Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114551) MarioAna válasza hattrickuser (#114540) üzenetére


MarioAna
senior tag

Szintén ugyanez, az első töltés után amikor másodjára lemerült, onnantól nem élt többet. Kb. 3 hónapot bírt nálam is.

(#114552) Robynho


Robynho
tag

helo!

Én egy Xiaomi yeelight (white)-al kapcsolatosan szeretnék egy kis segítséget kérni.
Tegnap beállítottam, működött, le is teszteltem 2x, normálisan felkapcsolt időzítőre és le.
Viszont reggel már semmi, ezt eljátszotta a múltkor is, csak azóta nem foglalkoztam vele.
Ha most ránézek a yeeligt alkalmazásban, akkor offline(nincs felkapcsolva, nem ég) de ha felkapcsolom és úgyhagyom, valamint kicsivel később ránézek az alkalmazásra akkor besárgul, megjelenik az off jel.

Hogy kellene akkor ezt normálisan beállítani és használni?

(#114553) cidalain válasza Robynho (#114552) üzenetére


cidalain
veterán

Múltkor olvastam, hogy xiaomi cuccok szeretnék osszezavarodni és nem kimenni netre. és megjavulnak, ha a router gateway google-osre van állítva, ami asszem 8.8.8.8
Air purifier itthon is párszor offlinenak látszik (én még nem írtam át a gateway-t)

Update: vagy nem gateway hanem DNS szerver. Most hirtelen nem emlékszem. Valami magyar kinai rendelos oldal okos otthon tesztjeben olvastam karácsony környékén

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#114554) farkas-j válasza KTU (#114533) üzenetére


farkas-j
őstag

Itt olcsóbb
Itt meg mégolcsóbb

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#114555) KTU válasza farkas-j (#114554) üzenetére


KTU
addikt

Köszönöm.

De tényleg valami wifi-s kütyüt keresnék.
hogy "szóljon" telefonra ha valami gond lenne.

Lehet Sonoff TH10 lesz a megoldás, jack bele, aztán ha a víz rövidre zárja a kábel végét, jelez.
De nem tudom hogy ez kivitelezhető-e.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#114556) Pzoli2 válasza A214 (#114518) üzenetére


Pzoli2
tag

Nekem is bejön .
Szerintem is nagyon megéri az árát . :K

(#114557) csodavas


csodavas
tag

Sziasztok!

Megérkezett a GB-ről a Bluedio bt fejhallgató. A csomagolás szerintem teljesen korrekt, semmi csicsa, letisztult egyszerű. A doboz tartalma: fejhallgató, jack vezeték, micro usb töltő vezeték, használati útmutató. Összecsukható verziót rendeltem, egy kicsit tartottam is tőle, hogy lötyögős lesz, de van egy kis ellenállás benne, szóval korrekt ez is. Fejpárnát, és fülpárnát kényelmesnek érzem, eddig. (15 perce van a fejemen). Bekapcsolás után szinte azonnal csatlakozott a laptophoz. Gombok rendben vannak. Szerintem semmivel nem rosszabb az anyaghasználat mint egy olcsóbb sony, jbl bt fejesnél. Hangminőségről annyit, hogy néha néha laposnak érzek egy két részletet, de ötezer forinttól igazából nagyjából ennyit vártam. Youtube-on elindított beszélgetős vlognál csúszást nem észleltem. Minimális alapzúgás van, de ez természetes egy bt eszköznél. Összehasonlítási alapként a sennheiser hd201 típust tudnám felhozni, attól talán egy hangyányival rosszabb a minősége. Hosszabb távú tesztelés után is szívesen nyilatkozom majd ha valakit netán érdekelne. Linkelek egy kicsomagolós youtube videót. A kupont pedig köszönöm a fórumtársaknak. Öröm itt lenni! :R Unboxing

[ Szerkesztve ]

(#114558) Janusz001


Janusz001
őstag

Ajánlotta valaki itt a Lidl -s most kapható időjárás állomást, írna privit nekem, lenne pár kérdésem.

