Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113851) MAC72


MAC72
tag

Megoldódott már az eBay-en a PayPal-os fizetési probléma?

Ezt szeretném megvenni. Tudna valaki esetleg olyan kupont amivel faragni lehetne az (egyébként így is kedvező) árából?

(#113852) Masooo


Masooo
aktív tag

Jóreggelt (jó tudom tudom)

Emlékeztek a Loch Ness kanálra? Aki vágyna rá (nekem nincs) annak 0,99 re kupon.

HNYear551

nessi

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113853) castiels válasza Masooo (#113852) üzenetére


castiels
addikt

412-ről átvált 520ft-ra ha beìrom a kékhez a kupont..miért?

(#113854) ZsoltG60 válasza MAC72 (#113851) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Kupon nem hiszem , hogy lenne rá de rányomsz a "Make Offerre" ott tudsz alkudozni az eladóval. :)
Beírsz egy alacsonyabb árat vagy elfogadja vagy nem :DD

(#113853) castiels

A kupon 18:00-tól működik 200 darabra

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#113855) castiels válasza ZsoltG60 (#113854) üzenetére


castiels
addikt

ok, köszönöm.

(#113856) Masooo válasza castiels (#113853) üzenetére


Masooo
aktív tag

Elképzelésem sincs, csak találtam a kupont ami mára aktív elvileg minden országban, nem akartam megvenni, de megnézem neked én is. pill

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113857) Masooo válasza Masooo (#113856) üzenetére


Masooo
aktív tag

Megnéztem, promoban volt a kékből 200 db ezen az áron, és úgy fest elfogyott mert nekem azt írja ki, hogy már lejárt a kód.
Ami nem semmi mert 40 perce volt kinn a kupon :(

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113858) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Nem néztem utána,de van esetleg kintről élelmiszert ajánló topik??...konkrétan beef jerky-t szeretnék rendelni és érdekelne ilyet rendelt e már valaki kintről? :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#113859) sharp4 válasza Masooo (#113857) üzenetére


sharp4
őstag

40 perc??? Van, hogy 10s alatt elfogy :DDD

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#113860) bertokl válasza Masooo (#113857) üzenetére


bertokl
tag

Úgy nézem időpontos kupon, este 6 órától lesz érvényes.

(#113861) castiels válasza Masooo (#113857) üzenetére


castiels
addikt

melyik áron? mert nekem 412-őt ìr a kékre annyiért vihető.

(#113862) vwpolopg válasza 206 cc (#113858) üzenetére


vwpolopg
őstag

Lidlben szokott lenni az amerikai hetek alatt, asszem ilyen 6-8 hetente szokott lenni. 3 féle íz volt a legutóbbi 2 alkalommal valami 5-600 körül.

Itt egy hazai webshop.

Meg még egy és még egy.

Illetve a british store-ban is kapni.

(#113863) HXY válasza 206 cc (#113858) üzenetére


HXY
addikt

A Zimbo-nak van ilyen terméke: [link]
Szerintem bármelyik nagyobb szupermarketben lehet kapni, de a Tesco-ban és az Intersparban 100%.

(#113864) Imy


Imy
veterán

Gearbesten a 18650-es akksinak a szállítása 4.82$.

Mit lehetne mellé vásárolni, hogy szinte 0$-ra lecsökkenjen a szállítás? Ha nem lenne szállítás, akkor egész jó árban lennének az akksik.

(#113865) Masooo válasza castiels (#113861) üzenetére


Masooo
aktív tag

Este 18tól jó úgy hirlik, nem ismerem a kuponos oldalakat ahol nézem ott aktivnak jelöli. Most kereshetek másik oldalt :S

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113866) Masooo válasza 206 cc (#113858) üzenetére


Masooo
aktív tag

Szerintem pedig készítsd el otthon, nagyon finom és persze gazdaságosabb is mint a bolti, több a mennyiség kevesebb a kivitelezési költség!

