Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51801) bubuka80 válasza kali (#51800) üzenetére


bubuka80
tag

Köszi, én pedig visszakerestem és a tavaly májusi számlánál volt ez az affér, amit jún. 2-án számláztak ki és jún. 30-a volt a fizetési határideje. Érdekes... Lehet, hogy nem is a szívhez szóló emailemnek volt köszönhető a jóváírás? Habár tuti, mert aug-ban írtam az emailt, de a visszakapcsolási díjat már a júl-i számlával befizettem.

(#51802) ryori


ryori
senior tag

Amúgy azt ki tudja hogy a hívás miért szakad meg 3óra múlva?

Hívok egy számot: 2:59:59 majd: megszakad 3:00:00-nál , ujrahívom, 3:00:00-nál megint bontja :DD
Next M korlátlan csomi :F :D
Túl sokat beszélnék? Lehet :D de nem hiszem hogy 3óránként bontani kellene ><
Végülis nem zavaró, vagyis.. ritka az ilyen 6órás egyhuzamban telefonálás.. :U illetve mostanában már nem.

[ Szerkesztve ]

(#51803) dptrsk válasza ryori (#51802) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Hálózatbiztonsági okok miatt bontja, ÁSZFben is le van írva szerintem.
A kék szolgáltató a korlátlan csomagban, ha jól tudom 60 perc után bont...

(#51804) csibabu


csibabu
tag

Sziasztok! Nem tudok 4gre csatlakozni, pedig lefedettség van. Eco surf díjcsomagban vagyok de van netplusz L beállítva. Új sim kártya

iPhone 14 Pro

(#51805) r3dsnake válasza ryori (#51802) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Omg, en egy ev alatt nem telefonalok ennyit. :D

(#51806) Devas


Devas
őstag

Hali!

USSD kóddal: *111# próbálok a domino 5-höz telefonszámokat rendelni, de valami hiba lépett fel.

06 30 ... kezdetű formátummal csináltam. Elképzelhető hogy nem kell a 06 elé? Végülis úgy írja, adjam meg a telefonszámot a körzetszámmal együtt. Kicsit parázok hogy elírom és akkor egy jóideig nem tudom módosítani. :/

Köszönöm a segítséget! :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#51807) KZP válasza Devas (#51806) üzenetére


KZP
őstag

Szerintem nem kell a 06.

(#51808) Devas válasza KZP (#51807) üzenetére


Devas
őstag

Köszönöm megpróbálom! :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#51809) Devas válasza KZP (#51807) üzenetére


Devas
őstag

Köszönöm sikerült! Müködik! :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#51810) cris78


cris78
őstag

Sziasztok! három napja egyre többször csak egy sms jön, hogy volt egy hívásom. Más tapasztalta!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#51811) dedike válasza polonic (#51787) üzenetére


dedike
addikt

Ugyanígy vagyok én is. Nem vagyok egy ideges típus, de ez kezd kicsit aggasztani, hiába tudom, hogy nem én vagyok a hunyó... :(((

Jó szerencsét!

(#51812) ryori válasza r3dsnake (#51805) üzenetére


ryori
senior tag

Hát tudod, nők... :DDD

(#51813) dptrsk válasza csibabu (#51804) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Eco surf mix tipusu, szerintem ahhoz nem jar 4g...

(#51814) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Telekom gyorsfizetéssel mi történt? Napok óta nem tudom használni. Bankkártya simán működik a T-Mobile oldalán.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#51815) zsolidodd válasza Dilikutya (#51814) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Nekem már rég levonták a bankszámlámról a havidíjat, de Telekom szerint még mindig tartozásom van...

(#51816) 313313 válasza zsolidodd (#51815) üzenetére


313313
addikt

Szintén zenész. 11.19-én vonták le a számlámról, rendszerben meg lejárt tartozásként szerepel. Remélem nem terhelnek következő hónapra 800huf büntit :(

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#51817) polonic válasza dedike (#51811) üzenetére


polonic
félisten

Na igen. Nehogy idevágjanak majd egy felszólitó levelet. Ebéd előtt néztem és még akkor is lejárt tartozásnak mutatja.

(#51818) zsolidodd válasza 313313 (#51816) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Ma derült ki, hogy olyan csomagom van, ami nem is lehetne, ezek után semmin sem lepődöm meg :D

(#51819) taip válasza 313313 (#51816) üzenetére


taip
senior tag

Nekem szintén így van.
Valami zavart érzek a rendszerükben. :)

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#51820) farkzoli


farkzoli
tag

Helló. Az imént beszéltem a üf-ön egy nagyon kedves ifjú hölggyel, de megerősítést keresek: Dominóval Relaxnet M-et használok, ami már kifutott csomag. Ha a lassítás után veszek rá "Adatforgalmi limit eseti bővítése" címen 1 vagy 3 GB-t, akkor az díjcsomagváltásnak minősül vagy nem? A hölgy szerint sajnos igen, és akkor a továbbiakban elesek a Relaxnet M-től, hisz azt már nem kapcsolják vissza.

