Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114701) Masooo válasza Game-over (#114700) üzenetére


Masooo
aktív tag

nem védett. néztem én is azt, de ebbe a fejlámpába a 2600 is vagy 30 óra.
A beépített töltő pedig nem annyira megbízható több külföldi oldalon is írtak erről, és aztán olvastam itt a fórumon is ezt. A töltőm még jön erre, inkább jobbnak láttam védettet venni.
Én 1600körül vettem postával végülis 14-16 nap alatt ért ide, a nyírságből a sanyo 1600 lett volna kettő + posta, gondolom az olyan 950ft.
iGAZ azok 3500asok nem 2600asok de ez nekem elég eleve kettő jött és majd még veszek párat ahogy gyarapodik a lámpa halom itthon:)

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#114702) Game-over válasza Masooo (#114701) üzenetére


Game-over
aktív tag

ohh....de jó... :(

Köszönöm a gyors választ, megyek is az elemlámpa topikba tovább.

(#114703) Masooo válasza Game-over (#114702) üzenetére


Masooo
aktív tag

itt láthatod is

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#114704) zoltan6 válasza Game-over (#114702) üzenetére


zoltan6
őstag

védettel csak óvatosan,mert nem mindenbe megy bele,majdnem fél centivel hosszabb,zseblámpákba általában bele szokott férni,de elektromos cigibe nem tudtam belerakni (hirtelen csak az volt itthon)

[ Szerkesztve ]

(#114705) Game-over válasza Masooo (#114703) üzenetére


Game-over
aktív tag

Köszi, ezt az oldalt elmentem :)

zoltan6: Nekem Zanflare F1-be meg Boruit rj02-be kell csak (egyenlőre), ezekbe belemenne a védett is ha jól gondolom. Igazából csak az egyik akku a lényeges, azt apámnak adnám a fejlámpába, lehet veszek abba inkább egy védettet, ne legyen vele gond.

(#114706) chatran


chatran
őstag

Nemrég érkezett egy kcx-017 usb teszter. Próbálgatom már egy ideje, telefonok és tabletek töltésénél viszonylag hihető értékeket ír.
4x 900 mAh Ladda akkuk teljes feltöltésénél milyen értéket kellene adnia? A 1375 mAh nem kevés egy kicsit?

(#114707) Masooo válasza zoltan6 (#114704) üzenetére


Masooo
aktív tag

Egy véletlen de hasznos balesetnek köszönhetően sosem dohányoztam egy próba után így ezzel gond nem lehet :)
Nomeg az lámpászok között is szocializálódom, így olvastam a lámpákról amiket rendeltem és így tudható mibe melyik jó, s2+ és rj02 megy védettel is ettől nem kell tartani.

Viszont, köszi a képet és azt hogy szóltál erről, mert aki kevéssé tájékozott annak ez fontos infó lehet!

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#114708) Masooo válasza chatran (#114706) üzenetére


Masooo
aktív tag

elemlámpa fórum és ott gypo-t keresd, neki is van ilyen és ő eleve sok adattal rendelkezik és sokat tesztel és mér, ő talán tud válaszolni.

sorry , dupla lett.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#114709) lacko6 válasza Game-over (#114705) üzenetére


lacko6
senior tag

Boruit rj02-be a pana védett nem jó pl.

(#114710) Game-over válasza lacko6 (#114709) üzenetére


Game-over
aktív tag

Köszi, akkor még körüljárom kicsit a dolgot, hogy melyik lenne a legideálisabb.

(#114711) WestBam válasza Kalandor (#114654) üzenetére


WestBam
senior tag

Nézz be a blogomba, tudod, nem linkelhetem a sajátom ;)

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#114712) Masooo válasza Game-over (#114710) üzenetére


Masooo
aktív tag

a samsung amit linkeltem jó bele... éppen riogatom a szomszédokat vele.

westbam blogja, csak mert segíteni akartam és hátha nem látható az aláírásában :P

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#114713) Game-over válasza Masooo (#114712) üzenetére


Game-over
aktív tag

Akkor ha jóáras lesz, lehet veszek én is ebből, a nem védett meg megy az F1-be :R

(#114714) asdasdasd válasza Breki (#114675) üzenetére


asdasdasd
tag

Azért az Lg Magic Remote nem ez a kategória. Teljesen más az érzékenység, gördülékenység finomsága. Van mindkettő.

