Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51151) Indian74 válasza dptrsk (#51149) üzenetére


Indian74
senior tag

Csak áprilisit,vagy októberit találtam,egyiken sem szerepel,sajnos csak hogy képeben legyek ha a jövőhetén megkapom a csereutalványt,amit jövőhetén vehetek át a TMX-töl.
Remélem ha megkapom,és bemegyek a Té-be,akkor ott a helyszínen meg is kapom a új telefonomat,mert azt halottam nem egyből kapom meg,meg K Zoom nem kell,lehet az bár mi más,pl LG,Sony,Nokia,stb.

NAGYPAPA

(#51152) tzsolesz válasza dptrsk (#51150) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Most meg azt mondta egy 1430-as kollega, hogy azt a listaárat kell nézni, amikor én vettem a telefont.
Az meg 110-120K.
Mondtam neki ,hogy ez nemigazán így van leírva a biztosított készülékek cseréjénél.
Ő azt mondta hogy Ő a garanciális cserét mondta. Meg azt is hogy az üzletekben nem nagyon szoktak kukacoskodni ezzel. Ugyan úgy néz ki mintha gariban cserélnék. Neki ez a tapasztalata.

Jah, és a választható készülékek listaárát kell nézni.

[ Szerkesztve ]

(#51153) kali válasza tzsolesz (#51152) üzenetére


kali
legenda

más a jótállás/szavatosság, és megint más a biztosítási ügymenet és szabályozás, mind a kettőnél leírva, hogy milyen esetben mit kell alapul venni, és nem is véletlenül létezik több árlista, de azt sem véletlenül írtam, hogy sokszor rugalmasan kezelik a dolgot. :)

(#51154) tzsolesz válasza kali (#51153) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem tudom bemerjem-e vinni kedden. Nem tudhatom mi lesz.
Max holnap megkérdezem, hogy van-e nekik most S3 LTE, és akkor rizikó nélkül beviszem.

(#51155) Ákinard válasza tzsolesz (#51154) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Szerintem nem kell ennyire túlspiláznod a dolgot. Beviszed amikor tudod megkérdezed mik a lehetőségek, és ha neked kedvezőet mondanak, akkor elintézed ha kedvezőtlent, akkor udvariasan azt mondod, hogy ezt még át kell gondolnod/nem ismered a készüléket amit felajánlott és utánanézel/visszajössz stb.

Az ilyen esetekre ez a megoldás be kell menni és intézni, nem a fórumon körberágni ugyanazt a csontot 12x :)

(#51156) hurenzon válasza tzsolesz (#51154) üzenetére


hurenzon
senior tag

Vagy ha rá ér akkor várj valami akcióra.

(#51157) vwpolopg válasza tzsolesz (#51154) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ugyan olvastam, hogy neked alaplapos a teló, de leírom egy jóbarátom tapasztalatait, most esett meg vele pár hete. Leejtette a telót a biztosítás utolsó napján (dominós S3 LTE, 1 év bizti ) ami szombatra esett. Hétfőn felhívta a biztosítót, kapott kárszámot, bevitte a T-hez, elküldték szervizbe, 3 hétig ültek rajta, majd új kijelzővel visszakapta a telót. Ennek 3 hete, közben már túl is adott rajta.

(#51158) htc07


htc07
addikt

Sziasztok!

3G-s tabletbe szeretnék Domino Surf feltöltőkártyás SIM-et rakni (havonta 150 MB adatforgalmat biztosít), és ha ezt túllépe, akkor elvileg automatikusan aktiválja a Domino Go!NapiNet adatdíjcsomagot, napi 195 forintért (napi max 10 MB). Kérdés: ezt ki lehet kapcsolni valahogy, hogy ne aktiválja automatikusan? Vagy ha nincs pénz a kártyán, gondolom akkor aktiválni sem tudja automatikusan (és nem lesz net)? (gondolom nyilván így van, de inkább megkérdezem ezt is).

