Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113551) Tufa_


Tufa_
aktív tag

Ant+ pulzusmerot ha tud valaki, ne tartsa magaban :-)

(#113552) zoli03 válasza DeFranco (#113426) üzenetére


zoli03
őstag

±3%-ot csak a pontosabb mérők tudnak (a nagyon pontosak mondjuk ±2%-ot). Az otthoni felhasználásban elterjedtek ±5%-ot tudnak, ezt kb rá is írják mindenre, akkor is, ha nem tudja :) . Nekem van egy UNI-T UT333-am, kalibrált hő- és páratartalom mérővel összehasonlítva is csak 1-2%-ot téved. De mivel erre is ±5%-ot írnak, nincs semmi garancia, hogy nálad is ilyen jó lesz.
Ami még érdekes lehet, az ez a Xiaomi hő- és páratartalom mérő, ±3%-ot írnak rá, ki is hangsúlyozzák a pontos érzékelőt (szerintem venni fogok egyet, amint lesz róla 1-2 teszt).
Vagy Arudinohoz is lehet venni komolyabb érzékelőt (DHT22), ilyenem is van.

(#113553) lsebestyen válasza Tufa_ (#113551) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ant+ és BT-t is tud, én még 11.11 keretében 15.66ért vettem, de szerintem 20-ért is jó. Magene pulzusmérő öv.

(#113554) szabifotos


szabifotos
senior tag

Nektek jól bírja a YKZ töltőfej? Nekem kontaktosak lettek az USB portjai. Szerencsére úton van egy másik, de azért bírhatott volna többet. :(

(#113555) erdey_a válasza szabifotos (#113554) üzenetére


erdey_a
őstag

nekem még meg se jött. de ahova szánom, ott a kábel sohasem lesz kihúzva a töltőből...

Vérboci

(#113556) farkas-j válasza Masooo (#113484) üzenetére


farkas-j
őstag

Az LG LA sorozatú Smart TV-i ezt alapban tudják az Androidos LG TV Remote appal. A TV-n nezett műsort a TV a belső hálózatra streameli, és a belső hálózaton lévő Androidos eszközzel az app segítségével az aktuális műsor nézhető. Az app a TV távszabályozására is képes. Ráadásul a TV képe az appal akár ki is kapcsolható, így ha nem ül a TV előtt senki, nem megy feleslegesen a képernyője. Talán az újabb LG-k is tudják ezt a szolgáltatást.
Ha ez a lehetőség (LG TV hiányában) nem adott, akkor egy encoderre van szükség, ami sajnos nem olcsó mulatság.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#113557) DJGABI válasza Zsoleszhun (#113493) üzenetére


DJGABI
addikt

utána írhattad volna hogy tok, azt hittem akku, már repültem is rá :DDD

(#113532) Masooo szerintem ugyanaz lesz a kettő. legalábbis amit vettem ukinget (cree q5, 18650) meg nem mondtad volna mi a különbség aközött meg amit utána aliról név nélkülit vettem (a színén kívül). szal kb csak rászitázzák a márkanevet

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#113558) GZoli7 válasza Smith Ügynök (#113510) üzenetére


GZoli7
senior tag

Elég nehéz megmondani konkrét számok nélkül. Ugye, akkor lehetne pontosan számolni.
Minden esetre az akkus fúrók elég nagy áramokat tudnak rángatni, van, hogy 20A-es akkuk párhuzamosan vannak (3db), tehát elméletileg akár 60A is mehet, ha a gép is bírja. Legalábbis az én Makita akkuimnál.
Nem véletlenül vannak elég vastag pont hegesztett lemezekkel összekötve.
Ezekkel a vezetékekkel csak úgy tudod megoldani, ha párhuzamosan összesodorsz több eret. Ehhez kéne számolni...

(#113559) Janusz001 válasza bertokl (#113513) üzenetére


Janusz001
őstag

Kösz, bezsákoltam, egy zanflare c4 már tökéletesen teszi a dolgát, egy ideje már fáj a fogam ilyenre is.

(#113560) BB9000


BB9000
senior tag

Sziasztok,
Vannak ezek a retro konzol játékok. Vennék egyet, de engem csak egy retro játék érdekel: Uridium

Akinek már megérkezett és használja meg tudná nézni nekem, hogy az Uridium benne van-e? Köszönöm.

