egyik bolt bizonyos termékeket nem szállít ide.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#113815) FingR86 válasza Bec (#113813) üzenetére


FingR86
őstag

ahogy említettem fentebb, én csak akksiról használom.

[ Szerkesztve ]

(#113816) Merlini


Merlini
tag

Teclast T10 tabletet szeretne ismerősöm.
Geekbuying Német raktárából szállítással 253 dollár.
Szállítanak rendesen?
Vagy van valahol jobb feltételekkel?

(#113817) atee_13


atee_13
őstag

Sportsdirect-ről akarnék rendelni egy kabátot, nincs valami trükk a szállítás lenullázására, vagy legalább mérséklésére?

(#113818) Masooo válasza atee_13 (#113817) üzenetére


Masooo
aktív tag

De :) elmész a pestibe... vagy vársz, 2-3 alkalommal egy évben van nullás posta akciójuk.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113819) bertokl válasza atee_13 (#113817) üzenetére


bertokl
tag

Az előző 2 év tapasztalatai alapján, sajnos csak december 25-én és január 1-én van ingyenes szállítás náluk.

[ Szerkesztve ]

(#113820) tranceplanet válasza atee_13 (#113817) üzenetére


tranceplanet
addikt

Ha már ketten rendeltek, akkor feleződik a kiszállítási díj, "ésígytovább"...

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#113821) wwenigma válasza w.miki (#113778) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha normális képet akartok és nem rossmannos vagy hasonló nyomtatott xart akár Kínából, akkor Digilabor, vegyszeres normális képek Fuji crystal archive papírra....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#113822) spileraaa válasza FingR86 (#113811) üzenetére


spileraaa
senior tag

A videot elnezve lehet ut kozben veszet nyoma itt a kep hogy miert gondolom igy

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#113823) fateless válasza spileraaa (#113822) üzenetére


fateless
veterán

Nekem mindkettő ennél nyomorékabb állapotban érkezett.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#113824) Beni2360 válasza spileraaa (#113822) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem is teljesen össze volt a doboza nyomva, roncsolódva. Csodálkoztam is ,hogy szinte semmi védelmet nem kapott a csomagolás, és sérülés nélkül ideért ilyen csomagolásnál, egy zacsiba volt benne.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#113825) zoltan6 válasza wwenigma (#113821) üzenetére


zoltan6
őstag

Fővárosiak előnyben :( ,többieknek +1500ft szállítás :N

(#113826) tucsok.


tucsok.
senior tag

Tudnátok ajánlani normális univerzális USB fali töltőt, olyat ami nem ég le? Ezt találtam: Ismeri valaki? esetleg más megbízható?

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#113827) bul07 válasza tucsok. (#113826) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez is jó ha egy port elég [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#113828) andrisbandi válasza tucsok. (#113826) üzenetére


andrisbandi
őstag

http://www.lygte-info.dk/info/indexUSB%20UK.html
- Itt sok tesztet találni az ismertebbekről.
A végén írják mennyire biztonságos, zajos, stb.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#113829) spileraaa


spileraaa
senior tag

ez a lild kapucsengő menyire jó? kb 10$ kerül

vagy van ennél jobb kinabol 10$ -ért? vagy kicsit drágábban de jobb?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#113830) retesz147 válasza tucsok. (#113826) üzenetére


retesz147
addikt

Ezzel vigyázz! Saját tapasztalat, tesómnak eldurrant, ez az az USAMS töltő.

Xiaomi 13 eu dev...

(#113831) Mr.Csizmás válasza retesz147 (#113830) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ajaj, én most vettem egy ilyet, remélem nem mindmeghalunk :U USAMS 3 Port USB Phone Charger LED Display :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#113832) Balinov válasza FingR86 (#113804) üzenetére


Balinov
félisten

Köszi szépen, ez még a konszolidáltabb darabok közül való, majdnem tetszik is :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#113833) petipetya


petipetya
nagyúr

Mostanában elhanyagoltam a topicot. A közelmúltban érkeztek:

Laposüveg
Teljesen rendben van, táskában eldőlve sem ereszt.

6in1 fém óraszij méretre szabásához
Igazából csak a kockára van belőle szükség, a többi pótolható az otthoni eszközökkel, igy ebben a formában nem ajánlom.

Csavaros hátlap eltávoltó órához
Meglepően nehéz és tömör, a csavar forgatásával álltható a méret. Alapesetben csak ritkán lehet rá szükség, de akkor nagyon jól jön.

Fém óraszij
Tapasztalatom vele, jó cucc.

XIAOMI Mi A1
EU expresszel 3 hét alatt megjött, remek készülék.

Jumper EZBOOK 3 PRO
EU expresszel 4 hét alatt megjött. Az egérpad érzékenysége lehetne jobb, ám ezenkivül remek kis gép, nagyon kedvelem. Viszont a 15 colos tesóját időnként lehet kapni EU raktárból a geekbuying oldalon, érdemes e-mailben értesitést kérni róla. Nekem ez a 13.3 kellett, illetve a kupon mellett a pontjaimmal is olcsósitottam, igy a gearbest mellett döntöttem. A Win 10 Home aktiválva van rajta, és meglepően kényelmes rendszer a linuxos éveimmel, úgyhogy egyenlőre marad ez rajta.

Tevise 8502
A járástartalék 10-12 óra, ergo napi felhúzós. Ezt leszámtva egy fémszijjal remek alkalmi óra lehet belőle.

