Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114151) Janaboy válasza MADcat (#114150) üzenetére


Janaboy
veterán

Nem szabad :P

Janaboy

(#114152) qqzs válasza petipetya (#114112) üzenetére


qqzs
őstag

A harmadik meg ami volt xiaomi.
A leirasban benne felejtettek. Mikor megrendeltem a termek nevben is az volt meg, mire megjott mar kivettek. Gyanusan nem xiaomi minoseg volt kibontaskor, sehol egy arva xiaomi vagy subbrand jelzes. Megyek vissza termeklapra es eltunt a xiaomi. Igy jartan egy fogkefevel is. Azt az appbol is kivettek. Plusz az akkus felmoso is elvesztette a xiaomi nevet

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#114153) jjeahh válasza FingR86 (#114136) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Basszus, ez az M1 remélem lesz még kuponozva :))

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#114154) sepsi0 válasza bertokl (#114116) üzenetére


sepsi0
őstag

:D Ez az enyém, igen USB3 portban mértem. 32GB.
Ha valaki kéri tesztelhetem.
Gondolkodom még egy vásárlásán, de inkább megvárom a 64-est olcsóbban.
Ezt a ház portjában mértem, majd megnézem az alaplapiban is.

[ Szerkesztve ]

(#114155) farkas-j válasza bertokl (#114008) üzenetére


farkas-j
őstag

Köszönöm!

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#114156) ben-ga


ben-ga
tag

Sziasztok,
aki használ Budapest környékén transmittert...
melyik frekvencia beállítás jött be legjobban?

(#114157) Breki válasza cidalain (#114130) üzenetére


Breki
veterán

Használjuk.

Én beállítom és bekapcsolva hagyom a telefonom.

Innentől olvasgass

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#114158) Kernel válasza MADcat (#114150) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nyilván szabad, legfeljebb sokkal feleslegesebb és semmitmondóbb hozzászólásokat generál, mint akár egy érdemi információkat is tartalmazó villanyszerelő komment, ami ellen lázadozni szoktatok.

Nem mindenkinek van igénye okostelefonra, viszont praktikus lehet a kis méret, vannak idős emberek is stb., akiket ilyesmi egyáltalán nem érdekel.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#114159) bertokl válasza sepsi0 (#114154) üzenetére


bertokl
tag

Köszi, néztem is, hogy magyar az értékelés, de nem ugrott be a neved! :) Nem tudom elképzelni, hogy ennél magasabb sebességet produkáljon.
A 64-esre is van kupon.

(#114160) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Na 10 nap alatt normál postával rendelt YIHUA 908+ 60W befutott ma reggel. Nem egy nagy eresztés kezdő szettnek szánom, ha meg tudok barátkozni vele és nem leszek annyira ügyetlen akkor veszek valami értelmesebbet is, de most talán jó lesz ez is. 10 hegy (vég? nem tudom mi a becsületes neve) jár hozzá ami nekem nagyon jól jön.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#114161) Breki válasza sepsi0 (#114154) üzenetére


Breki
veterán

A 64-es itt tesztelve. 2.0-án és 3.0-án, zöld oszlopban középen.

[link]

32-est még nem csomagoltam ki.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#114162) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok! gyors kerdes! van bestbuy vezetnelkuli tolto kinabol? vagy inkabb telekomos samsungosat vegyem ?

(#114163) weiss válasza wwenigma (#114115) üzenetére


weiss
addikt

+ (#114116) bertokl:

Van benne valamennyi cache, 1 GB után drasztikusan leesik a sebessége. Nekem 64 GB-os van, két gépen is teszteltem.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#114164) Donki Hóte válasza Breki (#114161) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Abszolút OFF-os megjegyzés, hogy a teszt programba az alsó sorba belehet írni a tesztelt eszköz nevét, meg egyéb dolgokat, nem kell utólag képszerkesztő programmal ráírni a képre, hogy mit és hogyan teszteltél.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#114165) Breki válasza Donki Hóte (#114164) üzenetére


Breki
veterán

Köszi igazából nem annak indult, csak orruk alá akartam dörgölni, hogy bár megbízható, hol hármas sebesség ez ezért írtam gyorsan rá. Így felajánlottak öt dollár visszatérítést.

De köszi jó tudni.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#114166) Masooo


Masooo
aktív tag

Most van c4 töltő 24ért, de pontozható 16 körülre így.

A kérdés, érdemes e várni, a 13-as árára, illetve volt e akkor posta mikor 13-ba került,
mert most regisztrált belga postával 17.80 regelt hollanddal pedig 17.50 körüli az ára.

Kérdés 2: belga vagy holland posta?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#114167) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Fej masszírozó
$1.33 helyett $0.19
RGARCU27

[ Szerkesztve ]

(#114168) zavatar válasza bertokl (#114107) üzenetére


zavatar
csendes tag

Szia! Köszi a töltő kupont megrendeltem. :) Örülök, hogy tud NiMH-et is kisütni a töltő. Viszont jó lenne még vennem 2 vagy 4 darab védett megbízható (és/vagy márkás) 18650-es aksit a megrendelt CONVOY S2+ -ba a és a C8-asomba. Erre van esetleg valami jó kupon ajánlásod?