(#114559) hattrickuser válasza RedCactus (#114549) üzenetére


hattrickuser
tag

Igen próbáltam, sajnos a helyzet változatlan. Kulcstartónak tökéletes, de világítani már nem akar. Annak idején 2 db-ot rendeltem [kép], a másik még működik, igaz nincs rendszeres használatban a gazdájánál.

(#114560) krisztianAMG válasza hattrickuser (#114559) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Páran panaszkodtak arra, hogy az akku vezetékének forrasztása engedett el náluk. Szedd szét, ha szerencséd van, csak egy forrasztás. Nem egy bonyolult szerkezet, nincs túl sok hibalehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#114561) mrrr74 válasza Robynho (#114552) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Routered nincs véletlenül időzített ki-be kapcsolásra állítva? Illetve ha wi-fi jelet elveszti, akkor is ezt csinálja.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#114562) JDMKid válasza gyapo11 (#114543) üzenetére


JDMKid
tag

Fenyítsd be őket a paypallal, az szokott hatni általában.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#114563) kigyi_23 válasza JDMKid (#114562) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem kell különösen fenyíteni elég annyit írni, hogy majd megkérdezem akkor a paypalt mi az álláspontja ilyen esetekben.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#114564) Masooo válasza kigyi_23 (#114563) üzenetére


Masooo
aktív tag

Én úgy fogalmaztam már az elején, hogy első ilyen esetem náluk, nem tudom itt kell jelezni a gondot vagy paypalnak, ezért elsőnek ide írok.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#114565) balazs1956 válasza Masooo (#114564) üzenetére


balazs1956
senior tag

Nekem is gondom támadt a GB-tel.
Rendeltem egy Xiaomi fém tollat, és 3 db belevaló betétet.
Meg is jött rendben, de a betét a műanyag tollakhoz volt való.
Megreklamáltam, és korrektül felajánlották, hogy visszafizetik, vagy GB walleten jóváírják.
Én azt kértem, hogy inkább küldjék el újra a fémhez való betéteket, és ha megjön, kifizetem az árát, a másikat meg elhasználom a műanyag tollhoz. Erre az volt a válasz, hogy azt nem lehet, mert csomagoló cég újra összekeverheti.
Ezek után rájuk hagytam, hogy írják jóvá a GB walleten, bár fogalmam sincs mi az, és hogyan lehet használni.
Végül is velem korrektek voltak. Gondolom nem én voltam az első akinek összekeveredett a betét...

(#114566) fcbarca


fcbarca
őstag

Xiaomi Mi Home USB Rechargeable Electric Shaver - BLACK
35,99$
Az ár pontokkal csökkenthető!

Valakinek van ilyen?megéri?

(#114567) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok, van ajánlott kerékpár computer? :)

PSN ID: marquuard

(#114568) zsiz válasza _ATi_1 (#114532) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem a fehér műanyag van, gyári betéttel. Nekem is elkezdett úgy írni, mintha kifogyna vagy zsíros lenne a papír és csak csúszna rajta, tehát kihagy. Pedig nem írtam olyan túl sokat vele. Meg nekem amúgy se jött be annyira. Jól néz ki, súlya is oké, de ez a halk bekapcsolás már egyáltalán nem tetszik. Ja és az elején nekem is szépen írt. Mondjuk nekem annyival rosszabb, hogy balkezes lévén én nem húzom a papíron, hanem tolom és így nem siklik olyan szépen.

(#114546) sloja: nekem is ma jött egy 11.19.-i rendelés, amit 11.21.-én adtak fel. (Tízcentes LED szalag volt.)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#114569) Chris Kiki válasza EnterR (#114567) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Jó lenne tudni milyen árkategóriában gondolkozol?

