Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51451) taip válasza vizslakutya (#51442) üzenetére


taip
senior tag

Ha LTE-t is akar, az nem lesz olcsó. Sem akkor, ha mobil hotspotot akar, se akkor, ha telefonnal vagy tablettel oldaná meg. (Olcsó 4G-s telefon???)

De ha elég a 3G akkor is minek tablet, telefonnal sokkal olcsóbban kijön szerintem és lehet, hogy helyből tudja, nem kell semmilyen app.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#51452) r3dsnake válasza taip (#51451) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

30k dominoban a lumia820. Ket ev huseggel meglevo elofizura csak 17.

(#51453) djculture válasza r3dsnake (#51452) üzenetére


djculture
félisten

30 ezer az nem nagy pénz végül is:) Valami telefont nekem is kéne újitani majd ha bedöglik a nagypapa korú Nokia N70 :)

[ Szerkesztve ]

(#51454) 313313 válasza r3dsnake (#51452) üzenetére


313313
addikt

Pláne ha nem készlethiányos volna...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#51455) Kbali válasza djculture (#51453) üzenetére


Kbali
nagyúr

Egy mifi ott kezdődik, csak a 820-at ilyenkor kanócra kell kötni, mert pikk-pakk lemerül.

(#51456) Pttypang válasza Kbali (#51455) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem a 735 egesz jol birja :)

Everybody lies.

(#51457) func93


func93
senior tag

Sziasztok!
Memóriakártyáról szeretnénk nyomtatni a névjegyzéket ami vCard file volna. 1000 telefonszámról van szó amit egy régi sim-ről szeretnénk újra átrakni, de nem bírja maga a telefon. Valakinek valami tipp?

E52-ről lenne szó!

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#51458) Kbali válasza func93 (#51457) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nokia pcsuite nem segít? Azon keresztül beszinkronizálni?

(#51459) Pttypang válasza func93 (#51457) üzenetére


Pttypang
veterán

A sim kartya 250 szamot tud tarolni, szoval azon biztos nem fogod atvinni az ezer szamot, maximum reszletekben :DDD

Everybody lies.

(#51460) taip válasza r3dsnake (#51452) üzenetére


taip
senior tag

Hát, hűséget biztosan nem vállalnék rá, egyébként valóban, 4G képes... csak éppen nem kapható.
Kicsit hamar tönkremenne az aksija a folytonos töltéstől, de ez egy lehetőség.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#51461) Ákinard


Ákinard
aktív tag

Urak,
Tegnap szerviz javaslatára SIM kártyát cseréltem. Ma (amikor lottót akartam venni) vettem észre, hogy ezen nincsen a T Sim eszköztár.
Amikor korábban SIM-et cseréltem, akkor pár perc után jött egy SMS hogy újra telepítették azokat az alkalmazásokat amik a korábbin rajta voltak.

Hogy lehetne visszaszerezni?

(#51462) Teko001 válasza Ákinard (#51461) üzenetére


Teko001
őstag

(#51463) Ákinard válasza djculture (#51450) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Majd akkor lesz itt (is) boldog világ, amikor nem kell 142 féle szerződés egy SIM kártyához, meg telefonálj ide SMS-ezz oda felhajtás. Hanem mint a briteknél vagy legutóbb a lengyeleknél: bementem egy újságoshoz kértem egy Lebara SIM-et 5 zlotyiért, feltöltöttem 10 zlotyival, egy SMS-ben megrendeltem egy 2 gigás netcsomagot, és használtam boldogan, (A T-Mobile H-tól vett iPadben :D )

15 zlotyi az 1100 forint, 2 giga netért. Itthon 8 giga netem van előfizetéssel ennyiért...

És se szerződés se semmi, elhoztam a simet de ki is dobhattam volna, talán a napokban lesz deaktiválva az inaktivitás miatt...

