Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51751) atila4


atila4
senior tag

Sziasztok! Meg szeretném kérdezni, hogy hány hónap után kapom meg az aranykártyát, ha most kötök előfizetést?

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#51752) dedike válasza atila4 (#51751) üzenetére


dedike
addikt

Leghamarabb 7, ha jól emlékszem. (Tehát a nyolcadikban.) 4.1. pont

Jó szerencsét!

(#51753) St3ven válasza atila4 (#51751) üzenetére


St3ven
addikt

Leghamarabb 7 hónap múlva.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#51754) hoffman_


hoffman_
nagyúr

szolidan kérdezném meg, hogy milyen előnye van egy aranykártyának? én még soha semmit nem tapasztaltam belőle. annyira jó, hogy minden hónapban látom, hogy a platinához már csak 150 pont kell, de sose érem el :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#51755) lugosi válasza hoffman_ (#51754) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet társkártyád pl, egész jó díjjal.

(#51756) hoffman_ válasza lugosi (#51755) üzenetére


hoffman_
nagyúr

igen, van is társkártya, de én nem látok ebben annyi kedvezményt meg bónuszt. ez nem plusz szerintem, ez gyakorlatilag nulla :D legalábbis amekkora dobra van verve, meg amilyen nagy plakátokat kap, hogy így meg úgy az aranykártya. holott boldog boldogtalan megkapja amúgy is.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#51757) St3ven válasza hoffman_ (#51756) üzenetére


St3ven
addikt

Vannak különböző (választható) tarifakedvezméyek is.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#51758) hoffman_ válasza St3ven (#51757) üzenetére


hoffman_
nagyúr

lehet, hogy nekem vannak nagy igényeim, de szerintem nevetséges, amit kedvezmények címszó alatt művelnek, amikor bármikor kedvezőbb megkötni egy új előfizetést egy utcáról beesett akárkinek. nekem jelenleg csak egy like s-em van netplusz-al, a havi minimumom 5000, de rendre 6-10000 között fizetek. csak ez az előfizu 3 éves a családban, a többi simán 10 éves. egy 5000 forintos telefont nem lehetett elhozni ingyen az enyémmel, ha meg akartam volna hosszabbítani a hűséget. szerintem itt ássa el magát minden arany, meg platina. az elmúlt 10 évben milliós kaliberű telefonszámlát hagytunk ott, és semmi értéke nincs.

nem is tudom, miért bukott ez ki belőlem, megláttam az aranykártyát, és már ki is robbant a dühöm. :D mostanában nagyon mérges vagyok a trére, mocsok dolgokat húznak rendre. jöhetne a kérdés, hogy miért nem váltok. azért, mert 2 éves hűséget tudnék csak kötni máshol, az meg most nem opció. meg hát mentségükre legyen a like s + netplusz xl együtt 5k-ért azért nem rossz.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#51759) MaxxDamage válasza hoffman_ (#51754) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Esetemben meg most "estem" vissza Arany szintre (nem mintha sok vizet zavarna) , de a Pontokat 1x nem használtam fel, így csak levonódik mindig... ezért átestem lefelé :D /telefonon érdeklődtem meg/ és le kéne vásárolnom a pontjaim, hogy íródjon hozzá vagy mi... (kb. semmire sem használható az a pont!)
Az a Platina kedvezmény (kártya) 1x volt használva fűrdőbe azt ennyi, a pontokból meg még annó használtam, mikor Origo-n volt a filmkölcsönzés pontokért... (most a kedvezmény se 20% , hanem csak 10% , mivel csak "Arany" és nem "Platina") jól kitalálták ezek... csak azt nem értem, hogy "x" évig én hogyan lehettem "Platina" kártyás így, hogy nem használtam el egy deka pontot se és semmi mást... csak Net és vez. telefon előfizum volt... (anno a 160k -s számlával (mobil havi) értem el / kaptam a Platina kedvezményt (2007-2008 kb.) érdekes na...) :U

Mai világba ez a 20% (már amire) Platina kedvezményen kívül kb. semmit sem ér az egész... :D
Arany meg ügye 10%

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#51760) dptrsk válasza MaxxDamage (#51759) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az arany/platina szint az utolsó 6 hónap pontjainak összegéből számítódik.
Az elkölthető pontok 6-24 hónap közti koruak. Ha nem használod fel 25 hónapos korában elvész...
Tehát amit el tudsz költeni már nem számít bele az arany/platina szint teljesítésébe mert már öreg pontok...

Emelett idén új pontszámítás van. A SIM kora után nem jár pont de kevesebb ponttal lehetsz arany/platina.
A régi rendszer szerint x év után egy sim a kora miatt arany lett akkor is ha nem forgalmazott semmit.

