Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113401) tupacamaru válasza tboy93 (#113400) üzenetére


tupacamaru
veterán

Németországból? ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#113402) kigyi_23 válasza bertokl (#113341) üzenetére


kigyi_23
addikt

De jó, hogy odaírtad adapter nélküli ennyiért simán rárepültem volna, de adapterem nincs hozzá :(

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#113403) Mr.Csizmás válasza tboy93 (#113400) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:N

germoney+free shipping DHL.

11 kilót nem fognak postázni csakúgy :B :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#113404) tomazin válasza Mr.Csizmás (#113403) üzenetére


tomazin
veterán

nálam 281 a jobban nyújtott kép németországból.. :U

(#113405) szabifotos válasza Mr.Csizmás (#113399) üzenetére


szabifotos
senior tag

275.54USD appból. Milyen kupon van még erre? :D

[ Szerkesztve ]

(#113406) bertokl válasza kigyi_23 (#113402) üzenetére


bertokl
tag

Végül amit a hozzászólásban linkeltem adaptert, azt FingR jelzése után inkább visszamondtam, helyette egy ilyet vettem hozzá, appból pontozva 2,48-ért:

YWXLight 3A Power Supply Adapter Transformer Converter DC 12V - EU PLUG BLACK

(#113407) Mr.Csizmás válasza tomazin (#113404) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jelentkezz be, kérj kupont, és appból nyomj checkoutot. nekem az lett 258. screenshotok

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#113408) nimfas válasza bul07 (#113345) üzenetére


nimfas
addikt

Sőt ha van Fi-Relé akkor még egyszerűbb a dolog, ha egy próbalámpával nézed akkor a fázis-nulla közt világítani fog, a fázis-föld közt pedig lebassza a Fi-relét :)
Bár ahol 3 fehér vezeték lóg ki a falból ott semmin nem lepődnék meg.....
Van egy hülye felvetésem még mint villanyszerelő, nem lehet hogy színes a vezeték, csak a kedves festő túl buzgó volt és mindent festett nem csak a falat? Villanyszerelőként már láttam cifra dolgokat!

(#113409) bandigyerek válasza nimfas (#113408) üzenetére


bandigyerek
senior tag

(Vagy MM fal, és a fehér külső szigetelés alatt ott vannak a színek)

(#113410) cidalain


cidalain
veterán

azt gondolom, ez a téma már tényleg nagyon off.
ha ott áll az ember a luknál, kijön 3 drót, ami nem megkülönböztethető, akkor egy fázisceruzával, és egy multiméterrel nem állapítható meg egyértelműen az, hogy melyik vezeték melyik, csak a fázist lehet belőni.
innentől már nem hobbielektronika téma, az áram nem játék. aki innen nem tudja megoldani, az hívjon villanyszerelőt, mert ez nem tippjáték. egyszer elnéz valamit, aztán több lehetősége már nem lesz.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#113411) Sanyo77 válasza woodworm (#113398) üzenetére


Sanyo77
tag

Ellenállást mérni a kettő esélyes vezeték - radiátor között, vagy más fém részen ami biztos földelve van?

[ Szerkesztve ]

(#113412) Titmouse09


Titmouse09
aktív tag

Földeléskereső szakkörhöz: nekünk a garázsban annyival jobb a helyzet, hogy a földelés zöld-sárga, de cserébe a másik 2 is :DDD

Más:
Megjött ma a 3db U-King mini lámpa. A névtelen szerintem egy kicsit "minőségibb". A kidolgozása is, de ezek közül egynek sincs O-gyűrű a led felől.
Mondanom sem kel, hogy a 4 lámpa 4 féle színhőmérsékletet produkál, bár sokat nem számít.

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#113413) Attix70 válasza cidalain (#113410) üzenetére


Attix70
aktív tag

+1, már korábbi hozzászólásomban is ezt javasoltam.

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#113414) martillo válasza spileraaa (#113396) üzenetére


martillo
tag

Van nekem is egy nov 24-ei rendeles ami meg nem esett be.
Viszont en a legolcsobb szallitassal rendeltem, a tracking number ami van hozza a my orders alatt, az nincs frissitve.

Ticket-et ha nyitok mit kell irni, hogy adjak vissza a penzt, vagy csak irjam meg hogy nem kaptam meg a termeket es nezzenek utana?