(#114715) csuzda válasza AndrewBlase (#113744) üzenetére


csuzda
aktív tag

Délután rendeltem én is egy tabletet azzal a kóddal :) Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem, egyből átmentem felette amikor megláttam, hogy 20 darabos :D Aztán mégse :DD

(#114716) KTU válasza daniel2121 (#114693) üzenetére


KTU
addikt

LiitoKala Lii-32A 3.7V 18650 3200mAh for LG MH1 10A [link]
most Total: US $ 15.85
Ilyet rendeltem S2+ ba.
Egyik se ért még ide.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#114717) fateless válasza andrisbandi (#114692) üzenetére


fateless
veterán

Azta! Az én cuccaimnak elfelejtettek erről szólni. Minimum 4 havonta miband szíjat cserélek az elmúlt kb 2 évben. Mindegy, hogy gyári vagy utángyártott, elszakad, kivéve a rendes (mű)bőr és fém szíjakat, de nekem sporthoz is kell az eszköz, arra azok nem alkalmasak.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#114718) vottokar


vottokar
senior tag

Sziasztok! Keresek valami viszonylag jóáras hangszóró ajánlatot, ha valakinek lenne gyakorlati tapasztalata. (Nem bluetooth, nem házba épített, csak a hangszóró maga.) Max 3-5W teljesítmény. És azért a hangja jó lenne, ha különb lenne az utcán telefont "bömböltető" idi*ták telefoncsicsergésénél. Egy kis hordozható "hangládát" szeretnék itthonra összemókolni, de sajnos csak egy darab a kritériumnak megfelelő hangszóróm van. :( Nézegettem az alit, de ott ugye leírás szerint mindegyik jól szól. :)

[ Szerkesztve ]

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#114719) sepsi0 válasza Timyyy (#114681) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!
Én tavaly 900 pontos felkérést kaptam.
Megkérfeztem a ticketben milyen nyelven írjak, saját vagy angol?
Azt írta a support, hogy nyugodtan írjak a sajátomon, így magyar nyelven írtam az értékelésejet.
A Gearbest-ről kell írni nem egy adott vásárlásról, de egy adott rendelés számát be kellett írni.

(#114720) Dluinet válasza vottokar (#114718) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Genius SP-HF160

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#114721) Kernel válasza chatran (#114706) üzenetére


Kernel
nagyúr

Hiába kötöttél utána 5 V-ról működő AA/AAA-töltőt, a kijelzett Ah-kapacitás fordított arányban van a feszültséggel (nagyobb feszültség, kisebb áram). Ezért a 3,7 V névleges feszültségű Li-ion akkukra sem mérvadó, hogy mennyi töltés áramlik át 5 V-on, a konverziós elven működő (kapcsolóüzemű) töltőknél legalábbis, ami a gyakoribb. Az Ah töltésmennyiséget számold át Wh energiamennyiségre, utóbbi feszültségtől, illetve soros-párhuzamos kötéstől is független érték:

https://milliamps-watts.appspot.com/

Ni-MH akkunál 1,2 V névleges középértékkel kell számolni és természetesen mindig van egy hő formájában távozó veszteség is (töltő+akku hője).

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#114722) janek2


janek2
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy töltő adaptert? Qc2 vagy qc3 mindegy csak jó legyen és olcsó. A comma qc3 nem igazán jó mert nem mindig tölt. Olcsó kellene kuponnal. Köszi

janek

(#114723) AiRLAC válasza spidersoft (#114658) üzenetére


AiRLAC
addikt

Ahogy nézem ez EU-ban csak 2G-t fog tudni.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#114724) Trabi TM válasza diwx (#114689) üzenetére


Trabi TM
csendes újonc

Rendeld G-W-4-es raktárból. 2 USD-al drágább csak, de tuti nem vámolják, és sokkal hamarabb ideér...

(#114725) Imy válasza KTU (#114716) üzenetére


Imy
veterán

És mennyiért rendelted ezeket?

(#114726) jjeahh


jjeahh
nagyúr

$80-$100 környékén milyen ajánlott mobilok vannak most, amit a vámos nem fog meg és lehetőleg hamar itt van? A redmi 4a megbízható cucc? Van tapasztalat vele kapcs.?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#114727) KTU válasza Imy (#114725) üzenetére


KTU
addikt

Kupon bertokl jóvoltából [link]
Convoy S2+ LED Flashlight
GBBF057
$6.99
Nekem már nem működik. :N

4db LiitoKala Lii-32A 3.7V 18650 3200mAh 10A
Total Price: US $15.85

De ezt előbb is írtam.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#114728) Dluinet válasza jjeahh (#114726) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Xiaomi Redmi Note 5A még Kínából is drágább

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#114729) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Üdv!

Xiaomi mozgásérzékelős lámpára nincs most kupon? Esetleg más megoldás? (folyosó éjszakai világítására, elemes megoldással). Előre is köszi. :R

(#114730) hardline válasza andrisbandi (#114692) üzenetére


hardline
senior tag

Kinek mi a túlzott igénybevétel. Nekem ilyenek a mindennapok. Ha nem végeznék fizikai munkát, akkor biztos nem szakadna el. A fém és a műbőr ki van zárva.
A szíj egyébként a bújtató résznél szakad el, ahol a másik végét átfűzöm. 1,5 - 2 hónap élettartamra nem nagy költség 90 cent. Az igénybevétellel egyelőre nem tudok mit kezdeni, ez van.
Rendeltem aliról.

