Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114651) Masooo válasza cidalain (#114649) üzenetére


Masooo
aktív tag

a kód amivel 0.99 lesz az ára meg posta.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#114652) verybigboy


verybigboy
senior tag

128GB-os microSD kártyára (Samsung) nem működik a kód ... esetleg új kód, valaki?

(#114653) korpicschess válasza korpicschess (#114648) üzenetére


korpicschess
veterán

Vélelenül beraktam mellé ezt a Xiaomi lámpát, és a Paypal kicheck oldal frissült, elveszett a kupon ár a HDD keretre, ráadásul 6,45$-öt írt. Visszamentem, töröltem a rendelést. Ennek ellenére úgy érzi a rendszer, hogy már megvettem, és azt írja, hogy fejenként csak 1-et lehet venni.
Van erre megoldás másik felhasználón kívül?

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#114654) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nitecore F1 töltőt használ valaki? Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#114655) cidalain válasza Masooo (#114651) üzenetére


cidalain
veterán

:D óbazz.
azittem ez olyasmi mint a POZOR szláv területeken. ilyen figyelemfelhívó cucc a komment elején :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#114656) hattrickuser válasza tboy93 (#114606) üzenetére


hattrickuser
tag

3 opciót ajánlott fel a GB. Walletre, vagy a számlámra 2 dollárt visszautal (kuponnal 4 dollár volt, azaz a felét), vagy ha kérem további 2 dollárért küld egy újat.

(#114657) CHIPman válasza korpicschess (#114653) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Gyakorlatban a legegyszerűbb megoldás a másik acc...

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#114658) spidersoft


spidersoft
senior tag

Ismerősöm szeretne egy N2 nevű telefont venni (ahány listázás annyi márkanév, sokszor csak "generic" név alatt fut... mondtam neki, hogy nem egy erőmű (1GB RAM), de szerinte neki pont elég lesz, chatelni képes munkás telefonnak kell, a klasszikus gombos üzem miatt melós telefonnak pont alkalmas), de nem szeretne a vámolással problémázni, levelezgetni, szkennelgetni, így megkért, hogy próbáljam kideríteni: valamelyik webáruház, aki foglalkozik vámolással egybekötött EU behozatallal (pl. GB eu express) vagy közvetlen EU raktárból nem árulja-e véletlenül ezt a típust. Gearbesten, banggoodon, geekbuyingon és tomtopon néztem, de nem találtam... persze ettől még valami fantázianévvel lehet fent van :D Igazából ilyen egyszerűsített szállítási módot a gearbestes eu expressen kívül nem is tudok... Tudtok ebben segíteni? Köszönjük a segítséget! :R

(nem a magyar áfát szeretné elkerülni, hanem a behozatallal járó herce-hurcát meg a random el-eltűnő ali/ebay eladókat, ha esetleg befutna valami gixer)

[ Szerkesztve ]

(#114659) qqzs válasza Ittnemaz (#114613) üzenetére


qqzs
őstag

Ok csak nyilatkoznak ujsagironak, van weboldaluk meg par jofogas pack. Nem ugy nez ki mint akik atveresre vannak berendezkedve, ekkora macerat nem er meg a egyszeri "lopott aru" szetosztasa. Olyan mintha rendszeres beszerzesi forras lenne es arra rendezkednek be. Namarmost ha az meg arrol szol hoyg lemert konynu kivalogatott cucc akkor meg megint nem hosszueletu es nem erdemli meg a befektetest az ideig oraig tarto siker

Eladó: GTS450

(#114660) Kalandor válasza Kalandor (#111831) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megjött a LiitoKala Lii - 50A 5000mAh 26650 akku.
LiitoKala 202-es töltővel töltöttem Samsung S7 Edge-t.
Az első 500mAh-t 1A-el töltötte, utána csökkent folyamatosan, 1000mAh környékére már inkább csak 3-500 mA volt.

Kapacitás: valahol 900-1000mAh környékén tűnt el az első csík a négyből a töltőn és végül 1500 mAh-t töltöttem a telefonra, és még mindig 3 csík van, ez nem rossz.

Nem tölt 2A-el, de ha azt nézem, hogy kb. 6$ egy akku és 2$ egy töltő (ha végre megjön a kisebb töltő...), akkor 2000 forintért van egy 4-5000 mAh-s powerbank, amivel tudom tölteni a lámpák akkuit meg az AA/AAA akkukat is, akkor nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#114661) wwenigma válasza qqzs (#114659) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Aztán majd lesel amikor megkapod tőlük az "elveszett" rendelesed.