Csináltuk már, isteni és nem boszorkányság. Usában és Dél-Afrikában ettem csak jobbat utóbbi országban van hozzá egy spec szerkezet (kicsit úgy képzeld el mint a kukorica-pattogtatót) 10.000 körül vihető, nem hoztam, de majd következő alkalommal. én a módszert amivel itthon csináltam, a street kitchen blogon találtam mikor vágytam ezekre az ízekre.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113867) ot93 válasza MAC72 (#113851) üzenetére


ot93
senior tag

Nekem működött a fizetés, mert tegnap fizettem 3-at is.

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#113868) Mr.Csizmás válasza 206 cc (#113858) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

btw amazonon szoktak jó dealek lenni nagyobb pakkra.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#113869) ZsoltG60 válasza Imy (#113864) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Nem igazán tudod csökkenteni az akkuk postaköltségét. Nem véletlen ennyi az ára , valószínű teljesen külön kezelik "veszélyes" szállítmányként . :U

Lumia 950XL

(#113870) spanyoll válasza Masooo (#113866) üzenetére


spanyoll
addikt

Tudsz dobni egy linket esetleg? Akár privátban is, nehogy a topicot szemetljük tele ezzel.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#113871) 206 cc válasza vwpolopg (#113862) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Köszöne5 az infóért egyiket másikat ismerem,de sajna vidéken lakom és ide horror a szállitás az itthoni shopokból. A Zimbo-t nem kóstoltam még van esetleg összehasonlitási alapja vkinek pl. A Jack Link’s teriyaki-s ízzel....az nagyon bejön nekem!
A Husom is jó bár a törtborsos az durva picit :D ami még nagyon tetszik az a Wild West készítményei azok kevésbé szárazak ugyan,de finomak nagyon!
Köszönet megnézem Tescoban,Aldiban,Lidlben is ....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#113872) Bec válasza Imy (#113864) üzenetére


Bec
tag

Itt 1.30$ a 2db. 18650 szállítása,pl. 2 db. Thorfire
Korábban kérdeztem hogy melyik használható ezek közül? (nem jött válasz)

(#113873) luciferk válasza Mr.Csizmás (#113831) üzenetére


luciferk
senior tag

Nem kell félned tőle, nekem 1 éve meg van napi használatban és semmi gond vele, még a legmárkásabb töltővel is megeshet, hogy kigyullad, tönkre megy stb

(#113874) Imy válasza Bec (#113872) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, ez nem rossz ár. Ilyet már valaki rendelt/tesztelt?
A többire én is kíváncsi lennék.

(#113875) Charlie Gordon válasza Bec (#113872) üzenetére


Charlie Gordon
aktív tag

Samsung INR18650-30Q,
Keeppower LG Chem INR 18650,
Sanyo NCR18650GA 3.6V 3500mAh

(#113876) 206 cc válasza Masooo (#113866) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Erről tudnánk értekezni priviben?! :R olvasgattam a készítêsről,de ha van tapasztalat az jól jönne!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#113877) Janusz001


Janusz001
őstag

Ganzo késekre van most valami kupon?

(#113878) Janusz001 válasza Imy (#113864) üzenetére


Janusz001
őstag

Lehet magyar honban is teljesen jó 18650 venni, nekem is a héten jött meg 4db lg he4 2500mah , aksitöltő 2600-2700 értékeket hozott ki rájuk normál tesztben, 500ft/db + posta volt.

(#113879) Masooo válasza spanyoll (#113870) üzenetére


Masooo
aktív tag

Bocsi elléptem sétálni egyet, de máris küldöm

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113881) Jofi81 válasza 206 cc (#113858) üzenetére


Jofi81
őstag

Esetleg a Red Line Jerky?

(#113882) nimfas válasza Imy (#113864) üzenetére


nimfas
addikt

Én pl. nem onnan vettem, "Zöldet" akartam venni így a banggood oldalán olcsóbb is volt mint a Gearbest-nél :)

(#113883) ztibor válasza Janusz001 (#113878) üzenetére


ztibor
senior tag

az LG He4-es használható ecigibe ha jól emlékszem ugye? A szakaszos 35A elég neki gondolom?
A nyiregyi embertől jött?