(#51821) KZP válasza farkzoli (#51820) üzenetére


KZP
őstag

Én így hirtelen ellentmondanék a hölgynek, hiszen nem a csomagodat módosítanád, hanem vennél mellé egy eseti bővítést. Tehát maradna minden csomagügyileg a régiben.

(#51822) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Lekönyvelődtek már nálatok a csoportos beszedések?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#51823) 313313 válasza szabogabor10 (#51822) üzenetére


313313
addikt

4-5 hozzászólással elötted volt ez a téma.
Most ránéztem, még mindig nem könyvelték el, online felületen csipog, hogy tartozásom van.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#51824) szabogabor10 válasza 313313 (#51823) üzenetére


szabogabor10
veterán

Láttam, csak hátha délután már könyveltek nálatok..ezek szerint nem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#51825) zsolidodd válasza szabogabor10 (#51822) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Nem. Amúgy új számlázási rendszer van, mi a T-homemal is elmaradtunk emiatt.

(#51826) laszlohu


laszlohu
addikt

Csoda történt, a múlt héten épphogy egyes, kettes volt a mobiltelóm térereje, most meg hármas, négyes,
bár borús volt az idő, lehet, hogy ez okozta,
ha ez így marad, akkor köszönet, Telekom.

(#51827) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Sziasztok! Voda kikapcsolt (lejárt éppen), maradt a T-s SIM-em. Domino SMS csomagom van, nem tudok rá netet rendelni, nem vehetem igénybe a szolgáltatást. Nem tudjátok miért?
Évente 1x töltöm a karim, van rajta pénz dögivel. T-nél nem vagyok ismerős. :R

(#51828) Beca1990 válasza Kolondrum (#51827) üzenetére


Beca1990
senior tag

hol lehet rendelést lemondani? emailt irtam, de arra sosem fognak válaszolni... :))

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#51829) Gedeon31 válasza Beca1990 (#51828) üzenetére


Gedeon31
addikt

Felhívod a 1430-at.

[ Szerkesztve ]

(#51830) Kolondrum válasza Kolondrum (#51827) üzenetére


Kolondrum
félisten

Megoldva. :R

(#51831) ryori


ryori
senior tag

Jött egy SMS hogy a Turbo 1GB adatopció szolgáltatást aktiváltuk, de én meg sem rendeltem.
1x régebben. de azóta nem. és most megint elküldte, beléptem, megnéztem.
1GB adatom van még, számlához hozzáadódott az összeg. :U

(#51832) dptrsk válasza ryori (#51831) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Hívd fel a 1430at, hogy ez van te nem szeretnél fizetni mert nem rendelted meg.

(#51833) Dilikutya válasza zsolidodd (#51815) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én magam fizetem, de van egy feltöltőkártya is, amire töltök néha. A gyorsfizetésre azt írja pár napja, hogy sikertelen, de az ahhoz rendelt bankkártyával kártyásan tudok fizetni a honlapon. Csak épp azért állítottam be a gyorsfizetést, hogy ne kelljen a k.va számokat mindig bepötyögni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#51834) HardRic


HardRic
addikt

Nagyon jó. Boldog, 0Ft készpénzel rendelkező egyetemistaként szerettem volna rendelni egy telefont Like S-sel részletre, hiszen pont 0Ft-ért elhozhatom. Végigzongorázom az egész köcsög rendelést erre piciben odabiggyeszti, hogy hoppá 10ezer forint azért kell mobilelőlegnek. Hát elmennek ezek a búbánatos, jó édes....

Hozzáteszem nincs ezzel különösebb baj, értem miért van, de ne a kiba... rendelés után írja oda, hanem előtte, 30-as times new romannel, rikító színben, felugró ablakban.

[ Szerkesztve ]

(#51835) ryori válasza HardRic (#51834) üzenetére


ryori
senior tag

Ez mindíg így volt, az első havi részletet és/vagy mobil előleget kell fizetni, szóval valójában olyan hogy bemész és 0FT - nincs. ha már meglévő ügyfél és aranytárskártya, akkor esetleg eltekinthetnek ilyesmitől.