:R

(#51159) tzsolesz válasza vwpolopg (#51157) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Köszi a beszámolót. tanulságos ez is.
A többieknek pedig köszönet. Majd beszámolok róla mi történt. :R

[ Szerkesztve ]

(#51160) djculture válasza htc07 (#51158) üzenetére


djculture
félisten

Ez a surf egy hülyeség átrakod dominó ötre megrendeled rá a Domino NetPlusz S -et 690-ért igy olcsóbban lesz 200 megád ráadásul korlátoznak ha elfogy.

(#51161) kali válasza djculture (#51160) üzenetére


kali
legenda

ezzel csak az a baj, hogy amíg a surf mellé valóban 690 ft a domino netplusz s, addig a domino 5 mellé már 1090 ft.

(#51162) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Előfizetéses vagyok, a 2 év hűségemből még van egy hónap. Vehetek új telefont újabb 2 évre a meglévő előfizetésemre vagy ki kell várnom még le nem jár az egy hónap hűség? Mert régen akár 3 hónappal előtte is lehetett talán venni, de ezt mintha megszigorították volna.

(#51163) djculture válasza kali (#51161) üzenetére


djculture
félisten

Még mindig jobban megéri ugy is 200 mega 1090-ért utána 32k-s korlátozással mint 890-ért 150 mega utána meg a 10 megás 195forintos gyémánt árú nap net.
Ez a surf egy baromság, kártyás telefonnak pont az lenne a lényege hogy ha nem használom ne vonogasson nekem semmit. Ez meg bármi van 890-el havonta kevesebb lesz az egyenleg ha letrudja vonni. Igazi átbszás ez nem más.

[ Szerkesztve ]

(#51164) kali válasza rayoliviero (#51162) üzenetére


kali
legenda

régen a 24 hónapos hűségből már 18 letelt hónaptól lehetett hosszabbítani, ha arany vagy platina kiemeltségről volt szó, ez lett 21 hónapra szigorítva, kiemeltség nélkül legkorábban 30 nappal előtte kivitelezhető.

djculture; azt ő tudja a felhasználói szokásai alapján, mert a surf percdíja olcsóbb, és akár úgy is megérheti neki, ha a surf mellé aktiválja az olcsóbb, 690 ft-os bővítőt, és máris nem átbszás, mert cserébe olcsóbbak a netes opciók, nem is kevéssel, nagyobb keretűnél már bőven a surf 890 ft-os díja felett lehet megtakarítani vele.

[ Szerkesztve ]

(#51165) Zeki válasza djculture (#51163) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#51166) djculture válasza Zeki (#51165) üzenetére


djculture
félisten

Mert gondolom neki rendes hangalapú simje van vagy hogy a franckarikába hívják és nem biztos hogy átlehet ezt váltani simán web sim kártyára. Kettő én ugytudom teljesen más. De ettől még ez amit linkeltél a legjobb szerintem is, csak költeni kell rá először.

[ Szerkesztve ]

(#51167) tylerddd


tylerddd
veterán

T-nél csak azok a konstrukciók vannak a telókra, amit a weboldalukon írnak?! Mi alapján megy, h 10 vagy 24 havi részletre lehet elhozni?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#51168) Vangelis válasza tylerddd (#51167) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Amit éppen kitalálnak :)
De eltérni nem lehet tőle.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#51169) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

2 új előfizetést kötnénk. Mennyire választható szabadon a telefonszám? Ügyintéző függő vagy meg van kötve a kezük?

(#51170) Vangelis válasza Drughi (#51169) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha online rendeled akkor ad lehetőséget választani listából.

Nekem is lett így pár szép számom... de jobbak nincsenek benne... ritka.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#51171) htc07 válasza djculture (#51166) üzenetére


htc07
addikt

nincsen még semmilyen SIM, azért szimpatikus a SURF csomag, mert ott 150 mega jár alapból, ingyenesen havonta. Nincsenek nagy igényeim ilyen téren mert szinte folyamatosan van a közelben wifi. Leginkább buszozáshoz, meg az egyéb üresjárati időkben lenne jó, most azért meg nem akarok havidíjat fizetni.