Troger banda, DPD-t már rájuk küldtem, remélem belecsapnak...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#114662) qqzs válasza wwenigma (#114661) üzenetére


qqzs
őstag

En meg mar sokszorosat elkoltottem egy 5 packos csomagjuknak ugyhogy kivancsisagbol rendeltem egyet :)
Nem csodalkozni hoyg a kinabol millio szamra aramlo csomagoknak tenyleg osszegyulik annyi resze amire erdemes kereskedelmi jeleggu tevekenyseget epiteni, es valoszinu hogy tolunk nyugatra kisebb eselyel adhatok el ezek.
Van nalunk csomo hasznalt nemet bolt vagy 5 biztos. Nemreg nyilt egy hasonlo eloszor ossze is kevertem vele. Tele csomo lidl-s aldi meg csomo nemet nem lejart elelmiszer ruha bkisbutor, stb. Es egyszer csak megnyilt a tulaj es elmondta hogy a cuccokat budapesti kozponti teritessel lecsomagolva raklapra adjak kilora. van ruhas, kajas, meg muszaki cikkes raklap.

Eladó: GTS450

(#114663) spammer


spammer
veterán

Késélezőt vett már valaki eBay-ről? Valami ilyesmit: 3-Stage Knife Sharpener

Van valami bevált típus? Ezek az olcsó, színes nyelűek érhetnek valamit? Kell fém- és kerámiakésekhez is, ezért ilyen kellene, ami mindenhez jó.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#114664) qqzs válasza spammer (#114663) üzenetére


qqzs
őstag

keramiahoz spec elezo kell szerintem, biztos nem par ezres kategoria

Eladó: GTS450

(#114665) fcbarca


fcbarca
őstag

15-ös laptophütőpad nincs jóárasítva valamerre?

(#114666) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok bluetooth os fülhallgatók iránt érdeklődőm. Látom van az a kategória amin egy 20 centis kábellel van összekötve és van rajtuk egy kis kocka akku, meg van az ami olyan mint az apple megoldása, hogy tényleg csak a fülbe dugható és van hozzá kis dokkoló töltő.
Van ezekkel valakinek tapasztalata?
Én a TWS K2-t néztem. 16$ ért jónak tűnik, csak fontos azért, hogy hogyan szól. Nekem valami marha basszusos kellene, ami agyrobbantó, a többi nem is érdekel mert nem hallom ki túl "gagyi" a fülem zene minősége.

(#114667) Masooo válasza kmisi99 (#114666) üzenetére


Masooo
aktív tag

Ezek az agybadugósak elég károsak is rád, nomeg a bass teljesítményük sem akkora király mint várnád. Próbáltak Tibi barátomék 6-8 féle ilyen kütyüt, aztán úgy döntöttek inkább marad a régi megoldás, a fejhallgató, kábellel, de telefon funkciókkal, abból sok jó minőségi darab van és ott a hangzás is jobb mint ezeknél a törpéknél. A BT verzióknak van egy alapzaja azokat azért nem választották végül.
Az első ilyen beszerzés egy hd2000 takstar volt, az annyira bejött nekem is, hogy én is rendeltem egyet. Ráadásul ára ellenére még külhoni hangtechnikával foglalkozó portálok is tesztelték és erősen ajánlott kategória volt 60.000res árig felvette a kesztyűt a márkás "nagyokkal". Azóta nekem is van 2-3 új fejesem, de még mindig használom ezt is mert a basszus nagyon kellemes rajta.
Agybadugós verzióról nem tudok nyilatkozni neked, olyannal szerintem vétek zenét hallgatni, és nem csak minőségi okok miatt, hanem mert majd 70 évesen is akarom hallani ha vki mögémlopakodna....

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#114668) A214 válasza Digitalis (#109032) üzenetére


A214
aktív tag

Ma érkezett meg a légegér.

LG 43UJ634V tévén probléma nélkül működik.

A világítást, hogy lehet rajta bekapcsolni?