(#114169) ollie válasza ANOka (#114138) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kétféle ember van a világon: aki vett Xiaomit, és ami még nem vett Xiaomit.

***

(#114170) Charlie Gordon


Charlie Gordon
aktív tag

Rpi3-ra valakinek egy jó kis kupon valahová ?

(#114171) bertokl válasza zavatar (#114168) üzenetére


bertokl
tag

Én nem tudok most jó 18650 kupont, viszont olcsó és megbízható magyar forrást ajánlottak itt rá többen.
Ha Sanyo NCR18650GA új nagy teljesítményű ipari akkumulátor cella megfelel, esetleg jó fogás lehet rákeresni a googleben.

[ Szerkesztve ]

(#114172) kelly416 válasza zavatar (#114168) üzenetére


kelly416
veterán

Én erre a kérdésemre mindig azt kaptam válasznak, hogy: 1, 2, társai... én is onnan vettem, tényleg jófajta Sanyo-t kaptam potom pénzért 2 nap alatt.

Szerk.: OFF

[ Szerkesztve ]

(#114173) w.miki


w.miki
veterán

Ez használható vajon? Van valakinek?
Mini usb-s billentyűzet porszívó
kupon: AFFMPP69
kupon ár:1,49$

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#114174) gabx76


gabx76
senior tag

Sziasztok!

Az UTorch asztali lámpa flash-sale-ben 9.99$!
Szerintem ennyiért simán megéri!

(#114175) kigyi_23


kigyi_23
addikt

SDL Type-C Data Quick Charging Cable - 1M - GRAY Ezt a kiváló kábelt nem ajánlom senkinek gyorstöltésre :D Úgy melegszik majdnem kigyullad! A töltő oldalon 50 fok kötül lehetett amikor kihúztam inkább, az USB-C oldalán csak kézmeleg, de az is melegedett. A kábel is langyos volt végig. Normál töltésre 1A-ig nem melegszik az ok én már felette nem merem hazsnáléni ezek után, de éjszaka úgy is 500mAh-s töltést használok aksikímélés céljából arra jó lesz.

Csatlakozó a töltő oldalon pont jó a C-s oldalon nem elég feszs nagyon lazán megy bele a helyére, de eddig ez nem okozott gondot csatlakozási hiba nem volt.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#114176) qqzs


qqzs
őstag

Valami jo gyors elemteszter nincs ami nem mutatos es nincs lag a mereskor? tehat azonnal mutatja az eredmenyt nem 1-2 masodperc mulva?

Eladó: GTS450

(#114177) Janusz001 válasza gabx76 (#114174) üzenetére


Janusz001
őstag

Pont ma jött meg, remek cucc.

(#114178) doddencs


doddencs
senior tag

Időjárásállomást keresek, tudtok ajánlani minél olcsóbban? Mutassa a benti fokot, esetleg páratartalmat, ennyi kell. Kültéri egység nem feltétel, fontosabb, hogy minél egyszerűbb dizájn legyen.

(#114179) bertokl válasza kigyi_23 (#114175) üzenetére


bertokl
tag

Én szeretem ezt a kábelt. A gyorstöltés velejárója a melegedés. Bármilyen kábellel gyorstöltesz, mind a töltő, mind a telefon eléggé fel tud melegedni.

(#114180) HXY válasza qqzs (#114176) üzenetére


HXY
addikt

Elemteszter, vagy akkuteszter?
Elemhez szerintem az 1000Ft-os multiméterek a legjobbak.

(#114181) spanyoll válasza w.miki (#114173) üzenetére


spanyoll
addikt

Nagyon hasonlóm van, kaptam ajándékba.
Izé... várd ki míg lesz 0.99ért vagy kevesebbért. Ezzel szerintem elmondok mindent :D

Addig is ha szemléltetni akarod, hogy mennyire hasznos, fogj egy szívószálat és kezdd el kiszívni a dolgokat a billentyűzetből. Na ez ennél gyengébben szív :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#114182) Donki Hóte válasza w.miki (#114173) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ezt a múltkor valaki már ajánlotta és azt olvasva remek ötletem támadt: a tök közönséges otthoni porszívóval (azt a kis kefeszerű fejet rárakva) kiporszívóztam a billentyűzetet és az egeret.

Annyira tökéletes lett az eredmény, hogy magam is meglepődtem :K

Örök hálám a téma felvetőjének :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#114183) Timyyy válasza doddencs (#114178) üzenetére


Timyyy
őstag

Aldis 6e ft-osnál nincs jobb vétel még Kínában sem. :N

(#114184) Zoli-bácsi válasza weiss (#114163) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Akkor tulajdonképpen mennyi az írási sebessége? Mert ahogy látom van akinek 70, van akinek meg 15... :((

[ Szerkesztve ]

(#114185) kelly416 válasza qqzs (#114176) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem is egy multiméter a legalkalmasabb.

spanyoll:
Ejj, nem érted Te ezt. Azért szív ilyen finoman, nehogy kirántson egy-egy billentyűt a helyéről és lenyelje.