Ja most látom, hogy ez a csomag havidíjas. :W , feltöltőkártyás havidíjas csomag? :N akkor tárgytalan a kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#51172) Ákinard válasza Vangelis (#51170) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Amikor a tabletet vettem, az ügyintézőnél is csak egy listából lehetett választani, amit dobott a gép. Kb 20-30 szám volt.

(#51173) Drughi válasza Vangelis (#51170) üzenetére


Drughi
addikt

Flottás lesz így csak személyesen lehet intézni. Vagy vegyek egy domino simet?

(#51174) Zeki válasza htc07 (#51171) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, hogy te azt hitted, hogy a T ingyen ad csak úgy 150 mega netet?

(#51175) htc07 válasza Zeki (#51174) üzenetére


htc07
addikt

Voltam olyan naív hogy elhittem, hogy 2014-et láttam a naptárba írva ma reggel. :U nem vagyok képben ezzel mostanában, flotta miatt amúgy sem szoktam nézegetni a csomagokat.

Akkor marad a hotspotolás a telóról.

[ Szerkesztve ]

(#51176) Zeki válasza htc07 (#51175) üzenetére


Zeki
nagyúr

Még mindig nincs semmi sem ingyen.

(#51177) dptrsk válasza Drughi (#51173) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Domino SIMnél nem választhatsz telefonszámot, amit küldenek a WS ügyintézők azt kapod...
Személyesen pedig ugyanazokat a számokat választhatod, mint ha előfizetést vennél.

(#51178) Drughi válasza dptrsk (#51177) üzenetére


Drughi
addikt

Ha webshopban rendelek, talaltam 2 megfelelo szamot, de csak 1 ev husegidovel rendelhetek simet.
Eleg hulyen van kitalalva.

(#51179) Vangelis válasza Drughi (#51178) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor kapsz 5000ft belépési kedvezményt.
De ha felmondod akkor is csak a kedvezményt kell visszafizetni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#51180) djculture válasza htc07 (#51171) üzenetére


djculture
félisten

Ja havi 890forintért van nem ingyen. Ez egy bújtatott havidíjas diminós móka.

[ Szerkesztve ]

(#51181) rayoliviero válasza kali (#51164) üzenetére


rayoliviero
veterán

Platina kártyás vagyok, ráadásul egy hónapon belül is, akkor ez rendben.

(#51182) kali válasza rayoliviero (#51181) üzenetére


kali
legenda

akkor a 24 hónapos hűségből 21 letelt hónaptól már lehet hosszabbítani.
annyi, hogy bizonyos telefonoknál bekérhetik a le nem tudott hónapokat, iphone esetén nem kellett kifizetnem anno, de régebben volt olyan telefon, amire 1000 ft/hónapot rányomtak, de akkoriban is csak azért vettem észre, mert pont 18 hónap leteltével hosszabbítottam és a + 6000 ft-ot külön írták.

(#51183) rayoliviero válasza kali (#51182) üzenetére


rayoliviero
veterán

Értem. Még mindig Ikon 400-as régi iPhone-os csomagom van, azt Move M-re fogom leváltani.

(#51184) Drughi válasza Vangelis (#51179) üzenetére


Drughi
addikt

Magyarul, akkor csak 5000ért tudok venni egy előfizus simet hűség nélkül?

(#51185) Vangelis válasza Drughi (#51184) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én így tudom...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#51186) djculture válasza Drughi (#51184) üzenetére


djculture
félisten

Dominót vehetsz amit belépési díj nélkül meg hűség nélkül is átlehet váltani ...

(#51187) Vangelis válasza djculture (#51186) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De pont szuper számot szeretne... nem emlékszem, hogy dominónál is felkínált volna listát.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#51188) dptrsk válasza rayoliviero (#51183) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A leváltással vigyázz, ha ikon400ra van tarifahűséged, akkor 24 hónap letelte előtt tudtommal nem válthatsz kisebb havidíjra kötbérfizetés nélkül.
új telefont is a 21 hó letelte után azonos vagy magasabb havidijú tarifával vehetsz, esetleg ikon400ban maradsz a 24. hó végéig és csak 2 év előfizetésre vállalt hűséget vállalsz, majd ha letelik a 24 hó leváltasz MoveM-be...

