Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113051) Masooo válasza agroman (#113045) üzenetére


Masooo
aktív tag

Alit nem annyira ismerem, tettem fel kérdést pár napja, de válasz nem jött, ott pedig paypal hiány miatt eddig nem vásároltam.

Kérdésem:

Lehet e alipayre utalni pénzt mint paypalra, avagy kártyát kell csatolni hozzá mindenképpen.?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113052) toyasoslecho válasza joergie (#113035) üzenetére


toyasoslecho
tag

Nemtudom a tiéd milyen, nekem ezcast4k van, az 1A-t kér. Még a sima anycast-ok is 1A-t

(#113053) KTU válasza Masooo (#113051) üzenetére


KTU
addikt

Csak kártya.
Működik rendesen, 2db kártyám van felcsatolva 2 account-hoz, több éve használom, mint sokan mások.

Most küldi el újra a terméket egy eladó, amit nem kaptam meg.
Order time & date: 16:00 Oct. 11 2017
20$-os cucc, 60 nap rég lejárt.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#113054) erdey_a válasza Masooo (#113051) üzenetére


erdey_a
őstag

Alipaytől nem kell jobban tartani mint a Pay-paltól.

Vérboci

(#113055) Zeki


Zeki
nagyúr

Köszönöm a január eleji kupont (már nem tudom kinek, de 23.48USD-ért bestbuy), ma megjött a Xiaomi Yeelight akkus asztali lámpa.
Brutál minőségi, és korrekt a mérete is.
Kis videó
Állítható a hideg-meleg fehér is, meg a fényerősség is. Fehér kábelt adtak hozzá, azt nem bontottam ki.

(#113056) spileraaa válasza sambenez (#112923) üzenetére


spileraaa
senior tag

A román posta is hasonló akkor mert nekem se jöttek meg az akkori rendelések nov 7-8 rendelés és nov 18 -22 -23 -25

a nov 7-8 rendelést kezdjem el lassan reklamálni náluk?

de viszont két januári rendelés viszont mar itt van
jan 5 volt rendelve Nylon Scoop Shaped Spoon Colander - BLACK [link]

es ez januar 3 Utorch Rechargeable Touch Senstive LED Desk Lamp - WHITE [link]

ez nagyon tetszik de az viszont nem hogy nincs hozza töltő
aki rendelt ilyet hogy oldja meg a töltést?
tudtok ajánlani hozza töltőt?

ui. most latom a leírásban hogy kellet volna kapjak hozza usb kábelt is na az nem volt benne a csomagolásban
hol tudok emiatt reklamálni náluk?

valaki segítene privát üzenetben? nem megy valami jól az angol

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#113057) synar válasza cidalain (#113050) üzenetére


synar
őstag

Van X96 1/8 $26-ért, ehhez nem kell EU Express sem. Amúgy nézz be ide, vagy ide.

[ Szerkesztve ]

(#113058) Masooo válasza KTU (#113053) üzenetére


Masooo
aktív tag

Köszi nektek, igen a kártyát akartam elkerülni, paypalt is kizárólag számlával használom.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113059) kenand válasza synar (#113057) üzenetére


kenand
veterán

LibreElechez tökéletes, nekem is van és 905x-es X96-ot már alig lehet kifogni...

(#113060) tboy93 válasza synar (#113057) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mondjuk 22$-ért az x96 mini 2/16 szerintem jobb vétel volt múltkor, még úgy is, hogy "csak" s905w és 4K-ra nem jó.