(#113415) kigyi_23 válasza bertokl (#113406) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ha azt mondod ez jó lesz hozzá már rendelem is a töltőt úgy is most érkezik 16 db Ladda az Ikeából :D Hála az ismerősi körnek, hogy pont oda mentek :) Ehh nem jó lejárt :D Mi ez az újdonság, hogy rákattintasz a promó kód sorra és dobja az akutális kódokat? lol ugyan csak 12%-os van hozzá, de abból 3-at is dob érdekes.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#113416) szabifotos válasza kigyi_23 (#113415) üzenetére


szabifotos
senior tag

De már expired, nem? :F

(#113417) Tony21 válasza martillo (#113414) üzenetére


Tony21
tag

Nyugi, nekem 6 darab novemberi rendelés van valahol a Valhallában (free shipping).
Viszont a január 15-én rendelt cucc most hétfőn megérkezett ... :U (szintén free shipping)

(#113418) gixxergabi válasza martillo (#113414) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Én nyitottam... Ezt írták vissza... most ment el a postás ma se hozott semmit :( érdekes hogy mindenkinek a november végivel van baj
Viszont tuti feladták, mert van a csomagról egy letölthető kép a nevemmel címemmel...

(#113419) AtiSnatch válasza gixxergabi (#113418) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Hi,
I asked the post office, but it was not there. Please resend or refund.
Thx xxx!

;) Most küldik újra az órám :)

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#113420) Attix70 válasza Tony21 (#113417) üzenetére


Attix70
aktív tag

Nekem már csak 5db van valahol :DDD

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#113421) sambenez válasza gixxergabi (#113418) üzenetére


sambenez
addikt

Érdekes módon nekem is olyan hiányzik amiről van fotó. pedig mostanában szinte egyikhez sem volt.

(#113422) cidalain válasza Titmouse09 (#113412) üzenetére


cidalain
veterán

nekünk a lakásban úgy volt, hogy 6 db piros jött a két villanyórához, és nézett nagyokat az EON-os szerelő, hogy mi ez. villanyórától a lakásba már jó volt.
a piros volt a földelés régen...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#113423) AtiSnatch válasza sambenez (#113421) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Nincs összefüggés :)) Nekem két kép nélküli hiányzik :D

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#113424) akom válasza gixxergabi (#113418) üzenetére


akom
senior tag

Gabi, én is kaptam SB számot, ami furcsa hogy elméletileg az én csomagom is DEC 16. érkezett meg Budapestre.
Saturday, December 16, 2017 3:36 PM Arrived at BUDAPEST airport

[ Szerkesztve ]

(#113425) TaliGa


TaliGa
aktív tag

Sziasztok,
Nem tud vki ajánlani (vagy esetleg látott) normálisan kinéző időjárás állomást/asztali órát (fontos, h mutassa az időt, de ha lehet legyen vmi extra funkciója :)). Lehetőleg vámérték határ alatt, 20USD környékén.

"So say we all"

(#113426) DeFranco


DeFranco
nagyúr

tud valaki ajánlani pontos páratartalom mérőt? olyan érdekelne, amivel kapcsolatban a tulaj meg is győződött róla hogy pontosan mér, mert olyanból van három, amit beteszek a szobába és valamilyen értéket mutat. csak éppen háromfélét ~30 százalékpont szórással.

ha van olcsón pontos* mérő, akkor szeretnék rendelni belőle.

*nem laboratóriumi pontosságra van igényem, de egy +-3 százalékpontos tartományon belül maradjon azért (magyarul 6% felett ne nagyon csaljon)

(#113427) vince válasza DeFranco (#113426) üzenetére


vince
őstag

Minek veszel annyi rh mérőt? Ha egy lenne (mint nekünk), fel sem tűnne, hogy esetleg nem pontos ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#113428) DeFranco válasza vince (#113427) üzenetére


DeFranco
nagyúr

merakciósvótjó? :O

:DDD

(#113429) Tony21 válasza DeFranco (#113426) üzenetére


Tony21
tag

Ilyen engem is érdekelne ...

(#113430) csaby9 válasza TaliGa (#113425) üzenetére


csaby9
tag

01.29 től lesz a lidl ben kettő fajta is.

Oneplus 6t / LG Nexus 5

(#113431) TaliGa válasza csaby9 (#113430) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Hú, köszi, pontosan ilyet kerestem (fekete). Ráadásul a Lidles cuccokat szeretem is a korrekt gari miatt.