Az egyetlen probléma az volt vele, hogy a nano simet nem akarták ismerni, szerencsés megmentőm a katowicei vasútállomás GSM boltosa volt a SIM vágójával :D

Teko001

Ezer hála. Már csinálom is. Mondjuk jobb lett volna, ha nem kell egyesével telepíteni, de a semminél (és az ügyfélszolgálatnál) jobb :)

[ Szerkesztve ]

(#51464) Teko001 válasza Ákinard (#51463) üzenetére


Teko001
őstag

Egyébként ha okostelefonod van, az "Okoslottó" nevű app 1000x használhatóbb

(#51465) Ákinard válasza Teko001 (#51464) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Okostelefonom van, de nagyin ritkán lottózom. Általában havi 1x, a kapcsolat pontok mennek el rá. Vagyis amióta megvariálták a rendszert azóta csak részben fedezik...
Arra a pár alkalomra ez is tökéletes :)

(#51466) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

sziasztok! like díjcsomagom van, s szeretnék olyan mobilnetet hozzá rendelni, aminek a csökkentett sebessége min 128kbit/s fel le leforgalmazás után. melyik ez a csomag? s továbbá ezt a bővítést bármikor vissza lehet vonni, úgy hogy a like díjcsomag mindenképpen maradjon? köszönöm!

(#51467) kali válasza Tav-Csoves (#51466) üzenetére


kali
legenda

szia,

a mobiltelefonos internetezéshez adott bővítők/adatcsomagok esetén 32/32 kilobit/sec a lassítás, csak a táblagépes és notebookos internetezéshez adott csomagoknál van 128/128 kilobit/sec lassítós érték.

(#51468) Tav-Csoves válasza kali (#51467) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

köszönöm

(#51469) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv

Új mobil, Domino Surf Quick kártyával. Be lett aktiválva, minden ok. Az elején egy darabig nem volt mobilnet, aztán lett.

Weboldalon kikapcsoltam a Go!NapiNet részét, hogy az alap Surf 150 MB-ján felül ne vonjon le többet. De így most megint nincs net. Pedig kellene legyen szerintem.

Valaki tud segíteni?

Egyébként ezt írja.

Switch Tax

(#51470) club1 válasza MasterMark (#51469) üzenetére


club1
veterán

Ügyfélszolgálaton gondolom visszakapcsolják az alap netet, amivel aztán automatikusan aktiválódik a Go!Napinet is. És kezdheted elölről...

(#51471) MasterMark válasza club1 (#51470) üzenetére


MasterMark
titán

Ennek így semmi értelme. :F

Visszakapcsoltam netes felületen, így van net. Szóval ez így nem megy egymás nélkül azt találtam. Értem.

Köszi a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#51472) dptrsk válasza MasterMark (#51471) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A Surf 150MB akkor használható ha van mellette valamilyen aktív netcsomag pl Napinet, vagy akár valami 200MB csomag. Ha nincs semmilyen netcsomag nem fog menni a 150mb se.

[ Szerkesztve ]

(#51473) MasterMark válasza dptrsk (#51472) üzenetére


MasterMark
titán

Köszi szépen. :R

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#51474) lesaux


lesaux
veterán

Sziasztok!
Gondoltam, ne járjunk úgy, mint legutóbb, amikor kinéztünk egy díjcsomagot, elvonultunk a T-Pontba, ahol közölték hogy jaj, hát az nem rendelhető.
Szóval a fiam Domino 5-ös díjcsomagjához szeretnék internetet, amivel nem szegényedünk el, ha túllépi a limitet, csak 32 kbitre korlátoz.
A Domino NetPlusz S-re gondoltam. Ez probléma nélkül kérhető Domino 5-höz, ugye? Havi 690-ért kapom meg, jól olvasom?

(#51475) 313313 válasza lesaux (#51474) üzenetére


313313
addikt

Kapcsolja át, a "Nincs még net a díjcsomagomba?" fülre, ott drágábbak lesznek az árak, de csak azok közül tudtok nézni bármit is.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#51476) lesaux válasza 313313 (#51475) üzenetére


lesaux
veterán

Oké, akkor ugyanez 1090-ért, ha jól látom.
Mert az Arany és Platina című megoldást szerintem nem választhatom.
Amúgy ez is érdekes. Menjetek rá balra a Domino feltöltőkártyás előfizetőknek linkre. Utána jobbra: nincs még net a díjcsomagosban? link. Majd Domino NetPlusz Arany és Platina gomb. És voila, balra már nem a dominós, hanem a havidíjas kategóriában vagytok. :D
Ja, és köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#51477) Onderon