[ Szerkesztve ]

(#51761) r3dsnake válasza hoffman_ (#51758) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Egyetertek, en se ertem mi a nagy szam aranykartyasnak lenni, mivel nem jar semmi lenyeges elonnyel.

(#51762) MaxxDamage válasza dptrsk (#51760) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Esetleg tudsz adni tippet / ötletet, hogy mire is érdemes elhasználni ? :D :R
/áram és gázon kívül van minden előfizetés a T-nél/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#51763) Kbali válasza MaxxDamage (#51762) üzenetére


Kbali
nagyúr

Tartozékok, szolgáltatások ellenértéke, stb... A partner kedvezmények sem rosszak. Pl. Líra, állatkert

(#51764) lugosi válasza MaxxDamage (#51762) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A pontokkal lehet fizetni mobil lottót ha SMS-ben veszed, vagy a Telekom alkalmazással.

(#51765) zsolidodd válasza hoffman_ (#51758) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Nekem az előző készülékvásárlásnál voltak pontjaim, meg egy 10 000 Ft-os kupon, amiért aranykártyás vagyok, az nem volt olyan rossz, bár nem is valami hatalmas kedvezmény.

(#51766) dedike


dedike
addikt

Azt azért még felhozhatjuk előnynek, hogy könnyebben és olcsóbban lehet akár új előfizetést kötni/készüléket váltani. :B

Jó szerencsét!

(#51767) hoffman_ válasza dedike (#51766) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nem igaz, pont ezt mondom, hogy le van fosva, semmilyen előnnyel nem jár. be tudsz váltani 1200 pontot 1200 forintra. amúgy ugyanazokkal a feltételekkel indulsz, mint a 0km-es utcáról beeső. egy 60-80-100 ezres telefonnál biztos számít pár száz pont :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#51768) zsolidodd válasza dedike (#51766) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Erről mesélhetnék... Egy hete rendeltem egy raktáron lévő készüléket, honlapon 1-2 nap szállítás, e-mailben csütörtöki szállítás volt. Az utolsó infóm, hogy talán kedden megkapom.

(#51769) hacki87 válasza hoffman_ (#51767) üzenetére


hacki87
senior tag

Szia!

Ha új előfizető vagy és vennél egy drágább készüléket (de lehet, hogy nem is kell drágának lennie) kérhetnek tőled előleget. Amit mondjuk arany vagy platinaként nem kérnek. Mi a vodafone-nál voltunk így, hogy új előfizetőként elhoztunk két motorola készüléket aminek az értéke akkor 7000Ft volt és 30000Ft előleget kértek érte.

(#51770) MaxxDamage válasza lugosi (#51764) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Lottó az még érdekelne is (legalább menne valamire az az x ezer pont... (fogyna) :D
Mi a pontos menete ennek ? (már lottóztam a t-mobil telefonos progival, de nem pontokat vontak le, hanem pénzbe került a játék :K :F - mit kell beáll. a Pont levonós dologhoz ? és hol.. ez itt a kérdés.) :R

UI: meg is van, most olvasom .. SMS-t kell küldeni azt kb. ennyi a pontbeváltás menete. :R

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#51771) hoffman_ válasza hacki87 (#51769) üzenetére


hoffman_
nagyúr

jó, hát ezzel nem vettek meg :D az idők során eljutottam oda, hogy veszek inkább független telefont, egybekesre :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#51772) w333 válasza hoffman_ (#51767) üzenetére


w333
félisten

+1 kb. 5 éve vagyok Telekomos előfizető, nagyon sok pontot elbuktam már mert nem volt mire beváltani ez tényleg nevetséges, új készülékvásárlásnál pedig volt kb. 3500 pontom de soha semmi kedvezményt nem kaptam a készülék árából, pontosan úgy van ahogy mondod 1pont = 1 Ft (nagyon gáz) :(

És igen max. annyi értelme van hogy új telefonnál nem kérnek előleget ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51773) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#51770) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Hát most próbálkozom, de a 1756 -ra elküldtem és jött az SMS ami: "Küldjön választ pl.OK a +36308100000-ra! Ár:225Ft Fiz.mód: Havi számla Termék: x lottó fogadás SzZrt."

Azt a Fiz.mód: Havi számla kéne átrakni t-pontokra... de hogyan ? :F :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#51774) Sofian válasza MaxxDamage (#51773) üzenetére


Sofian
őstag

Be kell állítani hogy elsődlegesen a pontból vonja.. itt a kiindulási pont.. :) Kövesd a linket. :)

[link]

Itt pedig: Pontbeváltási beállításaidat a Mobil Vásárlás Önkiszolgáló Felületen tudod megváltoztatni

Ott beállítod és mennie kell.