"So say we all"

(#113432) Batib


Batib
őstag

Ugy látom az árfolyam is nekünk dolgozik.
http://www.portfolio.hu/arfolyam-panel/FX-HUF=X/dollar-arfolyam.html

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#113433) Genesistibi válasza Batib (#113432) üzenetére


Genesistibi
tag

Nézd meg 5 éves viszonylatban is, na az a nem semmi!
Ha Trump sokáig marad porondon, akkor lesz itt még 200Ft/$ is! :D

(#113434) Met válasza DeFranco (#113426) üzenetére


Met
nagyúr

Kalibrálhatót keress pl. [link] csájnából [link]

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#113435) Nikaré


Nikaré
őstag

Ismét kérdezek, de mást :)
Ajánlás van - Type-C Male To Micro USB Female Adapter -re ami megbízhatóan működik ?

(#113436) DeFranco válasza Met (#113434) üzenetére


DeFranco
nagyúr

22-es csapdája, ha tudnám mihez kalibrálni, nem volna rá szükség :D

(#113437) FingR86


FingR86
őstag

vki esetleg vmi jó kis kupont ehhez ?

zanflare LED Party Light

az a régi 3$-os jó lenne :D

(#113438) oszy válasza FingR86 (#113437) üzenetére


oszy
veterán

Na olyan nekem is jól esne! :C

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#113439) Met válasza DeFranco (#113436) üzenetére


Met
nagyúr

Betekered nedves törülközőbe, jó sokáig úgy hagyod, majd amikor kicsomagolod áttekered 100-ra a mutatót ha nem azon állna.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#113440) DeFranco válasza Met (#113439) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hát ez nem ilyen egyszerű, tévedhet egy hőmérséklet- vagy egy páratartalom tartományon belül is. van olyan mérőm ami pl. 40%-os páratartalomnál 20 százalékpontot, 25%-os páratartalomnál 35 százalékpontot 60%-os páratartalomnál 5 százalékpontot téved. :D

huncut kis jószágok ezek.

(#113441) MittuDomain_ válasza FingR86 (#113437) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Az egyik (ha nem A) legjobb ár/érték arányú GB-s rendelésem, simán rendelnék még 5öt ismerősöknek, mióta látták és tudják, mennyi volt.

Tök korrekt NYÁK, szerelhető csatlakozók, nem összedobált ótvar alkatrészek.
Mondjuk mikor a kábelt cseréltük és elővettük az EU szabvány szerint valódi 1mm-es vezetéket és összenéztük ezzel a papíron 1,5mm-es kínai csodával, megijedtünk, de valami 7W szaladgál rajta, egy gempakocs is elviszi.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#113442) norbert1998


norbert1998
veterán

Szerelhető hosszabbító csatlakozót milyen néven és hol lehet találni? Dugót és dugalj-at is keresek :D

(#113443) Met válasza DeFranco (#113440) üzenetére


Met
nagyúr

Persze, hogy nem ilyen egyszerű. Az adatok csak tájékoztató jellegűek.
Mindig mosolygok amikor beírja hogy ilyen olyan páratartalom mérőt vett és az pontos. Honnan tudja?

Ha otthonra kell akkor szerintem elég egy kalibrálható mert akkor megvan az illuzió hogy pontos lesz.
De ha tojásokat nevelsz, vagy őskorból klónozott páfrányokat termesztesz akkor vegyél valami hitelesített műszert de annak hatszámjegyű lesz az ára ;) .

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#113444) Attix70 válasza DeFranco (#113426) üzenetére


Attix70
aktív tag


Itt nem olyan rossz az arány (1db nem jó). GB rendelés.

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#113445) Attix70 válasza MittuDomain_ (#113441) üzenetére


Attix70
aktív tag

Tudnál a beléről képet ?

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#113446) bgufo válasza DeFranco (#113440) üzenetére


bgufo
csendes tag

Bár nagyon off de érdemes ezt megrpóbálni Big Clive páratartalom

[ Szerkesztve ]

(#113447) Attix70 válasza norbert1998 (#113442) üzenetére


Attix70
aktív tag

PL.

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#113448) DeFranco válasza Attix70 (#113444) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ilyenem van csak kanócos, fehér, három darab. de jogos, ezt kérdeztem, köszönöm. csak történetesen ebben épp csalódtam sajnos.

@Met: na igen... volt ebből egy vitám, ott is én lettem (vatta szöpríz) a kukacos phasz mer' megkérdeztem hogy azon kívül hogy klára azt mondta a pult mögött hogy pontos van-e valami bizonyosság erről :D 5-6%-os szórással simán jó lenne, ez szerintem egy akármilyen műszer esetében több mint megengedő.

(#113449) Real_Necro válasza Attix70 (#113444) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ránézésre lehet 7 is rossz... ;) ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#113450) Attix70 válasza Real_Necro (#113449) üzenetére


Attix70
aktív tag

Jogos :C

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.