(#114186) weiss válasza Zoli-bácsi (#114184) üzenetére


weiss
addikt

Csak a sajátomról nyilatkozhatok, arról meg linkeltem eredményt a pendrive topikba.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#114187) spanyoll válasza kelly416 (#114185) üzenetére


spanyoll
addikt

Véletlenül sem azért, mert 15 ft az előállítási költsége :DDD
Amúgy lenyelni sem tudná, akkora mint egy dezodoros tubus, akkora szájjal, mint... mittudomén, kicsi na.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#114188) kigyi_23 válasza bertokl (#114179) üzenetére


kigyi_23
addikt

A gyári kábel szinte ugyanazon a hőmérsékleten marad gyorstöltésnél is mint ahogy bedugtam. Szóval szerintem ez a kábel hibája, ha melegszik. 20%-ig az SDL-e töltöttem onnan 100%-ig a gyárival és közben langyos volt csak.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#114189) MADcat válasza Kernel (#114158) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Generáltam 2 felesleges hozzászólást, elnézésed kérem! :R (bocs ezzel együtt 3-at.)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#114190) DJGABI válasza Donki Hóte (#114182) üzenetére


DJGABI
addikt

hmm, volt anno ez a kickstarter [link], bayről már egész olcsók a klónok [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#114191) doddencs válasza Timyyy (#114183) üzenetére


doddencs
senior tag

Gondolom az nem az, ami most lesz 4500-ért? [link]

Mert ezt is néztem, csak, ha komolyabb a cucc, jobb lenne, ha menne hálózatról is. Lidl-ben is volt tegnaptól (az ment hálózatról is), de nem győzött meg.

(#114192) NORBl válasza bertokl (#114107) üzenetére


NORBl
aktív tag

Ilyenből létezik két portos ? Ezzel tudom csekkolni, hogy mennyi az aksi "valós" kapacitása, iga ?

(#114193) Timyyy válasza doddencs (#114191) üzenetére


Timyyy
őstag

Nem, 1 vagy 2 hete volt épp akcióban, de ha maradt a boltban, kint szokták hagyni ugyanolyan áron. Nekem 2 éve van, imádjuk.
Ha megnézel pl egy Müllert, ahol van kb 10 féle, a színes kijelzős 9000-nél indul de valami pocsékul ronda... ver mindent az aldis ezen az áron, de még 10-et is megérne a többi árat elnézve.

Bocsi a tükröződés miatt, de ezerrel veri az ablakot a nap. :U

[ Szerkesztve ]

(#114194) KTU válasza HXY (#114180) üzenetére


KTU
addikt

és
(#114185) kelly416:
Akkor lehet elemet tesztelni sima multiméterrel ha közbe iktatsz egy ellenállást . [link]
Vagy amelyikbe direkt van ilyen funkció beépítve.
De kényelmesebb egy ilyen célra kialakított eszközt venni.
Lehet vannak olcsóbban is, csak példaként linkeltem

elemteszter

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#114195) qqzs válasza KTU (#114194) üzenetére


qqzs
őstag

en kerestem, de nem az olcsosag a lenyeg hanem a gyorsasag, a mutatos gyors de nem eleg pontos aszememnek a masik meg kb 3 masodperc alatt all meg

Eladó: GTS450

(#114196) doddencs válasza Timyyy (#114193) üzenetére


doddencs
senior tag

Ehh, akkor erről valószínűleg lecsúsztam.
Ez megy hálózatról egyébként?

(#114197) Timyyy válasza doddencs (#114196) üzenetére


Timyyy
őstag

Igen, hálózatról megy max fényerőn, elemről csak közepesen.

(#114198) 206 cc válasza HXY (#114180) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Már bocs hogy beleszólok,de elemet akkut NEM tesztelünk multiméterrel!!...ugyan is elemet és akkut csak terheléssel lehet tesztelni amit a multi mér az egy pillanatnyi feszültségérték és nem a cella valós feszleadási értéke...de 3bbe ne menjünk bele. Szóval elemhez pl.ezt ajánlanám ha liionhoz kell akkor [ez kellene] és ha normál savas,zselés autó-motor akkut akarsz tesztelni akkor talán [ez lenne alkalmas]...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#114199) qqzs válasza 206 cc (#114198) üzenetére


qqzs
őstag

hahoo itt vagyok, en kerdeztem elobb :) harommal lejjebb

Eladó: GTS450

(#114200) Wajk válasza doddencs (#114196) üzenetére


Wajk
addikt

érdemes benézni, szoktak maradni előző hétről cuccok erre-arra... ez szerintem is jó vétel (volt) ennyiért.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.