(#113561) Petikusz


Petikusz
tag

sziasztok! ehez ha tud majd valaki kupont az szuper lenne! Xiaomi Smart Mi Air Purifier [link]

[ Szerkesztve ]

(#113562) AtiSnatch válasza Petikusz (#113561) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

CN pluggal kínából HNYear414 kuponnal EU expressel: 126.35$ Xiaomi Air

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#113563) FingR86 válasza BB9000 (#113560) üzenetére


FingR86
őstag

(#113564) Fricibácsi


Fricibácsi
tag

Sziasztok!
Nagyobb értékű ( autós multimédia ) Gearbest vásárlásnál Holland, Svéd vagy Belga postát érdemes választani? Mindhárom ingyenes és azonos szállítási időt ír. Expedited shipping is választható, de az úgy tudom a DHL- t takarja.
Eu Express nem elérhető ennél a terméknél.

(#113565) Sterilzona válasza ot93 (#113465) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Pillanat!
Ezt hívják tv okosítónak?

Az öreg tévém egy digis boxxal működik jelenleg. Boxba van hdmi csatlakozó. Ha ezt a kis kütyüt rádugom a rendszerre, akkor akár tudnék a tévémen youtubozni is ?

(#113566) FingR86 válasza Fricibácsi (#113564) üzenetére


FingR86
őstag

elég nagy valószínűséggel EU express hiányában rá fognak szállni arra a csomagra...

(#113567) Tressy válasza Fricibácsi (#113564) üzenetére


Tressy
senior tag

Belga postát kell választani

(#113568) Trabi TM válasza zoli03 (#113552) üzenetére


Trabi TM
csendes újonc

"Ami még érdekes lehet, az ez a Xiaomi hő- és páratartalom mérő, ±3%-ot írnak rá, ki is hangsúlyozzák a pontos érzékelőt (szerintem venni fogok egyet, amint lesz róla 1-2 teszt)."

moderálva

[ Módosította: #45553408 ]

(#113569) farkas-j válasza Sterilzona (#113565) üzenetére


farkas-j
őstag

A TV okosítót a TV HDMI portjába kell dugni. A box sajnos nem tud vele mit kezdeni.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#113570) Mr.Csizmás válasza Trabi TM (#113568) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kepfeltoltes.eu-t hanyagolni kellene, miner vírus van az oldal kódjában :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#113571) Sterilzona válasza farkas-j (#113569) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Köszönöm
( túl szép lett volna )

(#113572) Janaboy válasza BB9000 (#113560) üzenetére


Janaboy
veterán

Bár árban drágább összerakni viszont nincs megkötés.
Jobban járnál egy raspberry piből épített retro consollal pl, RetroPIE-al vagy Recalbox-al.
Arra meg azt raksz fel amit akarsz és még lesz Kodid is :)

Janaboy

(#113573) KTU


KTU
addikt

Volt már?
[link]
Ne fogazd az "ájfon" akkumulátort.
:DDD

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#113574) DJGABI válasza BB9000 (#113560) üzenetére


DJGABI
addikt

biztosra mondom neked hogy nem lesz benn ilyen. nes/snes, max megadrive szokott lenni. c64 felejtős... droidos tv box/stick, aztán arra olyan emulátort töltesz le amilyet nem szégyellsz

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#113575) Trabi TM válasza Mr.Csizmás (#113570) üzenetére


Trabi TM
csendes újonc

Már nem tudom szerkeszteni, és nálam nem jelez semmit, de akkor kerülni fogom a továbbiakban, köszi!

(#113576) Dr. Gonzο válasza Trabi TM (#113575) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Sajna nálam is jelzett a vírusírtó.

[ Szerkesztve ]

(#113577) Mr.Csizmás válasza Trabi TM (#113575) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha felteszed imgur-ra, és beírod a modkerbe, hogy szeretnéd kicseréltetni a linket, minden szankció nélkül megteszik.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#113578) FingR86


FingR86
őstag

LED Wooden Alarm Clock - WHITE
lash Sale Price $14.39 (pontozható)

(#113579) Fricibácsi válasza FingR86 (#113566) üzenetére


Fricibácsi
tag

Elsősorban a megbízhatóság és gyorsaság miatt kérdeztem rá, tudom, hogy nagy valószínűséggel megfogják majd.
Eu Express-el most negatív tapasztalatom van, dec. 11. óta nem mozdult a csomagom az első státuszról a DPD nyomkövetője alapján, refund lesz a vége, már látom.

Tressy: Kösz a tippet!

(#113580) w.miki válasza FingR86 (#113563) üzenetére


w.miki
veterán

Katakis sincs? :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#113581) Nikaré válasza WestBam (#113485) üzenetére


Nikaré
őstag

Köszönöm, megnézem, elolvasom! :R
Szerintem rendelek egy ilyen kütyüt.

(#113582) JDMKid válasza Trabi TM (#113568) üzenetére


JDMKid
tag

kíváncsi lennék a képre én is.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#113583) BB9000 válasza FingR86 (#113563) üzenetére


BB9000
senior tag

Köszönöm a képet. Az Uridium sajnos nincs benne.