(#51189) hurenzon


hurenzon
senior tag

lika díjcsomagnál ha lejár a hűség és nem hosszabbítom meg, akkor meddig marad like csomagba?

(#51190) djculture válasza Vangelis (#51187) üzenetére


djculture
félisten

Egyik céggel remdelkező haver pont vett egy csomó 9-essel remndelkező dominósat mondjuk 15k-ért , bementek átíratták és egyböl előfizetés. Van aki ezekböl a speckó könnyen megjegyezhető számokból él. Itt is láttam már ilyet az aprón.

(#51191) rayoliviero válasza dptrsk (#51188) üzenetére


rayoliviero
veterán

Az fasza, ha így van. :(

(#51192) djculture válasza hurenzon (#51189) üzenetére


djculture
félisten

Amíg a like-ra való jogosultság nem jár le. 2 évenként kell igazolni diákigazolvánnyal

(#51193) hurenzon válasza djculture (#51192) üzenetére


hurenzon
senior tag

Januárban kell megint igazolnom. Nem akarok hűséget hosszabbítani meg telefont sem venni, mert nincs most értelme. Talán karácsonykor lesz valami jó akció.

(#51194) djculture válasza hurenzon (#51193) üzenetére


djculture
félisten

Akkor igazolod a jogosultságot és ennyi

(#51195) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Jól látom, hogy feltöltőkártyás mobilnet esetén az 500 megás csomag után a következő nagyobb csomag az rögtön 3 gigás? :Y

Csak mert ha már nem válaszoltatok előző kérdésemre, akkor gondoltam nem lehetséges a jelenlegi mobilnetcsomagom újraaktiválása, lassú netet meg nagyon nem szeretnék a következő napokban, ezért gondoltam váltok akkor valami 1 gigásra, az olyan általánosnak hangzik és gondoltam lesz (régebben amúgy mintha úgy emlékeztem láttam volna 1 gigás csomagot).
Ahogy látom tévedek, de örülnék neki, ha tudnátok segíteni és csak én nézek el valamit.

[ Szerkesztve ]

(#51196) kali válasza fery02 (#51195) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem jól látod, van 1 gigabyte keretes domino netplusz l is.
10 megabyte < 200 megabyte < 500 megabyte < 1 gigabyte < 3 gigabyte < 5 gigabyte

(#51197) dptrsk válasza hurenzon (#51193) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha nem igazolod akkor automatikusan a legolcsobb havidijasba tesznek, jelenleg Move XSbe.

(#51198) rayoliviero válasza dptrsk (#51188) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ha belépek az önkiszolgáló ügyfélszolgálatra, ott meg tudom nézni, hogy esetleg válthatok-e a hűség lejárta előtt? Mert telefont is akarok venni, nemcsak csomagot váltani.

(#51199) KZP


KZP
őstag

Sziasztok,
Létezik, hogy új előfizetéssel vásárolt, 80000 Ft-nál nagyobb értékű telefonra kötelező 2 hónap időtartamra az extra biztosítás? Webshop-ban rendeltem, ott ugye ki lehetett választani, hogy kérek-e biztosítást. Nem kértem. Amikor viszont bementem a kiválasztott T-pontba átvenni a készüléket, nem működött a webshop-os számlázás, így nem azon keresztül lett intézve a vásárlás. Nekem nincs szükségem készülékbiztosításra. (2500 Ft/hó) :Y

[ Szerkesztve ]

(#51200) erdoke válasza rayoliviero (#51198) üzenetére


erdoke
titán

Válthatsz, de kivezetett díjcsomagnál horror árat ír a hosszabbításra. Tehát előbb díjcsomagot kell váltanod, utána hűséget aláírnod.

A legjobb aláírás a héten

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.