(#113061) hunaqua válasza tboy93 (#113060) üzenetére


hunaqua
addikt

Miért nem jó 4K-ra?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#113062) tboy93 válasza hunaqua (#113061) üzenetére


tboy93
nagyúr

S905W "csak" 30fps-re kepes 4K-n, ez sokaknak nem eleg. :U

Nekem mondjuk mindegy, mert fhd a tv :DDD

[ Szerkesztve ]

(#113063) cidalain válasza synar (#113057) üzenetére


cidalain
veterán

kösz. továbbítom a kollégámnak.
ha kell még valami akkor a szaktopicban kérdezek.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#113064) KTU válasza Masooo (#113058) üzenetére


KTU
addikt

Bankszámlát csatoltál a PP-hoz.
Kártya annyival jobb, hogy ott a kártyakibocsátónak is van biztosítása, így hamarabb és szerintem biztosabban kapod vissza a pénzed ha gubanc van.
:U

(#113065) Masooo:
Ez így biztos drágább váltás mint kártyánál saját bank opció.
Meg idegbajt is kapnék, ha nem tudnám megvenni az aktuálisan kinézett, kuponos "vackot". :D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#113065) Masooo válasza KTU (#113064) üzenetére


Masooo
aktív tag

Úgy csatoltam, hogy a számla csak a hitelesítésig van használatban.

Azon túl (így megy ez már amióta megvan) pedig a számlámról utalok át egy bizonyos összeget a paypalra, ami ott mint egyenleg jelenik meg és költhetem, amíg kitart vagy nem teszek rá új összeget. A paypal védi a vásárlásom, de levenni sem kártyáról sem számláról nem tud. Mindenhol 2 lépcsős hitelessítéssel.

Az utalás pedig általában úgy megy, hogy ha 15 óráig utalok akkor hajnalban már jelzi az sms, hogy ott van (paypal - magyarban unicredites)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113066) hunaqua válasza tboy93 (#113062) üzenetére


hunaqua
addikt

Nagyon sok UHD tartalom lett a "kölcsönzőkben".,de ezekre tökéletesen elég a '30'.Nincs olyan érdemi tartalom amihez '60' kellene. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#113067) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Létezik PCI to USB 3.0 átalakító? Nem PCI-e, mert az nincs a gépben, amibe kellene.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#113068) palika!


palika!
csendes tag

(#113069) Masooo válasza palika! (#113068) üzenetére


Masooo
aktív tag

behúztam egyet egy másik kóddal. Próbáltam most ezzel is egy másikat. Nem engedte.

Ha valamiből kettő kell vagy várok vagy két gb-t kell regelni?

mekkora egy marhaság,

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113070) tboy93 válasza Masooo (#113069) üzenetére


tboy93
nagyúr

két gb-t kell regelni

az sérti a policyt, észreveszik bannolnak :)

(#113071) kenand válasza nyikszi (#113067) üzenetére


kenand
veterán

Nincs PCI-ból csak USB 2.0-a van...

(#113072) kenand válasza tboy93 (#113060) üzenetére


kenand
veterán

x96 mini 2GB/16 22USD-ért az "extrém" akció volt, inkább 28-31USD szokott lenni. (karácsony előtt 1db 2gb/16gb X96-ot vettem 21 USD-ért (pár órás akció volt) sajna azóta sincs olyan) x96-on amellett hogy 905x, van SPDIF is (régebbi házimozi erősítőhöz kell)

1GBs x96 (905x) LibreElechez teljesen jó. Android is el megy rajta de Kodit nem azon kell futtatni...

(#113073) palika! válasza Masooo (#113069) üzenetére


palika!
csendes tag

Nem egészen tudom mi volt Nálad a gond, mert én jan. elején 2-t vettem másik kóddal, most ezt is elvittem fizetésig és nem problémázott.
Viszont időközben expired lett.

A dupla reg valóban nem engedélyezett, bár sokan csinálják...

[ Szerkesztve ]

(#113074) Masooo válasza palika! (#113073) üzenetére


Masooo
aktív tag

Én is erre gondoltam, hogy esetleg lejárt, de csak 4 kódot leltem hozzá ebből 1 ment mire felmerült az igény és elkezdtem kielégíteni azt.

Viszont nem annyira fontos, kivárok egy másik ilyen akciót ha estig nem lesz új kód ami még megy.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113075) toyasoslecho válasza palika! (#113073) üzenetére


toyasoslecho
tag

Ahogy kiraktad utánna nemsokkal már leis járt. Én szinte egyből beraktam a kosárba, kód kiprobál(elfogadta),mondom megprobálom kettővel(nemfogadta el),gyorsan vissza egy(kopp).
Na majd legközelebb:)

(#113076) Masooo válasza toyasoslecho (#113075) üzenetére


Masooo
aktív tag

Máskor úgy csináld, hogy kettő kosárba, kód be, meglátod mennyi az ár, ha nem lehet akkor 1 - ott a kosárban, ami marad már árában lesz és fizethetsz is.