(#114669) cidalain válasza spidersoft (#114658) üzenetére


cidalain
veterán

110 dollarert nem veszunk 1 giga ramos androidos telot, mert szar lesz.
Ennyiert Xiaomi Redmi 5A eustock.hu 32000 forint, masnapra itt van, egy ev magyar gari, nincs exgra koltseg, macera.
Ha esetleg nagyobb 5,5" is jo, akkor Redmi Note 5A ugyanonnan 27-ert.
Igaz, gomb egyiken sincs.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#114670) kmisi99 válasza Masooo (#114667) üzenetére


kmisi99
addikt

Sima vezetékes agybadugós is ki tudja lökni az agyamat a basszussal, szóval nincs azzal baj, mindennapokon is azt használok és tökéletesen elégedett vagyok, csak a kábellel vacakolás ami nem tetszik. Fejhallgatót semmiképp nem fogok elrontja a frizurám. :DDD

(#114671) spanyoll válasza kmisi99 (#114670) üzenetére


spanyoll
addikt

Amúgy engem is érdekelne ilyen bt-s agybadugós story, de ahogy kivettem a topicból senki nem vett még ilyet. Nem akarsz első lenni és utána leírni nekem a véleményed? :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#114672) tupacamaru


tupacamaru
veterán

eBay-es kütyük kis pénzért: [link] ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#114673) Segnior_Barthez válasza spammer (#114663) üzenetére


Segnior_Barthez
senior tag

Fétisem az éles kés :) Ilyen rendszert vettem. Meg 3 gyémánt bevonatosat alulra. (200, 400, 800). Az 1200, és 1500-as kövek jók. Egy fa talpra rögzítettem és kicsit megerősítettem a mozgó részeknél. Erről sok okosság van a yotube-on. Szóval Íme:
Ruixin Pro III

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#114674) olddog válasza spanyoll (#114671) üzenetére


olddog
aktív tag

Üdv!
Én ilyet használok.
Hozzáteszem nem vagyok vájtfülű HI-FI őrült. Szerintem jól teljesít.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#114675) Breki válasza A214 (#114668) üzenetére


Breki
veterán

Ezt jó tudni, beírhatnád az LG fórumba is.

A Magic Remote része is frankón megy?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#114676) Siriusb válasza Masooo (#114647) üzenetére


Siriusb
veterán

Köszönöm!

(#114677) spanyoll válasza olddog (#114674) üzenetére


spanyoll
addikt

Na ja, de ez kábeles.
Olyat rendeltem én is nemrég fórumtárs javaslatára. A kérdés most a sima kábel nélküli agybadugós (engem legalábbis azok érdekelnek pluszban)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#114678) Masooo válasza Siriusb (#114676) üzenetére


Masooo
aktív tag

nincs mit.

RLxxxxxxxxxCN követési szám regisztrált lenne?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#114679) kmisi99 válasza spanyoll (#114671) üzenetére


kmisi99
addikt

Kicsit drágább kategóriában van magyar teszt. [link]

Amelyiket én írtam arról pár YT videó alapján jókat mondanak róla, csak ami nem tetszett, hogy a basszusra az egyik azt mondta, hogy "megfelelő". Azaz hétköznapi. A nagy vájt fülűek kielemzik a magas, közép hangokat, na én csak a mélyet hallom ki rendesen sajnos. :D

(#114680) FingR86 válasza Timyyy (#114618) üzenetére


FingR86
őstag

kb egy éve 3 értékelésre ezt kaptam :B

(#114681) Timyyy válasza FingR86 (#114680) üzenetére


Timyyy
őstag

Már én is izzítom az angol tudásom ;]

(#114682) hardline


hardline
senior tag

Hol a legolcsóbb a Mi Band 2 szíj? Sima egyszínű fekete tökéletes lenne. Már mindkettő elszakadt amit pár hónapja vettem.

(#114683) anadroid válasza Masooo (#114678) üzenetére


anadroid
senior tag

Igen.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#114684) AndrewBlase válasza Zoli-bácsi (#114630) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Most, hogy írtad, én is ránéztem a ac-ra. 2017. nov. 29. óta ott figyel ez a ticket! :DD

Miért mindig én???