(#114731) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!

Valaki tudna ajánlani valami normálisabb, de nem drága ( ;] ) BT-os headsetet? :R

(#114732) jjeahh válasza Dluinet (#114728) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Haverinának kéne és 5" méretűt akar, de kösz azért.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#114733) Timyyy


Timyyy
őstag

5 munkanap alatt megjött :Y :Y :Y
EU raktárból, de akkor is. :C

Beüzemelés 2 perc volt csomagolással együtt, nagyon szuper kis dobozka, asszem estig YT fog rajta menni. :))

(#114734) ZsoltG60 válasza -ZeeZee- (#114729) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Amit linkeltél EU raktár , oda jó a NyearCZ80 kupon $9.99-ért ingyen szállítással.
De lehet van jobb is, tavaly jó ideig $6.99-ért ment a kínai raktárból pár kuponnal.

Lumia 950XL

(#114735) kentucky


kentucky
őstag

Sziasztok! Síszemüveget szeretnék venni, ezt néztem ki: [link]

Azt szeretném kérdezni, hogy van valami kupon most alira?

(#114736) Kos 7


Kos 7
tag

Sziasztok !

GearBest egész oldalon működő 8%-os kupon, február 5-ig:
GBWZ789520

[ Szerkesztve ]

(#114737) cidalain válasza jjeahh (#114732) üzenetére


cidalain
veterán

Akkor Redmi 5A, szurke, arany, rozsaarany szinben is van.

Megeri a felarat a 100 dollarhoz kepest, mert masnapra a tied, egy ev magyarorszagi szervizgarancia is jar hozza. Es kinabol sem jon ide olcsobban. Ami meg igen, az noname telo...

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#114738) Timyyy


Timyyy
őstag

(#114739) fcbarca


fcbarca
őstag

megjött a xiaomi okoscipőm, de a csipet sehol sem találom,cipőbe se,valaki járt így?

(#114740) UHHH válasza fcbarca (#114739) üzenetére


UHHH
senior tag

Amikor megvetted, akkor 2 tétel volt? Egy pár cipő és egy chip?
Mert volt olyan szakasz, amikor a chip nem járt hozzá.
Konkrétan a "BLACK A" azért A, mert nem tartalmazza a chipet, külön tételnek kell lennie a megrendeléskor a chipnek. Ha itt bepattintom a raktárba,
akkor külön tétel lesz a chip.
Én is rendeltem nemrég és megjött a chip is, és láttam végig, hogy külön tétel lesz.
[link]Nem saját fotó
Annyira jó a cipő, hogy már a második párat vettem belőle. Az elsőben benne van lassan 1500 km és már az alja kezd kopni, ne csodálkozzunk... :)

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#114741) Timyyy


Timyyy
őstag

Original XiaoMi Bluetooth 4.0 Speaker
Kupon: GBFB008
Ár: 28,99$

(#114742) fcbarca válasza UHHH (#114740) üzenetére


fcbarca
őstag

igen,bent volt a chip 0 dollárra,a papirra Skateboarding Shoes van írva 18 dollárért

(#114743) vottokar válasza Dluinet (#114720) üzenetére


vottokar
senior tag

Köszönöm, de engem csak két darab hangszóró érdekelne natúr, nem komplett egység.

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#114744) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Jól érzékelem hogy mindenhol megnőttek az árak?

(#114745) Timyyy


Timyyy
őstag

(#114746) erdey_a válasza cidalain (#114737) üzenetére


erdey_a
őstag

a Xiaomi 4A flash sale-ben, pontozva 17 ezerért elhozható (ahogy a note 5A is), azért úgy már elgondolkodtató, hogy mennyit ér meg a hazai garancia

Vérboci

(#114747) Saccco válasza erdey_a (#114746) üzenetére


Saccco
nagyúr

+áfa+kezelési ktg = ~ 25eft. - Vagy van EU express?
28-ért kezedben van másnap.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#114748) erdey_a válasza Saccco (#114747) üzenetére


erdey_a
őstag

ez euexpressel ennyi, igen

Vérboci

(#114749) jjeahh válasza Saccco (#114747) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A csajnak akinek rendelnénk mondjuk úgyis mindegy, mert nem Mo-n lakik, hanem Erdélyben... :D . Vagy oda is küldenek innen garival?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#114750) Saccco válasza erdey_a (#114748) üzenetére


Saccco
nagyúr

Itt van a Xiaomi Redmi 4A email only $89, de nem látok EU express-t mellette. :(

jjeahh:
Szerintem oda nem szállítanak. Esetleg keresd meg kelzsoca-t.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.