(#113884) 206 cc válasza ztibor (#113883) üzenetére


206 cc
senior tag

Bőven jó ecigibe!!!....vedd bátran...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#113885) Masooo válasza Jofi81 (#113881) üzenetére


Masooo
aktív tag

Nem akarok offolni de ha vkinek kell beef jerky dolog v dolgok mert kipróbálná a házi minőséget a bolti mellett v helyett, az szóljon nyugodtan. Küldtem eddig kétfelé, nem pont ugyanazt, és nem minden irányba küldtem receptet sem, de készítettem kávésan / whiskeysen (kizárólag amcsi whiskeyvel álljatok neki a készítési eljárás sajátosságai miatt karakteresebb ezzel) / nagyon hagymásan és chilisen is valamint édesen (mézzel) / bbq-val és teryaki szósszal. Némelyik jó némelyik jobb 1-2-t pedig elvetettem. Érdemes próbálkozni.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113886) w.miki


w.miki
veterán

Protected akku-ból van olcsó/ajánlott?
Boruit fejlámpába menne. Ezt néztem még: Meco a Thor mellett Hogy jött ki neked 1.30-ra?
Jofogásos eladónál nem láttam.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#113887) Masooo válasza w.miki (#113886) üzenetére


Masooo
aktív tag

ebből samsungot vettem, ma linkeltem banggoodos volt , 6.5 volt az ára egy párnak ami kicsit drágább mint amikor én vettem de még mindig egészen jó és épp rj02be vettem.
Visza tudod keresni szerintem fórumon a keresővel, ha nem leled és kell beírom megint.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113888) w.miki válasza Masooo (#113887) üzenetére


w.miki
veterán

valami még olcsóbb 1-2-ért esetleg...? vagy lepontoztad?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#113889) nimfas válasza w.miki (#113886) üzenetére


nimfas
addikt

2PCS NCR18650B 3400mAh 3.7V Unprotected Pointed Head Rechargeable Li-ion Battery Én ilyet rendeltem fejlámpába... igaz ez 12.95 USD volt a 2db.

(#113888) w.miki: Azért majd ha megjön ez az ócsó... mérd már le, hogy hány gramm (mgramm) súlyú. Amit a fejlámpához adtak Ultrafire kék az kb fele olyan súlyú mint a zöldem. Már nem is működnek azok az akksik.

[ Szerkesztve ]

(#113890) Masooo válasza w.miki (#113888) üzenetére


Masooo
aktív tag

Miki az a baj, hogy a li-ion annyira nem játék, samsung is megtanulta ezt a note7-en.
Ha az olcsóság miatt kimarad vmi az akkuból és mondjuk eldurran a fejeden és elköszön a fél arcod, vagy mint írta itt vki régebben "leviszi a fél lábad" akkor bánhatod..
Arcodhoz / testedhez emeled, tehát megbízhatónak kell lennie, nekem is remegett a kezem a samsung választásakor, de remélem a legjobbakat, én 4 alatt vettem a kettőt de ugye ezek 2600miliamperesek, viszont azt számolgattuk, az 30 óra üzemidő minimum lenne az rj02-vel.

Nomeg, tudja a ráírt értéket, míg amit linkeltél, jó ha 700-900at tud. Nem is írva most a 9000res csodákról amit még lehet kapni vagy az ultrafire termékekről (amit közbe szerzés-sel kaptak rendünk éber őrei)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113891) beginnerguy válasza w.miki (#113888) üzenetére


beginnerguy
tag

az elfeland akkunak a valódi kapacitása 500 mAh körül van... Erre pénzt kiadni is kár :)

[ Szerkesztve ]