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#114570) Robynho válasza mrrr74 (#114561) üzenetére


Robynho
tag

Aaaaa, semmi ilyesmi.
En meg azon agyalok, h neten hagyom a telot, hatha az vezerli.. :D reggel kiderul, h elaludtam-e v sem

(#114571) petipetya válasza csodavas (#114557) üzenetére


petipetya
nagyúr

Irgum Burgum, ezt miért offban írtad.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#114572) zsiz


zsiz
őstag

Srácok, egy kérdés, mivel sokunknak van itt Lii-500 töltője... Múltkor futtattam egy normál tesztet (többet is, de ezt most lényegtelen, mert kb ugyanannyit irt mindig) és az értéket ráírtam minden egyes cellámra. Na most az miért van, hogy amibe normál teszt közben 1200 mAh ment, az most sima töltéssel lassan 3000-nél jár?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#114573) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

megjött az eddigi legnehezebb rendelésem :D 10.71 kg

3D Printer ANYCUBIC Pulley or Linear Plus Half of Assembled with Auto Leveling Large 3D Printing Size Impressora 3D DIY Kit

csekély 258$-ért, jan. 25-i rendelés, ma hozta a postás.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#114574) w.miki válasza Mr.Csizmás (#114573) üzenetére


w.miki
veterán

vám, áfa vót? lesz majd róla blogos írás?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#114575) Mr.Csizmás válasza w.miki (#114574) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Germoney raktár, blogout cikk lesz, mint abszolút kezdő élményei :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#114576) EnterR válasza Chris Kiki (#114569) üzenetére


EnterR
veterán

Bocsánat, az lemaradt. Szeretnék 10e Ft-on belül maradni. Random feldobott cuccal nem akarok próbálkozni amit relevancia meg eladott mennyiség alapján szűr, gondolom ha meg normálisat szeretnék az felár.

PSN ID: marquuard

(#114577) hattrickuser válasza krisztianAMG (#114560) üzenetére


hattrickuser
tag

Valóban az volt a gond [kép]. Sikerült orvosolni, ismét világít [kép].

Nyugodt szívvel én továbbra sem ajánlom ezt a típust.

(#114578) Saccco válasza Mr.Csizmás (#114573) üzenetére


Saccco
nagyúr

Deltás macsek leszőőő.
Aztán majd ne aludj a heatbeden... ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#114579) crazygamer75


crazygamer75
tag

Zapals-on hol tudom visszajelölni, hogy megérkezett az árú? Se értékelést, se csillagot nem tudok adni a megérkezett termékekre. Valami egyszerű dolgot nézhetek el, nem hinném, hogy ilyen alapvető dolog ennyire el lenne dugva.

(#114580) csodavas válasza petipetya (#114571) üzenetére


csodavas
tag

Ne haragudj, nem tudtam hogy egy részletesebb beszámoló belefér a "témába vág" opcióba, de legközelebb így teszek! :)

(#114581) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!
Nekem gearbestrol egy novemberi xiaomi toll bentragadt,
irtam nekik, amire a szokasos valasz jott/nezzem meg a postan, egyaltalan lejart -e a hatarido stb/.
valaszolok ra, de nem rogziti a rendszer.
van valami otlet?
Koszonom

(#114582) NORBl


NORBl
aktív tag

Megbízható töltőfej kéne, legalább 1,5A töltőáramot tudjon. Elég egy usb portos is, de lehet több is. Van ajánlott product ?

(#114583) tomazin válasza Mr.Csizmás (#114573) üzenetére


tomazin
veterán

jááá tezsvírem akkor egy aranyórát csapatunk majd nekem ugye? :DDD

(#114584) erzol válasza CactuS (#114516) üzenetére


erzol
őstag

xiaomi éjjeli fényből van itthon két usb-s változat az elemeseken kívül.
Ezt lehet állandó világításra is kapcsolni.
Néha kupon is felbukkan hozzá.
:K

(#114585) szabifotos válasza Bobbysolo (#114507) üzenetére


szabifotos
senior tag

Expired.... Na hátha lesz még a közeljövőben.