Gyorsabb, biztosabb.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113077) cidalain válasza tboy93 (#113070) üzenetére


cidalain
veterán

egy neked, egy asszonynak, egy a gyereknek, egy a mamának, egy a szomszédnak...
teljesen legális :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#113078) w.miki


w.miki
veterán

Xiaomi Dafang 1080p biztonsági IP kamera
$22.99 kód: HSCNYEAR104

foszforeszkáló autópálya és egy autó
Flash sale! 13,99$ Pontozható -208p: $9.83

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#113079) vince


vince
őstag

GB hírevélből néhány e-mail only ajánlat:

ORICO 2139U3 2.5 inch USB 3.0 Micro B Hard Drive Enclosure - USB 3.0 MICRO B TRANSPARENT
$5.99 (pontozva $4.21) + $0.13 szállítás

Original Xiaomi Mi Band 2 Smart Watch for Android iOS - CHINESE VERSION BLACK
$19.99 (pontozva $14.01) + $0.08 szállítás

Original SanDisk CZ73 USB 3.0 Flash Memory Drive - 32G COLORMIX
$10.99 (pontozva $7.71) + $0.44 szállítás

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#113080) AndrewBlase válasza vince (#113048) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

és (#113049) GZoli7: Köszönöm az infót. Akkor a tab-ban (is) van az okosság! :R

Miért mindig én???

(#113081) tupacamaru válasza w.miki (#113078) üzenetére


tupacamaru
veterán

Zapals-on 20.30$ a Dafang.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#113082) Masooo


Masooo
aktív tag

samzhe usb female 2m káblet kerestem a minap, most találtam is alin, de ugye ott nincs paypal, elkezdtem volna regelni és megoldani ezt a gondot, de, wish-en találtam épp ugyanazt és kb 40ft az ár eltérés postával.

bátran vehető onnan is?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113083) KrAt válasza vince (#113079) üzenetére


KrAt
veterán

2 db HDD tokot rendeltem, és nem volt postaköltség.. :)

(#113084) Czimby válasza Doki16 (#113028) üzenetére


Czimby
addikt

A 4 akkus meg 16V-ot produkálna

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#113085) vince válasza KrAt (#113083) üzenetére


vince
őstag

Egy termékre néztem meg a shipping árakat :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#113086) alázógyík válasza vince (#113079) üzenetére


alázógyík
őstag

:R

(#113087) elin


elin
tag

Hali! Elektromos fogkefe vásárlás előtt vagyok. Találtam 2-t, szerintetek melyik a jobb vétel, és miért? Van valakinek tapasztalata ezekkel? Visszaolvasva dicséritek a szonikus fogkeféket, de milyen adatokat kell/érdemes ezeknél figyelni?
Alfawise S100 Sonic Electric Toothbrush
vagy
Alfawise SG - 949 Sonic Electric Toothbrush
...esetleg jóárasító kód valakinek? :B

[ Szerkesztve ]

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#113088) Robynho válasza sagesz93 (#112972) üzenetére


Robynho
tag

nahát az sem opció :D
nem lenne baj az aweivel sem, ha aplikálsz rá ilyen kampos fülretehető akasztót, nem tudja lehuzni a gomb, bár attól lifeg..
van olyan, amihez ilyen fülpeckes bedugót adnak, azokkal még nincsen tapasztalatom, de ezek a fülreakaszthatósak jók.
Én csak ilyen olcsóbbakat vettem, ipudis de keresztanyám azóta is használja, neki tetszik.
Bátyámnak volt komolyabb, 10 alatti, csak spartan racen beázott, (rákérdezek)