(#51775) MaxxDamage válasza Sofian (#51774) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm :R , közbe felhívtam a 1430 -at és be is áll. a kért Kapcsolat Pontos levonásos dolgot :B

Ez meg mi akar lenni ? :Y "havi számla" alatt értendő összeg...

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#51776) w333 válasza MaxxDamage (#51775) üzenetére


w333
félisten

Ez a jelenlegi havi számlád ... (havi lezárásig még nőhet) :K

Miért mennyi szokott lenni :F

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51777) lugosi válasza MaxxDamage (#51770) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én nem csináltam neki semmit, mindig úgy volt, hogy ha volt pontom, akkor teljesen abból ment a lottó. Ha már elfogyott, akkor pénzből. Ha meg volt mondjuk 80 pont, akkor azt levonta 80 Ft értékben, és a maradékot tette rá a számlára.

(#51778) MaxxDamage válasza w333 (#51776) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Most fizettem be a havi számlám :U
/Csütörtökön bankkártyával ami 5.161Ft (ez havi törlesztés a Z-re) és 4.490Ft volt a havi, össz: 9.651Ft volt (kerekítve) :K /
20k körüli összeg a Telefon /havi nem volt még ezzel az új számmal , konstrukcióba...
/értetlenül állok a dolog elött.../ :Y

lugosi: Jelenleg ez a megfelelő , de elötte nekem "havi számla" volt bepipálva.. :K
/idei előfizetés ez a Mobil részen, így gyárilag ez az alap opció szerintem "a Havi Számla" terhelése/

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#51779) dptrsk válasza MaxxDamage (#51775) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ez a mobilvásárlás beálítások oldalon van, azt jelenti, hogy 900ft-ért lottóztál/parkoltál.
A havi számla kerete 20.000forint.
Mivel 900at elköltöttél, még 19100 forintért vásárolhatsz, utána nem engedi a rendszer, hogy ne csinálj százezres számlákat.
Nekem jelenleg 20.000ret ír ugyan itt, ugyhogy nyugi ez nem a havi számla.

(#51780) MaxxDamage válasza dptrsk (#51779) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm, így már világos! ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#51781) Onderon


Onderon
senior tag

csak arany/platina kártyások vehetnek részletre (kamatmentes) készüléket. amúgy aranykártyásnak lenni nem nagy kunszt, levitték a ponthatárát, mindenki aranykártyás lesz, aki 7 hónapig rendesen fizeti a számláját.

szerk: közben rájöttem, hogy ez hülyeség, hisz új előfizetők is vesznek részletre. csak megzavart, hogy régóta vagyok előfizető és mindig az online árakat nézem, ahol mindig az aranykártyásokra írják a részletet :D

[ Szerkesztve ]

(#51782) HardRic


HardRic
addikt

Rákerestem a topicban a tiltásra, de hát mindent találtam csak azt nem amire kíváncsi vagyok.
Szóval: használt készülék vétele után tiltástól akkor is kell tartani, ha az ki lett fizetve, és csak a havidíjat nem fizetik, vagy csak akkor ha a telefon részletre lett véve?

(#51783) kali válasza Onderon (#51781) üzenetére


kali
legenda

- nem csak az arany/platina szinten kiemeltek, de tőlük legalább nem kérnek be mobil előleget
- nem lesz mindenki arany kiemeltségű, a legolcsóbb díjcsomagok alapban nem jelentenek annyi pontot, kell még azokhoz csapni némi forgalmat, vagy bővítőt...stb.

HardRic; bizonyos esetekben hiába nem részletre lett vásárolva a készülék, elég csak a kapcsolódó számlákkal elmaradni, és már lehet is tartani a tiltástól, amíg a készülékhez tartozó előfizetés hűségideje tart.

[ Szerkesztve ]

(#51784) r3dsnake válasza HardRic (#51782) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akkor is tilthatnak, ha az előfizu nincs fizetve.

(#51785) dptrsk válasza HardRic (#51782) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha jól emlékszem úgy van, hogy

Ha a telefon részletet nem fizeted, akkor az előfizut nem korlátozhatják, de a telefont igen.
Ha a havi számlát nem fizeted be, akkor korlátozhatják a telefont és az előfizut is.

(#51786) Sofian válasza dptrsk (#51785) üzenetére


Sofian
őstag

Ha a havi számlát nem fizeted be, akkor korlátozhatják a telefont és az előfizut is.