(#114586) ANOka válasza NORBl (#114582) üzenetére


ANOka
őstag

Ugreen, Orico, BlitzWolf márkák között válogass...

(#114587) NORBl


NORBl
aktív tag

Van ez a mérő cucc, amivel tudom mérni eszközökön átfolyó áramerősséget, feszültséget.

Ezt ki tudom váltani egy lcd-s akutöltővel is, nem ? Ugyan úgy mutat mindent, vagy majdnem minden adatot, nem ?

[ Szerkesztve ]

(#114588) tomcsi23 válasza NORBl (#114587) üzenetére


tomcsi23
veterán

Melyik töltőre gondolsz :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#114589) Timyyy válasza NORBl (#114582) üzenetére


Timyyy
őstag

Pl ez, lassan megérkezik az enyém.

(#114590) kurtuzov válasza crazygamer75 (#114579) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Én sem látok ilyen lehetőséget, de szerintem nem ez az egyetlen ilyen bolt.

(#114591) SZIGMA válasza NORBl (#114587) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

Mi a végső cél? Mire akarod használni?
Ha csak akkukat akarsz tölteni, tesztelni, akkor akkutöltő.
Ha töltők, egyéb eszközök, kábelek áramfelvételét, minőségét (pl.kábelellenállás, töltő által leadott maximális áram, feszültség stabilitása) akkor meg ez az eszköz kell.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#114592) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Megjött életem első Zapals rendelése, ez a fake/replika (?) S8 AKG füles. 01.09-én rendeltem, 22 napot futott.
Most is annyi, amennyiért vettem.

Tényleg oem, se gumiharangok, se doboz, de a design 100%-ban egyezik. Nem volt eredetim, hogy összehasonlítsam, nem is járattam, csak bedugtam hogy működik, és kész. 1-2ó hallgatás után majd még véleményezem.

Az apropó amiért írtam - azon túl, hogy Zapals ÉS megjött időben - , hogy hol lehet konfirmálni ezt a felületükön? Sehol nem találom hirtelen.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#114593) davenport válasza Hali1975 (#114581) üzenetére


davenport
aktív tag

Rögzíti, nekem ma reggel jött meg a válasz a 30-i válaszomra. Ugyanazt írták, mint az első körben. A linkelt postai nyomkövető oldal meg napok óta nem elérhető.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#114594) farkas-j válasza NORBl (#114582) üzenetére


farkas-j
őstag

A családban ebből több is van, és eddig nagyon bevált!

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#114595) AtiSnatch válasza Hali1975 (#114581) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Úgy látom, hogy most küzdenek a ticketes résszel, új a felület, de még elég hektikusan mutatja a dolgokat.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#114596) mQWeXgsf válasza NORBl (#114582) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Ha a biztonság is szempont, akkor ezt a Samsung-ot érdemes 1300 ft-ért : [link]

(#114597) AtiSnatch válasza mQWeXgsf (#114596) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

És ha szerencséd van akkor nem ezt kapod...

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#114598) szabi__memo válasza AtiSnatch (#114597) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

De azt kapja. Nem lehet 1300ért árulni olyat ami egyébként 5 felett van

(#114599) st6969 válasza Timyyy (#114193) üzenetére


st6969
őstag

Ez amúgy mennyire pontos?
Úgy látom, hogy a bal oldali a kinti hőmérséklet. 20°C volt kint 01.30-án? :F Vagy egy másik helységben van az érzékelő?
Elemmel kb. mennyit megy? A Lidl-ben van most ilyesmi 7k-ért, az is megérheti?
:R

(#114600) weiss


weiss
addikt

Tárgytalan, vak vagyok.

[ Szerkesztve ]

I did nothing, the pavement was his enemy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.