TEVISE T801A
A járástartalék 10-15 óra, igy ez is napi felhúzós. A külseje nagyon rendben volt, abszolút minőséginek tünt, amig a koronája nem maradt a kezemben.

Bőrszij az amazonról
Valódi, minőségi bőrszij.

És még úton vannak ezek: termo kulacs, Doctor B fogkefe, webkamera takaró, mert ez még divik, világosbarna és fekete szij órához, öv, rácsos jegyzetfüzet GTD-hez, fekete tok telóra, és végül a jack-usb hang átalakitó a kolléganőnek (az enyém bevált, és mikor 2-3ezerért akartak egyet rásózni a Médiában, körberöhögte őket, és kérte rendeljek neki is egyet)

Mostanában az aliexpressz push/e-mailben értesit, ha egy cucc megérkezett Magyarországra.

"nincs rá lezsóidő"

(#113834) Shingen válasza petipetya (#113833) üzenetére


Shingen
addikt

A külseje nagyon rendben volt, abszolút minőséginek tünt, amig a koronája nem maradt a kezemben

Tizendollárért mit vársz, legalább az automata működik vhogy :)

風林火山

(#113835) Silεncε válasza petipetya (#113833) üzenetére


Silεncε
őstag

A laptopnak kb mennyi az üzemideje? Kellene valami kicsi, könnyű és nagy uzemideju laptop

(#113836) petipetya válasza Silεncε (#113835) üzenetére


petipetya
nagyúr

4-5 óra, úgyhogy nem ezzel fogod megváltani a világot.

"nincs rá lezsóidő"

(#113837) w.miki válasza wwenigma (#113821) üzenetére


w.miki
veterán

inkább olcsóbb képelőhívást szeretnénk, mint a rossmann-os 19Ft. Ha létezik ilyen...
(#113829) spileraaa: az ajtócsengők még kínából is drágábbak, és nincs rá gari.
Amit én rendeltem, az akcióban ugyan pont olcsóbb volt 100Ft-al, de nagyon halk 55dB az ígért 85-el szemben.
És nem tudok vele mit csinálni...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#113838) mp3jedi válasza tucsok. (#113826) üzenetére


mp3jedi
csendes tag

BlitzWolf! Nem a legolcsóbb, de megbízható!
Kupon hozzá: CellAcc

rmmds=cart_middle_products&cur_warehouse=CN]Teszt:
teszt

[ Szerkesztve ]

(#113839) vince válasza petipetya (#113833) üzenetére


vince
őstag

"a kupon mellett a pontjaimmal is olcsósitottam"
Ezt nem értem, tapasztalatom szerint vagy kupon vagy pont, a kettő együtt nem megy. :F

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#113840) Dluinet válasza mp3jedi (#113838) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ja, csak egy halálfejet kapott

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#113841) petipetya válasza vince (#113839) üzenetére


petipetya
nagyúr

Őszintén szólva már nem emlékszem minden részletre ennyi rendelés mellett, mindenesetre így alakult a végső ár:

"nincs rá lezsóidő"

(#113842) SZIGMA válasza Mr.Csizmás (#113831) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Hát, nem tudom.A leírásában ott egy megfelelőségi bizonyítvány, hogy biztonságos.Kár, hogy a papíron kiblőrözve is látszik,hogy az egy autós töltőé, ami ráadásul egy másik cég terméke.Reméljük a tervezés és gyártás során jobban odafigyelnek.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#113843) retesz147 válasza mp3jedi (#113838) üzenetére


retesz147
addikt

Azért ez a BW csak kapott kis halálfejet :) És nem mellesleg nálam egy beadta a kulcsot. Nem gyulladt fel, csak épp 3V-nál nem jön ki több belőle :)
Talán inkább Ugreen....De arra se merek fogadni.
Ennek ellenére azért én kínai töltőket használok (BW, Ugreen, Choetech, USAMS...stb) , valamibe meg kell halni :DD

Xiaomi 13 eu dev...

(#113844) vince válasza petipetya (#113841) üzenetére


vince
őstag

Kupongyanús :D
Ha megnézed a ponttörténetedet, látod, hogy aznap volt-e egy nagyobb csökkenés :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#113845) martillo


martillo
tag

Nem tudom letezik-e vagy lattatok-e mar, de cumisuveg melegitot keresnek, szivargyujtost vagy akar usb-st amit powerbankrol tudnek uzemeltetni, ha uton vagyunk.

Koszi elore is, ha tudtok!

(#113846) petipetya válasza vince (#113844) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, csekkoltam. Valóban csak kupont használtam fel a laptophoz, pontokat nem.

"nincs rá lezsóidő"

(#113847) tucsok.


tucsok.
senior tag

Köszi mindenkinek! :R

"So say we all"

(#113848) Breki válasza petipetya (#113833) üzenetére


Breki
veterán

Ezt kirakhatnád az órás fórumba is így, persze a piásüveg nélkül. :)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#113849) mp3jedi válasza retesz147 (#113843) üzenetére


mp3jedi
csendes tag

Amióta BW asztali töltőre váltottam, (ebben jobban bízom! :) ), mint a fali töltőkben, azokat már csak utazáskor használom leginkább. A BW-S6 már nem halálfejes.. :K

(#113850) Breki válasza Mr.Csizmás (#113831) üzenetére


Breki
veterán

Ilyet vettem, csak Rock-ban abban a márkákban jobban bìztam. Egy hónapja van meg, 5-8 órákat megy munkanapokon, megbízható, jól tölt, és még jól is néz ki. Most fogja felváltani a nemrég linkelt power strippes elosztói USB töltő.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.