(#114685) Masooo válasza anadroid (#114683) üzenetére


Masooo
aktív tag

meglep :) nem kértem azt és 6 dollár volt az egész cucc. de azért örömteli

köszönöm

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#114686) p.t.r válasza Ghard (#114614) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Ez a coop-os akció kimaradt az életemből, mire rászántam volna magam, hogy megnézzem a coop boltot (3 sarokra van amúgy), addigra lefutott az akció. Nem értem miért kellett ennyire elkapkodniuk :F ;]
Köszi a linket! :R

(#114687) A214 válasza Breki (#114675) üzenetére


A214
aktív tag

Még tesztelem.
A smart funkció képernyőt (a képernyő alján megjelenő indítógombokat) a TV távirányítóval tudom csak indítani. Utána mindent kezel, a szövegbeíró billentyűk is használhatok a böngészőben,keresőben.
A Magic Remote szerintem jó, távolodva a tv-től (kb 3-5 m) egy kicsit mintha néha nem azt csinálná amit akarok,de nem zavaró.Még szokni kell. :) Kellemesen csalódtam.
Javítottam ,hozzá kell szokni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#114688) A214


A214
aktív tag

Így akartam.
távolodva a tv-től (kb 3-5 m) egy kicsit mintha néha nem azt csinálná amit akarok,
Javítottam, hozzá kell szokni szerintem.

(#114689) diwx


diwx
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek ez átcsúszik a vámon vagy fogkefékre is vadásznak?

SOOCAS / SOOCARE X3 Sonic Electric Toothbrush

Esetleg valami működő kupont tudtok hozzá?

(#114690) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Ilyen szalvétatartóval találkoztatok valahol (jó áron)?

Tudom, kika/ikea, de egyik sincs a közelben, tehát jelen esetben (is) csájna közelebb lenne free shipping-el! :DDD

Miért mindig én???

(#114691) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Funny Expression Pets Plush Toy - BROWNIE

Kupon : AFFMPP64
$10.99 free shipping

(#114686) p.t.r
Azért annyira nem kapkodtak azzal az akcióval sem...
2017. július 3.-tól 2017.december 31.-ig lehetett igényelni

Lumia 950XL

(#114692) andrisbandi válasza hardline (#114682) üzenetére


andrisbandi
őstag

"Mi Band 2 szíj- elszakadt"
- Annak nem volna szabad elszakadnia. Még az utángyártottnak sem.

Túlzó lehet az igénybevétel.
Nézzél bőr, vagy fém szíjat, pl a Gearbesten. Nem átlagos felhasználáskor az ár nem lehet elsődleges szempont.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#114693) daniel2121


daniel2121
senior tag

Fejlámpába kellene 18650-es akku. Linkeljen valaki ajánlottat légyszi.

(#114694) Dluinet válasza diwx (#114689) üzenetére


Dluinet
nagyúr

4 hete rendeltem a másodikat is, azt is ingyen postával, mindegyik megérkezett simán 22-26 nap alatt

azért a GB TN-nel adta fel, hiába nem fizettem ki

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#114695) diwx


diwx
csendes tag

Köszönöm! Így már nem kérdés hogy fogom rendelni... :) Esetleg rövid tapasztalatot tudsz róla írni?

(#114696) zoltan6 válasza daniel2121 (#114693) üzenetére


zoltan6
őstag

nyírségi barátunktól 800-1250ft-ig :K másnapra itt van.

(#114697) Dluinet válasza daniel2121 (#114693) üzenetére


Dluinet
nagyúr

jofogas > keresés > INR 18650 15Q
vagy
jofogas > keresés > Samsung 18650 30Q

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#114698) Dluinet válasza diwx (#114695) üzenetére


Dluinet
nagyúr

olyan mint a többi szonikus fogkefe, csak nagyon minőségi kidolgozás +jó aksi +olcsó minőségi fejek

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#114699) Masooo válasza daniel2121 (#114693) üzenetére


Masooo
aktív tag

Avagy ha védett kell akkor én ezt rendeltem fejlámpába

banggood samsung 2600 védett 2db

olcsóbban vettem de most ennyi, ez sem annyira rossz, és úgy fest rendben is van a cucc, 46gramm.
rj02be kellett és mivel az tölt is akkut, védettet vettem. nem drágábban mint a nyírségből nem védettet, csak lassabban ért ide, jan17 és ma vettem át.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#114700) Game-over válasza Masooo (#114699) üzenetére


Game-over
aktív tag

Ha már itt tartunk akkor a Sony US 18650 VC7 típusú akkuk védettek?

Én ilyet vettem nemrég a Boruit fejlámpába, de csak ma jött csak meg a lámpa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.