(#113892) w.miki válasza Masooo (#113890) üzenetére


w.miki
veterán

jó, akkor egyelőre elhalasztom a döntést
De ha már akkuk... vettem ezt a napelemes lámpát, amiben egy noname, kék 18650 védett akku van.
De mind1, mert árnyékos helyre tettük, így külön kell tölteni. Szétszedve, amikor már lemerült.
Nem lehet valahogy átalakítani állandó tápellátásosra?
MicroUSB kábellel, konnektorba dugva. Van olyan 18650 akku-nak kinéző tárgy, ami egy valójában egy microUSB töltő, álcázva?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#113893) spanyoll válasza Masooo (#113890) üzenetére


spanyoll
addikt

Csak, hogy némileg alátámasszam, jártam már pórul ebayes nagyon olcsó szabályozható ledsorral. Bedugtam elosztóba, odaguggoltam hozzá és nyomkodtam a távirányítót megnézni, hogy milyen módokat tud. 2. ciklusnál amikor megint végigmentem volna a módokon akkor a tápja az arcomba robbant. Hálisten nem lett semmi bajom, de ilyen dolgokon tényleg nem szabad spórolni.(ilyenkor mindig a 127 óra jut eszembe, hogy miért jobb a spéci rendes éles kés, mint a kínai tompa :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#113894) nimfas válasza w.miki (#113892) üzenetére


nimfas
addikt

Megtaláltam... mert én anno lemértem.
Nem tudom mitől, de a zöld majdnem dupla olyan súlyú mint a kék Ultrafire ami a lámpához jött.

Én a fejemen hordom a fejlámpát, nem esne jól ha a homlokomon robbanna fel az akksi. :Y

(#113895) Mr.Csizmás válasza nimfas (#113894) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez nem a kerülendős UF? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#113896) Charlie Gordon válasza w.miki (#113886) üzenetére


Charlie Gordon
aktív tag

Meco-t felejtsd el.

(#113897) nimfas válasza w.miki (#113892) üzenetére


nimfas
addikt

Ennyi erővel veszel egy sima lámpát beledobsz egy 400 Ft-os 5W-os led-es égőt 2 év garanciával azt jónapot.....

(#113895) Mr.Csizmás: Nem tudom, ezeket küldték Kínából a 3 szemes fejlámpához gyárilag. Azóta még nem volt időm szétszedni és megnézni mi van benne....

[ Szerkesztve ]

(#113898) w.miki válasza nimfas (#113897) üzenetére


w.miki
veterán

ez mozgás érzékelős, csak akkor világít, amikor kell.
csak akkor merül le, amikor nem kell :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#113899) Masooo válasza w.miki (#113892) üzenetére


Masooo
aktív tag

láttam ilyesmit de az li-polymeres volt és 1.5 v volt amit le tudott adni. Ez neked kevés ha 3.7v kell a cuccnak és ami még nehezít is, hogy ott a microUSB csatlakozó az elemtest oldalából jött ki, így meg kellene nyitni a testet a lámpán, hogy állandóan be legyen dugva, ez nem lehetetlen, csak kellemetlen kicsit. Viszont a volt miatt eleve elhasalt :(
Szerintem amúgy ez nem megoldható én még legalábbis ilyen megoldást nem láttam, villamossági tudással lehetne berhelni rá ezt-azt, de olyan nekem nincs. keresd meg zozz-t, neki van :) Ne mond neki, hogy én küldtelek át a lámpászok fórumára ;]

(#113898) w.miki : Lehet itt is akku a gond kapacitás tekintetében. Egy tisztes pl 3400as zöld akkuval tovább bírja jóval ez is gondolom. Viszont ha kültéri akkor jobb olyan mozgásérzékelős led refit venni amit be lehet kötni, ott nem kérdés az időjárás hatása az akkura és a töltöttség kérdése.

Lidlben szokott lenni ilyen mozgásos led refi 3-4000 között, nekem 3 éve fenn van, teszi a dolgát korrekten.
(eltekintve attól, hogy a gyalogszőrősök sportolnak azzal hogy éjjel felkapcsolgatják, így állítgatni kell a távon / szögön.

vagy leválasztod a napelemet ha lehet, aztán hosszabb kábellel csatlakoztatod és a napelemet kiteszed a napra pl. Gondolom a napelem az akkut töltené ami benne van.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#113900) Charlie Gordon válasza w.miki (#113892) üzenetére


Charlie Gordon
aktív tag

Nekem is van ilyen lámpám, amit hozzá küldtek akkut, az rendben van, tényleg 2200 mAh a kapacitása. Nem noname, azt hiszem LG.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.