Onderon
senior tag

Rettenetes, hogy mennyire akadozik az Online számla és mindenféle rendszer. Se Chrome-on, sem iExplorerben képtelen vagyok belépni, kilépni, bármilyen oldalra eljutni a cimlapon kívül. Sehol egy tájékoztatás sehol semmi. Ennyire érződik a telekomadó, hogy nem jut már pénz normális szakemberekre?

kalm007: igazából röhögök, bár azért felidegesít. Végülis csak a számlámat akarnám befizetni. Mondjuk érdekes, hogy a megrendelés sem megy, mert az mindig megy. Ha vége lenne a világnak, valaki akkor is ott lenne és felvenné a megrendelést/előfizetést, ha beledöglik is :D

[ Szerkesztve ]

(#51478) #65388800 válasza Onderon (#51477) üzenetére


#65388800
törölt tag

pár hozzászólással korábban én is szidtam őket. :D

(#51479) kali válasza Onderon (#51477) üzenetére


kali
legenda

befizettem éjszaka a számlát, épp nem volt probléma chrome alatt.
ráért volna még, de gyorsan éltem a lehetőséggel, ha már egyszer beengedett és nem volt gond.
tényleg sok a probléma mostanság, és valóban lehet annak az oka, hogy sok jó szakembert elcsábítottak már a t-től, állítólag nem is nagyon marasztalták őket...

(#51480) Gedeon31 válasza kali (#51479) üzenetére


Gedeon31
addikt

Miért nem a távszámlán fizeted be? Ott nem szokott gond lenni a fizetéssel ,mert működik a weboldal.

Sajnos nem csak náluk van így ,hogy a régi dolgozókat nem marasztalják.

[ Szerkesztve ]

(#51481) kali válasza Gedeon31 (#51480) üzenetére


kali
legenda

sikerült attól megszabadulni, mióta nem veszem igénybe a telekom vezetékes szolgáltatásait, eztán nem/sem kívánom használni - bár addig sem ott fizettem, csak oda érkeztek a számlák.
nem létszükséglet a my t-mobile befizetés sem, simán átutalom e-bank útján is, ha a telekom online felület nem működik, szóval van más megoldás is, de a my t-mobile gyorsabb és kényelmesebb, amikor épp működik.

(#51482) Onderon válasza Gedeon31 (#51480) üzenetére


Onderon
senior tag

az a baj volt már ott is nem egyszer, hogy befizetés megtörtént, majd vagy az otp vagy a telekom rendszere szállt el ugyanúgy.

szerk.: közben be tudtam lépni, sem a gyorsfizetés, sem a bankkártyás fizetés nem működik. Két különböző kártyával is próbáltam.

(#51483) Zoty4


Zoty4
őstag

2012 dec 16 fizettem elo 2 evre ikon 400ra. Mivel itt irtatok h ha arany vagy platinas vagyok akkor mar 3 honappal elotte lehet valtani.
Ma bementem a Momba levo telekomboltba es azt mondta az ugyintezo no, h jojjok vissza dec 16. Utan, mert most meg nem valthatok le next s atk-ra. Iphone 6ot szerettem volna venni.
Most akkor hogy is van ez?

(#51484) kali válasza Zoty4 (#51483) üzenetére


kali
legenda

nem kifejezetten a váltásra írtuk, hanem a 24 hónapos hűség lejárta előtt, 21 letelt hónap után is lehet már újabb 24 hónap hűséget aláírni és úgy készüléket vásárolni, ha arany/platina kiemeltségű adott előfizetés, ellenkező esetben csak legkorábban 30 nappal a a hűség lejárta előtt.
a díjcsomagok közötti váltás más téma, ha hűség van aláírva egy meghatározott díjcsomagra, akkor csak megfelelő ársávban lehetséges - itt írt róla az illetékes; link -, és/vagy kivárandó a hűség lejárta.