Csak az előfizut.. emiatt már megcsapkodta őket a fogyasztóvédelem.. (ez akkor érvényes ha a teló részlet ki van fizetve de a számla nem)

[ Szerkesztve ]

(#51787) polonic válasza dedike (#51558) üzenetére


polonic
félisten

Most nézem, a csoportos beszedés terhelődött 19-én. De az online felület még mindig tartozást mutat. Valami most nem jó, eddig két nap alatt mindig könyvelték a befizetést.

(#51788) grandegamer


grandegamer
csendes tag

Sziastok a Domino NetPlusz M (még nincs net a díjcsomagban) 128-as korlátozást ír. Elírás?
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/mobil_szelessav/tarifak/domino/netplusz_m

(#51789) club1 válasza grandegamer (#51788) üzenetére


club1
veterán

A szolgáltatásleíró táblázatban 32 kbps szerepel.

(#51790) catroot


catroot
veterán

Sziasztok!

Lassan lejár a két évem és már a Telekom honlapján már engedi a rendszer - előfizetésem meghosszabbításával -, hogy telefont vásároljak.

Viszont miután beléptem az árak semennyit sem változtak.

Magyarán, ha egy adott készüléket elakarok hozni úgy, hogy díjcsomagot váltok felfele (persze tarifahűséggel) és vállalok még két év hűséget is, akkor forintra ugyanannyit kell fizetnem, mintha teljesen új előfizető lennék.

Vagyis egy peták kedvezmény sincs, ha hosszabbítok.

Ez normális? :F

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#51791) Vangelis válasza catroot (#51790) üzenetére


Vangelis
nagyúr

... jah!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#51792) catroot válasza Vangelis (#51791) üzenetére


catroot
veterán

Vicc.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#51793) club1 válasza catroot (#51790) üzenetére


club1
veterán

Többségben vannak azok a szolgáltatók, ahol az új előfizetők nagyobb kedvezményt kapnak, mint a hűséget meghosszabbító régiek. Ehhez képest a T még rendes is...

(#51794) zsolidodd válasza catroot (#51792) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Ezért jöttem át a T-hez, a Vodafonetól, de szerintem a Telenornál is ez lenne:/

(#51795) Pttypang válasza zsolidodd (#51794) üzenetére


Pttypang
veterán

Telenornal a tarifak nevetsegesek, vodafone-nal a telefonok ultradragak, a telekom volt nekem is anno az arany kozeput, de ez most már leginkabb "semmilyen" a kedvezmenyek szempontjabol.

Everybody lies.

(#51796) Nescafé


Nescafé
őstag

üdv
Next s dijcsomagom van, fater kinnt van németbe ha azt hivom akkor nekem fizetni kell valamennyit érte?
Vagy a 160 percből veszi ugyan ugy mivel 20-as számot hivok..?

 iPhone 15 Pro

(#51797) taip válasza Nescafé (#51796) üzenetére


taip
senior tag

Ha magyar telefonszámot hívsz (pl 0620...) akkor mindegy, hol van, te itthoni percdíjat fizetsz (illetve csökkenti a keretet). A másik fél fizet a hívás fogadásáért.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#51798) kali válasza Sofian (#51786) üzenetére


kali
legenda

sokan fordítva tudják/értelmezik, de nincs ilyen, a számla nem fizetésekor a készülék is tiltható!

7.5.2.4. Mindaddig, amíg a Díjfizetési határidő letelte után a tartozását nem fizeti meg, a Szolgáltató az Előfizetői (SIM) Kártyát nem kapcsolja ismét a Szolgáltatásába, valamint a Készüléket annak IMEI száma alapján felfüggesztheti. A kedvezmény igénybevételekor kötött megállapodás aláírásával létrejött tartozás-elismerés az esetleges behajtási eljárás során felhasználható.
forrás; link

azért volt büntetés, mert a telefon részletének az elmaradása miatt az előfizetést is felfüggesztették, az pedig nem lehet, de fordítva igen, a készüléket simán tiltják a számlával történő elmaradáskor.

[ Szerkesztve ]

(#51799) bubuka80 válasza kali (#51798) üzenetére


bubuka80
tag

Ez mióta van így? Kb. 1 éve elfelejtettem befizetni a telefon törlesztőt és korlátoztak minket. Írtam egy szívhez szóló emailt, hogy ne kelljen kifizetni a visszakapcsolási díjat (3 előfizura), mert mindig időben fizettünk, több, mint 10 éve vagyunk előfizetők bla-bla. Jóváírták.
Más kérdés: Telekom alkalmazásban miért nem látom az előző számlámat (10.hó)? 9.hótól visszafele megvannak.

(#51800) kali válasza bubuka80 (#51799) üzenetére


kali
legenda

tavaly május rémlik, hogy akkor született ilyen jellegű határozat.
igen, meg is találtam közben; link

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.