(#113584) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

(#113585) zoli03 válasza Trabi TM (#113568) üzenetére


zoli03
őstag

Másik típusról írtam, nem erről.

(#113586) CHIPman válasza Fricibácsi (#113564) üzenetére


CHIPman
nagyúr

2db amazfit bip (115$) átcsúszott belga postával, és 9 nap alatt itt volt shippingtől stámítva.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#113587) tboy93 válasza Mr.Csizmás (#113570) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem Linux alól megnyitotta, de bár ne tette volna, mondhatni elég NSFW tartalom :DDD

(#113588) tobias40 válasza ZsoltG60 (#113466) üzenetére


tobias40
veterán

Sajnos csak ennyi van ráírva hogy Philips Series 3000,a doboza már nincs meg.
Talán a műszaki adatok alapján lehetne ezek közül választani?
Mit kellene rajta megnéznem hogy biztosra menjek? :F

(#113589) Trabi TM válasza Mr.Csizmás (#113577) üzenetére


Trabi TM
csendes újonc

Közben más feltette, így kértem a törlést, köszi!

(#113590) Trabi TM válasza zoli03 (#113585) üzenetére


Trabi TM
csendes újonc

Upsz, a linkedet nem néztem, feletted beszéltek erről a mérőről, így azt hittem, Te is ezt kérdezted.
Most viszont megnéztem, az biztos, hogy Xiaomi? Sehol egy Mi jelzés, sem a kütyün, sem a dobozon, a GB-n is más néven fut, az szvsz inkább valami utánzat.
Persze ettől még akár jó is lehet, de én nem venném meg, mert nem feltétlenül párosítható a Xiaomi gateway-hez, akkor inkább ez: [link]

(#113591) DJ. Ru$y válasza tobias40 (#113588) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tudni kellene a készülék bemeneti feszültségét (V) és áramerősségét (A), én leginkább itthon vennék ilyet, és ahogy javasolták átraknám, vagy átrakatnám rá a véget, ugyanis én láttam ilyen kínai külső tápot belülről, hát nem mondanám, hogy megbíznék benne.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#113592) Timyyy válasza Skullwipe (#113584) üzenetére


Timyyy
őstag

Ezek gateway nélkül mennek?

(#113593) TaliGa


TaliGa
aktív tag

Volt egy több mint két hónapja leadott rendelésem a GB-n, ami nem érkezett meg. A support azt mondja, h most az egyszer újraküldik (elég sok mindent vettem már ott, ez volt az első nyavajgásom). A lényeg, hogy mennyire gyakori, hogy a tracking nélküli csomagot újra elküldi a Gearbest, ha elveszik útközben?
Érdemes inkább fizetni a trackinget?

"So say we all"

(#113594) DJ. Ru$y válasza Timyyy (#113592) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#113595) kigyi_23 válasza TaliGa (#113593) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem jellemező rájuk, de erre van egy mindent (is) ütő válaszunk: nem baj paypal-al fizettem majd ők megoldják nekem ezt a problémát. Itt van az a pont ahol csendben teszik amit kérsz :D Persze ezt előre nem emlegetjük, hogy ne legyen elcsépelt, de vitás esetben ezzel gyorsan lehet megoldani a problémát ;)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#113596) zoli03 válasza Trabi TM (#113590) üzenetére


zoli03
őstag

Ki akarja párosítani Xiaomi gateway-hez? Ránézek, látom hogy mennyi a hőmérséklet és kész. Amit linkelték, még a pontosságát sem írják le sehol.

(#113597) Trabi TM válasza zoli03 (#113596) üzenetére


Trabi TM
csendes újonc

Semmi gond, Neked ez nem fontos, nekem az lenne.
De ha már a nevét is odahazudják, akkor szerinted a pontosságát mennyire tartják be?

Amit linkeltem, annak az oldalán meg ez a szöveg van, a leírásnál a hetedik sor: "Built-in advanced Sensirion temperature and humidity sensor, temperature accuracy: 0.1 degrees, humidity accuracy: 0.1 percent RH"

(#113598) zoli03 válasza Trabi TM (#113597) üzenetére


zoli03
őstag

Ezt találtam róla:

"A terméket a Xiaomi madár logós “Seconds” nevű partnere gyártja, ám várhatóan MiJia brand alatt kerülhet forgalmazásba."

Jobban nem kerestem rá, de nekem ezek alapján ugyanannyira Xiaomi, mint sok másik termékük.

Amit te írsz, az a felbontása, nem a pontossága.

(#113599) Timyyy


Timyyy
őstag

Xiaomi tv box kezel külső winyót?

(#113600) kenand válasza Timyyy (#113599) üzenetére


kenand
veterán

Biztosan, de a LAN hiánya engem elrettentene a Xiaomi boxtól...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.