(#51485) dptrsk válasza Zoty4 (#51483) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Úgyemlékszem leírtam neked, hogy 3 hónappal előbb vehetsz telefont AZONOS vagy MAGASABB havidíjkategóriára(esetleg sima 2 év hűséggel csomaghűség nélkül) leváltani olcsóbb csomagra csak dec 16 után tudsz.

(#51486) Zoty4 válasza kali (#51484) üzenetére


Zoty4
őstag

ezt mondta az ugyintezo is hogy jojjek vissza dec 16 utan.
Nem ertem miert nem tudom a szaros telefont megrendelni,alairni a huseget, es meg 1 honapra fizetem az ikont es utana induljon a next s atk, full logikatlan.
Magyarorszag 2014 Telekom en igy szeretlek....

[ Szerkesztve ]

(#51487) kali válasza Zoty4 (#51486) üzenetére


kali
legenda

nem logikátlan, hanem konstrukció függvénye, amennyiben a díjcsomagra aláírt hűség lejárta előtt átlépsz másik, meghatározott ársávnál olcsóbb díjcsomagra, a rendszer már dobja is a kötbért, amely konstrukciót pedig te szeretnél, ott a díjcsomagra is alá kell írni hűséget, nem csak az előfizetésre, a 3 hónapos előrehozott pedig csak az előfizetéses hűségre vonatkozik, a díjcsomagosra nem.
van lehetőség persze megoldani a kettőt egyben - visszaolvasva találsz is olyat, akinek megoldották -, de nem ebben a formában.

[ Szerkesztve ]

(#51488) Zoty4 válasza kali (#51487) üzenetére


Zoty4
őstag

Koszi

(#51489) Zeki


Zeki
nagyúr

Van olyan netes csomag a T-nél (dominóhoz), amiben nincs tiltva a skype?
Egy pár nap erejéig nagyon kellene.

(#51490) szabogabor10 válasza Zeki (#51489) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nincs.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#51491) Zeki válasza szabogabor10 (#51490) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szopás. :(

(#51492) Seed


Seed
csendes tag

Kedves 1430 vagy aki ért hozzá, 2 év hűség az előfizun, díjcsomagon, lehet-e kisebb csomagba váltanom a hűség alatt kötbér nélkül? Vagy ugyanúgy mindent ki kell fizetni mitha megszüntetném az egész előfizetést? vagy van olyan eset, hogy kevesebbet is lehet fizetni és váltani?

(#51493) troland26 válasza Zeki (#51489) üzenetére


troland26
őstag

Tiltva van a skype ? :Y Hol van ez leírva ?

(#51494) 313313 válasza Seed (#51492) üzenetére


313313
addikt

Nem lehet kötbér nélkül alacsonyabb díjcsomagra váltani, csak ha lejár a hűségidőd.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#51495) kali válasza Seed (#51492) üzenetére


kali
legenda

van olyan eset, hogy olcsóbbra is lehet leváltani, de csak meghatározott ársávban; link

(#51496) 313313 válasza troland26 (#51493) üzenetére


313313
addikt

Tavaly november 1 óta. Tiltott a VOIP, benne van áfsz-ben is.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#51497) dptrsk válasza Seed (#51492) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha a Telekom árat emel és az érinti a te csomagodat akkor szokták engedni, hogy alacsonyabb árú csomagba válts.

(#51498) #65388800


#65388800
törölt tag

Sziasztok!

Ha egy normál méretű simet szeretnék kicseréli mini simre akkor csak bemegyek a boltba és kérek egy másikat arra pedig átrakják a számot? Kell ezért fizetni és akkor is kicserélhetem ha nem az én nevemen van?

(#51499) Zeki válasza #65388800 (#51498) üzenetére


Zeki
nagyúr

Csak a tulajnak cserélik, ingyen.

(#51500) kali válasza #65388800 (#51498) üzenetére


kali
legenda

szia,

- igen
- ideális esetben díjmentes, de bizonyos esetekben 4500 ft (rongált, elveszett...stb)
- amennyiben más nevére szól az előfizetés, úgy vagy ő intézi, vagy pedig meghatalmazás kell, amit közjegyző hitelesített, vagy ügyvéd készítette és ellenjegyezte

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.