(#51836) Dilikutya válasza ryori (#51835) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem volt mindig így. Levelezőre járok, húgomnak vettem tavaly Like előfizetést telefonnal. Nem volt előleg. Bementem a T-Pontba, azelőtt soha nem volt a nevemen T-Mobil előfizetés, és kijöttem egy előfizuval és egy telefonnal.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#51837) #78121280 válasza HardRic (#51834) üzenetére


#78121280
törölt tag

A mobilelőleg 100% jóváírásra kerül tehát nem kapsz számlát addig amíg az fedezi,amikor visszahívnak adat egyeztetés céljából akkor csinálnak egy gyors hitelképességi vizsgálatot ,akkor mondják meg a pontos mobilelőleg összegét, ami lehet készülék árától függően akár 100.000 Ft is. Ettől még a rendelést leadhatod, nem minden esetben kérnek mobil előleget.

[ Szerkesztve ]

(#51838) HardRic válasza ryori (#51835) üzenetére


HardRic
addikt

Hát aranykártyásat fogok lecserélni, de az apám nevén van, gondolom az így nem számít.

Dilikutya: Ez biztató, várom, hogy egyeztessenek. Se számlámra nem érkezett még elég pénz, és készpénzem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#51839) ryori válasza Dilikutya (#51836) üzenetére


ryori
senior tag

Meg ez olyan hogy ügyintéző válogatja, egy példa, hogy az árkádban mindkét t-mobil-ban kértek tőlem előleget, míg a sugárban lévő t-mobilban nem, üzlet és ügyintéző től is függhet.

(#51840) Dilikutya válasza ryori (#51839) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez mondjuk elképzelhető. Az egyik T-Pontban anno azt mondták, a 2 hónapja megújított net előfizetésemhez nem vehetek akciós Samsung tabletet, a másikban meg szó nélkül megrendelték nekem. Megjegyzem, papírforma szerint tényleg csak új előfizetéshez járt volna. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#51841) Dilikutya válasza HardRic (#51838) üzenetére


Dilikutya
félisten

Arra viszont nem emlékszem, vittem-e be valami papírt, bankszámlakivonatot, ilyesmit. Én dolgozok, levelezőn csinálom a főiskolát, tehát nekem havonta érkezik a számlámra pénz. De úgy rémlik, nem kértek tőlem ilyet se, csak a diákigazolványt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#51842) ryori válasza Dilikutya (#51840) üzenetére


ryori
senior tag

Valamint van egy speciális csoport által jóváhagyás, néha ellövik.
Én sem köthettem volna aranytárskártyás előfizetést, mert még nem lettem arany a tartozások miatt, de egy speciális szerződéssel belementek :DDD
-
Ki kell fogni a jót.

(#51843) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Telefonon rendeltem a T-mobile-tól egy készüléket, mert végül úgy lehetett megoldani, hogy beszámolják a hűség pontjaimat. Nem futárral rendeltem,hanem egy T-pontba. Nincs is ezzel gond, másnap kaom az sms-t, hogy átadva a futárnak, viszi a T-pontba, majd aznap később mégegy sms, hogy mehetek érte, 5 munkanapon belül bármikor. Itt jön az érdekesség, ma reggel kapok egy sms-t, hogy (ugyanaz a rendelésszám) átadva a futárnak és a kiszállítás a mai napon megtörténik... akkor ez most mi? Én nem kértem kiszállítást, tegnap érkezett meg a T-pontba, onnan 5 munkanapig átvehetem, erről tegnap e-mail-t is kaptam.

(#51844) #TOTTI válasza icecave (#51843) üzenetére


#TOTTI
őstag

Bemész a T-Pontba és átveszed, amúgy meg csak te vagy kompetens a rendeléseddel kapcsolatban más nem tudja megérdeklődni helyetted, csak te. :)

(#51845) icecave válasza #TOTTI (#51844) üzenetére


icecave
nagyúr

Egyértelmű, közben felhívtam az ügyfélszolgálatot, mondták, hogy másnak is kavar van az sms-ekkel, random hülyeségeket küldenek :D Nyugodtan menjek be, nem fogják ma hozni.

(#51846) Vangelis válasza #TOTTI (#51844) üzenetére


Vangelis
nagyúr

My t-mobilban jelzi, hogy ha átvevőhelyre beérkezett.
De a GLS honlapján is meg tudod nézni, hogy hol van a csomag.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#51847) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok!

nem tudjátok van valami jó akció most a telekomnál? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#51848) csababarca válasza cellpeti (#51847) üzenetére


csababarca
őstag

akció és telekom? ez elég nagy paradoxon :D
várok én is amúgy egy webshopos -20%os akciót,hátha.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#51849) cellpeti válasza csababarca (#51848) üzenetére


cellpeti
veterán

úgy értem, hogy esetleg valami jó csomagban el lehetne e hozni, valami normális(WP ;] ;] ) telefont

Tigris, tigris, csóvafény...

(#51850) polonic válasza dedike (#51811) üzenetére


polonic
félisten

Mára már teljesítettnek mutatja a számlát az online felület.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.