(#113089) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene.
Vettem egy új pc házat, aminek már van usb3 port előlapi kivezetése. Az alaplapom viszont jó régi, van ugyan rajta usb3, de csak hátlapi. Így az előlapi 20 pin-es kábelt nem tudom hova dugni. Tud valaki erre valami megoldást, amit olcsón itt meg is lehet venni? Link egyenesen szuper lenne.
Előre is köszi.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#113090) Masooo válasza elin (#113087) üzenetére


Masooo
aktív tag

Fórumtárs fogorvosunk szerint az oral-b (---) jó. a 3d-s a legjobb de a többi is bőven jó.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113091) rushty válasza cidalain (#110606) üzenetére


rushty
senior tag

NEm működik, ahova lebe van téve ott marad a szag.

Revolut meghívó pü-ben

(#113092) rushty válasza Masooo (#113090) üzenetére


rushty
senior tag

Én is azt hallottam, de nem csodálom, hogy ezt mondják, ha tele van szórólapozva ettől a márkától.

Revolut meghívó pü-ben

(#113093) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Üdv. Ganzo, vagy más minőségibb késekre nincs kupon?

(#113094) Masooo válasza rushty (#113092) üzenetére


Masooo
aktív tag

Ezért van ott a (---) írtam oda szösszenetet erről, de nem akartam belemenni egy ilyen jellegű vitába. :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113095) spileraaa válasza spileraaa (#113056) üzenetére


spileraaa
senior tag

ne ilyen sokan alig győzöm olvasni és megköszöni

annyival kiegészíteném honnan tudnám külön beszerezni hozzá a usb kábelt?

vagy lehet újra küldik? de az újból 3-4 hét jobbik esetben

pedig nagyon tetszik a lámpa és ennyiért best buy volt szerintem

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#113096) alázógyík válasza mobilizmo (#113089) üzenetére


alázógyík
őstag

Ilyenre gondolsz?

Ezt kivezetheted hátra. :K

[ Szerkesztve ]

(#113097) Smith Ügynök válasza rushty (#113092) üzenetére


Smith Ügynök
tag

Tulajdonképpen ha belegondolsz, nekem csak jó, ha nem a megfelelő fogkefével mostok fogat, több lesz a munkám...
Autós példával élve: lehet munkába járni sevrolé matyizzal meg Tesla Model S-sel is, autó mind a kettő...
Na de ti tudjátok.

Ha már nem Oral-b, akkor meg én ezt ajánlom, de kinek a pap, kinek a paplan.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#113098) mobilizmo válasza alázógyík (#113096) üzenetére


mobilizmo
addikt

Ilyesmire. Nekem nem dobta fel, csak "male" típusúakat. Köszi.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#113099) bugizozi válasza mobilizmo (#113098) üzenetére


bugizozi
őstag

Szia!

Én egy ilyen átalakítóval oldottam meg USB 3.0 20 Pin Header Male to USB 2.0 9 Pin Motherboard Female Adapter Cable
Előnye hogy elegánsan házon belül meg tudod oldani az átalakítást, hátránya, hogy csak USB 2.0 sebességgel fog működni.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#113100) Masooo válasza Smith Ügynök (#113097) üzenetére


Masooo
aktív tag

Mondjuk nekem orab-b van mert ausztriában bóklásztam mikor elég szép akció volt rá. Vettem párat.

Ámde én úgy gondolom, hogy jó a gépi fogkefe is de jó a megfelelő kézi is, a kettő kombinációja meg talán mégjobb, más módszer kell ehhez meg más ahhoz, de én vegyesen használom, mellette rendszeres szűrés, és eddig ok. Nomeg ha belegondolunk, elég sokáig mostak fogat sima kefével is a világban sőt talán még most is, és mégis vannak ilyen módon mosott tökéletes fogsorok.

Egy újdonság és eladható termék volt az elektromos fogkefe, mára talán kiforta magát, de én maradok a gépi / kézi / szájzuhany szentháromságnál.

Remélem nem bírálsz nagyon felül, de ha kell, inkább tedd :)

, de akkor kérlek tempósan, mert megyek úszni meg szaunázni :K

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.